PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πρόβλημα με το ραδιόφωνο σε peugeot 308 2011 1.4

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Mitsaras (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.4 (2011)

Ένταξη: 14 Δεκ 2020
Δημοσιεύσεις: 6

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Δεκ 2020, 12:25:48    Θέμα δημοσίευσης: Πρόβλημα με το ραδιόφωνο σε peugeot 308 2011 1.4 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω ένα πρόβλημα με το εργοστασιακό ραδιόφωνο. Ένα διάστημα μου είχε εμφανίσει την ένδειξη silence και δεν δούλευε. Άλλαξα κεραία και δούλεψε κανένα χρόνο περίπου και τώρα μου έβγαλε πάλι την ίδια ένδειξη και δεν δουλεύει. Ακόμα και CD να βάλω είναι στην παύση. Έχω δοκιμάσει όλα τα κουμπιά, αποσύνδεσα και την μπαταρία αλλά πάλι τίποτα. Φτιάχνεται το πρόβλημα ή παρέδωσε πνεύμα το ραδιόφωνο; Και τι λύσεις/εναλλακτικές έχετε να μου προτείνετε; Συγγνώμη αν σας κούρασα κι ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Δεκ 2020, 16:00:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λογικα θελει αναβαθμιση το λογισμικο του....
ποια εκδοση εχεις τωρα?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mitsaras (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.4 (2011)

Ένταξη: 14 Δεκ 2020
Δημοσιεύσεις: 6

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Δεκ 2020, 16:04:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

taskom έγραψε:
Λογικα θελει αναβαθμιση το λογισμικο του....
ποια εκδοση εχεις τωρα?


Δεν ξέρω. Το αμάξι το πήρα μεταχειρισμένο. Πως κάνω αναβάθμιση;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Δεκ 2020, 20:41:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μεσα απο τις ρυθμισεις πρεπει να μου πεις ποια εκδοση εχεις τωρα για να σε βοηθησω !!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mitsaras (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.4 (2011)

Ένταξη: 14 Δεκ 2020
Δημοσιεύσεις: 6

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιαν 2021, 10:44:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

taskom έγραψε:
μεσα απο τις ρυθμισεις πρεπει να μου πεις ποια εκδοση εχεις τωρα για να σε βοηθησω !!!


Ok. θα το κοιταξω σημερα και θα σου πω. σε περιπτωση που δεν το βρω που λεει ποια εκδοση εχω;!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιαν 2021, 14:14:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

taskom έγραψε:
μεσα απο τις ρυθμισεις πρεπει να μου πεις ποια εκδοση εχεις τωρα για να σε βοηθησω !!!

Δεν έχει ναβι τασο το απλο εχει rd3
Θες άλλο φιλέ μου αλλά θα βρεις οικονομικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Mitsaras (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.4 (2011)

Ένταξη: 14 Δεκ 2020
Δημοσιεύσεις: 6

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιαν 2021, 16:54:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
taskom έγραψε:
μεσα απο τις ρυθμισεις πρεπει να μου πεις ποια εκδοση εχεις τωρα για να σε βοηθησω !!!

Δεν έχει ναβι τασο το απλο εχει rd3
Θες άλλο φιλέ μου αλλά θα βρεις οικονομικά


Ναι δεν έχω Νάβι. Απλό ραδιοcd είναι. Τα τίναξε λες ε; Αν βάλω after market θα χάσω τα κουμπιά για το μενου, σωστά;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιαν 2021, 19:52:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατι σαν αυτο??


https://www.youtube.com/watch?v=D7T_R93Uwlo

η αυτο !!!

https://www.youtube.com/watch?v=iwpm0O85f1Y


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mitsaras (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.4 (2011)

Ένταξη: 14 Δεκ 2020
Δημοσιεύσεις: 6

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιαν 2021, 19:56:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

taskom έγραψε:
Κατι σαν αυτο??


https://www.youtube.com/watch?v=D7T_R93Uwlo

η αυτο !!!

https://www.youtube.com/watch?v=iwpm0O85f1Y


Για απλό κανονικό λέω, όχι απαραίτητα τέτοιο. Ότι κ να μπει εκτός από το μαμά ράδιο χάνεις τα κουμπιά του μενού για τις ρυθμίσεις στην οθονουλα που έχει το αυτοκινητο σωστά; Υπάρχει τρόπος να τα αντικαταστήσεις κάπως;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιαν 2021, 09:16:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mitsaras έγραψε:
taskom έγραψε:
Κατι σαν αυτο??


https://www.youtube.com/watch?v=D7T_R93Uwlo

η αυτο !!!

https://www.youtube.com/watch?v=iwpm0O85f1Y


Για απλό κανονικό λέω, όχι απαραίτητα τέτοιο. Ότι κ να μπει εκτός από το μαμά ράδιο χάνεις τα κουμπιά του μενού για τις ρυθμίσεις στην οθονουλα που έχει το αυτοκινητο σωστά; Υπάρχει τρόπος να τα αντικαταστήσεις κάπως;


οχι απαραιτητα αν παρεις αφτερ μοναδα για να μπει στην μαμα θεση σε αντικατασταση του εργοστασιακου αλλα απο τις καλες να εχει ολους τους ανταπτωρες θα τα χειρηζεσαι ολα κανονικα....το πιο απλο ειναι αν σε καλυπτει η λέιτουργεια του οπως ειναι το μαμα απλα βαζεις ξανα το μαμα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Mitsaras (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.4 (2011)

Ένταξη: 14 Δεκ 2020
Δημοσιεύσεις: 6

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιαν 2021, 10:19:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Mitsaras έγραψε:
taskom έγραψε:
Κατι σαν αυτο??


https://www.youtube.com/watch?v=D7T_R93Uwlo

η αυτο !!!

https://www.youtube.com/watch?v=iwpm0O85f1Y


Για απλό κανονικό λέω, όχι απαραίτητα τέτοιο. Ότι κ να μπει εκτός από το μαμά ράδιο χάνεις τα κουμπιά του μενού για τις ρυθμίσεις στην οθονουλα που έχει το αυτοκινητο σωστά; Υπάρχει τρόπος να τα αντικαταστήσεις κάπως;


οχι απαραιτητα αν παρεις αφτερ μοναδα για να μπει στην μαμα θεση σε αντικατασταση του εργοστασιακου αλλα απο τις καλες να εχει ολους τους ανταπτωρες θα τα χειρηζεσαι ολα κανονικα....το πιο απλο ειναι αν σε καλυπτει η λέιτουργεια του οπως ειναι το μαμα απλα βαζεις ξανα το μαμα


Έχεις κάποιο να προτείνεις να δω γιατί δεν ξέρω καλά από αυτά; Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1756s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on