PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αλλαγή σαλονιού σε 106

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Μάϊ 2017, 12:51:16    Θέμα δημοσίευσης: Αλλαγή σαλονιού σε 106 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ένα 3θ 106 1,1 επειδή είναι σπασμένη η βάση της θέσης του οδηγού (έιναι και ενα ξεβαμένο πορτοκαλί χρώμα) λέω να αλλάξω όλο το σαλόνι (θέσεις και επενδύσεις στις πόρτες). Βρήκα ένα ωραίο από 106 GTi και θέλω να μάθω αν ταιριάζει ακριβώς. Επίσης στις μπροστινές θέσεις δίπλα από την υποδοχή των ζωνών έχει ένα κίτρινο καλώδιο ενωμένο με το αμάξωμα τί είναι αυτό;


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Μάϊ 2017, 15:06:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ταιριάζει κανονικά !


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Μάϊ 2017, 13:20:58    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αλλαγή σαλονιού σε 106 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DRAKE έγραψε:
Σε ένα 3θ 106 1,1 επειδή είναι σπασμένη η βάση της θέσης του οδηγού (έιναι και ενα ξεβαμένο πορτοκαλί χρώμα) λέω να αλλάξω όλο το σαλόνι (θέσεις και επενδύσεις στις πόρτες). Βρήκα ένα ωραίο από 106 GTi και θέλω να μάθω αν ταιριάζει ακριβώς. Επίσης στις μπροστινές θέσεις δίπλα από την υποδοχή των ζωνών έχει ένα κίτρινο καλώδιο ενωμένο με το αμάξωμα τί είναι αυτό;


εξ όσων γνωρίζω κι εγώ ταιριάζει...
το κίτρινο καλώδιο είναι ο προεταντήρας της ζώνης!!!


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Μάϊ 2017, 20:04:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0461s (PHP: 59% - SQL: 41%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on