PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εξατμίσεις....
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Αύγ 2002, 19:56:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ti egine re paidia ti ekkenwsh einai afth pou epese edw mesa.. oloi diakopes phgan.. psss afta einai.. Egw xthes to brady eixa paei mia minh eidikh kai h eksatmish ta "dwse ola".. shmera psareva apo mesa me ena syrma, kommatia apo to metalliko plegma pou D I A LY T H I KE......

MA KALA EPITELOUS POSA ALOGA EXW KAI TIS DIALAW ETSI TIS EKSATMISEIS? :D :D :D :D :D :D :D

Pantws tora pou dialythike eswterika kai den exei oute yalobambakes oute metallika plegmata blepw sto bathos th syndesh me to swlhna pou erxetai apo ton katalyth.. afto tha pei STRAIGHT - THROUGH eksatmish...0 empodia.. mia efthia einai pleon ateleiwth :D Kanei kai wraia skasimatakia twra... pss afta einai hehe..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Αύγ 2002, 19:21:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alex, καλα που δεν εβγαλες και κανα φιδι απο κει μεσα.

σωστοοοοςςςςςςςςςς ;;;;;;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Αύγ 2002, 23:42:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hmm exei arxisei tora kai bgazei kati tenekedenious hxous h mpouka.. ta xei "dwsei ola" pragmatika...Exw arxisei kai skeftomai... Telika afou outws h allws to 1.4 to moter thorybo den bgazei, giati na exw teliko kazanaki kai na mhn exw mia aplh swlhna na kanw th douleia mou.. na ths balw kai ena xrwmiomeno ending san afta pou poulaei h Peugeot kai eimai arxontas. Tha glytwsw kai 10 kila barous. Apo hxo den kserw omws pws tha akougetai to "ergaleio"...Kai ta WRC kapws etsi einai .. me swlhnes.. thymamai eixa paei sthn ekkinhsh tou acropolis perysi kai milame den eixan kazanakia.. ena periergo prama.. swlhna sketh.. to xa dei afto kai se enan filo me ena clio98 alla aftounou den htan ENTELWS swlhna eixe kati san ena poly mikro sxedon plake kazanaki gyrw ths. Kamia sxesh me tis mpoukes pantws twn 8-12 kilwn. Kserei kaneis pou yparxoun tetoia? Einai 1% apodosh pantws ta 10 kila ston ena tonno.. exw arxisei to skeftomai sobara na balw mia swlhna.. Isws na mh mou stoixhsei kai polla mias kai o pateras einai ydravlikos.. Lete na ton balw na kanei douleia eksatmisa? Kalh plaka tha xei...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Αύγ 2002, 00:57:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΩΛΗΝΑ;;;;

ΕΜ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙΣ ΕΞΑΤΜΙΣΗ.......ΦΥΣΟΚΑΛΑΜΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ !!!!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Αύγ 2002, 00:59:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ama phgainei to amaksi kalytera den pa na nai oti na nai Smile

Giati na koubalaw tsampa 10 kila blakeies. Ta WRC kati kseroun Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Αύγ 2002, 02:23:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

O ΞΕΡΟΣ ηχος της "εξατμησης" σε αυτα τα αυτοκινητα που τρεχουν wrc εκει οφειλεται?
Δεν ηξερα πως δεν εχουν καζανι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Αύγ 2002, 09:40:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Ama phgainei to amaksi kalytera den pa na nai oti na nai Smile

Giati na koubalaw tsampa 10 kila blakeies. Ta WRC kati kseroun Smile


Alex πέρα από το χαβαλέ και την βελτίωση του αυτοκινήτου θα πρέπει να κοιτάξεις και το θέμα ¨κάρτα καυσαερίων". Mπορεί να είναι λίγο χαλαρά τα πράγματα τώρα, αλλά όσο πλησιάζουμε προς το 2004, θα αρχίσουν να πέφτουν καφάλια. Kαι οι πρώτοι κατα τη γνώμη μου που θα την πληρώσουν θα είναι αυτοί με τις aftermarket εξατμήσεις.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Αύγ 2002, 00:04:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Alex πέρα από το χαβαλέ και την βελτίωση του αυτοκινήτου θα πρέπει να κοιτάξεις και το θέμα ¨κάρτα καυσαερίων". Mπορεί να είναι λίγο χαλαρά τα πράγματα τώρα, αλλά όσο πλησιάζουμε προς το 2004, θα αρχίσουν να πέφτουν καφάλια. Kαι οι πρώτοι κατα τη γνώμη μου που θα την πληρώσουν θα είναι αυτοί με τις aftermarket εξατμήσεις.


Πρόταση σε όσους έχουν αλλάξει εξατμίσεις, χταπόδια ή έστω καζανάκια. Δεν πάτε να δείτε τί καυσαέρια βγάζετε για να δούμε εάν συμβαίνει τίποτα ανεπιθύμητο;


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Αύγ 2002, 23:22:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με την festus 2 χρονιες εβγαλα καρτα χαλαρα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Αύγ 2002, 00:38:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexandros έγραψε:
Με την festus 2 χρονιες εβγαλα καρτα χαλαρα...


Κανονικά ή με "λαδάκι";



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Αύγ 2002, 00:43:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Slash έγραψε:


Κανονικά ή με "λαδάκι";

ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Αύγ 2002, 04:08:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για την sebring μαλλον θα περιμενουμε μεχρι την επομενη ανοιξη.
Σιγα μη δινω 3χιλιαρα στον Κρητικακο για να χτιζει αυτος καθετες μοναδες (συνεργειο-βαφειο-φανοποιειο-εκθεση-ανταλ/κα) για Peugeot.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Αύγ 2002, 20:14:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Den mporw na skeftw kapion logo giati na mh bgainei karta kafsaeriwn.. Oso gia ta WRC ontws o "kseros" hxos (sa mhxanaki ena prama) einai ap'thn eksatmish typou swlhna.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Αύγ 2002, 01:36:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περισσότερα καυσαέρια στον λόγο του χρόνου! Βέβαια υποτίθεται ότι ο καταλύτης θα είναι σε θέση να καταλύσει τα εξερχόμενα καυσαέρια, ακόμη και αν είναι περισσότερα από τα εργοστασιακά. Λογικά, πρόβλημα δεν θα υπάρχει, αλλά ρωτάω γιατί το άκουσα και αυτό από "μηχανικό"! Ήδη όμως ο Αλέξανδρος ανέφερε ότι το 11άρι του εκπέμπει κανονικά... Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Αύγ 2002, 12:31:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ με την Remus δεν είχα πρόβλημα, έβγαλα κάρτα κανονικά....


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Αύγ 2002, 02:32:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kai twra pou h eksatmish mou dialythike eswterika irthe gia na desei to spasimo tou swlhna pou thn krataei me ton swlhna pou erxetai apo ton katalyth.. H eksatmish mou twra einai o swlhnas pou erxetai apo ton katalyth basika kai pou tha prepe na syndeete me kapio kazanaki alla pleon den exw kazanaki Smile ... Loipon mou fenete pws trabaei kalytera kai to moter anebazei strofes pio grhgora, exei ksero hxo kai *mallon* tha to yiothethsw san lysh... Apla xriazetai mia epektash o swlhnas mexri pisw gia na mhn mou kapsei to amaksi apo katw...Mporei na balw kai mia nikel apoliksh apo aftes pou poulaei h peugeot kai na fenetai san na xw eksatmish ki'olas :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Αύγ 2002, 23:15:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γουστάρεις να έχεις διαλυμένη εξάτμιση,ε;



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Αύγ 2002, 00:43:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η εξάτμιση του Αλέξη είναι ότι πρέπει για Turbo, αλλά για ατμοσφαιρικό; Βέβαια τις επιστροφές θα τις φρενάρει ο καταλύτης, αλλά η εκτόνωση των καυσαερίων λογικά θα είναι προβληματική, λόγω του ότι η εξάτμιση και θα βγάζει και θα βάζει... Στις ρεπρίζ Αλέξη μπορεί να σε γελάει και ο ήχος, αλλά στην τελική θα πρέπει να έχεις αρκετή πτώση.

Για λέγε...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Αύγ 2002, 11:56:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Poios milhse gia xalasmenh? Egw milaw gia katarghsh telikou kai xrhsimopoihsh aplou swlhna sth thesh tou. H roh twn kafsaeriwn einai kalyterh apla o hxos einai ligo tenekedenios.. kala den kserw akoma.. shmera eixa mpei apo katw kai afairesa to teliko.. to zygisa kai htan 4.5 kila.. basika kamia sxesh, einai panalafro.. ena allo pou eixa paei na balw palaiotera htan 12... pws afto bghke toso "light" idea den exw.. opote mporei na ksanabalw kai to idio an kolietai pou den nomizw...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Αύγ 2002, 19:50:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Opws sas exw pei eimai pros to parwn xwris teliko kazanki.. eixa mpei pali katw apo to amaksi na ksesyndesw to laimo me to sfykthra tou telikou pou eixe spasei kai eixe meinei syndemeno ston swlhna pou rxetai ap'ton katalyth. Epi thn efkairia mias kai eimoun apo katw afairesa kai to metalliko pou krataei tis rezerves mias kai den koubalaw rezerva kai ama parastei problhma na nai kala to port-bagage to opoio einai PANTA ADEIO. Etsi afairesa kai 2 kila barous :D

Pou lete.. koitaga eswterika to swlhna ths eksatmishs opws erxetai apo ton katalyth pros to teliko.. exei diametro 45mm .. kai anarwtiomoun arage giati xreiazomaste mpoukes 100ares (h dikh mou einai 90ara) otan to maximum pou mporei na xrhsimopiithei einai 45mm (fainomeno: BOTTLENECK) ? H apanthsh irthe meta apo ligo... Bazw mpros to amaksi kai katalaba oti enw ta decibel einai idia panw katw o hxos xwris kazanaki exei pleon metaferthei sto enoxlhtiko fasma hxou (panw apo to mpaso.. ekei pou akougete ksero san mhxanaki)... kai katalaba oti telika oi mpoukes den rixnoun ton hxo katholou.. aplws ton metatrepoun apo mesaia Hz sta xamhla opou ginetai mpaso kai den einai toso enoxlhtiko alla malista "epithymyto". Etsi o hxos moirazetai se entash sta mesaia kai ta xamhla eksisou kai etsi fenetai oti einai kai pio sigano.. (den einai omws).. To phga kai mia bolta kala milame erikse kati skasimata les kai petaga ta xontra ta dynamitakia.. entelws WRC .. alla oso anebaze apo 1000 mexri 2000 ekane enan hxo metaksy datsun apo afta pou xoun kai poulane patates kai kinhthra 5litro amerikaniko dekaetias 70...:D Meta tis 2000rpm omws estrwne ekane hxo les kai eixa th mpouka alla ligo kserotero...

Tespa diapistwsa kai kati allo... o swlhnas apo ton katalyth pros to teliko mesa exei ginei sxedon 42mm apo ta 45mm pou einai logo enos migmatos skourias kai karbounou. Entwmetaksy afth h epifaneia einai entelws trisathlia apo plevra roikhs taxythtas mias kai einai entelws traxeia me karbouna sxhmatismena sta toixwmata tou swlhna. Diladh skefteite tora oti apo thn pollaplh mexri to teliko ta kafsaeria dianyoun 4 metra swlhnes oi opoioi eswterika exoun epifaneia xeiroterh kai to pio sagre antikeimeno. Afto *APOKLEIETAI* na mhn kobei aloga. Isws tha htan epithymyto na ginetai kati san "gyalisma" opws kanoun kai gia tous aylous eisagwghs mias kai edw einai perissotero apo anagkaio...Toso prama mesa pragmatika den perimena na dw..

Kai meta kathomoun kai skeftomoun "ti katharistika kai m***kies mas lene ap'tis etairies kafsimwn.. Edw milame ta kataloipa exoun sxhmatisei strwma...Skepsou ti tha ginetai stous kylindrous ama olo to systhma eksatmishs exei mesa kana misokilo karbouna entoixismeno sto eswteriko ths. Kai den exw balei pote "brwmikes" benzines..poly spania.. to 95% odhghshs tou aftokinhtou mou exei ginei panta eite me texaco superplus cleansystem (thn prwth xronia pou to xa) kai apo kei kai pera me shell superplus... thewritika toulaxiston kathares.

Den kserw re paidia, exw trelathei m'afto pou eida... etsi mou rxetai na xwsw kana sidero me gyaloxarto gyrw gyrw mesa sto swlhna mpas kai bgalw ta "karbouna" apo ta toixwmata...den mporw na to pistepsw oti exoun ta kataloipa exoun kanei tetoio toixwma...einai pragmatika apistefto...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 5 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2991s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on