PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αναβάθμιση Smeg+ σε android auto

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Chrisdim (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.6 diesel

Ένταξη: 26 Δεκ 2020
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιαν 2021, 22:29:02    Θέμα δημοσίευσης: Αναβάθμιση Smeg+ σε android auto Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα και καλή χρονιά.
Εχω ένα Peugeot 308 active του 2016.Θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος συνεργείο στην Θεσσαλονίκη που
μπορεί να μου αλλάξει ή να αναβαθμίσει την οθόνη ώστε να έχω android auto και mirror link.
Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιαν 2021, 17:00:55    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναβάθμιση Smeg+ σε android auto Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Chrisdim έγραψε:
Καλησπέρα και καλή χρονιά.
Εχω ένα Peugeot 308 active του 2016.Θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος συνεργείο στην Θεσσαλονίκη που
μπορεί να μου αλλάξει ή να αναβαθμίσει την οθόνη ώστε να έχω android auto και mirror link.
Ευχαριστώ.


εχεις μηνυμα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geospyrop (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 1.6Diesel 2016

Ένταξη: 22 Φεβ 2021
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2021, 12:22:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα, έχω το ίδιο μοντέλο και εγώ. Βρέθηκε λύση? Θα με ενδιέφερε! Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Chrisdim (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.6 diesel

Ένταξη: 26 Δεκ 2020
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2021, 18:38:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα,δυστυχώς δεν μπορεί να αναβαθμιστεί η οθόνη και
την άλλαξα με αυτή:

https://www.electriclife.gr/lm-z8190-gps/%CE%B1%CE%BE%CE%B5%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%AC%CF%81?filter_1=46&filter_2=624&filter_3=2648
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Chrisdim (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.6 diesel

Ένταξη: 26 Δεκ 2020
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2021, 18:41:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα,δυστυχώς δεν μπορεί να αναβαθμιστεί η οθόνη και
την άλλαξα με αυτή:

https://www.electriclife.gr/lm-z8190-gps/%CE%B1%CE%BE%CE%B5%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%AC%CF%81?filter_1=46&filter_2=624&filter_3=2648
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Φεβ 2021, 17:30:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Chrisdim τι κόστος σου βγήκε;;;
Η οθόνη, η τοποθέτηση και αν σου έβαλαν εξτρά πράγματα (όπως πχ τον αντάπτορα για τις εντολές στο τιμόνι ή/και την πρόσοψη για μετατροπή του ταμπλό χωρίς να αφήνει κενά).

(ΥΣ Επίσης Chrisdim, όπως θα σου αναφέρουν και οι διαχειριστές, καλό θα ήταν να περάσεις από εδώ: Λίγα λόγια για εμάς.... (Ηλικία, ενδιαφέροντα, απασχόληση))


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Chrisdim (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.6 diesel

Ένταξη: 26 Δεκ 2020
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Φεβ 2021, 18:27:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου βγήκε 470€ συνολικά με τα περαστικά.Ολα δουλέυουν τέλεια.Το μόνο που δεν μου δείχνει στην οθόνη, είναι η πίεση των ελαστικών.Θα το ψάξω όμως γιατί η οθόνη το υποστηρίζει.Δεν χρειάστηκε να αγοράσω τίποτα επιπλέον.Επίσης δεν έχω δοκιμάσει το cruise control.Υπάρχει επίσης μια custom rom για το μονέλο αυτό που το του δίνει πολλές extra ρυθμίσεις.Φυσικά για να περάσεις την rom θέλει να το κάνεις root κτλ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2021, 14:28:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το cruise control κανονικά δεν συνδέεται με το multimedia σύστημα...
Πόσο έκανε η οθόνη σαν συσκευή;;;


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Chrisdim (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.6 diesel

Ένταξη: 26 Δεκ 2020
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2021, 21:18:29    Θέμα δημοσίευσης: Αναβάθμιση Smeg+ σε android auto Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

450 είχε μόνο η οθόνη.Στείλε μου το mail σου αν θέλεις να σου στείλω φώτο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Φεβ 2021, 18:11:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή τιμή θα έλεγα... Είδα την οθόνη στο link που έχεις βάλει παραπάνω..
Σε ευχαριστώ για την πληροφορία...


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
geospyrop (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 1.6Diesel 2016

Ένταξη: 22 Φεβ 2021
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2021, 11:18:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οπότε θεωρητικά σε αυτή την οθόνη να υποθέσω μπορείς να βάλεις και κάμετα οπισθοπορείας?

όλα τα υπόλοιπα, trip computer, κλιματισμός, ρυθμίσεις το οχήματος (ότι δίνει η δική του οθόνη) κλπ δουλεύουν κανονικά?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Chrisdim (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.6 diesel

Ένταξη: 26 Δεκ 2020
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2021, 13:22:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ολα δουλέυουν κανονικά εκτός το TMPS και μπορείς να βάλεις και κάμερα οπισθοπορείας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Chrisdim (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.6 diesel

Ένταξη: 26 Δεκ 2020
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2021, 13:23:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ολα δουλέυουν κανονικά εκτός το TMPS και μπορείς να βάλεις και κάμερα οπισθοπορείας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,104s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on