PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Paintball!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Μάρ 2006, 18:56:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:

Ποιο tfrc?!?!?
οοοοοταν ειναι να παιξουμε...θα παιξουμε με jimnyclub!
Wink


Λοιπον πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω ποιο ειναι το κολλημα μερικων ανθρωπων.. Mad Mad
Ας ξεκινησω με τον Κανελο πρωτα:
- Δεν ηθελα να το παω προσωπικα το θεμα, αλλα αφου εσυ το πας εκει, εγω ακολουθω.
Εγω κανονισα για το TFRC.Αν ησουν χτες στο στεκι, θα ακουγες ολη τη συζητηση που λεγαμε να κανονισουμε μεταξυ των 2 CLUB.
Ειπε ο Γιωργος να βρεουμε κοσμο και συμφωνησαμε να πω σε καμια 10ρια απο ΤFRC, αφου και στο παρελθον εχουμε παιξει και με αλλο CLub και μας αρεσει να γνωριζουμε και αλλα ατομα.
Σημερα με ενημερωσε ο Γιωργος οτι εχει κλεισει και με το Jimnyclub και πως πρεπει να πω στα παιδια του ΤFRC ακυρο.Αυτο ομως δεν ειναι τοσο απλο.Ηδη υπαρχει topic και υπαρχει κοσμος που ηθελε να ερθει.
Εγω μαλιστα προτεινα σημερα στον Γιωργο, να παιξουμε και τα 3 Club μαζι.30 ατομα δεν εχουν προβλημα να παιξουν μαζι σε paintball.Δεν παμε για μπασκετ, ουτε για μινι 5χ5
Αφου ομως συμφωνα με τον Γιαννη, αν ειναι να γινει παιχνιδι, θα γινει μονο με το JimnyClub, τοτε σας παραχωρουμε τη θεση μας.Εμεις ειχαμε σκοπο να ερθουμε να διασκεδασουμε και οχι να κολλησουμε σε ταμπελες. Αυτες οι αποψεις δε με εκφραζουν ουτε εμενα ουτε τον κοσμο του TFRC.Οποτε μπορειτε ελευθερα να κανονισετε μεταξυ σας,

- Τωρα σχετικα με τον Γιωργο :
Βρε αγορι μου, αφου ηθελες να γινει το παιχνιδι μεταξυ 5-6 ατομων, παρε την παρεα σου και πηγαινε στην πιστα.Τι το ηθελες και ανοιγες topic εδω και μετα ελεγες να μαζεψουμε κοσμο, αφου εσυ ηθελες μονο με τα κολληταρια σου να πας??

Λυπαμαι πραγματικα και δεν ειχα καμια διαθεση να το παω τοσο μακρια το θεμα..Εγω ηδη απο το πρωι εστελνα sms στον Γιρωργο για να κλεισουμε ημερομηνιες και πιστα.Ειχα καθε καλη διαθεση να ασχοληθω με το θεμα, αλλα δεν περιμενα τετοια αντιμετωπιση. Sad Sad

αντε και καλο παιχνιδι...


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Μάρ 2006, 19:10:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας κάνω λίγο τον πυροσβέστη. Very happy Razz

Exclamation Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα στο να γίνει παιχνίδι με το TFRC.
Idea Απλά επειδή είχε μιλήσει πρώτα ο Γίαννης με το jimny "προηγούνται".

Το γεγονός ότι κάπου μπερδευτήκατε στην συννενόηση μεταξύ σας (είτε γιατί κάποιος κάτι ξέχασε, είτε γιατί κάποιος κάτι έχασε) ΔΕΝ ΕΧΕΙ σε καμία περίπτωση να κάνει με τα CLUB!!!!

Βάλτε τα σε μια σειρά και παίξτε όλοι με όλους! Cool

Σίγα να μην τσακωθούμε κιόλας για το paintball!!!!! Wink Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Μάρ 2006, 19:36:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μεσα
Laughing








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nasoss 
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) GTI

Ένταξη: 26 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Μάρ 2006, 19:44:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SIMFONO ME TON MANTHO, LATHOS SINENOISI MALON .
AS KSEKINISOUME ME TON KANELAKO POU GNORIZI KAI TA 2 CLUB POLI KALA KAI META RIXNOUME KAI ENA VOLI ME TO TFRC Bad talk Thumb Left Thumb Left Thumb Left

Εσύ θες ένα "Προσωπικό Moderator" για τα greeklish και τα Κεφαλαία σου... Laughing Confused Laughing

Εκ της MOD Team
MEMsound...



Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Μάρ 2006, 19:53:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ μέσα για την ημερομηνία που είπατε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Μάρ 2006, 21:33:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειμαι κι εγω μεσα για 1/4 η και οποτε σαs βολευει!!! Smile colors


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Μάρ 2006, 23:03:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RASTAVIPER έγραψε:

Ας ξεκινησω με τον Κανελο πρωτα:
- Δεν ηθελα να το παω προσωπικα το θεμα, αλλα αφου εσυ το πας εκει, εγω ακολουθω.


Καλα επειδη μονο ορεξη για τσακωμους δεν εχω.....εχουμε και λεμε:
Eγραψα πουθενα το ονομα σου ή ειπα κατι για σενα?

RASTAVIPER έγραψε:
Εγω κανονισα για το TFRC.Αν ησουν χτες στο στεκι, θα ακουγες ολη τη συζητηση που λεγαμε να κανονισουμε μεταξυ των 2 CLUB.

Σαν club που ειμαστε τοοοοοοσες φορες που κανονιζουμε κατι,το συζηταμε μεσω αυτου εδω του forum (τουλαχιστον για αρχη)!
Αν παρατηρησεις στο συγκεκριμενο τοπικ,η κουβεντα για παιχνιδι με αλλο club αρχισε απο μενα και τον Νικο,απο την Τεταρτη βραδυ!Αρα πολυ νωριτερα απο την πεμπτη βραδυ,που μονος σου και απ'οτι καταλαβα χωρις να διαβασεις αυτο το τοπικ πηρες την αποφαση....
Ειναι σωστο αυτο?


RASTAVIPER έγραψε:
Σημερα με ενημερωσε ο Γιωργος οτι εχει κλεισει και με το Jimnyclub και πως πρεπει να πω στα παιδια του ΤFRC ακυρο.

Βασικα σε ενημερωσε σημερα,γιατι ο Γιωργος δεν το ηξερε!
Υπηρχαν αλλοι ομως που το ξερανε,αλλα αυτο δεν εχει σημασια!
Πρωτα το γραφουμε εδω,να δουμε αν υπαρχουν αντιδρασεις και μετα κανουμε καποιο βημα!Νομιζω δεν ειναι λαθος αυτο....

RASTAVIPER έγραψε:
Αυτο ομως δεν ειναι τοσο απλο.Ηδη υπαρχει topic και υπαρχει κοσμος που ηθελε να ερθει.


http://www.jimnyclub.gr/forum/viewtopic.php?tt=2831


RASTAVIPER έγραψε:
Εγω μαλιστα προτεινα σημερα στον Γιωργο, να παιξουμε και τα 3 Club μαζι.30 ατομα δεν εχουν προβλημα να παιξουν μαζι σε paintball.Δεν παμε για μπασκετ, ουτε για μινι 5χ5
Αφου ομως συμφωνα με τον Γιαννη, αν ειναι να γινει παιχνιδι, θα γινει μονο με το JimnyClub, τοτε σας παραχωρουμε τη θεση μας.Εμεις ειχαμε σκοπο να ερθουμε να διασκεδασουμε και οχι να κολλησουμε σε ταμπελες. Αυτες οι αποψεις δε με εκφραζουν ουτε εμενα ουτε τον κοσμο του TFRC.Οποτε μπορειτε ελευθερα να κανονισετε μεταξυ σας


Καλα,για το αν τα 30 ατομα ειναι λιγα ή πολλα...παιζεται...
Τωρα για ολο το παρακατω...δεν χρειαζεται να απαντησω!
Σε ποιον εβαλα ταμπελα?εγω η μονη ταμπελα που ξερω ειναι αυτη που λεει:"Προσοχη,λερωνει"!


RASTAVIPER έγραψε:
Λυπαμαι πραγματικα και δεν ειχα καμια διαθεση να το παω τοσο μακρια το θεμα..Εγω ηδη απο το πρωι εστελνα sms στον Γιρωργο για να κλεισουμε ημερομηνιες και πιστα.Ειχα καθε καλη διαθεση να ασχοληθω με το θεμα, αλλα δεν περιμενα τετοια αντιμετωπιση. Sad Sad

αντε και καλο παιχνιδι...

Η μονη αιτιολογια που βρισκω ειναι οτι αρχιζει και μπαινει η Ανοιξη και αυξανονται οι ορμονες και ταραζετε η ψυχολογια μας! Cool
Ορεξη για καυγα δεν εχω ουτε με σενα,ουτε με κανεναν αλλο!
Τωρα αν εσυ θιχτηκες επειδη δεν ρωτησες και δεν εμαθες και κανονισες χωρις τον ξενοδοχο...δεν νομιζω να φταιω εγω!
Ποσο μαλλον ο Γιωργος!!!Και καλα να ποσταριζε αυτος κανενα ποστ που να ελεγε κατι....τιποτα δεν ειπε το παιδι!!

Οχι απλα επειδη,νευριαζεις με καποιον (εμενα), να περνει η μπαλα και τους αλλους επειδη δεν κρατιεσαι και πρεπει να ξεσπασεις σε ολους!
Γιατι αυτο μου δειχνεις να καταλαβω!
Φιλικα και χωρις μα μου σου του!
Razz


www.secret-rooms.gr


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kanelj στις Τρι 28 Μάρ 2006, 14:25:10, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Μάρ 2006, 23:18:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και για να επανελθουμε στο ζητουμενο:

1.kanelj
2.Sidrobre
3.nickzotos
4.nasoss και Halo-οπλα οπλισμενα
5.Road runner-Νικοςκατατονσκοσμο μπιπ μπιπ
6.sod και 2H M.AΛ ΚΑΜΠΟΤΖΗ VIETNAM
7.cc-gio
8.
9.
10.

Ελα να συμπληρωνουμε και εμεις!! Twisted evil


www.secret-rooms.gr


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kanelj στις Σαβ 25 Μάρ 2006, 02:29:04, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Μάρ 2006, 23:51:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικά άμα δεν κανονίζουμε κάτι οι υπεύθυνοι τα κάνετε σκ**ά...
μια ομάδα PS Club να είναι εναντίον κάποιας άλλης. Εκτός αν μαζευτούμε αρκετοί απο εδώ που είναι και το καλύτερο.

1/4 δεν είμαι μέσα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Μάρ 2006, 00:01:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορουμε επισης να κανονισουμε 2 παιχνιδια!
Ενα την αλλη βδομαδα και αλλο ενα σε 2-3 βδομαδες!
Ας κανονισουμε τωρα αυτο και βλεπουμε για το επομενο οσοι δεν μπορουν σε αυτο να ειναι στο επομενο!
(Και με το tfrc ή οποιο αλλο ειναι.... Rolling eyes )


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Μάρ 2006, 01:41:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
Μπορουμε επισης να κανονισουμε 2 παιχνιδια!
Ενα την αλλη βδομαδα και αλλο ενα σε 2-3 βδομαδες!
Ας κανονισουμε τωρα αυτο και βλεπουμε για το επομενο οσοι δεν μπορουν σε αυτο να ειναι στο επομενο!
(Και με το tfrc ή οποιο αλλο ειναι.... Rolling eyes )


επίσης μπορούμε να κανονίσουμε να παίξει πρωταπριλιά το Jimny με το TFRC κι εμείς να πάμε σαν PS CLUB μετά το GTCC να παίξουμε σαν καλά παιδάκια... κι έτσι όλοι ευχαριστημένοι. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Μάρ 2006, 01:53:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RASTAVIPER έγραψε:
- Τωρα σχετικα με τον Γιωργο :
Βρε αγορι μου, αφου ηθελες να γινει το παιχνιδι μεταξυ 5-6 ατομων, παρε την παρεα σου και πηγαινε στην πιστα.Τι το ηθελες και ανοιγες topic εδω και μετα ελεγες να μαζεψουμε κοσμο, αφου εσυ ηθελες μονο με τα κολληταρια σου να πας??...


Δεν καταλαβαινω τη μικρη σου ''επιθεση''!

Ριξε μια ματια και πες μου αν σε καποιο μου ποστ γραφω: ΜΑΖΕΨΤΕ ΚΟΣΜΟ!
Απλα εριξα ιδεα και ηθελα να δω ποσοι μπορουν να μαζευτουν απο το ΔΙΚΟ μας κλαμπ!

Δεν το συνεχιζω το θεμα...

Οσο για το 1/4 ειμαι μεσα Kanelj!


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Μάρ 2006, 02:29:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1.kanelj
2.Sidrobre
3.nickzotos
4.nasoss και Halo-οπλα οπλισμενα
5.Road runner-Νικοςκατατονσκοσμο μπιπ μπιπ
6.sod και 2H M.AΛ ΚΑΜΠΟΤΖΗ VIETNAM
7.cc-gio
8.
9.
10.


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Μάρ 2006, 12:00:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Very happy Very happy Βρε συ Γιαννη ποσα ατομα εχει το JimnyClub??? Very happy Very happy
Μπηκα στο link που εδωσες για το JimnyClub και περιμενα να δω καμια 20αρια ατομα να λενε οτι θελουν να πανε..Και τελικα τι βλεπω??? Exclamation Exclamation
4-5 να λενε τα δικα τους μεταξυ τους και τελικα απο ολους αυτους, μονο 2-3 ειπανε ξεκαθαρα οτι θελουν να πανε... Confused Confused
Και το topic το ανοιξες την ιδια μερα που το ανοιξα και γω...
Οποτε, αποδεδειγμενα αυτα που λες περι οτι εχεις μαζεψει κοσμο και οτι το ειχες πει πρωτος, μερες πριν κλπ δεν ισχυουν. Βεβαια επειδη δε θελω να σας χαλασω τη φαση, κανονιστε σα παιδακια που ειστε να παιξετε μεταξυ σας, και οποιο απο τα PSCLUB,Jimnyclub θελει αναμετρηση με το TFRC, ας μου στειλει PM καποιος υπευθυνα για να το κανονισω.
Τα λεγαμε...


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Μάρ 2006, 00:46:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενταξει ασε μας λοιπον εμας τα παιδακια να κανονισουμε παιχνιδι για να γουσταρουμε και εσυ χτυπα τον πωπο σου κατω γιατι εισαι εγωιστης....
Ο μονος που λεει τα δικα του εισαι εσυ και δεν καταλαβαινω το γιατι ακομα...
Και δεν θα κατσω να το σκεφτω κιολας!
Το μονο που δεν με ενδιαφερει ειναι αυτο...
Απλα αν πραγματι δεν σε ενδιαφερει και δεν θελεις να το χαλασεις...μην πεταγεσαι για να αναψεις φωτιες...Οπως βλεπεις δεν αναβουν!
Σε παρακαλω μην απαντησεις σε αυτο το ποστ γιατι δεν θελω και δεν οφελει!
Συνεχιζουμε τα περι paintball....


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Μάρ 2006, 03:53:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρώτα απ' όλα ηρεμία. Δεύτερον θα δώ αν αύριο μπορέσω και πείσω μερικά άτομα από το κλαμπ να έρθουν. Για τη 1/4 είμαστε όλοι αυτοί που είναι στην λίστα έτοιμοι; Γιάννη πές και στα παιδιά από το Jimny αν μπορούν συτή την ημερομηνία. Πρέπει να κλείσουμε σύντομα. Μάνθο, Σταύρο, Άρη γιατί δεν έρχεστε; Crying or Very sad Έλάτε ρε παιδιά να γελάσουμε λίγο... Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Μάρ 2006, 12:47:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάνθος Σταύρος Σάββατο εργάζονται.
E και μετά την δουλειά δεν αντέχουν για paintball.
Επίσης εγώ έχω κάποια άλλα έξοδα αυτό τον καιρό και από όσο ξέρω και ο Άρης... Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nasoss 
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) GTI

Ένταξη: 26 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Μάρ 2006, 16:44:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παντος μεσα ....... 2gunfire


Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Μάρ 2006, 10:45:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά να κανονίσουμε; Να κλείσουμε; Γιάννη το Τζίμνι είναι ΟΚ;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Μάρ 2006, 10:52:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Τελικά να κανονίσουμε; Να κλείσουμε; Γιάννη το Τζίμνι είναι ΟΚ;


Νικο εχεις τηλεφωνα απο την πιστα της Παρνηθας?

Αν ναι,καλο ειναι να τηλεφωνησουμε σχετικα νωρις!


ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΙΟΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 9 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1844s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on