PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αγορα pezo 206cc

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
jimakos77 (Δημητρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Φεβ 2018
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Φεβ 2018, 20:39:06    Θέμα δημοσίευσης: Αγορα pezo 206cc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα!!! Στις 7 /2/2018 αγορασα απο εμπορο στην αθηνα ενα πεζο 206cc του 2001 μοντελο...Λειτουργουσαν ολα κομπλε...και οταν επεστρεψα στην επαρχια το πηγα σε συνεργειο φιλου μου για εναν σχολαστικοτατο ελεγχο...ολα πηγαν καλα και για την ηλικια του το αμαξι ηταν ενταξει.....εμεινα απολυτα ευχαριστημενος....Απο χτες λοιπον 9/2/2018 2 ημερων στην κατοχη μου αφου ειδα οτι ανοιξαν οι ουρανοι αποφασισα να το αφησω παρκαρισμενο εξω στον δρομο (διαθετω κλειστο παρκινγκ) να τεσταρω την οροφη......Σημερα το μεσημερι που πηγα να το δω....διαπιστωσα οτι βαζει νερα......το γυρισα στο παρκινγκ, το αφησα λιγο να στεγνωσει και προσπαθησα να ανοιξω το καμπριο αλλα τζιφος.......Η ερωτηση μου ειναι σε τετοιες περιπτωσεις τι πρεπει να κανω με τον εμπορο αφου το εχω στην κατοχη μου μολις 3 μερες.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Φεβ 2018, 20:56:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιθανοτατα τιποτα εκτος και αν εχει καλη θεληση ο ιδιος
Τωρα οσον αφορα το ορθον της αγορας σου...

Τα αυτοκινητα αυτα εχουν ορισμενες ιδιομορφις που ενα κοινο συνεργειο δεν μπορει να εντοπισει ειδηκα σε οτι εχει να κανει με την οροφη...Σε περιπτωσει ςπου εχουν ερθει και σε μενα εφοσον παει οκ απο το μηχανικο κοματι το αμαξι το στελνω σε ειδηκο για οροφες ωστε να δει ρυθμησεις τανυσεις κλπ

Λογικα με μια ρυθμηση θα στρωσει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
jimakos77 (Δημητρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Φεβ 2018
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Φεβ 2018, 11:30:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ευχαριστω Γιαννη....Μακαρι να ειναι καποια ρυθμιση και με αυτην την ρυθμιση να μην ξαναβαλει νερα..... Θα το κοιταξω....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Φεβ 2018, 21:24:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα περισσότερα cc βάζουν νερά από τα μπροστινά τζάμια πάνω στο σημείο που ενώνεται η μπροστινή κολώνα πάνω γωνία με την γωνία της οροφής και του τζαμιού. Θέλει ρύθμιση η οροφή και το τζαμί.
Τώρα για το θέμα της οροφής που δεν δουλεύει ίσως να θέλει βασική ρύθμιση. Αν δεν το γνωρίζει ο μάστορας σου καλύτερα να μην το αναλάβει γιατί μπορεί να μπλέξει και να γίνει χειρότερα. Δυστυχώς μου έχουν φέρει κάποια που η οροφή κάνει ότι θέλει.


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0856s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on