PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

308 καδένα

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ankater (ΚΑΤΕΡΙΝΑ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.6 (120HP) 2009

Ένταξη: 14 Ιαν 2020
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2020, 12:42:17    Θέμα δημοσίευσης: 308 καδένα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα!
΄Εχω ένα 308 του 09 1600 από τον περασμένο Σεπτέμβρη. Το αμάξι αγοράστηκε από αντιπρόσωπο της peugeot στην Πειραιώς στο Μοσχάτο. Μου παρουσίασε διάφορες βλάβες από πολλαπλασιαστές που αναγκάστηκα να τους αλλάξω όλους μέχρι aircondition και νερά στις πόρτες(δεξαμενή έγιναν με τις βροχές). Δεν έχασα την πίστη μου στο αμάξι(το ερωτεύτηκα με το που το είδα)και συνέχισα να το φτιάχνω με το αζημίωτο. Μέχρι χτες που μου έβγαλε το γνωστό depollution system faulty και το έτρεξα στον μηχανικό. Η διάγνωση ήταν βλάβη του τεντωτήρα της καδένας χρονισμού. Φυσικά τον άλλαξα αλλα΄ο μηχανικός μου με ενημέρωσε ότι λόγω της βλάβης η καδένα 'εχει φθαρθεί και σε λίγο θα θέλει αλλαγή όλο το σύστημα. Θα ήθελα παρακαλώ την συμβουλή σας ως προς το αν θα συνεχίσω να δίνω λεφτά μέχρι να το φττιάξω ή αν θα το πουλήσω(που είναι και η γνώμη του μηχανικού).Ευχαριστώ

Smile


ankater
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,085s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on