PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το κοπή τη πίτα ΜΥ2018
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Ιαν 2018, 19:34:22    Θέμα δημοσίευσης: Το κοπή τη πίτα ΜΥ2018 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου

"Το κοπή τη πίτα MY2018"

Rendezvous:

11:00 - παραλία Ορωπού για να καφέ και κόψιμο πίτας (καφετερια θα συντονήσουμε/ανακοινώσουμε μεσα στις επόμενες μέρες αναλόγως πόσοι θα μαζευτούμε)
-> εδώ που έχει χώρο για στάθμευση https://goo.gl/maps/D4h1jyZZxnT2
Καφέ εδώ

https://g.co/kgs/jCoS8w

και

13:30 - Μαλακάσα στο "Συντριβανι" για φαγητό
-> https://goo.gl/maps/EdAdZ8SLafP2

Παρακαλείστε όπως δηλώσετε εΓΚΑΙρως συμμετοχή ώστε να κανονήσουμε (τραπέζια,πίτα κλπ κλπ)

υγ1 μας ζήτησαν απ το εστιατόριο να είμαστε στις 13:30 (βια 14:00) εκεί οπότε "ας το σεβαστούμε"
υγ2 αν κάποιοι θέλετε να συντονιστείτε για κομβόι έως εκεί πράξτε ανάλογα ΑΡΚΕΙ να είστε εκεί στις 11:00 και όχι μέσα σε κάνα ρέμα πάνω σε κάνα δέντρο κλπ - εχει και πολλά έως εκεί... - δρομολόγια τα ξέρετε...
easy... - https://goo.gl/maps/C98AwWC7wEC2
cheesy... - https://goo.gl/maps/n6Bf6eMrrz32
cheeser... - https://goo.gl/maps/okqHVtv2xNx





----------------------------------------------------------------------------



(αρχικό πόστ)
Λοιπόν για να ετοιμαζόμαστε....
Λέω για 4 Φεβρουαρίου
Λέω για μια από τα ίδια σαν τη περσινή (μιας και σε όλους άρεσε η διαδρομή...απλά θα έλεγα αλλού για φαγητό)

Εσείς τιιιιι λέτε?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Giannis307 στις Σαβ 10 Φεβ 2018, 19:03:28, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Ιαν 2018, 17:35:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα σπασε περσυ η πιτα.......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Ιαν 2018, 22:04:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατα πάσα πιθανότητα, ναι ναι ναι!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιαν 2018, 08:49:44    Θέμα δημοσίευσης: Re: Το κοπή τη πίτα ΜΥ2018 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Λοιπόν για να ετοιμαζόμαστε....
Λέω για 4 Φεβρουαρίου
Λέω για μια από τα ίδια σαν τη περσινή (μιας και σε όλους άρεσε η διαδρομή...απλά θα έλεγα αλλού για φαγητό)

Εσείς τιιιιι λέτε?


μέσα. αλλού προς τα εκεί δεν ξέρω για φαι


ή μήπως εκεί;
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=28187


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιαν 2018, 17:54:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

oxi ua breuoyme kymh pali...συν οτι εγω με την ευαγγελια δεν θα μπορεσω να ανταπεξελθω στις στροφες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιαν 2018, 18:12:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάρε τον Μπάμπη και "ζήτα"..."αφεση αμαρτιών" γιατι του χα υποσχεθεί νεξτ εκδρομη προς τα μερη του Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιαν 2018, 18:55:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε παιδιά, νομίζω υπάρχει μια μικρή σύγχυση. Η κοπή της πίτας συνήθως γινόταν κάπου εδώ τριγύρω με την ελπιδα να τραβήξει ικανό αριθμό μελών ώστε να γίνει κάτι χρήσιμο και fun. Διαφορετικά τη πίτα θα κοψει ο Μάνθος και το φλουρί θα πέσει στον Γιάννη307 γιατί ολοι κι ολοι που θα εμφανιστούν θα έιναι 5 μέλη συνολικά με τις κοπελιές τους (μαξιμουμ).

Οι εκδρομές του κλαμπ είναι διαφορετική υπόθεση. Το γράφω αυτό εκπροσωπώντας τον εαυτό μου καταρχήν, γίατί για τα μέλη που έχουν οικογένειες και παιδιά, ούτε η Κύμη είναι λογικός προορισμός ούτε και πουθενά τριγύρω που είναι 2 ώρες δρόμος και στροφοδιαδρομή.
Μια φορά κι ένα καιρό πηγαίναμε κανένα Σούνιο η πουθενά τριγύρω, που είναι κάπως πιο κοντά για την πίτα.
Υπάρχουμε πολλοί που θα θέλαμε να έρθουμε στην κοπή της βασιλοπιτας.

Σκεφτείτε κανένα λογικό προορισμό που να μπορεί να γίνει αυτό και θα μας δείτε κοντά σας.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιαν 2018, 19:15:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Βρε παιδιά, νομίζω υπάρχει μια μικρή σύγχυση. Η κοπή της πίτας συνήθως γινόταν κάπου εδώ τριγύρω με την ελπιδα να τραβήξει ικανό αριθμό μελών ώστε να γίνει κάτι χρήσιμο και fun. Διαφορετικά τη πίτα θα κοψει ο Μάνθος και το φλουρί θα πέσει στον Γιάννη307 γιατί ολοι κι ολοι που θα εμφανιστούν θα έιναι 5 μέλη συνολικά με τις κοπελιές τους (μαξιμουμ).

Οι εκδρομές του κλαμπ είναι διαφορετική υπόθεση. Το γράφω αυτό εκπροσωπώντας τον εαυτό μου καταρχήν, γίατί για τα μέλη που έχουν οικογένειες και παιδιά, ούτε η Κύμη είναι λογικός προορισμός ούτε και πουθενά τριγύρω που είναι 2 ώρες δρόμος και στροφοδιαδρομή.
Μια φορά κι ένα καιρό πηγαίναμε κανένα Σούνιο η πουθενά τριγύρω, που είναι κάπως πιο κοντά για την πίτα.
Υπάρχουμε πολλοί που θα θέλαμε να έρθουμε στην κοπή της βασιλοπιτας.

Σκεφτείτε κανένα λογικό προορισμό που να μπορεί να γίνει αυτό και θα μας δείτε κοντά σας.


opote το αλεποχωρι ειναι πιο σοφη επιλογη νομιζω....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιαν 2018, 19:56:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βέβαια στην εκδρομή που κανονίσαμε πέρσι για την πίτα εγώ δεν θυμάμαι 5 άτομα.... θυμάμαι ότι θέλαμε την μισή ταβέρνα για να βολευτούμε....


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιαν 2018, 20:45:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
Βέβαια στην εκδρομή που κανονίσαμε πέρσι για την πίτα εγώ δεν θυμάμαι 5 άτομα.... θυμάμαι ότι θέλαμε την μισή ταβέρνα για να βολευτούμε....


Κοίτα Ανδρέα ο Στέλιος δε το λέει με λογική ότι δεν θα έχει κόσμο αλλά ότι όπως είπες αν είναι κοντά θα χρειαστεί ολόκληρη η ταβέρνα αυτή τη φορά Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιαν 2018, 21:14:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια χρονια ειχαμε κοψει πιτα στα λεγραινα αν θυμαμαι καλα και μετα πηγαμε λαυριο για καφεδακι....καλα ειχαμε φαει θυμαμαι...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιαν 2018, 22:05:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα και μια φορα αν θυμαμαι σωστα ειχαμε κοψει προς λιμνη πλαστηρα σε κατι σπιτακια...
ετσι κι αλλιως οτιδηποτε σε αποσταση μιας ωρας απο αθηνα ειναι πιστευω μεσα στις δυνατοτητες ολων μας...
εγω ειμαι μεσα εννοειτε...


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
tzakos 1 (manthos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 Rally

Ένταξη: 03 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 51
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιαν 2018, 23:09:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
oxi ua breuoyme kymh pali...συν οτι εγω με την ευαγγελια δεν θα μπορεσω να ανταπεξελθω στις στροφες


Γατάκι............
Έλα πάρε το δικό μου,να είσαι κόκκαλο.


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιαν 2018, 23:45:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
Βέβαια στην εκδρομή που κανονίσαμε πέρσι για την πίτα εγώ δεν θυμάμαι 5 άτομα.... θυμάμαι ότι θέλαμε την μισή ταβέρνα για να βολευτούμε....


Ναι βρε Ανδρέα σύμφωνοι. Για ένα κλαμπ που κάποτε αριθμούσε χιλιάδες μέλη και που κάθε Πέμπτη εμφανίζονταν 50-100. Που και στις πίτες συμμετείχαν άλλοι τόσοι, δεν μπορεί να εξαφανίστηκαν όλοι τους.

Απλώς είναι δύσκολο να ακολουθήσουν και όσοι έμειναν.
Θα μου πεις βέβαια, εδω για καφέ κάθε Πέμπτη και δεν εμφανίζονται, τώρα θα βρουν την ευκαιρία να έρθουν. Σύμφωνοι, μπορεί να μην εμφανιστεί ποτέ κανένας. Αλλά αν το οργανώσετε βολικά, σίγουρα κάποιος παραπάνω θα έρθει.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιαν 2018, 09:32:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ με salex. Κάτι όπως πέρσι (Αλεποχώρι) ή παλαιότερα που είχαμε πάει Λεγραινά όπως αναφέρθηκε είναι σε ιδανικές αποστάσεις για τους περισσότερους.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιαν 2018, 21:30:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λαιγρενα Λαύριο +1 εάν είμαι Αθήνα......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Ιαν 2018, 06:39:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SteveDek (2)


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Ιαν 2018, 21:40:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα Λεγραινά δεν έχουν κάτι έκτος και αν μετά πάμε κάνα άγιο Κωνσταντίνο για φαγητό όπου εκεί εγώ δυστυχώς νδεν θα μπορέσω να ακολουθήσω με 8 μηνών εγγυο Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Ιαν 2018, 22:48:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Syntribani malakasa gia poly kalo kreas k ftina kai meta kafe pros oropo or xalkida.
Apla ftina k konta
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Ιαν 2018, 11:03:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Βρε παιδιά, νομίζω υπάρχει μια μικρή σύγχυση. Η κοπή της πίτας συνήθως γινόταν κάπου εδώ τριγύρω με την ελπιδα να τραβήξει ικανό αριθμό μελών ώστε να γίνει κάτι χρήσιμο και fun. Διαφορετικά τη πίτα θα κοψει ο Μάνθος και το φλουρί θα πέσει στον Γιάννη307 γιατί ολοι κι ολοι που θα εμφανιστούν θα έιναι 5 μέλη συνολικά με τις κοπελιές τους (μαξιμουμ).

Οι εκδρομές του κλαμπ είναι διαφορετική υπόθεση. Το γράφω αυτό εκπροσωπώντας τον εαυτό μου καταρχήν, γίατί για τα μέλη που έχουν οικογένειες και παιδιά, ούτε η Κύμη είναι λογικός προορισμός ούτε και πουθενά τριγύρω που είναι 2 ώρες δρόμος και στροφοδιαδρομή.
Μια φορά κι ένα καιρό πηγαίναμε κανένα Σούνιο η πουθενά τριγύρω, που είναι κάπως πιο κοντά για την πίτα.
Υπάρχουμε πολλοί που θα θέλαμε να έρθουμε στην κοπή της βασιλοπιτας.

Σκεφτείτε κανένα λογικό προορισμό που να μπορεί να γίνει αυτό και θα μας δείτε κοντά σας.


πρωτων δεν εχω κανενα θεμα να γινει οπουδηποτε η κοπη της πιτας

δευτερων ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΤΑΝΟΗΤΑ ολα αυτα που λες
ΑΛΛΑ ο αριθμος των ατομων δεν υπηρξε ποτε θεμα!
οι οικογενειαρχες ναι ΟΝΤΩΣ στατιστικα εχουν δυσκολευτει να ακολουθησουν.

περσι 2017
https://www.facebook.com/MetDaanBeauty/videos/750899761779020/


προπερσι 2016
https://fan-art-ic.deviantart.com/gallery/57857667/PSClub-gr-14-2-16

παραπροπερσι 2015
http://s26.photobucket.com/user/psclub/library/ekdromes/2015_03_01_eretria_seta?sort=3&page=1


ε δεν τους λες και λιγους... Laughing Laughing

στο θεμα μας

για εδω κοντα...ΕΓΩ καφετερια και ταβερνα που να γνωριζω οτι μας χωρανε αντιστοιχα δεν γνωριζω.
Αν καποιος εχει κατι υποψιν του και μπορει να το αναλαβει διαδιακαστικα - τηλεφωνα για κρατηση τραπεζιων και ενημερωση αυθυμερων για τελικο αριθμο - κανενα προβλημα Wink

προς διευκόλυνση υπολογηστε 50ατομα


Giannis307 έγραψε:
Τα Λεγραινά δεν έχουν κάτι έκτος και αν μετά πάμε κάνα άγιο Κωνσταντίνο για φαγητό όπου εκεί εγώ δυστυχώς νδεν θα μπορέσω να ακολουθήσω με 8 μηνών εγγυο Rolling eyes

εχουν
ειχαμε παει παλαιοτερα - δεν ξερω αν ισχυει ακομα
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=12248


volvos έγραψε:
Syntribani malakasa gia poly kalo kreas k ftina kai meta kafe pros oropo or xalkida.
Apla ftina k konta

το σεναριο του Βολβου δεν ειναι κακο Wink
αρκει να χωραμε


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4355s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on