PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

τι επαθε ο συμπλεκτης?

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Μάϊ 2011, 21:50:07    Θέμα δημοσίευσης: τι επαθε ο συμπλεκτης? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα σε ολους...σημερα ενω οδηγουσα το αμαξι του πατερα μου και πηγαινα με σταθερη ταχυτητα ηθελα να στριψω και κατεβασα ταχυτητα..καθως πατησα το συμπλεκτη εκουστηκε ενας ηχος λες και κοπηκε ενα συρμα...ταχυτητα φυσικα δε μπορουσα να αλλαξω...επρεπε να αφησω το συμπλεκτη για να ξαναβαλω..εκτος αυτου ενω τον ειχα πατημενο καποια στιγμη μου εσβησε..τι μπορει να ειναι αυτο ρε παιδια?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάϊ 2011, 19:40:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατι παιζει με το πλατο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
giorgos80 (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 22 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 162

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάϊ 2011, 09:41:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ντίζα του συμπλέκτη είναι στα τελευταία της, αυτό το έπαθε γιατί πιθανότατα θες δίσκο-πλατό.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
audakias89 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 107

Ένταξη: 22 Ιαν 2019
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιούλ 2019, 16:54:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα βρηκα αυτο το θεμα σχετικο και για να μην ανοιγω καινουριο ποσταρω σε αυτο το προβλημα μου. εχω ενα 107 και χθες απ το πουθενα, χωρις καμια ενδειξη οτι ειναι στα τελειωματα του ο συμπλεκτης, εκει που οδηγουσα βρηκα αντισταση στο πενταλ του συμπλεκτη και δεν πηγαινε μεχρι τερμα. σαν να πατουσα το φρενο μια κατασταση. οι ταχυτητες δεν αλλαζαν. μονο οταν εσβηνα τη μηχανη. στο συνεργειο που το πηγα μου μετα απο υποτιθεμενο συντομο ελεγχο μου ειπε οτι θελει αλλαγη ολο το σετ συμπλεκτη με κοστος 250Ε. Ελεγα μηπως τη γλυτωνα με καμια ντιζα και δεν πληρωσω τοσα.. οποιος καταλαβαινει κατι απ το θεμα ας μου απαντησει. ευχαριστω.


Opel Astra gtc turbo
Peugeot 107
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιούλ 2019, 21:32:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν εχει ντιζα το 107 ειναι υδραυλικο και ναι θες σετ αμπραγιαζ και ναι μια χαρα τμη σου ειπαν!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
audakias89 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 107

Ένταξη: 22 Ιαν 2019
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιούλ 2019, 15:05:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σ ευχαριστω πολυ φιλε να σαι καλα!! Διαβαζα τα παλιοτερα θεματα και εβλεπα κατι 400αρια οποτε με το περασμα των χρονων μια χαρα ειμαστε τωρα με τα 250..


Opel Astra gtc turbo
Peugeot 107
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
audakias89 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 107

Ένταξη: 22 Ιαν 2019
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούλ 2019, 12:32:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για αλλαγη σετ συμπλεκτη που χρειαζομαι αμεσα, αλλα και γενικα, υπαρχει καποιο εξειδικευμενο αξιοπιστο συνεργειο κοντα στην περιοχη Ιλιον, Περιστερι, Πετρουπολη.;; Ευχαριστω εκ των προτερων


Opel Astra gtc turbo
Peugeot 107
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stathe174 (Παναγιώτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 28 Ιαν 2017
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούλ 2019, 18:09:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχεις πμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1116s (PHP: 57% - SQL: 43%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on