PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Γεια σας,

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
alexnoize (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Αύγ 2019
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Αύγ 2019, 11:46:29    Θέμα δημοσίευσης: Γεια σας, Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σε όλους, σκέφτομαι να για αγορά το peugeot 3008 με τους 150 ίππους,Αυτό που θέλω να μάθω είναι ότι καίει λάδια?γιατί το βρήκα απο μία κυρία που μου το πουλά 6000 χιλιάρικα, με 110000 χλμ. Είμαι ανάμεσα σε αυτό και στο Nissan Qashqai..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Αύγ 2019, 14:10:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παρε το Νισσαν να εχεις το κεφαλι σου ησυχο Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexnoize (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Αύγ 2019
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Αύγ 2019, 19:04:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάτι μου ειπανε οτι φοράνε μοτέρ ίδιο με το 207 ονόματι leader , όπου το συγκεκριμένο βγάζει τζόγο η τουρμπίνα και βγάζει πρόβλημα, επίσης το ίδιο και στους κυλίνδρους ισχύει κάτι τέτοιο?

Έχει επεξεργασθεί από τον/την alexnoize στις Κυρ 18 Αύγ 2019, 21:17:18, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nik_psa (Νικόλας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


ZX 16v-ΑΧ GTi-XANTIA TURBO ACTIVA-PONY

Ένταξη: 09 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 344
Τόπος: Άνω Μοχανάσιανα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Αύγ 2019, 20:19:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Toύρμπο αυτοκίνητο 10ετίας με άγνωστη χρήση (το γυναίκα μπορεί να ήταν καλή περίπτωση οδηγού σε saxo vts όχι σε αυτά τα μοτέρ) και με ένα μοτέρ που καίει λαδάκι κατά κανόνα και οι ζημιές στα περιφερειακά και αναλώσιμά του είναι 500άρικο και επί 2-3 κάποιες φορές.


www.drakonakis.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexnoize (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Αύγ 2019
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Αύγ 2019, 21:18:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κρίμα ρε γμτ, και μου αρέσει σαν αυτοκίνητο κρίμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nik_psa (Νικόλας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


ZX 16v-ΑΧ GTi-XANTIA TURBO ACTIVA-PONY

Ένταξη: 09 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 344
Τόπος: Άνω Μοχανάσιανα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Αύγ 2019, 06:32:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω πόσο αξιόπιστο είναι το nissan αλλά γενικά πλέον καμία εταιρεία δεν φτιάχνει αυτοκίνητα για πάντα.
Τί εννοώ; Αγοράζοντας ένα τέτοιο αυτοκίνητο και οποιοδήποτε μτχ ΠΡΕΠΕΙ να κάνεις ένα service με όλα τα υγρά και σετ χρονισμού για να ξέρεις που βαδίζεις, οι περισσότεροι σου λένε ότι είναι από service που στην ουσία λάδια μόνο έχουν αλλάξει άντε και φίλτρο. Επίσης ένα αυτοκίνητο που στην καλύτερη έχει 110000χλμ φλερτάρει με δισκόπλακες, συμπλέκτη και βολάν, αμορτισέρ, ίσως λάστιχα κλπ κλπ, αυτό βέβαια ισχύει σε όλα τα μεταχειρισμένα.
Καλημέρα..


www.drakonakis.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexnoize (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Αύγ 2019
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Αύγ 2019, 07:31:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το a class όταν το αγορασα ο τύπος που το είχε μου είχε πριν ότι πρέπει να κάνω το μεγάλο σέρβις.Όπως και έπραξα.Απλά θα ήθελα να μου πει και κάποιος που έχει ή είχε τέτοιο αμάξι τις ιδιαιτερότητές τους στο τομέα των προβλημάτων,δλδ απο όσο καταλαβαίνω αντί να πάμε ένα βήμα μπροστά μας πουλάνε μούφα κινητηρες με λαμπάκια οι εταιρείες και εμείς πρέπει να τσιμπήσουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1108s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on