PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

208 diesel tuning
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Nikos tsagidis (Νικόλαος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 t9 1.6 hdi 2018

Ένταξη: 24 Φεβ 2019
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Φεβ 2019, 00:39:05    Θέμα δημοσίευσης: 208 diesel tuning Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας
Είμαι κάτοχος ενός 208 1600 75 ps του 2017 που πλέον είναι 138 ps (τουλάχιστον έτσι λέει η δυναμομέτρηση ).
Έχει μονο πρόγραμμα από βελτιώσεις στον μοτέρ
Έχει ανάρτηση bilstein κίτρινα χροντροκαλαμα Ζάντες 17 ιντζές
Το αμάξι μετά το πρόγραμμα έγινε αμάξι γιατί ποιο πριν δεν ήταν απλά έκαιγε πετρέλαιο
Ερώτηση λοιπόν
Έχει κάποιος κάνει κάτι παραπάνω σε άλογα ;
Με φρένα τι κάνετε ;
Και τέλος το ESP πως ΒΓΑΊΝΕΙ ΤΕΛΕΊΩΣ
ευχάριστο πολύ για το χρόνο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_icegrey (Dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Ps 208 1.6 BlueHdi '17

Ένταξη: 03 Μάϊ 2018
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάρ 2019, 10:14:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σας !

Κάτοχος 208 bluehdi 75 με πρόγραμμα πρώτου σταδίου μόνο , γιατί θα συμφωνήσω ότι πριν μόνο πετρέλαιο έκαιγε !! Very happy

δεν γνωρίζω βέβαια πόσα άλογα ανέβηκε γιατί δεν έγινε δυναμομετρηση αλλά καμια σχέση με πριν! κανονικά γυρω στα 30-35 αλογα μου ειπαν θα ανεβει !
εσύ εφτασες πολύ ψηλάααα!!

οσον αφορα το esp δεν βγαινει τελειως , μονο με τη μεθοδο δυναμομετρησης δηλαδη αφαιρεση αισθητηρα abs για να απενεργοποιηθει τελειως
από φρένα...πρόβλημα....θέλει κι αλλο....ταμπουρα πίσω= στο αποτομο φρεναρισμα νιωθω το πισω μερος να θελει να φυγει
ψαχνω αξονα με δισκοπλακες και μια βελτιωση στις μπροστά απλα χρειάζεται και δαγκάνες αλλαγή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos tsagidis (Νικόλαος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 t9 1.6 hdi 2018

Ένταξη: 24 Φεβ 2019
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάρ 2019, 12:51:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα
Τα φρένα είναι ένα θέμα και μάλιστα μεγάλο όσο ήταν 77 άλογα τρογοντουσαν τώρα που 200ριζει άνετα είναι για πέταμα
Όσο για τι φύσα του abs αν την βγάλεις το αμάξι φρενάρει όπως νανε ότι νανε όπου νανε
Με intercooler έχεις βρει καμία λύσει;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάρ 2019, 15:52:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για ιντερκολερ ευκολα και σχεδων εργοστασιακα μπαινει το μαμα απο το 1.6 χωρις πολλες πολλες μεταποιησεις
τωρα οσο αφορα τα φρενα τα ακρα ειναι ιδια με ολη την προγενεστερη σειρα της psa οποτε το πιο ευκολ ενα σετακια 305 απο 207 rc θα σε καλυψουν πληρως και παντυα μιλαμε για Bolt on πραματα χωριις μετατροπες η πατεντες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Dimitris_icegrey (Dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Ps 208 1.6 BlueHdi '17

Ένταξη: 03 Μάϊ 2018
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάρ 2019, 17:05:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο έχεις δίκιο για το abs δεν λέω το αντίθετο , απλά άλλος τρόπος δεν υπάρχει για να απενεργοποιηθεί πλήρως το esp ! Μια ερώτηση , στο δυναμόμετρα πως κατάφερε και στο έκλεισε το esp ; Ηλεκτρονικά ;; ΓΙατι αφού μετά τα 50 χλμ/ώρα είναι ξανά on πως κατάφερε δυναμομετρηση;;

Αφού κάνουν από 207 rc τότε μια χαρα...γοατι από 208 gti δύσκολα βρίσκεις φρένα !
Όσον αφορά τα πίσω έχω βρει πολλές μάντρες με ανταλλακτικά που δίνουν άξονες , λογικά εύκολη μετατροπή !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos tsagidis (Νικόλαος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 t9 1.6 hdi 2018

Ένταξη: 24 Φεβ 2019
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάρ 2019, 17:31:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο δυναμομετρο νομίζω ότι απενεργοποιείτε όλο το σύστημα abs-esp-ότι άλλο υπάρχει γιατί έγινε μπροστά μου και έβλεπα τολ αμπακι αναμένω
Τα Πίσω φρένα δεν είναι τόσο μεγάλης σημασίας όσο τα εμπρός και τα δικά μου είναι και καινούρια 15000 χλμ έχει το αμάξι τα μπροστά είναι το ζόρι
Το μαμά intercooler είναι για 75 άλογα και το έχω από εκεί και πάνω στο 2ο πάτημα είναι ανύπαρκτο
Σκέφτομαι για τουρμπίνα από 308 2016 με τα 120 άλογα που είναι μεγαλύτερη μαζί με μπεκ γιατί μετά τις 4 τα δικά μου τελειώνουν
Σκοπός μου είναι να πάει το αμάξι όσο το δυνατόν κοντά στα180 200 άλογα με η χωρίς φίλτρο
Με το esp ρώτησα ένα συνεργάτη που φτιάχνει κοντέρ και μου είπε κάτι θα κάνουμε. Αν και εφόσον γίνει και είναι κι σωστό θα σας ενημερώσω εδώ
Όχι τίποτε άλλο λίγο να κάνουμε την πλάκα μας μεγάλη άνθρωποι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_icegrey (Dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Ps 208 1.6 BlueHdi '17

Ένταξη: 03 Μάϊ 2018
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάρ 2019, 17:47:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αααα λίγα άλογα....όχι τίποτα υπερβολές !!!

Πάντως από obd μετρώντας την (υπό)πίεση τουρμπίνας max βγαίνω στο 1,6 bar (1,4-1,5 συνεχόμενα)

Ξέρεις ποιος είναι ο προβληματισμός μου μετά από το remap?
Ο ήχος του κινητήρα μου άλλαξε αρκετά...ενώ το αυτοκίνητο ήταν πολιτισμένο δεν Ακουγόταν σχεδόν καθόλου μετά από λίγα χλμ το νιώθω να έχει αρκετό θόρυβο και κραδασμό (στην εκκίνηση με μίζα όταν είναι κρύο) όπως επίσης και να κροταλιζει όταν ξεκινάω από στάση μέχρι να ανεβάσει στροφές μετά τις 2,5 3 χιλιάδες ! Όσον αφορά τα χλμ 31000 σήμερα κιόλας

Πραγματικά θέλω να πάρω ένα ίδιο 75 και να το συγκρίνω...
Δεν μπορεί να μουγκρίζει τόσο πολύ λες και έχει 70-100 χιλιάδες χλμ

Κάποιος μου ανέφερε για λίπανση της αντλίας διότι τα καύσιμα ( Avio vpower crystal κτλ ) ξηραίνουν τη μπεκιερα ! Δεν ξέρω αν πρέπει να του ρίξω ενισχυτικά ή όχι !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos tsagidis (Νικόλαος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 t9 1.6 hdi 2018

Ένταξη: 24 Φεβ 2019
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάρ 2019, 18:00:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοίτα είναι το 2ο 208 που εχω το πρώτο ήταν 1400 60 άλογα χωρίς intercooler με χάλια φίλτρο και 200 000 χλμ κοινός ρημάδι αν και το έφτασα 115 χωρίς φίλτρο και αποκλειστικά κόκκινο
Με το καινούριο λέω να είμαι πολιτισμένος όσο γίνεται
Λάδια κάθε πότε αλλαζεις;
Και αν μπορείς πετρέλαιο βάζει από 1 βενζινάδικο που τον έχεις εμπιστοσύνη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_icegrey (Dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Ps 208 1.6 BlueHdi '17

Ένταξη: 03 Μάϊ 2018
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάρ 2019, 18:15:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

9500 χιλιάδες πρωτη φορά από μένα και δεύτερη φορά στα 17600 στην αντιπροσωπεία για το πρώτο service του χρόνου ! Τώρα έχω 13 χιλιάδες περίπου με τα ίδια λάδια αλλά δε νομίζω να φταίει αυτό... όταν επιταχυνω ακούγεται το μοτέρ αρκετά και βάζει και στη καμπίνα αρκετό θόρυβο ( ένα από τα μείον του)
Επίσης αλλαγή φίλτρο πετρελαίου στις 17000 και ξανά μετά στις 28000 ( κάθε 10000 χλμ θέλει αλλαγή το φίλτρο για σωστή συντήρηση) !

Αμ το άλλο που έπαθα , τις μέρες με χαμηλές θερμοκρασίες στο ρελαντί στροφές 750 και μόνο , τρίζει στην μεριά του συνοδηγού μάλλον συντονισμός πλαστικών τα οποία δημιουργούν το θόρυβο ! Ενοχλητικό θόρυβο όμως έτσι...μόλις ανεβάσεις πολύ λίγο στροφές σταμάτησε...
Απ ότι διάβασα και κάποια πόλο από vag group είχαν αντίστοιχο θέμα με σωληνάκια καυσίμου που περνούσαν κάτω από το σαλόνι στο ντουλαπάκι του συνοδηγού
Είμαι 50-50 να το πάω στην αντιπροσωπεία γιατί σκέφτομαι μήπως μου ξηλώσουν πλαστικά να δουν τι ακούγεται !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos tsagidis (Νικόλαος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 t9 1.6 hdi 2018

Ένταξη: 24 Φεβ 2019
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάρ 2019, 18:20:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="Nikos tsagidis"]Κοίτα είναι το 2ο 208 που εχω το πρώτο ήταν 1400 60 άλογα χωρίς intercooler με χάλια φίλτρο και 200 000 χλμ κοινός ρημάδι αν και το έφτασα 115 χωρίς φίλτρο και αποκλειστικά κόκκινο
Με το καινούριο λέω να είμαι πολιτισμένος όσο γίνεται
Λάδια κάθε πότε αλλαζεις;
Και αν μπορείς πετρέλαιο βάζει από 1 βενζινάδικο που τον έχεις εμπιστοσύνη
Το πετάς καθόλου;;; η τσάμπα το πρόγραμμα
Εγώ το σκίζω από το πρωί ως το παραμεθεπομενο πρωί και δεν νιώθει
Από θόρυβο ίσα που λίγο παραπάνω από όταν το πήρα με 6000 χλμ
Σου έχει βγάλει καμία ζημιά;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos tsagidis (Νικόλαος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 t9 1.6 hdi 2018

Ένταξη: 24 Φεβ 2019
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάρ 2019, 19:08:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λάδια φίλτρο λαδιού και πετρελαίου κάθε 5000 άντε 5500.
Δεν είναι μεγάλο έξοδο σε αντίθεση με τι ζημιά που ενδέχεται να βγάλει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos tsagidis (Νικόλαος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 t9 1.6 hdi 2018

Ένταξη: 24 Φεβ 2019
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάρ 2019, 19:08:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λάδια φίλτρο λαδιού και πετρελαίου κάθε 5000 άντε 5500.
Δεν είναι μεγάλο έξοδο σε αντίθεση με τι ζημιά που ενδέχεται να βγάλει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_icegrey (Dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Ps 208 1.6 BlueHdi '17

Ένταξη: 03 Μάϊ 2018
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάρ 2019, 22:55:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι όχι καμία ζημιά όλα καλά....μόνο κάτι ήχους που μόνο τα περίεργα αυτιά πιάνουν !! Αλλά λογικό αμάξι είναι και πετρέλαιο κιόλας....αν δεν..... πήγαινες σε ηλεκτρικό ! Χαχα

Τα έξοδα μπορεί να είναι 40 λάδια και 10-15€ το φίλτρο !! Μηδαμινό όντως...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ThomasKats (Thomas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 30 Δεκ 2019
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Δεκ 2019, 20:23:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα παιδιά . Κάτοχος 208 bluehdi 2018 1.6 100ps . Έχω κάποιες ερωτήσεις σχετικά με το πρόγραμμα γιατί περιμένω να βγεί απο την εγγύηση το δικό μου και μετά να πάω να το ανεβάσω . Είχατε κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής απο τότε που το ανεβάσατε άλογα ; Σε ποιον το κάνατε πρόγραμμα ; Είστε ευχαριστημένοι ; Το δικό μου μόνο φίλτρο φοράει προς το παρόν . Ευχαριστώ εκ των προτέρων .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nik_psa (Νικόλας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


ZX 16v-ΑΧ GTi-XANTIA TURBO ACTIVA-PONY

Ένταξη: 09 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 344
Τόπος: Άνω Μοχανάσιανα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Δεκ 2019, 09:10:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχουν αρκετοί που ασχολούνται με επαναπρογραμματισμούς (όπως κι ο salex που είναι από τους πιο δυνατούς αν όχι ο πρώτος) και κάποιοι άλλοι βάζουν παράλληλο κλπ.
Αλλά γιατί να κάνεις κάτι τέτοιο σε αυτοκίνητο που πάει πολύ καλά για αυτό που δηλώνει την στιγμή που υπάρχουν δυνατότερες εκδόσεις..; Λογικά το πήρες για την οικονομία και θες να το κάνεις να καίει πιο πολύ; Η γνώμη μου είναι αυτή με όλο τον σεβασμό κι ας έχω κάνει μετατροπές σε όλα τα αυτοκίνητά μου που είχα κι έχω..


www.drakonakis.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ThomasKats (Thomas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 30 Δεκ 2019
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Απρ 2020, 00:49:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και γράφει χιλιόμετρα καθημερινά το αμάξι , θα ήθελα λίγο περισσότερη <<σπιρτάδα>> . Όταν το έκανα παραγγελία καλοκαίρι του 2018 η έκδοση με τα 120ps bluehdi που ήθελα είχε μόλις καταργηθεί οπότε δεν είχα άλλη επιλογή πέραν αυτόυ με τα 100 άλογα και του 208 gti το οποίο ήταν αρκετά μακριά απο το μπατζετ χρημάτων που μπορούσα να διαθέσω ασχέτως αν το γούσταρα φουλ.Επειδή με το κομμάτι του ''tuning'' δεν θέλω να το παω στον πρώτο που θα βρώ μπροστά μου , θα με βοηθούσε ιδιαίτερα αν κάποιοι απο εσάς που ίσως έχουν κάποιες γνώσεις παραπάνω στο θέμα να μου προτείνουν κάποιον(κατά προτίμηση Θεσσαλονίκη) .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos tsagidis (Νικόλαος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 t9 1.6 hdi 2018

Ένταξη: 24 Φεβ 2019
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Μάϊ 2020, 16:23:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε Θωμά καλησπέρα
Έχω βάλει πρόγραμμα στιν Αθήνα βέβαια σε ένα φίλο που είναι αρκετά καλός και στο κάνει το αυτοκίνητο πολύ save για να μην υπάρχουν προβλήματα
Εγώ έβαλα πρόγραμμα εδώ και 80.000χλμ και Δεν έχω κανένα μα κανένα πρόβλημα αντίθετος νομίζω ότι επειδή τα καυσαέρια πλέων έχουν μεγαλύτερη θερμοκρασία είναι καλύτερο για το φίλτρο . Να ξέρεις όμως ότι θέλεις φρένα οπωσδήποτε εγώ έβαλα από ds3 Βενζίνη με σωλινακια υψηλής προς πίσω και δίσκους πίσω..... είναι άγκυρες πλέων για τα 140 αλογάκια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ThomasKats (Thomas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 30 Δεκ 2019
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Μάϊ 2020, 19:49:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο σε ευχαριστώ για την απάντησή σου , πιστεύεις ότι τα φρένα μου απο το 208 δεν αρκούν, δισκόφρενα έχει μπρός πίσω μαμά . Το πρόγραμμα το γλυκοκοιτάω γιατί είμαι ακόμη στην εγγύηση (50.000 έχω) και στις 60.000 τελειώνει . Ψάχνομαι γενικά απο αυτά που μπορώ να διαβάσω ο salex που αναφέρατε πιο πάνω είναι απο etuners Στέλιος αλεξανδράκης ; Οποιαδήποτε πληροφορία μου δώσετε πχ ποιον προτείνετε για ένα safe πρόγραμμα γιατί το χρησιμοποιώ καθημερινά το αμάξι θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.Μου είπαν πως απο θεσσαλονίκη etuners συνεργάζονται με theodoridis tuning που είναι στην αθήνα . Παίζει ρόλο ποιος θα είναι ο προγραμματιστής να κατέβω αθήνα πχ αν αξίζει ή είναι το ίδιο πράγμα ακριβώς αν είναι ίδια εταιρία απλά άλλος προγραμματιστής ;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos tsagidis (Νικόλαος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 t9 1.6 hdi 2018

Ένταξη: 24 Φεβ 2019
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Μάϊ 2020, 20:38:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα μου το έφτιαξε ο Γιώργος γκουτσις στο Μοσχάτο οδός Δημητσάνας
http://www.microchips-tuning.com/carellcars/peugeot-208-1-6l-hdi-75ps-stage1-remapped-140ps-310nm/
Και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Κωστας24 (Κωστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 208 1.6 hdi

Ένταξη: 20 Μάρ 2021
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Μάρ 2021, 08:36:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα στην όμορφη παρέα!! Σαν νεο μέλος και γω.. Ήθελα να ρωτήσω υπάρχει κάτι άλλο για βελτίωση στα πετρέλαιακια 1.6 hdi μας έχω βάλει και γω προγραμμα και φίλτρο στο φίλτρο κουτί... ααα και αν υπάρχει κάτι για βελτιώσει στα φρένα αν γνωρίζει κάποιος!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1981s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on