PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αγορά αυτοκινήτου
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Georgegt207 (Georgios)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιούλ 2018
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούλ 2018, 18:15:41    Θέμα δημοσίευσης: Αγορά αυτοκινήτου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα στην ομάδα..Είμαι καινούργιος και ελπίζω να γράφω στο σωστό μέρος 😝 θέλω να πάρω 207gt έχω βρει 2 το ένα είναι από μαντρα με 100 χιλιάδες χιλιόμετρα και είναι εντελώς μαμά το δίνει 4000€ και το δεύτερο που έχω βρει απο χέρι είναι 250hp με 130 χιλιάδες χιλιόμετρα το δίνει 6000€ πιο θα μοθ προτείνατε? Επίσης έχω διαβάσει εδώ μέσα ότι μερικά ακόμα και μαμα σπάνε ισχύει κάτι τέτοιο? Το αυτοκίνητο το θέλω για καθημερινή χρήση χωρίς προβλήματα μέχρι 250 άλογα.. Δεν έχω σκοπό να το λιώνω θα αντέξει η να κοιτάξω καλύτερα για κάτι άλλο,έχω φάει κόλλημα πάντως με το 207gt
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούλ 2018, 23:17:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

207 GT για καθημερινη χρηση;; Rolling eyes


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Georgegt207 (Georgios)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιούλ 2018
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούλ 2018, 23:37:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον πρέπει να ψάξω κάτι άλλο εε??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Georgegt207 (Georgios)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιούλ 2018
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Ιούλ 2018, 00:17:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Georgegt207 έγραψε:
Μάλλον πρέπει να ψάξω κάτι άλλο εε??
το 207cc με τα 120hp βγάζει ζημιές?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Ιούλ 2018, 07:58:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Manos206 έγραψε:
207 GT για καθημερινη χρηση;; Rolling eyes


Βρε Μάνο, να το αγοράσει και να το βάλει σε γυάλα ο άνθρωπος?
Σε σχέση με τα 120άρια, είναι 100 φορές πιο αξιόπιστα έτσι κι αλλιώς.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Ιούλ 2018, 19:55:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στελιο απο οικονομικης αποψεως το λεω οχι αξιοπιστιας Wink αν θελει το παιδι κατι να πηγαινει στη δουλεια του καθε μερα πρεπει να βρει κατι πιο οικονομικο Rolling eyes


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Georgegt207 (Georgios)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιούλ 2018
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Ιούλ 2018, 20:53:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η δουλειά μου είναι 5km απο το σπίτι. Πόσο να κάψει σε νορμάλ, δεν λέει κάτι αυτό.. Ποιο πολύ με νοιάζει το θέμα αξιοπιστίας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
harisma23 (Χάρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 308 1.6 THP

Ένταξη: 19 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 77

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούλ 2018, 19:07:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Georgegt207 έγραψε:
Η δουλειά μου είναι 5km απο το σπίτι. Πόσο να κάψει σε νορμάλ, δεν λέει κάτι αυτό.. Ποιο πολύ με νοιάζει το θέμα αξιοπιστίας

Ωραία λοιπόν! 207 και THP και αξιοπιστία δεν χωράνε μαζί στην ίδια πρόταση!
Μη με παρεξηγήσεις, μια χαρά αυτοκίνητα είναι τα 207GT, αλλά πιο πολύ κι από σένα θα τα χαρεί ο μηχανικός σου...

Επίσης η τιμή που έχεις βρει το πρώτο 207, στα 4 χιλιάρικα από μάντρα, είναι ύποπτα χαμηλή. Πρέπει να αναρρωτηθεις γιατί κάποιος να το έχει πουλήσει με 100.000 Km στο μαντρά στα 3, άντε 3,5 χιλιάρικα;


Spritmonitor.de Peugeot 308 1.6 THP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2018, 00:55:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Manos206 έγραψε:
207 GT για καθημερινη χρηση;; Rolling eyes


γιατι το θεωρεις extreme sport για καθημερινη χρηση ;;
Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Georgegt207 (Georgios)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιούλ 2018
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2018, 02:07:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατάλαβα... Οπότε με βλέπω για κάνα Seat ibiza fr cupra 1.8 20v...Έχω βρει ένα 350hp αντέχει άραγε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2018, 07:33:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Georgegt207 έγραψε:
Κατάλαβα... Οπότε με βλέπω για κάνα Seat ibiza fr cupra 1.8 20v...Έχω βρει ένα 350hp αντέχει άραγε?


Μπορείς να το αγοράσεις και να το διαπιστώσεις ο ίδιος.
150 άλογα έχουν αυτά εργοστασιακά, τι λες; Το καλό της υπόθεσης είναι ότι είσαι μόλις 5 χιλιόμετρα από τη δουλειά. Το πολύ πολύ να περπατήσεις και λίγο, δεν έγινε και κάτι.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2018, 09:05:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Manos206 έγραψε:
207 GT για καθημερινη χρηση;; Rolling eyes


γιατι το θεωρεις extreme sport για καθημερινη χρηση ;;
Laughing Laughing Laughing Laughing


Η αληθεια ειναι οτι οποτε το παιρνω να παω στη δουλεια (μεσω περιφερειακου δραπετσωνας) το λες και xtreme sport Laughing Laughing


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Georgegt207 (Georgios)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιούλ 2018
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2018, 11:35:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Georgegt207 έγραψε:
Κατάλαβα... Οπότε με βλέπω για κάνα Seat ibiza fr cupra 1.8 20v...Έχω βρει ένα 350hp αντέχει άραγε?


Μπορείς να το αγοράσεις και να το διαπιστώσεις ο ίδιος.
150 άλογα έχουν αυτά εργοστασιακά, τι λες; Το καλό της υπόθεσης είναι ότι είσαι μόλις 5 χιλιόμετρα από τη δουλειά. Το πολύ πολύ να περπατήσεις και λίγο, δεν έγινε και κάτι.
χαχαχα οχι οχι φίλε να μου λείπουν τέτοιες δοκιμές 😝
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
harisma23 (Χάρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 308 1.6 THP

Ένταξη: 19 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 77

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2018, 11:39:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Georgegt207 έγραψε:
Κατάλαβα... Οπότε με βλέπω για κάνα Seat ibiza fr cupra 1.8 20v...Έχω βρει ένα 350hp αντέχει άραγε?

Μετά συγχωρήσεως, αλλά εσένα τα θέλει ο κ@λος σου...

Παρόλο που ο 1.8 20V του group VAG είναι εν γένει ένας πολύ αξιόπιστος κινητήρας με μεγάλο περιθώριο βελτίωσης, ψάχνεις να πάρεις hot hatch δεκαετίας, καραφτιαγμένο (υπερδιπλασιασμός ιπποδυναμης) και μας ρωτάς για την αξιοπιστία; Δεν φαντάζομαι να σου είπαν ότι το είχε μια κυρία για να πηγαίνει τα παιδιά στο σχολείο και μετά στο σουπερμάρκετ; Razz

Κοίταξε βρε να βρεις κάποιο σχετικά απείραχτο, που έχει και κάποιες πιθανότητες να μην είναι σκισμένο...


Spritmonitor.de Peugeot 308 1.6 THP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Georgegt207 (Georgios)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιούλ 2018
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2018, 12:06:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

harisma23 έγραψε:
Georgegt207 έγραψε:
Κατάλαβα... Οπότε με βλέπω για κάνα Seat ibiza fr cupra 1.8 20v...Έχω βρει ένα 350hp αντέχει άραγε?

Μετά συγχωρήσεως, αλλά εσένα τα θέλει ο κ@λος σου...

Παρόλο που ο 1.8 20V του group VAG είναι εν γένει ένας πολύ αξιόπιστος κινητήρας με μεγάλο περιθώριο βελτίωσης, ψάχνεις να πάρεις hot hatch δεκαετίας, καραφτιαγμένο (υπερδιπλασιασμός ιπποδυναμης) και μας ρωτάς για την αξιοπιστία; Δεν φαντάζομαι να σου είπαν ότι το είχε μια κυρία για να πηγαίνει τα παιδιά στο σχολείο και μετά στο σουπερμάρκετ; Razz

Κοίταξε βρε να βρεις κάποιο σχετικά απείραχτο, που έχει και κάποιες πιθανότητες να μην είναι σκισμένο...
η αλήθεια είναι ότι με τρώει λίγο να βάλω μπελά στο κεφάλι μου.. Για 1.8 τα 350hp δε νομίζω να είναι και τόσα πολλά ώστε να είναι τέρμα το μοτέρ.. Αμα έχει καλά πράγματα καλό πρόγραμμα καλο μηχανικό και δεν το λιώνω δεν το δουλεύω τέρμα απο πίεση γιατί να μην είναι αξιόπιστο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
harisma23 (Χάρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 308 1.6 THP

Ένταξη: 19 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 77

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2018, 13:45:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Georgegt207 έγραψε:
η αλήθεια είναι ότι με τρώει λίγο να βάλω μπελά στο κεφάλι μου.. Για 1.8 τα 350hp δε νομίζω να είναι και τόσα πολλά ώστε να είναι τέρμα το μοτέρ.. Αμα έχει καλά πράγματα καλό πρόγραμμα καλο μηχανικό και δεν το λιώνω δεν το δουλεύω τέρμα απο πίεση γιατί να μην είναι αξιόπιστο?

Κι άμα δεν έχει και πολύ καλά πράγματα, έχει ένα μέτριο πρόγραμμα, έναν έτσι κι έτσι μηχανικό και το έλιωνε καθημερινά ο προηγούμενος (το τελευταίο είναι σχεδον σίγουρο) πως θα το ξέρεις εσύ; Razz

Μου φαίνεται ότι η νεανική ορμή σου σε οδηγεί με σιγουριά σε ένα λάθος που θα σου κοστίσει αρκετα...


Spritmonitor.de Peugeot 308 1.6 THP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Georgegt207 (Georgios)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιούλ 2018
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2018, 14:00:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχει πρόγραμμα από γνωστό πράγματα καλά.. Κοίτα αφού έχω σκοπό να βάλω μπελά στο κεφάλι μου το πρόβλημα τότε είναι να επιλέξω ένα αυτοκίνητο που έχει αντοχή σε σχέση με άλλα πχ υπάρχει σύγκριση αντοχής ανάμεσα σε 207 350hp και σε ibiza τα ίδια άλογα? Μάλλον όχι απο ότι έχω διαβάσει.. Τεσπα όπως και να έχει σας ευχαριστώ όλους για τον χρόνο σας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2018, 15:07:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν θες μπελά και είσαι και στη κ@υλα πάρε το σεατ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2018, 15:25:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Georgegt207 έγραψε:
harisma23 έγραψε:
Georgegt207 έγραψε:
Κατάλαβα... Οπότε με βλέπω για κάνα Seat ibiza fr cupra 1.8 20v...Έχω βρει ένα 350hp αντέχει άραγε?

Μετά συγχωρήσεως, αλλά εσένα τα θέλει ο κ@λος σου...

Παρόλο που ο 1.8 20V του group VAG είναι εν γένει ένας πολύ αξιόπιστος κινητήρας με μεγάλο περιθώριο βελτίωσης, ψάχνεις να πάρεις hot hatch δεκαετίας, καραφτιαγμένο (υπερδιπλασιασμός ιπποδυναμης) και μας ρωτάς για την αξιοπιστία; Δεν φαντάζομαι να σου είπαν ότι το είχε μια κυρία για να πηγαίνει τα παιδιά στο σχολείο και μετά στο σουπερμάρκετ; Razz

Κοίταξε βρε να βρεις κάποιο σχετικά απείραχτο, που έχει και κάποιες πιθανότητες να μην είναι σκισμένο...
η αλήθεια είναι ότι με τρώει λίγο να βάλω μπελά στο κεφάλι μου.. Για 1.8 τα 350hp δε νομίζω να είναι και τόσα πολλά ώστε να είναι τέρμα το μοτέρ.. Αμα έχει καλά πράγματα καλό πρόγραμμα καλο μηχανικό και δεν το λιώνω δεν το δουλεύω τέρμα απο πίεση γιατί να μην είναι αξιόπιστο?


Τρολλαρεις ε?

Θα σου κανω και μια ακομα ερωτηση (μαλλον 2)

-Ποσο χρονων εισαι?
-Τι αμαξια ειχες πιο πριν?

Δες εδω αυτο με τα 300 τι πραγματα φοραει (και πως παει) και πεσμου αυτο με τα 350 (γτ τα αλογα ειναι στραγαλια ως γνωστων) τι φοραει. Προφανως και δεν μιλαμε για βολταδικο αμαξι

https://www.youtube.com/watch?v=44x37wZqVBg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Georgegt207 (Georgios)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιούλ 2018
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2018, 15:50:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με χαρά να σου απαντήσω 😉 είμαι 23 και είχα ένα 1250cc ... Όσο για το βίντεο σου θα σου πω πως φοράει ακριβώς τα ίδια πράγματα + αυτό που θέλω να πάρω έχει κάτι ψιλά πράγματα παραπάνω.. Ίσως αυτό που μου έστειλες είναι 300 τροχό ενώ αυτό που λέω εγώ να είναι 350 μοτέρ η να έχει πιο μικρή πίεση στο βίντεο γιατί βλέπω 1.4bar.. Επίσης και τα 350hp δεν τα θεωρώ υπερβολικά μιας και έχω μπει σε πολλά αυτοκίνητα που ξεκινάνε απο 180 μέχρι 850
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2482s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on