PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

μεμβρανες στα φαναρια

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kyriakos206gti 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 16v gti

Ένταξη: 09 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 68

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάρ 2017, 11:25:57    Θέμα δημοσίευσης: μεμβρανες στα φαναρια Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα! θελω να βαλω μεμβρανες smoke στα φαναρια μπροστα και στα προβολακια.. απ οτι ειδα στο youtube ειναι σχετικα ευκολο αλλα απο που να παρω?? απο ebay εμπιστευομαστε? αλλιως απο αθηνα που??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάρ 2017, 12:12:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν ειχα παει paintbull για να ξεθολωσω τα δικα μου, το παλικαρι που μου τα κανε προτεινε να βαλουμε μεμβρανη για να αντεξουν στον χρονο με εγγυηση εφ ορου ζωης, γτ αλλιως ξαναθολωνουν μεσα σε 1 χρονο... Δεν τα εβαλα τοτε γτ ειχε μονο σμοκε ενω εγω ηθελα αποκλειστικα διαφανες.
Αν θυμαμαι καλα ειχε ζητησει 40 ευρα, αλλα με εγγυηση κλπ κλπ και εισαι απολυτα σιγουρος για το αποτελεσμα. Μου ειχε δειξει πως θα ειναι γτ ειχε κανει τα δικα του στο μηχανακι του, σαν αποτελεσμα γενικοτερα ηταν ομορφο, προσωπικα ομως μου καθισαν αντιαισθητικα-καγκουρικα και θα κατεστρεφαν τον αγωνιστικο χαρακτηρα του PUG Very happy Very happy Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kyriakos206gti 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 16v gti

Ένταξη: 09 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 68

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάρ 2017, 19:22:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι σιγουρα ειναι καλυτερα να παω σε καποιον που ξερει αλλα αλλο 40 ευρω και αλλο 4-5.. στο δικο σου που ειναι μαυρο ουτε εγω θα εβαζα γτ γαμαει ετσι, αλλα το δικο μου ειναι χρυσο και εμφανισιακα θα του πηγαινε πιστευω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Απρ 2017, 11:45:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορείς επίσης να πας σε φανοποιό (που ξέρεις) και να σου τα σκουρύνει ή απλά να σου περάσει σκέτο βερνίκι... Wink


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kyriakos206gti 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 16v gti

Ένταξη: 09 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 68

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Απρ 2017, 15:12:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι το χω σκεφτει φιλε μου, θα δω.. οταν το κανω θα ανεβασω καμια φωτο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Απρ 2017, 18:10:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω δείγμα σε φωτογραφία από φανάρι grand vitara 3θ. Αλλά να πω την αλήθεια δεν έχω βρει ακόμα τον τρόπο να ανεβάσω φωτογραφία... Embarassed


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kyriakos206gti 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 16v gti

Ένταξη: 09 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 68

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Απρ 2017, 21:42:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω τα ανεβαζω στο dropbox και απλα κανω κοπυ παστε το λινκ.. σε σαιτ δεν εχω ανεβασει ποτε δεν ξερω φιλε μου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Απρ 2017, 22:28:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hellas4x4 έγραψε:
Έχω δείγμα σε φωτογραφία από φανάρι grand vitara 3θ. Αλλά να πω την αλήθεια δεν έχω βρει ακόμα τον τρόπο να ανεβάσω φωτογραφία... Embarassed

http://www.imagebam.com/


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Απρ 2017, 16:35:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis1976 έγραψε:
Hellas4x4 έγραψε:
Έχω δείγμα σε φωτογραφία από φανάρι grand vitara 3θ. Αλλά να πω την αλήθεια δεν έχω βρει ακόμα τον τρόπο να ανεβάσω φωτογραφία... Embarassed

http://www.imagebam.com/


Ευχαριστώ!!!
http://www.imagebam.com/image/a1267b545319634


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ARHS_MEX (Αρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 cc Face lift

Ένταξη: 30 Ιούν 2016
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: Αθήνα μέχρι νεωτέρας.....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Απρ 2017, 15:01:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christos_99 έγραψε:
Οταν ειχα παει paintbull για να ξεθολωσω τα δικα μου, το παλικαρι που μου τα κανε προτεινε να βαλουμε μεμβρανη για να αντεξουν στον χρονο με εγγυηση εφ ορου ζωης, γτ αλλιως ξαναθολωνουν μεσα σε 1 χρονο... Δεν τα εβαλα τοτε γτ ειχε μονο σμοκε ενω εγω ηθελα αποκλειστικα διαφανες.
Αν θυμαμαι καλα ειχε ζητησει 40 ευρα, αλλα με εγγυηση κλπ κλπ και εισαι απολυτα σιγουρος για το αποτελεσμα. Μου ειχε δειξει πως θα ειναι γτ ειχε κανει τα δικα του στο μηχανακι του, σαν αποτελεσμα γενικοτερα ηταν ομορφο, προσωπικα ομως μου καθισαν αντιαισθητικα-καγκουρικα και θα κατεστρεφαν τον αγωνιστικο χαρακτηρα του PUG Very happy Very happy Very happy


αν τοποθετήσεις διάφανη μεμβράνη στα φανάρια σταματάνε να θολώνουν???
Αντέχουν σε πετραδάκια κ.λ.π. ιπτάμενα η αν τρυπήσουν γίνονται χάλι????


Ο δίτροχος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2001s (PHP: 60% - SQL: 40%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on