PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

301 - Peugeot 301 Blue-HDi 1.6 2014-15
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ 2018, 14:36:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυο φορες στην αρχη βαλαμε 5w-30 αλλα μετα τους ειπα να το αλλαξουμε σε 0w-30 , δε νομιζω να χει προβλημα απλος να γραφει καταλληλο για dpf.
Mε τα φιλτρα καλα κανεις , του εμποριου το φιλτρο πετρελαιου purflux C533A ειναι ακριβος το ιδιο με της αντιπροσωπειας το οποιο εχει 38ε , εχω βαλει και της FORD .Το φιλτρο πετρελαιου σκουρενει καπως μετα απο χρηση .Καθαριστικα ουτε εγω βαζω αλλα ουτε προσθετα , το μονο προσθετο που εβαλα ηταν στις βαλβολινες .Δε παιζει ρολο το ποσο τρεχεις για να ξεμπουκωνει το φιλτρο αλλα τη στροφες εχεις , 2.500 στροφες και κεχρι 3.000 με 3η για ξεμπουκωμα ειναι καλα , οχι ομως και στα 35χιλ.Παραδειγμα εγω καποιες φορες οταν μπαινω εγνατια για 15χιλ το κραταω 4η και 2500-3000 στροφες ιδικα οταν κανει αναγεννηση το φιλτρο . Αν καποιος ξερει κατι παραπανω ας γραψει και να με διορθωσει.Ευχαριστω.


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ikucic (ilias)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 301 blue-hdi 1.6 diesel (2016)

Ένταξη: 07 Οκτ 2018
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ 2018, 15:36:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ευχαριςτω και παλι για τις πληροφορίες .
Κάτι τελευταιο για τις αναγεννηθείς .
Εγω 1100 χλμ που το κινώ δεν εχω καταλάβει αναγέννηση .
Μπορεί να μην έκανε ή να έκανε εν κινήσει στην Εγνατία ... Πάντως εγω δεν κατάλαβα κάτι (πχ αυξημένη κατανάλωση , στροφές , μυρωδιά )
Εσυ πως τις καταλαβαίνεις ;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Νοέ 2018, 20:41:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

... εντονη μυρωδια καμενου , το βεντιλατερ σε λειτουργια ανεξαρτητος εξωτερικης θερμοκρασιας , αλλαγη ηχου μηχανης και εγω επισης δεν εχω δει αυξηση καταναλωσης , το αμαξι απλα δεν καιει .
Σε κινηση σε ανοικτο δρομο και με 2000 στροφες στα 110 χιλ. δεν καταλαβαινεις τιποτα !


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ikucic (ilias)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 301 blue-hdi 1.6 diesel (2016)

Ένταξη: 07 Οκτ 2018
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Νοέ 2018, 21:29:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα μισά χιλιόμετρα που εχω κανει ως τωρα ειναι με 110-130 χλμ σε ανοιχτό δρομο οποτε μάλλον δεν καταλαβαίνω ποτε γινεται.
Ευχαριςτω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Δεκ 2018, 19:47:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας φιλοι μου ! Ωραιο το αμαξι , οικονομικο , φθηνα ανταλλακτικα.
Καποιος εδω στο φορουμ ειχε γραψει καποτε πως αν θελεις το ντιζελακι σου να μην εχει προβληματα βγαλε το φ_____ο , δε γραφω αλλα , οποιος καταλαβε καταλαβε.
Σημ: Αν σας πεσει στο χερι AdBlue και δεν το καθαρισετε τοτε θα ζαρωσει σαν γερικο , το eolys ειναι ακρος καρκινογονο και το φιλτρο ειναι ακομα ποιο πολυ στα τελευταια του , τα καθαριστηκα ακομα ποιο πολυ , δυστηχος αυτη η τεχνολογια ειναι πολυ ριπογονη .Τα δοχεια AdBlue εχουν ημερομινια ληξης , ΜΗΝ συμπληρωνετε συνεχεια AdBlue παρα μονον οταν βγαλει ενδειξη , εχει και αυτο ημ.ληξης!!!Τωρα το χειμωνα με την αναγεννηση του φιλτρου(που ειναι προγραματισμενη απο τον εγγεφαλο) ανεβαζει τρελες θερμοκρασιες και οταν εξω εχει -5 βαθμους καντε το σταυρο σας μερες που ειναι !
Δεν εχει να κανει μονο με τα αγαπημενα μας Peugeot αλλα με ολα τα diesel νεας γενιας ...
Ερωτηση καποιος ?


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ikucic (ilias)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 301 blue-hdi 1.6 diesel (2016)

Ένταξη: 07 Οκτ 2018
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Δεκ 2018, 23:08:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1. Eolys εχει αυτο το αυτοκίνητο ;
Αν ναι χρειάζεται συμπλήρωση κάθε ποτε;
2. Εσυ με τα χλμ που έχεις κανει ως τωρα έχεις κάποιο προβλημα με το φίλτρο;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Δεκ 2018, 20:32:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σου φιλε , ακομα eolys δεν χρειαστηκε να βαλω , ο υπολογιστης δειχνει πως εχω ξεπερασει το 50% του δοχειου και το δικο σου εχει και ειναι πανακριβο και επιβλαβες για ολους !!!(οικολογια σε λενε μετα)
Με το dpf κανενα προβλημα αν εξερεσεις τις αναγεννισεις .Οι αναγεννισεις ανεβαζουν δραματικα την θερμοκρασια .Με το συστημα SCR ειχα , εχω και θα εχω προβλημα και φυσικα κοντα στα 200χ.χιλ και με το φιλτρο .
Χωρις αυτα το αμαξι , πιστευω , θα εχει ποιο πολυ ζωη , γνωμη μου.
Και να φανταστεις καποτε ειμουν υπερ αυτων των συστηματων μεχρι που αγανακτησα , να τα βρασω τα μηδενικα τελη , καλυτερα να πληρωνω παρα να ειναι με αγχος! Αν μας βαλουν τελη εγω πεταω ολο το αμαξι (το ιδιο θα εκανα και αν ειχα αλλη μαρκα).


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ikucic (ilias)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 301 blue-hdi 1.6 diesel (2016)

Ένταξη: 07 Οκτ 2018
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Δεκ 2018, 20:48:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σου και ευχαριςτω για τις απαντήσεις .
Μια ακομη ερώτηση .
Το πρωί κανω κάθε μερα μια διαδρομή 15 χλμ με ταχύτητα περίπου 60-80χλμ/ωρα
Η θερμοκρασία περιβάλλοντος ειναι το πολυ 2 Κελσίου .
Φτάνω στον προορισμό και ακομη δεν εχει ζεσταθεί το αμάξι. Δεν βγάζει ακομη ζεστό αερα . Στην αντιπρόσωπος μου είπαν οτι ειναι φυσιολογικό .
Ειναι πράγματι φυσιολογικό να αργεί τόσο να ζεσταθεί ;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Δεκ 2018, 21:50:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φυσιολογικό ειναι, ναι!
Και εμένα τα ίδια κάνει με την διαφορά πως εγώ εχω ζεστό αέρα λόγο οτι έχει ηλεκτρικές αντιστάσεις.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Δεκ 2018, 20:24:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπως τα λεει ο Ανδρεας Very happy


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Ιαν 2019, 20:03:41    Θέμα δημοσίευσης: UREA - Ad-Blue Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γειας παιδια και χρονια πολλα !
Για ακομα μια φορα γραφω στο φορουμ .
Για ακομα μια φορα αναψαν τα πορτοκαλι λαμπακια :ENGINE+SERVICE+UREA
Τα σβησαν στη Πεζο με ενα κλικ , ΑΝΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ ΑΝΤΙΡΗΠΑΝΣΗ...
Το κακο τους το καιρο λεω εγω , ολα τ'αλλα μια χαρα με το αμαξι , το DPF δεν εχει γεμισει ουτε το μισο ακομα , το eolys ακομα στη μεση ειναι περιπου!!!Το προβλημα ειναι στο συστημα Ad-Blue.
Την Τριτη εδω πανω δινει -15 βαθμους κατω απο το μηδεν , η ΟΥΡΙΑ παγωνει στους -11 για να δουμε θα δουλεψει το ξεπαγωμα;
Κατ'αλλα μια χαρα.
Τελικα πιστευω πως χωρις αυτα το αμαξι θα ηταν μια χαρα και εγω θα ειχα ακομα μαλια !

ΑΝ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΖΟ!ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ !


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ikucic (ilias)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 301 blue-hdi 1.6 diesel (2016)

Ένταξη: 07 Οκτ 2018
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Ιαν 2019, 20:22:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλη χρονια !!!!

Σου εξήγησαν τι σημαινει αυτή η δυσλειτουργία ;;
Δηλ τι σημαινει προβλημα με το ad blue ;;
ειναι απλα προβλημα του αισθητήρα και δεν δίνει σωστές τιμες ;

Εντωμεταξύ ζω σε μια κωμόπολη 5000 κατοίκων και γείτονας αγόρασε το ιδιο αυτοκίνητο μόλις πριν δυο βδομάδες ιδιο χρώμα τα παντα ιδια μόνο πινακίδα διαφορετική .
Έγιναν δυο τα 301 στην περιοχη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Ιαν 2019, 21:20:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...καπου δε ψεκαζει καλα το συστημα που και που !


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Ιαν 2019, 21:21:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος


^ κλικ στην εικονα .


goalunited.org/legends


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ixat47 στις Κυρ 06 Ιαν 2019, 22:28:17, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Ιαν 2019, 21:40:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ixat47 έγραψε:
...καπου δε ψεκαζει καλα το συστημα που και που !


Το κάνει συχνά Σπύρο; Μια φορά το μήνα ή περισσότερο;


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Ιαν 2019, 22:26:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιο συχνα το χειμωνα με τις παγωνιες και οταν το αφηνω πολυ στο ρελαντι (χωρις να ειμαι σιγουρος για αυτο) .Στις αντιπροσωπειες δεν ξερουν κατι παραπανω απο αυτο που αναφερει ο υπολογιστης και εχουν δικιο.
Το εκανε και πριν 3000χιλ , αλλες φορες μετα απο 1000χιλ .
Τις αναγεννησεις το dpf τις κανει κανονιικα και ποτε δεν ειχα προβλημα τα πρωινα στη μιζα , περνει με την πρωτη και δεν εχω αλλαξει μπαταρια εδω και 3α χρονια με 131.000 χιλ.



https://www.youtube.com/watch?v=lxDDJu4Sgco&index=2&list=RDXsqa_LcHwnM
^Βαλτε στα Πεζο σας αυτο το τραγουδι !!!!


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Ιαν 2019, 22:46:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Το μονο aftermarket φιλτρο καμπινας που ειναι ιδιο με το γνησιο της DENSO.
BLUE PRINT ADP152526 ,Δοκιμασμενο απο εμενα , η μονη διαφορα ειναι στην τιμη.


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιαν 2019, 09:51:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν χρειαζετε να εξιγω το προβλημα και να φωναζω , ετσι ??Το ξερετε , μια απο τα ιδια , AD-BLUE ! Για 3η φορα αυτον το μηνα , πριν 950 χιλιομετρα και παλι τα ιδια , Οποιος λεει για οικολογια και αλλα ας ερθει να με βρει , επισης ρωτηστε σε εναν γεωπονο τι ειναι η ΟΥΡΙΑ και σε εναν χημικο υπαλληλο το τι ειναι το ΕΟΛΗΣ.
Ο καθε ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΛΕΕΙ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΜΑΜΑ , ΟΤΙ ΛΕΕΙ Η ΜΑΜΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ.ΒΓΑΖΕΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΑ ΡΑΛΗ ΣΑΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ , ΣΑΒΟΥΡΙΑ.

ΦΙΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ.


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιαν 2019, 09:54:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΡΑΓΙΣΜΕΝΟ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ (160ΕΥΡΟ) ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ , Α'Ι ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΤΕ....


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιαν 2019, 10:50:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το αμαξι παει μια χαρα μη σας πω πως παει καλυτερα οταν αναβουν αυτα τα λαμπακια και μη βγει καποιος να με πει που το καταλαβαινω γιατι ειμαι 12ωρες στο αμαξι πανω καθε μερα.
Οπως σας ειπα το dpf ΔΕΝ ειναι βουλωμενο και εχει Ad-Blue και eolys
Το vw που ειχα 12 χρονια λιγοτερες φορες μπηκε σε διαγνωστικο απ'οτι αυτο στα τρια !!!
Φιλος που εχει ιδιο βαζει aftermarket ανταλακτικα και ΦΙΛΤΡΑ και ειναι καλυτερο απο το δικο μου που τωρα χειμωνα αλλαζω λαδια και φιλτρα στις 5.000 χιλιομετρα (δε θελω σχολια και ετσι μου γουσταρει).


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3649s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on