PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Φλασιερα

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sakisgr (Θανος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 208 1.5 GT LINE 2018

Ένταξη: 13 Ιούλ 2019
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Ιούλ 2019, 22:23:08    Θέμα δημοσίευσης: Φλασιερα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χεραιτω όλη την παρέα του φόρουμ είμαι καινούργιο μέλος και συγγνώμη για τυχόν λάθη.Εχω αγοράσει εδω και ένα εξάμηνο το Peugeot 208 gt line και η η φλασιέρα ποτε πιάνει ποτε Όχι το θέμα που έχει είναι στην επαναφορά οταν βαζω αριστερά περιμένω επιστροφή αλλα ούτε καν.Τσατιζομαι γιατι καινούργιο αμαξι.Το πήγα αντιπροσωπεία την ώρα εκείνη του έπιασε να δουλεύει τους ειπα τι γίνεται μου ηπαν ότι η φλασιέρα δεν είναι μηχανική και θα φανεί στον εγκέφαλο αν εχει θεμα.Το βάλανε αλλα μου είπαν δεν έχει θέμα μολις έφυγα πάλι τα ίδια.Τι μπορώ να κάνω σε αυτήν την περίπτωση. Εγγύηση εχω καινούργιο αγοράστηκε.Ευχαριστω εκ τον πρότερον..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Ιούλ 2019, 20:09:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γειά σου Σάκη!

Η φλασιέρα έχει δύο σκάλες. Αν πατήσεις λίγο προς μια διεύθυνση τότε σου ανοίγει για μερικές φλασιές και κλείνει. Αν πατήσεις και κρατήσεις προς μια διεύθυνση τότε μένει εκεί κλειδωμένη μέχρι να γίνει επαναφορά του τιμονιού.

Ελπίζω να μη μπερδεύεις αυτές τις λειτουργίες, σωστά;


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Ιούλ 2019, 11:49:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να τους το πας πισω και να απαιτησεις να στο φτιαξουν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sakisgr (Θανος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 208 1.5 GT LINE 2018

Ένταξη: 13 Ιούλ 2019
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2019, 17:59:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Salex οδήγω περίπου 15 χρόνια ξέρω τις σκάλες τις φλασιερας δεν κάνει επιστροφή όταν επανέρχομαι ευθεια αυτό ξεκίνησε τους τελευταίους 2μήνες το έχω 7 μήνες το αμαξι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0992s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on