PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Χταπόδι-καταλύτης για 206 1.4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Απρ 2004, 17:10:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδη θες να πεις οτι το χταποδι μας ειναι πολυ καλο και δεν χρηζει αντικαταστασης?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Απρ 2004, 19:58:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG ποσο την πηρες την σκουπα που φορας? Ειναι λιγο off-topic αλλα την ειδα τωρα και μου αρεσε...Ειδες καμμια διαφορα?


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Απρ 2004, 20:49:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

George4 έγραψε:
μονο το σωληνα μπροστα θα μεγαλωσω. χταποδι δεν βαζω γιατι παιδια μην παραμυθιαζεστε ΔΕΝ κανει το χταποδι για 206 1.4, οσοι πουν το αντιθετο σας κοροιδευουν. το εχω διαστευρωσει 3 μηχανικους και 2 εξατμισαδες και κανενας δεν μου εχει πει οτι βοηθαει


...Και σιγουρα σου ειπαν οτι η χειροποιητη group N που σου φτιαχνουν θα δωσει περισσοτερα...Ετσι εξηγειται και η αλλαγη του σωληνα σε 50αρι...

...Αν ξερατε που βαδιζετε και τι σας λενε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Απρ 2004, 21:35:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kavaliotis έγραψε:
PHSYBORG ποσο την πηρες την σκουπα που φορας? Ειναι λιγο off-topic αλλα την ειδα τωρα και μου αρεσε...Ειδες καμμια διαφορα?


180 εχει η Simota !
Διαφορα ειδα αρκετη !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Απρ 2004, 23:46:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ουτε ειπα οτι ο σωληνας (και οχι χταποδι) που εχουμε ειναι αρκετος, ουτε ειπα για group N τιποτα, και ουτε για ταιραστιες αλλαγες μιλησα. με αυτη την αλλαγη θα υπαρχει καλυτερη εκτονωση τον καυσαεριων και ελαφρος καλυτερη ροπη. εξαλου οτι γραφω παντα λεω οτι μου εχουν πει οι μηχανικοι μου και παντα το εχω διασταυρωσει με πανω απο 2. εμενα οι γνωσεις μου για μηχανικα θεματα ειναι περιορισμενες, αλλο ειναι το αντικειμενο μου. ισως να εχετε δικιο ισως και οχι. θα ηθελα παντως ειδικα για το θεμα που αφορα σωληνα η΄χταποδι να μου πειτε γιατι πιστευετε οτι ενα χταποδι ταιριαζει σε ενα 1400αρι αυτοκινητο που σε νορμαλ κατασταση ειναι 75 αλογα


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 07:46:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με δεδομενο οτι ο καταλύτης στα 206 (τουλαχιστον στα 1.6 που εχω δει) είναι ακριβως μετα την πολλαπλη εξαγωγής αυτο που χρήζει αμεσης αντικαταστασης είναι η τοποθετηση ενος χταποδιου (γιατι δεν υπαρχει αλλος ασφαλής τρόπος) και η μετακίνηση του καταλύτη κατω απο το αμαξωμα στο σημείο που τον είχαν και τα 106.Αυτο απο μονο του θα σου δωσει κατι αφου η υπαρχουσα θεση του καταλυτη κόβει αποδεδειγμενα αρκετα.Απο εκει και περα εγω εκτιμω οτι η 50αρα σωλήνα σε ενα 1400αρι αυτοκινητο ειναι υπερβολη και οχι μονο δεν θα σου δωσει (ισως λιγο χαμηλα) αλλα ψηλα θα αδειαζει το αυτοκινητο.Εδω πολλα 106 2ου σταδιου και εχουν διατηρησει την μαμα διαμετρο σωλήνας που ειναι 48mm.Εγω θα εβαζα στο 1400 ενα χταποδι και θα τοποθετουσα εναν ελευθερο μεταλλικο καταλύτη στην θεση που τον εχουν και τα 106 κατω απο το αμαξωμα και δεν θα πειραζα τιποτε αλλο απο την εξατμιση


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 08:56:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποσο ειναι η μαμα διαμετρος του σωληνα στα 206 1.4 ?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 20:35:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η αρχικη σωληνα ειναι 45. παιδια το αυτοκινητο μου ειναι παλιο μοντελο ειναι απο τα πρωτα 206 που κυκλοφορουσαν αφου οπως εχω γραψει το αγορασα 07/1999. ετσι λοιπον ο καταλυτης βρισκετε απο κατω οπως στα 106. ειχα γραψει οτι σημερα θα αλλαζα καταλυτη (μεταλλικο) και σωληνα(50αρα). λοιπον εκανα τις αλλαγες και ειδα σημαντικη διαφορα. οχι τρομερη αλλα σιγουρα το αυτοκινητο εχει πολυ μεγαλυτερη ροπη, και οσο για το αδιασμα ψηλα που προκαλει η 50αρα σωληνα ειναι αμιδρο μπροστα στην ροπη που πηρα.


Υ.Γ. πολλες φορες βρισκομαι να διαφωνω σε αρκετα θεματα μαζι σας αλλα μαλλον αυτο ωφειλετε περισσοτερο στο οτι το αυτοκηνιτο μου ειναι σε ορισμενα σημεια αρκετα διαφορετικο απο τα καινουργια που εχετε οι περισσοτεροι (π.χ. εχω εγκεφαλο marelli, τον καταλυτη απο κατω και αλλα).


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 22:29:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραια, αλλαξες καταλυτη...και με τα καυσαερια τι γινεται??? Καρτα παιρνεις??? Confused


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Απρ 2004, 00:36:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο ποπαι(εκει τον εβαλα) μου ειπε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να εχω προβλημα. παρολλα αυτα ο μηχανικος μου, μου ειπε να περιμενω 2 μερες και μετα να παω να δοκιμασω να βγαλω καρτα. αλλα εποιδη ειμαι φανταρος και την δευτερα μπαινω παλυ μεσα θα παω η΄ αυριο το μεσημερι η΄μετα απο 1.5 εβδομαδα που θα ξανα παρω το car. θα σας ενημερωσω για το αποτελεσμα


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Απρ 2004, 07:58:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παντως εξακολουθω να πιστευω ανεξαρτητως ποιας χρονιας ειναι το αμαξι σου οτι την διαφορα την εκανε ο καταλύτης και οχι η σωλήνα.Ειμαι δε σιγουρος σε σημειο που σου πληρώνω την αλλαγη της σωλήνας οτι με τον μεταλλικο καταλύτη και την μανισια σωλήνα των 45mm το αμαξι θα πήγαινε καλύτερα.Οπως και να εχει καλοφορετα και καλα χιλιομετρα.


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Απρ 2004, 09:23:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορει και να εχεις δικιο δεν εχω τροπο να αποδειξω το αντιθετο. σε ευχαριστω πολυ παντως


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Απρ 2004, 09:31:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξερω για την αλλαγη του σωληνα, αλλα ο καταλυτης σιγουρα εδωσε αρκετα!!! Ποσο πηγε το "μαλλι"??? Γυρω στα 250Ε φανταζομαι...Αντε να δουμε τι θα σου δειξει και η καρτα, γιατι αυτο ειναι το μονο που φοβαμαι και δεν αλλαζω τον καταλυτη!!! Very happy


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Απρ 2004, 14:42:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δυστηχως δεν πληρωσα τοσα λιγα γιατι εβαλα απο τους ποιο ακριβους καταλυτες και ειχε μονος του 350+ σωληνα και εργασια 100 =450. για τα καυσαερια θα σας πω τελικα σε 10 μερες γιατι δεν εκανα την μετρηση σημερα αλλα θα την κανω οταν ξανα γυρισω.


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Απρ 2004, 19:46:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν ειναι να κανει καλη δουλεια και να βγαζεις και καρτα τοτε τοτε χαλαλι τα παραπανω λεφτα!!! Στον Ποπαυ ειπες οτι τον εβαλες ε??? Για να το εχουμε στα υποψιν... Twisted evil


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Απρ 2004, 20:24:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλη δουλεια φαινεται πως εγινε και μαλλον τωρα την απολαμβανω. οσο αφορα την καρτα ο ποπαι μου ειπε οτι σιγουρα δεν εχω προβλημα αλλα με εχετε ανχωσει αρκετα και τωρα περιμενω να παω βγαλω την καρτα οταν γυρισω να δω τι γινεται και φυσικα να σας ενημερωσω


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Απρ 2004, 10:16:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιταγα πως κ το χταποδο κιτ της SuperSprint εχει μεσαιο σωληνα 45αρι κ στα 1. 4 κ στα 1.6 !
Αρα γιατι να βγαλεις μαμα κ να βαλεις aftermarket !
Αποψη μου ειναι πως καλυτερη φαση θα ναι χταποδακι ωστε να παει ο καταλυτης κατω κ ενας μεταλλικος αμερικατ καταλυτης- μαμα σωληνα-κ ενα τελικο καζανακι !!!!!!!!!!!!!!!



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kaisaras96 (Κωστας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 05 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 282
Τόπος: ΜΠΡΑΧΑΜΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Απρ 2004, 13:25:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Κοιταγα πως κ το χταποδο κιτ της SuperSprint εχει μεσαιο σωληνα 45αρι κ στα 1. 4 κ στα 1.6 !
Αρα γιατι να βγαλεις μαμα κ να βαλεις aftermarket !
Αποψη μου ειναι πως καλυτερη φαση θα ναι χταποδακι ωστε να παει ο καταλυτης κατω κ ενας μεταλλικος αμερικατ καταλυτης- μαμα σωληνα-κ ενα τελικο καζανακι !!!!!!!!!!!!!!!


Συμφωνω απολυτα,μονο που εγω σκεφτομαι για φτηνοτερο χταποδι Bosal ή VTS-Rallye(με διχαλο) και καποιο μεταλικο καταλυτη(φτηνο) μαζι με καταργηση του δευτερου λαμδα με το γκατζετακι που εβαλε ο κουζμαν και το αθορυβο τελικο μου της sebring.Η καταργηση και του μεσαιου ακουγεται προκλητικη παντως,αφου δεν βασει και η Supersprint.




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Απρ 2004, 13:32:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε 1.6 βαζει !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Απρ 2004, 15:28:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψαχνωντας για καταλυτη στην Americat ειδα τα εξης :

Εχει 4 ειδη :

1-Kεραμικους με 160-180e

2-Μεταλλικους ( οι οποιοι χαρακτιριζονται αναλογα με τα αλογα , απο 120 -160-180-210-250-350 ) 260-550e

3-Μεταλλικους αγωνιστικους ( χαρακτιριζονται με τις τρυπες :100-200 ) 400-500e

4-RACE CAT μεταλλικους ( χαρακτιριζονται αναλογα τα αλογα , 140-200-240) 170-240e

Tι παιζεται?Τι διαφορα εχουν οι απλοι μεταλλικοι απο τους Race cat κ απο τους αγωνιστικους ?
Σιγουρα δεν θα βαλουμε τον αγωνιστικο ( 200τρυπες -πιο ελευθερος κτλπ ) αλλα μεταξυ 2-4 τι γινεται ?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1713s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on