PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Χταπόδι-καταλύτης για 206 1.4
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Μάρ 2004, 10:18:31    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Χταπόδι-καταλύτης για 206 1.4 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχάς συγνώμη για τη δημιουργία του νέου τοπικ (δεν το κάνω ποτέ χωρίς λογο) αλλά πιστεύω ότι το ποστ δεν θα ταίριαζε κάπου αλλού {τώρα που έχουμε και κονε στα μονερεϊτοριλικια, ποιος μας πιάνει!!! Shocked Laughing Laughing }
Παμε στο ψαχνο:
Θα με ενδιέφερε να βάλω καταλυτη και χταπόδι στο 14αρι μου!
Αυτή τη στιγμή είναι τελείως ακακο μιας και φοράει μόνο μια σκούπα καθώς και εξάτμιση από καταλυτη και πίσω
Με γνώμονα όμως το ότι θα μπει εκκεντροφορος, πρόγραμμα, θα αλλαχθεί η συμπίεση κτλ πιστεύω ότι θα άξιζε να αλλαχθεί τουλάχιστον ο καταλυτης (θα κάνει και περισσότερο θόρυβο, έτσι για να γουστάρω σαν καγκουρας που είμαι!!!)
Όσο για το χταπόδι πολλοί λένε πως το χταποδακι μας είναι πάρα πολύ καλό….
Τι έχετε να προτείνετε και γιατί?? Wink
Μηπως ειναι καλυτερο να τα εκανα ολα μαζι και οχι μεμονωμενα? (δηλαδη σημερα καταλυτης-χταποδι, μετα απο 2 μηνες εκκεντροφορος κτλ κτλ)
Ευχαριστώ, εκ των προτέρων Very happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ghost Dog στις Τρι 23 Μάρ 2004, 13:23:04, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Μάρ 2004, 10:45:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



αυτος ειναι κεραμικός της americat ειδικα για το 1.4 8V. από απόδοση δε ξερω τι μπορει να προσφέρει.
Σχετικά με το χταπόδι μπορεί να σε βοηθησει μονο κάποιος που έχει πείρα από το δικο του του. Δηλαδή ο κώστας και ο βαγγέλης. Σίγουρα η κατασκευη του χταποδιού μας ειναι αρκετά καλή αλλά δε νομίζω οτι είναι η βέλτιστη λύση.
Το κιτ της Bosal στον κώστα έδειξε (με τις δικες τους δυναμομετρησεις πριν και μετα) μια αυξηση 10 ιππων αν θυμαμαι σωστα. Τελικά το αυτοκινητο ειναι γυρω στα 80 άλογα άρα λογικά η διαφορα είναι καπου μεταξύ 5-10 ίππων. Αν αλλαχθει και ο καταλύτης (αν δεν κανω λαθος το κιτ της bosal δεν ειχε καταλυτη) θα παρει κατι ακομα σίγουρα. Το οικονομικό δε ξέρω αν σε ενδιαφέρει αλλα το αντιστοιχο κιτ της supersprint βγαινει στα 900 ευρω εναντι των ~400 της bosal. Χειροποίητα ο Nick_dusk νομίζω είχε βάλει 1000 ευρώ χταπόδι-μεσαιο-τελικο και καταλυτη και ηταν πολύ ευχαριστημένος.

Τωρα ας μας πούν περισσότερα και οι εμπειροι... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Μάρ 2004, 13:59:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ καλα τα λεει ο Πετρος!!! Για φουλ εξατμιση το κιτ της Bosal αποδειχθηκε πολυ καλο για τον πεζουλα και οχι μονο...Κανει 350e με δωρεαν τοποθετηση, 5χρονια εγγυηση κτλ!!! Ο καταλυτης χρεωνεται επιπλεον και αποτι θυμαμαι γυρω στα 200e!!! Το μαγαζι που βαζει τις Bosal εχει καταλυτες Vick, Vig, καπως ετσι λεγονται, και ειναι γερμανικοι πολυ καλης ποιοτητας!!! Για μια ολοκληρωμενη αποψη με κιτ Bosal και καταλυτη κοιτα το Micra Race ποσο βελτιωμενες επιδοσεις εχει σε σχεση με το νορμαλ!!! Θα σου προτεινα να βαλεις οσο περισσοτερα μπορεις μαζι...Γιατι αν βαλεις λιγο απο δω λιγο απο κει το αυτοκινητο θα βελτιωνεται σταδιακα, και οι επιδοσεις του επισης και στο τελος δεν θα σου φαινεται οτι το βελτιωσες ουσιαστικα!!! Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Μάρ 2004, 16:37:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.catalogue.bosal.com/pages/exh_system_list.php?query_nr=5&make=peugeot&model=206&fuel=B&year=2000&cartype=1.4



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Μάρ 2004, 16:46:55    Θέμα δημοσίευσης: Re: Χταποδοκαταλυτες στο 14αρι Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoiSoNeR έγραψε:
Μηπως ειναι καλυτερο να τα εκανα ολα μαζι και οχι μεμονωμενα? (δηλαδη σημερα καταλυτης-χταποδι, μετα απο 2 μηνες εκκεντροφορος κτλ κτλ)
Ευχαριστώ, εκ των προτέρων Very happy



Αρη προσωπικη μου αποψη ειναι να τα βαζεις ενα-ενα για να σχιματιζεις αποψη για το καθε ανταλακτικο που βαζεις στο αυτοκινητο σου και να ευχαρηστιεσε για ενα πραγμα που θα το εκανες "τσακ-μπαμ" για μεγαλο χρονικο διαστημα...

Τωρα αν συνεχιζει να σου εχει τοσο αδυναμια ο πατερας σου.... Wink



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Μάρ 2004, 18:13:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άρη, η δική μου άποψη είναι να μην κάνεις τίποτα και να αλλάξεις κινητήρα Laughing Laughing

Ξέρεις εσύ γιατί στο λέω... Wink




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Απρ 2004, 16:32:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σιγουρα ειναι καλυτερο να τα βαζεις ενα ενα για το λογο που ειπαν και οι προηγουμενοι, οσο αφορα το χταποδι εχω ρωτησει μηχανικους πολλες φορες και ολοι μα ολοι μου λενε οτι δεν κανει για 1400, η μονη λυση την οποια και θα ακολουθησω ειναι να αλλαξεις το σωληνα μπροστα και να βαλεις εναν με μεγαλυτερη διαμετρο και καλυτερο κραμα μεταλου


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Απρ 2004, 10:28:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιωργο εννοεις το σωληνα μετα το χταποδι ετσι??? Confused Και η υπολοιπη εξατμιση μενει ως εχει στη διαμετρο??? Λιγο "καπως" μου ακουγεται... Rolling eyes Παντως, αν δεις στο forum ενα παιδι με 1.4 8ν εβαλε το κιτ της Bosal χωρις τον καταλυτη και του εδωσε...Κοιτα να δεις και μονος σου!!! Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Απρ 2004, 11:10:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι ο σωληνας ειναι απο τον καταλυτη και πισω, και το καζανακι εχει αλλη δικη του διαμετρο, οσο αφορα για το παιδι με το κιτ της Bossal το μονο που μπορω να πω ειναι οτι εγω ειδα διαφορα τωρα ακριβως μετρημενη δε ξερω, γιατι την μετρηση την εκανα στο τελος αφου εκανα ολες τις αλλαγες


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Απρ 2004, 11:19:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναλυσε μας σ ενα αλλο τοπικ τι παιζει με το αμαξι σου!
τι πως που!
Ειδα στο Quick Shift αυτα που ειπες!
Αν εχεις χρονο κανε μια αναλυση !
Εξατμιση ( διαμετρος) τι διαφορες ειδες κτλπ...



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hannibal_Jr 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugot 106

Ένταξη: 22 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Chalandri Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Απρ 2004, 03:42:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Egw pantws prin poy eixa 8v kapaki eixa balei xtapodi apo 1300 rallye kai doyleye poly kalytera apo mama......


Power Boost Service

http://photos.yahoo.com/hannibal_106/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2004, 11:29:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τοποθετωντας ανταλλακτικα κομματι-κομματι δεν θα μπορεστε να καταλαβετε την διαφορα.
Π.χ. μπορει ενα χταποδι απο μονο του να μην κανει τιποτα αλλα σε συνδυασμο με συμπιεση και εκκεντροφορο να κανει τελεια δουλεια...

Οσο για την βελτιωση,πριν απο ενα μηνα περιπου φτιαξαμε ενα 206 8v XR του 2000 με τον καταλυτη απο κατω.Το παιδι εβαλε ολοκληρο το πακετο της Supersprint μαζι με εναν αγωνιστικο καταλυτη για αρχη.Δεν μετρησαμε αλογα παντως αλλα ο ιδιος ειπε οτι ειχε πολυ καλη διαφορα!Απο φιλτρο ειχε μια φιλτροχοανη αλλα την βγαλαμε και βαλαμε φιλτρο στο εργοστασιακο κουτι κανοντας πατεντα στον σωληνα.
Την προηγουμενη εβδομαδα βαλαμε και εκκεντροφορο της Schrick μαζι με λιγη δουλεια στην κεφαλη και αυξηση της συμπιεσης με το αναλογο προγραμμα.Τοτε το αμαξι εδειξε πραγματικα!!!Η εξατμιση ηταν υπεραρκετη,μαλλον υπερβολικη,για το νορμαλ μοτερ και οταν μπηκε και ο εκκεντροφορος τοτε απεδωσε τα μεγιστα.
Απο θεμα αποδοσης υπολογιζαμε περιπου στα 95-100 αλογα αλλα τελικα με ην συμπιεση στο 10,8 εδειξε 104 αλογα απο οτι ειπε ο ιδιοκτητης.
Τωρα ψαχνω να του βρω σασμαν απο 16v 106 για να "κοντυνει" λιγο...

Το ολο πακετο μαζι με εργασια και προγραμμα παντως του κοστισε 2800Ε.Δεν ειναι και λιγα αλλα...Προκειμενου να το κανεις 1600αρι που θα χρειαστεις σιγουρα 2500Ε χωρις να ειναι και δηλωμενο,πιστευω οτι απο θεμα αποδοσης ειναι μια καλη λυση...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Απρ 2004, 11:20:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Που ειχες χαθει βρε Στελιο??? Να σε ρωτησω, στο 1.4 του 205 μπορω να βαλω ολη την εξαγωγη απο 13αρι ραλλυ (σαν το δικο σου...), τον εκκεντροφορο και το προγραμμα??? Η θελει πατεντες και δεν θα αποδωσει???


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Απρ 2004, 21:22:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο προγραμμα θα χρειαστει σιγουρα πατεντα.Αν βαλεις ομως ολο το πακετο απο το 14αρι 106 XSi,δεν θα χρειαστει τιποτα απολυτως... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 23:54:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μου ειχε ζητηθει ξανα και ειχα μιλησει για τις αλλαγες αλλα τα γραφω παλυ.τα 94hp που αναφερω προερχονται απο, αλλαγη εκεντροφορου (απο 1600, 206), ροηκη εξεληξη απο τριγωνικη σε κυκλικη, χαμηλωμα στο καπακι, μεταλικη φλατζα, εξατμηση(45αρα σωληνα απο τον καταλυτη και ιδια και μεσα στο καζανακι), βαρελακι BMC, αλλαγη στη συμπιεση βενζινης, και προγραμμα απο τη VAMAG. sorry που τα γραφω εδω αλλα δεν ξερω σε πιο αλλο topic να απαντησω


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Απρ 2004, 14:35:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

την Πεμπτη παω στον Ποπαι να αλλαξω καταλυτη και την σωληνα απο μπροστα σε 50αρα απο 45αρα. θα ενημερωσω για τα αποτελεσματα


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Απρ 2004, 15:20:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποσο παει kat back κ καταλυτης ?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Απρ 2004, 23:55:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ολα μαζι 450 euro (ο καταλυτης ειναι αμερικανικος με εγγυση)


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Απρ 2004, 11:02:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χταποδι δεν θα αλλαξεις???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Απρ 2004, 12:16:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μονο το σωληνα μπροστα θα μεγαλωσω. χταποδι δεν βαζω γιατι παιδια μην παραμυθιαζεστε ΔΕΝ κανει το χταποδι για 206 1.4, οσοι πουν το αντιθετο σας κοροιδευουν. το εχω διαστευρωσει 3 μηχανικους και 2 εξατμισαδες και κανενας δεν μου εχει πει οτι βοηθαει


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1044s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on