PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

205 - Σκούπα σε 205
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάρ 2004, 15:38:14    Θέμα δημοσίευσης: 205 - Σκούπα σε 205 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eixa paei se ena magazi kai rwtisa gia skoupa.Mou eipan oti tha tou 206 einai oti prepei fysika me patenta.Tha doulepsei kala se emena???Ti filtro mou protineis???Mou eipan gia SIMOTA.Telos exo vgalo to mesaio kazanaki kai exo mono ena teliko group N.Tha yparxei provlima??
Mou exoun anaferei filtro gia skoupa tis Green alla den kanei thorivo.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάρ 2004, 18:33:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να και ενας με 205!!! Λοιπον, οσον αφορα το θεμα σκουπας δεν ειναι ο,τι καλυτερο για το δικο μας αυτοκινητο!!! Το πιο πιθανο ειναι να χασεις παρα να κερδισεις κατι (εκτος απο ηχο φυσικα)!!! Εγω εχω ενα ελευθερο φιλτρο Κ&Ν στο "μαμα" κουτι και τωρα σκεφτομαι να κανω μια ψιλοπατεντα στο σωληνα εισαγωγης!!! Η αποδοση βελτιωθηκε καπως, πιο πολυ φαινεται στις "ψηλες"!!! Οσο για την εξατμιση, το δικο σου ειχε και μεσαιο??? Τι χρονολογιας ειναι??? Εμενα ειναι μοντελο του '93 και δεν εχει μεσαιο!!! Αν ειχε παντως να του βαλεις ενα πιο ελευθερο...Οσοι εβγαλαν το μεσαιο απο το club ειδαν μειωση της αποδοσης!!! Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Απρ 2004, 10:06:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεις να μου πεις απο που πηρες το φιλτρο???Ποσο σου κοστισε???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Απρ 2004, 11:10:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Παναγιωτη το φιλτρακι το πηρα απο ενα Fit & Go που ειναι κοντα μου, αλλα το πληρωσα ακριβα 75Ε!!! Mad Μπορεις να το βρεις και φθηνοτερα...(στον "Louis" για παραδειγμα... Wink ) Μην αφησεις να στο βαλουν αυτοι ομως γιατι θα σου φανε 10Ε για το τιποτα!!! Ειναι απλη η διαδικασια να το βαλεις και μονος σου... Very happy


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Απρ 2004, 00:11:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ θα το βαλω και θα σου πω εντυπωσεις.Απο θορυβο τι λεει??Κανει τιποτα???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Απρ 2004, 14:06:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο θορυβο??? Τιποτα ουσιαστικο...Αφου ειναι μεσα στο φιλτροκουτι!!! Wink Παντως, αν δεν εχεις μουσικη και υπαρχει μια σχετικη ηρεμια στο εσωτερικο σε αποτομη επιταχυνση θα ακουσεις κατι "ρουφηγματα", αλλα οχι τρελα πραγματα ομως!!! Αυτο που ψαχνω τωρα ειναι να κανω μια πατεντα στο σωληνα εισαγωγης...να βαλω μεγαλυτερο δηλαδη και σε σημειο τετοιο που να εχει αμεση επαφη με τον αερα!!! Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Απρ 2004, 17:09:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κόψε την μάσκα εκεί ακριβώς που καταλήγει ο σωλήνας και θα τραβάει αέρα άμεσα!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Απρ 2004, 23:44:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Eλα που...δεν μπορω..." που λεει και το ασμα!!! Laughing Ο σωληνας εισαγωγης του αερα καταληγει λιγο πιο πανω και πιο αριστερα απο το δεξι φαναρι (οπως κοιταμε το μοτερ) και δυστυχως, πισω απο τη μασκα με το σημα ειναι το ψυγειο, που συνεχιζει προς την κατω εισαγωγη του προφυλακτηρα με τους ανεμιστηρες (δυο λογω air condition)!!! Αρα που να κοψω??? Confused


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 09:58:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρωτησα ενα παλικαρι που εχει βαλει σκουπα απο 206 Simota και μου λεει οτι παει ριμαδια τωρα εχει περισοτερο νευρο το αμαξι σε σχεση με το ελευθερο φιλτρο που ειχε βαλει.Και απο ηχο τρελα!!!!Συνολο του πηγε 180ευρω.Καλα ειναι???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 10:05:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

180Ε για σκουπα και φιλτρο ειναι καλα λεφτα!!! Αλλα τι να σου πω...Εδω μεσα στο club μερικοι 8βαλβιδοι εχασαν απο τη σκουπα!!! Και κυριως ψηλα...Ειναι τεχνικο το θεμα!!! Wink Ρωτα τον PHSYBORG, ο οποιος πουλαει και τη σκουπα του με φιλτρο!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 10:07:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποσο θα μου παρουν για να μου αγριεψουν τον εκκεντροφορο??Γνωριζεις Γιωργο κανενα να φτιαχνει λευκα οργανα(καντραν)για μας??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 10:12:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
180Ε για σκουπα και φιλτρο ειναι καλα λεφτα!!! Αλλα τι να σου πω...Εδω μεσα στο club μερικοι 8βαλβιδοι εχασαν απο τη σκουπα!!! Και κυριως ψηλα...Ειναι τεχνικο το θεμα!!! Wink Ρωτα τον PHSYBORG, ο οποιος πουλαει και τη σκουπα του με φιλτρο!!!


Λαθος πληροφορηση. Ο φιλιππος δεν πουλαει την σκουπα του καθως ειναι πολυ πολυ ευχαριστημενος απο την απόδοση της στο 8V του. Μαλλον εννοείς την σκούπα που πουλάει ο Tony...τα μπλεξες λίγο Γιώργη!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 10:17:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σου αγριεψουν τον εκκεντροφορο??? Ποσα km εχει το τουτου σου??? Αν ειναι αρκετα ξεχνα το...Αλλα γενικως πρεπει να το ξαχασεις, καθως για να δουλεψει σωστα το μοτερ θα θελει και προγραμμα οποτε το κοστος ανεβαινει υπερβολικα!!! Κατι εμαθα μεσα στο club οτι τα "πραγματα" απο το μοτερ του 106XSi (αν δεν το ξερεις ηταν 1.4 και 95 εργοστασιακα αλογα!!!) μπαινουν κουτι στο δικο μας, αλλα περιμενω να μαθω λεπτομερειες και κυριως κοστος!!!

Οσο για τα καντραν εσυ πρεπει να εχεις του GTi με τα στροφομετρα και τις λοιπες ενδειξεις ε??? Εγω ακομα ψαχνω να βρω ενα τετοιο... Sad Τα καντραν ειναι ετοιμα, απλα δεν ξερω κατα ποσον ειναι διαθεσιμα πλεον για 205!!! Παρε και ρωτα στον Louis...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 10:25:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως προτιμω ρνα μοτερακι απο ραλι η απο 19αρη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 10:35:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σιγουρα ενα τετοιο μοτερ ειναι πολυ καλυτερο, αλλα που λεφτα για τετοιες μετατροπες!!! Sad

Οσο για τη σκουπα του Φιλιππου Πετρο την πουλαει και μαλιστα μια φορα, τωρα στις διακοπες, μιλαγαμε στο chat και ηθελε να την πουλησει στον Χρηστο (kovac) γιατι ελεγε οτι δεν ηταν ευχαριστημενος και οτι τον περναγαν μεχρι και τα 1.1!!! Η εγω καταλβα τοσο λαθος, ή δεν ξερω... Rolling eyes


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 10:42:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Moυ ειπανε για Ραλλι 16ν γυρω στα 1500 κομπλε και για 19αρι γυρω στα 1000.Οποτε μεχρι το καλοκαιρακι θα δουμε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 10:43:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Σιγουρα ενα τετοιο μοτερ ειναι πολυ καλυτερο, αλλα που λεφτα για τετοιες μετατροπες!!! Sad

Οσο για τη σκουπα του Φιλιππου Πετρο την πουλαει και μαλιστα μια φορα, τωρα στις διακοπες, μιλαγαμε στο chat και ηθελε να την πουλησει στον Χρηστο (kovac) γιατι ελεγε οτι δεν ηταν ευχαριστημενος και οτι τον περναγαν μεχρι και τα 1.1!!! Η εγω καταλβα τοσο λαθος, ή δεν ξερω... Rolling eyes


Γιώργη καθε μέρα μαζί ειμαστε με τον Φίλιππο, πιστεψε με θα το ηξερα αν την πουλαγε. Μάλλον έπεσες σε περίπτωση που αστειευόντουσαν μεταξυ τους...!!
Άσε που τον φιλιππο όχι μονο δε τον περνανε τα 1.1 αλλα περνάει και πολλά άλλα αμαξακια στα ιδια ή και μεγαλύτερα κυβικα... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 10:45:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι αμξι εχει το παλικαρι???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 10:46:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θεμα φιλε Πανο ειναι να μη χρειαζεσαι αλλα τοσα μετα για να "μαζεψεις" το μοτερ!!! Τα περισσοτερα ειναι αστα να πανε γι'αυτο και τα δινουν σε χαμηλες τιμες...Χρειαζεται μεγαλη προσοχη!!! Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 10:50:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γι'αυτο δεν βιαζομαι.Αλλα αυτος ειναι φιλος και πιστευω οτι δεν θα μου κανει καμια πο***ια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1251s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on