PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Επιλογή εξατμισης για 206 1.400
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάρ 2004, 12:51:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωχ, ωχ αυτός τα πήρε! Ρε αντιδραστικέ ποιος σου την μπαίνει; Απλώς λέμε ότι όσο πιο ελεύθερο είναι ένα καζανάκι τόσο πιο πολύ φασαρία κάνει. Ναι, παίζει ρόλο πόσο μεγάλη είναι η μπούκα του αλλά το κυριότερο είναι τι έχει ή τι δεν έχει μέσα στο καζάνι. ΟΚ τώρα;

Κι άμα θες να λογαριαστούμε, πάρε το χάρχαλό σου και πάμε Twisted evil




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάρ 2004, 12:57:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Ωχ, ωχ αυτός τα πήρε! Ρε αντιδραστικέ ποιος σου την μπαίνει; Απλώς λέμε ότι όσο πιο ελεύθερο είναι ένα καζανάκι τόσο πιο πολύ φασαρία κάνει. Ναι, παίζει ρόλο πόσο μεγάλη είναι η μπούκα του αλλά το κυριότερο είναι τι έχει ή τι δεν έχει μέσα στο καζάνι. ΟΚ τώρα;

Κι άμα θες να λογαριαστούμε, πάρε το χάρχαλό σου και πάμε Twisted evil


Ρε συ Αντωνη το τελικο που εχεις εχει καζανακι???

Μαλλον ΟΧΙ γιατι κανει θορυβο! Wink

Ετσι καταληγουμε οτι εχω δικιο και οτι οσο πιο μικρη διαμετρο εχει το τελικο τοσο θορυβο κανει....
ετσι?? Very happy

ΤΑ εχω δει αυτα στην πραξη για αυτο μιλαω!Ενα πραγμα που δεν εχω δει απο κοντα και δεν το εχω δοκιμασει ΕΓΩ ο ιδιος δεν επειμενω καθολου! Evil

Δεν τα πηρα απλα κουβεντα κανουμε.... Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάρ 2004, 13:56:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχεις δικιο ενταξει, μη το κουραζουμε.
Ολα ειναι υποκειμενικά τελικα...
cool and enjoy... Cool Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάρ 2004, 14:05:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Ετσι καταληγουμε οτι εχω δικιο και οτι οσο πιο μικρη διαμετρο εχει το τελικο τοσο θορυβο κανει....

δεν ισχυει αυτο απολυτα.δεν παιζει ρολο η διαμετρος του τελικου.
ο θορυβος ειναι αναλογος με τον υλικο που χρησιμοποιειται για μονωση,για το τι μεσαιο εχεις,αν εχεις ή οχι καταλυτη αλλα και πολλαααα αλλα


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάρ 2004, 14:13:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
Skull έγραψε:
Ετσι καταληγουμε οτι εχω δικιο και οτι οσο πιο μικρη διαμετρο εχει το τελικο τοσο θορυβο κανει....

δεν ισχυει αυτο απολυτα.δεν παιζει ρολο η διαμετρος του τελικου.
ο θορυβος ειναι αναλογος με τον υλικο που χρησιμοποιειται για μονωση,για το τι μεσαιο εχεις,αν εχεις ή οχι καταλυτη αλλα και πολλαααα αλλα


Μη μιλάς εσυ. Δεν ξερεις. Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάρ 2004, 14:26:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ρε, εσύ τώρα τι πετάγεσαι; Razz




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάρ 2004, 15:39:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

-Κυριε κυριε να πω κιεγω???
-Πες παιδι μου...
-Λοιπον, οπως ειπα και πιο πανω, ο θορυβος της εξατμισης εξαρταται κυριως απο το καζανακι!!! Η μπουκα ειναι για αισθητικους λογους...Απο σχετικη συζητηση, οταν ειχα παει στον Παπαδοπουλο να ρωτησω, μου εξηγησε οτι οσο πιο μεγαλο ειναι το καζανι, τοσο περισσοτερο μονωτικο χωραει αρα τοσο πιο αθορυβο ειναι (1+1=2 δηλαδη)!!! Σαυτο που λεει ο Skull για τις "μαμα" εχει δικιο παντως!!! Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάρ 2004, 17:13:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
-Κυριε κυριε να πω κιεγω???
-Πες παιδι μου...
-Λοιπον, οπως ειπα και πιο πανω, ο θορυβος της εξατμισης εξαρταται κυριως απο το καζανακι!!! Η μπουκα ειναι για αισθητικους λογους...Απο σχετικη συζητηση, οταν ειχα παει στον Παπαδοπουλο να ρωτησω, μου εξηγησε οτι οσο πιο μεγαλο ειναι το καζανι, τοσο περισσοτερο μονωτικο χωραει αρα τοσο πιο αθορυβο ειναι (1+1=2 δηλαδη)!!! Σαυτο που λεει ο Skull για τις "μαμα" εχει δικιο παντως!!! Wink



Επιτελους καποιος που με υποστηριζει....
Laughing Laughing Laughing

Αστους αλλους δεν ξερουν! Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάρ 2004, 21:56:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
...το καζανακι(=λαβυρινθος)...
...ο λαβυρινθος...


Έχει και μινώταυρο????? Wink Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing
Γιάννη πλάκα κάνω, ελπίζω να μην παρεξηγήσεις! Wink

Πάντως αυτό για το λαβύρινθο κάπου το έχω διαβάσει να πω την αλήθεια. Wink

Αν και "άσχετος", θα συμφωνήσω με τα παιδιά πως η μπούκα δεν παίζει ρόλο στο θόρυβο! Γι' αυτό και σε πολλές εξατμίσεις βάζεις ό,τι μπούκα (τελείωμα) θες. Wink
Ρόλο στο θόρυβο παίζει το καζανάκι (πλιτς πλιτς Laughing Laughing Laughing ). Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Μάρ 2004, 09:48:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:

οσο πιο μικρη διαμετρο εχει το τελικο τοσο θορυβο κανει....
ετσι??

Γιάννη αν επιμένεις σε αυτή την άποψη ρώτα τον zleepy και τον Giannis 206 για το τελικό που έχω και το έχουν δοκιμάσει και οι δύο. Διάμετρος 102mm και ήχος τρελόοοοοος!!! Twisted evil Twisted evil


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Μάρ 2004, 10:03:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ δεν το δοκίμασα ρε, δε θυμάσαι;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Μάρ 2004, 10:15:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Εγώ δεν το δοκίμασα ρε, δε θυμάσαι;

Καλά ντε μην φωνάζεις!! Shocked Ήσουν έτοιμος. Πάντως την έχεις ακούσει εεε;;;;;;;
Που είσαι ρε χαθήκαμε....


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Μάρ 2004, 10:20:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άστα να πάνε... Θα μας φάνε οι γυναίκες... Wink

Θα τα πούμε σε καμιά συνάντηση... Να βάλω και τον Skull μέσα να τον πάω μια βόλτα να μου πει αν η Devil με τα 102mm κάνει ή όχι θόρυβο Twisted evil




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Μάρ 2004, 15:01:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το γουρούνι του Δημήτρη έκανε τρελό ήχο!!Σε συνδιασμό με την χοάνη θα είναι θάνατος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Μάρ 2004, 11:26:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και το *beepbeep* το τοπικ μου, συνεχιζω.. Γυρισα απο Καβαλα απο το service στα 90.000 χμ και τελικα μονο αμορτισερ αλλαξα εκτος απο οτι προεβλεπε το service. Εξατμιση μου ειπε ο μηχανικος μου οτι εψαξε πολλες αλλα δεν βρηκε μια που να τον ευχαριστει. Να σημειωσω οτι τρεχει σε αγωνες και ειναι ειδικος στα peugeot και τον εμπιστευομαι 4 χρονια τωρα. Του ειπα οτι βιαζομαι να βαλω εξατμιση και μου ειπε να σου βαλω εγω μια, αλλα δεν θα την χαρεις, ισως να χασεις και λιγο απο επιδοσεις αντι να κερδισεις.. Τελος παντων να μην τα πολυλογω, μου ειπε οτι μια εξατμιση του αρεσε παρα πολυ (οχι απο αποψη εμφανισης αλλα απο επιδοσεις-θορυβο κτλ) και ειναι μια SuperSprint με διπλη μπουκα πισω που ηθελα εγω!! Μολις μου το ειπε εγω χαρηκα αλλα σκεφτηκα την τιμη και μου ειπε να μην ανησυχω, η τιμη της ειναι γυρω στα 170 ευρω! Του ειπα οτι τετοιες εγω τις βρηκα στην διπλασια ακριβως τιμη και μου ειπε οτι παιζει στους εισαγωγεις, για αυτο και θα πρεπει να περιμενω 1 μηνα περιπου να ερθει η συγκεκριμενη... Εγω παντως επειδη τον εμπιστευομαι με κλειστα ματια, του ειπα να παραγγειλει και θα περιμενω οσο οσο! Αντε θα κυκλοφορω και με Supersprint εξατμιση!!!!! Και αφου τα λεφτα τα ειχα κρατημενα, καιρος ειναι να βαλω λιγα ακομα και να παρω τωρα ενα MP3 player που το χρειαζομαι αμεσα για το αμαξι και σε 1 μηνα βαζω και την εξατμιση... Wink


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Μάρ 2004, 22:18:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

170 ευρω η Supersprint Question Question Question Shocked Αυτο θα πει να εχεις κονε...Παντως, χωρις να τα πολυλογω, ειναι η κορυφαια!!! Αν και απο μονο του το τελικο δεν κανει και τιποτα το σπουδαιο... Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Μάρ 2004, 09:30:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σου πω την αληθεια δεν περιμενα ποτε και καμμια αξιοσημειωτη αλλαγη στις επιδοσεις απο εξατμιση, εγω αυτο που θελω ειναι βασικα η εξωτερικη εμφανιση που θα βελτιωθει, μια μικρη ψυχολογικη αυξηση μιας και θα φαινεται οτι παει καλυτερα το αμαξι λογω λιγο παραπανω θορυβου και βασικα θελω να ΜΗΝ χασω απο επιδοσεις! Αν γινουν ολα αυτα, εγω ειμαι ευχαριστημενος! Σε 1 μηνα θα ξερουμε... Εβγαλα και καποιες φωτος στο γκαραζ... Razz Cool Laughing


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Μάρ 2004, 12:07:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προφανώς πρόκειται για universal (αφού έχει διπλή μπούκα).Αυτή που είναι ειδικά για 206 (μονή μπούκα στρογγυλή),είχε τουλάχιστον 100Ε παραπάνω πέρυσι.Από απόδοση δεν θα δεις σχεδόν καμία διαφορά (μόνο εξάτμιση),από ποιότητα όμως κορυφαία...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Μάρ 2004, 14:07:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ξερω οτι ειναι universal η εξατμιση, αλλωστε σιγα το πραγμα, δεν εχει μονο τις βασεις για να μπει κατευθειαν πανω, θα μου την περασει ο μηχανικος μου που τα ξερει αυτα οποτε εγω παιρνω την εξατμιση που θελω (ηθελα με διπλη μπουκα) στα μισα λεφτα! Χα! Wink


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
-=N4X=- (ΑL-X)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Corsa OPC ύποπτο ΦΠΕ+cooler!

Ένταξη: 10 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 462
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Μάρ 2004, 23:10:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ρωτησω κατι???
Οι gr.N εξατμισεις δεν σας αρεσουν?Γιατι το λεω αυτο τωρα???
Γιατι κ απο εμφανιση οταν εχεις μια τετοια με το μεταλλο να γυαλιζει ειναι ωραια + οτι οποιος την βλεπει λεει οτι ο τυπος ειναι λιγο ψαγμενος...+ οτι εχει πολυ πιο ωραιο ηχο απο οποιαδηποτε αλλη (το κροταλισμα δεν πιανεται) + οτι απο οτι εχω ακουσει απο ατομα κ μηχανικους αν ειναι να παρεις κ καποιο μουλαρι απο τελικο (δυσκολο) τοτε εχεις πιο πολλες πιθανοτητες με αυτην γιατι ανεβαζει κ λιγο την συμπιεση απο μονη της...



Powered by
CAR RACING TEAM
&
Autospeed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0974s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on