PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Βγαίνει το χρώμα από 308 καινούριο.

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
andrikosliv (Ανδρέας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Οκτ 2017
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Οκτ 2018, 15:47:44    Θέμα δημοσίευσης: Βγαίνει το χρώμα από 308 καινούριο. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα. Έχω ένα peugeot 308 αγορασμένο 10/17 καινούριο. Παρατήρησα ότι στη λαμαρίνα κάτω από τις πόρτες έχει κάνει μπάλωμα το χρώμα. Σα να φεύγουν κομμάτια. Συμβαίνει μόνο στη δεξιά πλευρα. Μου πάει το μυαλό να το χτύπησαν και το ξαναέβαψαν όταν ήταν καινούριο. Στην ίδια πόρτα ακούγεται θόρυβος σαν να μην έχει κουμπώσει καλά πλαστικό. Τους το είχα αναφέρει στο σερβις και μου ειπαν για τοτρίξιμξ να το αφήσω στο φανοποιείο. Τα μπαλώματα τώρα τα είδα. Επίσης, μου κάνεο εντύπωση ότι σφυράνε τα φρένα όσο το αμάξι ειπναι κρυο. Και έχω μόνο 30,000 χλμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Οκτ 2018, 18:48:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για το χρωμα εχεις εγγυηση 100%


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Οκτ 2018, 19:48:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για ανεβασε καμια φώτο να δουμε.
Και καλο ειναι να οας σε κανα εξωτερικό συνεργείο φανοποιο. Να το δεις .
Και μετα εαν ειναι τρακαρισμενο ξεκινας τς παρατερο με την αντιπροσωπεία και με τον συνήγορο του Πολίτη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
andrikosliv (Ανδρέας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Οκτ 2017
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Οκτ 2018, 12:02:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακολουθώ τις οδηγίες για να ανεβάσω τη φωτό αλλά δε μπορώ από το κινητο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikosydneyman (Nikosydneyman)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207cc 1.6. (2007)

Ένταξη: 28 Σεπ 2018
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: Sydney Australia

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Νοέ 2018, 01:47:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορει να ειναι επισκευασμενο σε αυτο το σημειο ...δεν πετανε τα αυτοκινητα αν γραντζουνιστουν η εχουν προβλημα τα φτιαχνουν ..ναι και τα καινουρια

ζητα να στο καλιψουν με warranty την επισκευη γιατι να σου δωσουν αλλο αμαξι αποκλειεται


Down Under
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Νοέ 2018, 09:00:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν ειναι το παιδι που ειδα την φωτο στο fb μαλλον εκει που το εχει πεταξει το χρωμα ειναι κατω χαμηλα στα μασπιε που εχει την αντισκωριακη προστασια (το σαγρε ) και μαλλον εκει εχει φυγει το χρωμα αλλα οπως και να εχει εχε εγγυηση οποτε το ξανα βαφουν και τελος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mixvid (ΜΙΧΑΛΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


308 1.5 BLUEHDI 130

Ένταξη: 24 Νοέ 2018
Δημοσιεύσεις: 6

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Νοέ 2018, 23:31:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα,
πως εξελίχθηκε το θέμα; Έχω παρόμοιο πρόβλημα σε 308 2 εβδομάδων και αύριο θα το πάω στην αντιπροσωπεία. Το χρώμα σε κάποια σημεία έχει σαν "σπυράκια" και τα αυλάκια δεξιά και αριστερά στην οροφή σαν να μη βάφτηκαν καλά και μαδάει το χρώμα. Επίσης το χρώμα έχει πολύ "αράχνιασμα" σαν να έχει τριφτεί! Φαντάζομαι το καλύτερο σενάριο είναι να βαφτεί; Εάν ναι λέτε να κάνουν καλή βαφή ή θα τρέχω πάλι σε λίγο καιρό;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,153s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on