PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

306 - Φίλτρο Αέρος
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

FILTRO AEROS
k&N
45%
 45%  [ 28 ]
Pipercross
4%
 4%  [ 3 ]
Ramair
6%
 6%  [ 4 ]
Jamex
1%
 1%  [ 1 ]
Green
11%
 11%  [ 7 ]
JR
8%
 8%  [ 5 ]
BMC-CDA
11%
 11%  [ 7 ]
ALLO;
11%
 11%  [ 7 ]
Σύνολο Ψήφων : 62

Συγγραφέας Μήνυμα
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Μάϊ 2004, 18:35:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ένα τέτοιο μου φαίνεται πως είδα εγώ σήμερα το μεσημεράκι! Rolling eyes
Ήταν πίσω από εκεί που μπαίνει η σίτα ή το πλαστικό... Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
voudas (ΚΩΣΤΑΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 XS3 16V (2004)

Ένταξη: 26 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 64

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Μάϊ 2004, 23:07:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κανένα σχόλια για τα green ? (για μαμά φιλτροκούτι)

τιμή?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dodis (θοδωρής)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206 1,4 XT '01

Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 9
Τόπος: Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Μάϊ 2004, 07:22:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημερα κωστα.εχω βαλει green εγω.το εβαλα 60 ευρω πριν ενα μηνα.περιμενα καλυτερη αποδοση,οχι πως δεν εχει,αλλα δε τρελαθηκα κι ολας.


DODIS 75 PS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
voudas (ΚΩΣΤΑΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 XS3 16V (2004)

Ένταξη: 26 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 64

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Μάϊ 2004, 08:21:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μάλιστα...

διαφορά σε κατανάλωση είδες?

απ'ότι λένε τα παιδιά για μεγαλύτερη απόδοση θα πρέπει να ελευθερωθεί η εισαγωγή του φιλτρόκουτου...

βλέπω είσαι πειραιά κοντά, από που το πήρες?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Μάϊ 2004, 12:19:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Φιλτρο αερος AROSPEED σε στυλ intercooler για HONDA!
Mε μοντιφα μπαινει κ σε αλλα καρα ! Wink


Πολύ καλό! Αλλά σε πιο σημείο θα μπει; Πίσω από την σίτα θα εμποδίζει το ψυγείο... Πόσα φράγκα να κάνει άραγε;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
-=N4X=- (ΑL-X)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Corsa OPC ύποπτο ΦΠΕ+cooler!

Ένταξη: 10 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 462
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Μάϊ 2004, 15:50:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια ολα ωραια και καλα κ σιγουρα αυτο το στυλ intercooler θα λεει πολλα...αλλα τουλαχιστον στα 1600 τιποτα δεν φτανει την αποδοση της σκουπας και το ξερουν καλα ολοι.



Powered by
CAR RACING TEAM
&
Autospeed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Μάϊ 2004, 21:08:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Φιλτρο αερος AROSPEED σε στυλ intercooler για HONDA!
Mε μοντιφα μπαινει κ σε αλλα καρα ! Wink

Χριστε μου τι μ@λ@κ!ε$ Shocked εχουν ακομα να δουν τα ματια μου.... Mad Evil Evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teodor_v (Στο καλο...)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16V

Ένταξη: 20 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Θεσσαλονίκη-Καλαμαριά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάϊ 2004, 15:46:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέρει κανείς αν οι φιλτροχοάνες της GREEN καθαρίζονται; Και αν καθαρίζονται πώς; Με κιτ καθαρισμού; Με νερό δεν κάνει;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάϊ 2004, 15:51:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teodor_v έγραψε:
Ξέρει κανείς αν οι φιλτροχοάνες της GREEN καθαρίζονται; Και αν καθαρίζονται πώς; Με κιτ καθαρισμού; Με νερό δεν κάνει;


Καθαρίζονται,όπως και τα κοινά φίλτρα γάζας.Και εγώ μόνο με νερό έλεγα ότι καθαρίζονται αλλά... 2 κουβάδες μαυρίλα έβγαλε μόλις έβαλα σαπούνι (καθαριστικό).Και στον πάτο χώμα...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
teodor_v (Στο καλο...)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16V

Ένταξη: 20 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Θεσσαλονίκη-Καλαμαριά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάϊ 2004, 16:52:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Καθαρίζονται,όπως και τα κοινά φίλτρα γάζας.Και εγώ μόνο με νερό έλεγα ότι καθαρίζονται αλλά... 2 κουβάδες μαυρίλα έβγαλε μόλις έβαλα σαπούνι (καθαριστικό).Και στον πάτο χώμα...



Πέρα απο το αν καθαρίζονται καλά η όχι με σκέτο νερό (που δεν καθαρίζονται καλά) η ερώτηση μου είναι αν το νερό τις καταστρέφει;
Δεν νομίζω βέβαια αλλά άκουσα ότι μερικές χοάνες δεν καθαρίζονται καθόλου, είναι ουσιαστικά μιας χρήσης αν μπορώ να το πώ και έτσι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάϊ 2004, 20:10:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψηφίζω "Άλλο" και μάλιστα το kinΓΔraΓon Razz

Φυσικά σκούπα Kingdragon Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάϊ 2004, 01:11:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teodor_v έγραψε:
teoman έγραψε:
Καθαρίζονται,όπως και τα κοινά φίλτρα γάζας.Και εγώ μόνο με νερό έλεγα ότι καθαρίζονται αλλά... 2 κουβάδες μαυρίλα έβγαλε μόλις έβαλα σαπούνι (καθαριστικό).Και στον πάτο χώμα...



Πέρα απο το αν καθαρίζονται καλά η όχι με σκέτο νερό (που δεν καθαρίζονται καλά) η ερώτηση μου είναι αν το νερό τις καταστρέφει;
Δεν νομίζω βέβαια αλλά άκουσα ότι μερικές χοάνες δεν καθαρίζονται καθόλου, είναι ουσιαστικά μιας χρήσης αν μπορώ να το πώ και έτσι.


Αν μιλάμε για φίλτρο γάζας,καταστρέφεται όταν πέσει νερό ή αέρας με πίεση.Απλό ξέπλυμα στην βρύση ή στον κουβά συνιστάται σε συνδυασμό με το καθαριστικό.


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206xs2 (Γρηγόρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 02 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 273
Τόπος: Αθήνα, Νέος Κόσμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάϊ 2004, 15:20:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά έχω μία απορία.
Στο 206 το 16άρι (110hp) το μαμά φίλτρο αέρος που έχει μέσα στο φιλτροκούτι μπορώ να το καθαρίσω ή πάει μόνο για πέταμα;
Αν μπορώ να το καθαρίσω πως πρέπει να το βγάλω και με τι να το πλύνω;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάϊ 2004, 15:43:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206xs2 έγραψε:
Παιδιά έχω μία απορία.
Στο 206 το 16άρι (110hp) το μαμά φίλτρο αέρος που έχει μέσα στο φιλτροκούτι μπορώ να το καθαρίσω ή πάει μόνο για πέταμα;
Αν μπορώ να το καθαρίσω πως πρέπει να το βγάλω και με τι να το πλύνω;


Είναι χάρτινο,που σημαίνει ότι στα καθιερωμένα service το αντικαθιστάς.Αν θέλεις πριν το service να το καθαρίσεις,απλώς το βγάζεις από το φιλτροκουτί και το φυσάς.Δεν χρησιμοποιείς υγρό και δεν το λιπαίνεις.


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούν 2004, 15:29:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206xs2 έγραψε:
Παιδιά έχω μία απορία.
Στο 206 το 16άρι (110hp) το μαμά φίλτρο αέρος που έχει μέσα στο φιλτροκούτι μπορώ να το καθαρίσω ή πάει μόνο για πέταμα;
Αν μπορώ να το καθαρίσω πως πρέπει να το βγάλω και με τι να το πλύνω;


Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να το αλλαζεις!!! Αν του ριξεις αερα με πιεση δεν καταφερνεις και πολλα, νερο εννοειται οτι δεν κανει (χαρτινο γαρ...)!!! Δεν ειναι και ακριβο... Γιατι να τραβιεσαι καθε φορα ομως??? Βαλε ενα βελτιωτικο που θα σου δωσει και κατι και θαχεις και το κεφαλι σου ησυχο!!! Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούν 2004, 16:55:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάτι που έχει παραμεληθεί η αναφορά του σε αυτήν την 2η σελίδα...

ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΛΑΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΦΙΛΤΡΟΧΟΑΝΗ ΑΛΛΙΩΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ! Cool


(αν το ξέρατε ήδη αυτό, τότε... Splat ελεύθερα Razz )



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούν 2004, 17:03:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λαδι???????? Shocked
Τι λαδι? Rolling eyes Rolling eyes



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούν 2004, 17:05:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγνό παρθένο ελαιόλαδο!!! Κι άμα είναι και κρητικό, ακόμα καλύτερα!




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούν 2004, 17:06:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Αγνό παρθένο ελαιόλαδο!!! Κι άμα είναι και κρητικό, ακόμα καλύτερα!


Ριγανουλα σηκωνει?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούν 2004, 17:07:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στις χοάνες δεν μπαίνει κάποιο ειδικό λάδι για να κρατάει την σκόνη? Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1515s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on