PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

καθισματα RC απο εξωτερικο

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιούλ 2019, 12:14:40    Θέμα δημοσίευσης: καθισματα RC απο εξωτερικο Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια, γνωριζει κανεις αν καθισματα του 207 RC απο Αγγλια (δεξιοτιμονα 207) θα μπορουσαν να μπουν σε δικο μας 207 ;

μιλαω για πιθανες ασυμβατοτητες σε φυσες (αεροσακοι, ζωνες) αλλα και ραγες.
αν μπαινουν θα μπουν οπως ηταν και στο δεξιοτιμονο ;
δηλ. του οδηγου θα παει δεξια και θα γινει συνοδηγου τωρα;
αν ναι, μηπως θα υπαρχει προβλημα με τη ζωνη ασφαλειας; π.χ να καθεσαι ως οδηγος να την κουμπωνεις αλλα το ηχητικο να συνεχιζει να ηχει καθως θα "βλεπει" οτι καθεσαι στου συνοδηγου ;

το ιδιο με τους αεροσακους, θα λειτουργησουν (αχρειαστοι να ειναι) κανονικα ; σε μια αναγκη η αναποδα ;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikosmykoniaths (Nikolas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307cc 2.0lt (2004)

Ένταξη: 04 Μάρ 2017
Δημοσιεύσεις: 7
Τόπος: Sydney Australia

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Αύγ 2019, 08:09:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμενα ειναι δεξιοτημονο λογο Συντει Αυστραλια που μενω στο δικο μου τα ιδια τα βλεπω ..

θα σου ελεγα οτι δεν θα εχεις προβλημα με ραγες το μονο που θα σκεφτμουνα σαν μηπως ειναι αν εχεις προβλημα με Αεροσακο .. να διαβαζει δεξιο με αριστερο!!! γιατι και αν δουλευει θα δινει εντολη για δεξιο κτλ κοιτα θα κανω μια ερωτηση εδω στο δικο μας αυστραλεζικο φορουμ αν μπορω να βαλω το δεξιο καθισμα αριστερα ..αν πουνε δεν παιζει ρολο δεν θα εχεισ και εσυ προβλημα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Αύγ 2019, 20:26:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikosmykoniaths έγραψε:
εμενα ειναι δεξιοτημονο λογο Συντει Αυστραλια που μενω στο δικο μου τα ιδια τα βλεπω ..

θα σου ελεγα οτι δεν θα εχεις προβλημα με ραγες το μονο που θα σκεφτμουνα σαν μηπως ειναι αν εχεις προβλημα με Αεροσακο .. να διαβαζει δεξιο με αριστερο!!! γιατι και αν δουλευει θα δινει εντολη για δεξιο κτλ κοιτα θα κανω μια ερωτηση εδω στο δικο μας αυστραλεζικο φορουμ αν μπορω να βαλω το δεξιο καθισμα αριστερα ..αν πουνε δεν παιζει ρολο δεν θα εχεισ και εσυ προβλημα


σε ευχαριστω πολυ !

επισης το ιδιο με τις ζωνες
δηλ. αν θα καθεσαι και εφοσον δεν εχεις κουμπωσει ζωνη θα βαραει του συνδηγου
ενω θα καθεται καποιος συνοδηγος (ο οποιος δεν θα εχει κουμπωσει ζωνη) και θα βαραει το μπιπι-μπιπι ενω εσυ (οδηγος) θα εισαι κουμπωμενος κανονικα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Αύγ 2019, 01:10:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα καθίσματα λογικά μπαίνουν μια χαρά .
Ταμπλό και πεταλ αλλάζουν


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Αύγ 2019, 13:31:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι αερόσακοι γιατί να ανοίγουν ανάποδα; Η πλεξούδα του αμαξιού μένει η ίδια, απλά αλλάζεις το τι κουμπώνει πάνω της.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Αύγ 2019, 00:02:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Οι αερόσακοι γιατί να ανοίγουν ανάποδα; Η πλεξούδα του αμαξιού μένει η ίδια, απλά αλλάζεις το τι κουμπώνει πάνω της.


δεν ξερω γιαυτο και ρωταω. μηπως καπως καταλαβαινει οτι κουμπωνει και που ; π.χ το αριστερο καθισμα με το που θα κουμπωνει στη φυσσα να καταλαβαινει ο εγκεφαλος οτι κουμπωσε το αριστερο ;

εχει φοβηθει το ματι μου , εδω μια λαμπα αλλαζεις και αν δεν ειναι συμβατη βαραει αλαρμ.

ρωταω γιατι θα μπορουσα να φερω απο Αγγλια αλλα δεν θα το κανω αν δεν ειμαι απολυτα σιγουρος οτι θα λειτουργουν ολα σωστα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikosmykoniaths (Nikolas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307cc 2.0lt (2004)

Ένταξη: 04 Μάρ 2017
Δημοσιεύσεις: 7
Τόπος: Sydney Australia

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Αύγ 2019, 07:44:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα έλεγα να αλλάξεις τα καθίσματα σου και δες κουμπονουν οι φύσες?

Και αν δεν ανάβουν αερόσακοι κτλ δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα με το δεξιά αριστερά και δεν αν ταιριάζουν Κι οι οδηγοί ή πρέπει να τους αλλάξεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1112s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on