PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

301 - Peugeot 301 Blue-HDi 1.6 2014-15
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάρ 2017, 11:46:12    Θέμα δημοσίευσης: 301 - Peugeot 301 Blue-HDi 1.6 2014-15 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

44.500 km σε εναν χρονο. Το αμαξι απο λαμαρινες σαλονια και γενικα δεσιμο που κοιτα ολος ο κοσμος ειναι χαλια , στην οψη κανεις δεν εθουσιαζετε και δω που τα λεμε δεν ειναι και ποιος ξερει τι , κανονικα θελουν ολα αλλαγμα , μοκετες , επενδυση , καθισματα... για τα λεφτα του παλι ειναι μια χαρα , σε σχεση με το αλλο που ειχα αυτο το 301 δεν ΚΑΙΕΙ ! Ν χαιρεσε να αλλαζεις λαστιχα , λαδια , φιλτρα κ.λ.π. Εχει φαει φορτομααα , αλλο πραμα ! Αντεχει και τραβαει , μεσα στην πολη ειναι σβελτο αλλα και εξω τρεχει.
Αναψαν μια δοση κατι λαμαπακια αλλα ετσι πως ανοιξαν ετσι εσβησαν !Πρωτη φορα το βλεπω αυτο σε αμαξι !!!! Αλλαξα μονο εμπροστια αμορτισερ στις 40.000χλ. (βασικα το ενα ειχε προβλημα, οπως σε ολα τα 301) και παλι αν τα πληρωνα ,,, φτηνα ειναι !!! να χεις ορεξει να αλλαζεις καθε 40.000 χλ αμορτισερ !Μια χαρα ειναι για τα λεφτα του.Το χειμωνα δουλεει αλλιως , στη ζεστη αλλιως ! Λαδι μονο TOTAL 00w-30 Ineo First και γνησια ανταλακτικα , MAHLE-PURFLUX-MANN.Ε τωρα λεω να αλλαξω και βαλβολινες για καλα και για κακο και κανα τεντοτιραα , φτηνα ειναι ! Ετσι προληπτικα βρε αδελφε !Ετσι πως το βλεπω το κοβω απλο αμαξι και ευκολο στο βαλε-βγαλε (μια ραμπα να χεις στο σπιτι και εναν που να ξερει πανω κατω δυο πραματα αλλαζεις και μηχανη, λεμε τωρα)Για καποιον που θελει κατι απλο για τα χωραφια και κανει πολλα χιλιομετρα το χρονο να το παρει !Ειναι φορες που εχω την εντυπωση πως ολλοι πανε σιγα μεσα στην ποληΤι να πω δε ξερω , θα δειξει στα 200.000km.Α ξεχασα , στα χιονια οργωνει με το στενο λαστιχο , αν βαλεις και καρφι θα γινει αγροτικο !
Αντε και καλη σας μερα !


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Μάϊ 2017, 18:18:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

55.000 χιλ. σε 15 μηνες .Δεν εχει αλλαξει κατι στη λειτουργεια του.Ενα θεμα που χα με ενα λαμπακι η peugeot το βγαζει σφαλμα προσθετου πετρελαιου (eolys)χωρις ομως να υπαρχει καποιο θεμα με την τροφοδοσια , επισης σφαλμα μηχανικου κλειδιου (αυτο δεν ξερουμε τι ειναι !!!χαχαχα!) Απλος καποιες φορες οταν η μηχανη ειναι κρυα και σε ανηφορα απο πρωτη βαλεις δευτερα με χαμηλες στροφες ακουγετε κατι σαν κρακ- κρακ οπως σαν μια αλυσιδα , κι" αυτο δε ξερουμε τι ειναι.Κατ" αλλα μια χαρα .Επισης το βιβλιαρακι γραφει 3.75 λιτρα λαδι με αλλαγη φιλτρου , αυτοι γιατι βαζουν 4 λιτρα ;Σε λιγες μερες παω peugeot για σερβις και θα ρωτησω για δοχειο αναθυμιασεων γνησιο αν μπενει στο μοτερ .Χαιρετισματα σε ολους σας !


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Ιούλ 2017, 20:03:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

60.000 χιλ , αλλαγη λαδιων πριν 5.000χιλ , δε βλεπω να χει καψει λαδι , κανω ελενχο καθε 500-1000 χιλ , το αμαξι δε ξερει τι ειναι 4.000 στροφες , το πολυ 3.500 και αυτες οταν κανει αναγενιση στο φιλτρο , μετα τους 35+ βαθμους κελσιου αναβει το βεντιλατερ το οποιο εινα παρα πολυ αθορυβο!(φανταζομαι τι τραβατε εκει στην Αθηνα!) Παιδια αλλαζετε υγρα ποιο συχνα!
Επισης ακουω παιδια που εχουν θορυβους στο σασμαν-ταυχυτητες , παιδια εγω απο την πρωτη στιγμη που το κυκλοφορισα(του κουτιου) ακουω θορυβους ! κλουκ-κλακ , χρατσ - χρουτσ ! Δυο φορες αλλαξα βαλβολινες μεχρι που με την ειπαν τα μαστορια !Προχθες το πενταλ του συμπλεκτη(ολα τα επαγγελματικα μου ειχαν αυτοματο σασμαν , απο το 1995!) , οποτε και συνεχειζω , προχθες το πενταλ του συμπλεκτη καπου στο μεσον της διαδρομης του 'κολουσε' , δεν εδωσα σημασια , εχει που καθαριζα τα πενταλ ενα πρωι με μαλακτικο πλυντιριου αναμικτο με νερο εκανα κατα λαθος και ολο το πενταλ του συμπλεκτη !Εκτοτε το πενταλ δουλευει κανονικα !Δε ξερω τι να πω!

Επισης ρωτησα στη Πεζο για αμορτισερ μπρος-πισω μαζι με βασης , 300 περιπου ευρω !Τρελαθικα ! Στο προιγουμενο μονο το ενα εκανε 300ευρω !

Επισης παλι , παιδια τα φιλτρα της αντιπροσωπιας εχουν μικρη δοαφορα με του εμποριου .


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2017, 12:27:21    Θέμα δημοσίευσης: ad-BLUE DPF .... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας παιδια ! Σε καπια φαση θα ξαναγραψω!(Εχω κατι να γραψω πανω στον αντικαπνιστικο νομο !)
Καλη βδομαδα και καλες βολτες!
Παμε χαλαρα στα 70.000 χιλ. σε λιγοτερο απο 18 μηνες !
Χ Α Λ Α Ρ Α ! Wink


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
stelmanious (st)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.6THP mk1

Ένταξη: 11 Ιούλ 2017
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2017, 19:06:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Αύγ 2017, 03:07:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστος ο Πεζουρας Cool



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Σεπ 2017, 22:12:43    Θέμα δημοσίευσης: ΟΥΡΙΑ-Ad-Blue Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προβλημα χαμηλης πιεσης δοχειου Ad-Blue , σπανιο και το βγαζει σε λιγα , αλλαγη στην εγγυηση σε 10' , ποιο πολυ θελει να το γεμισεις με ουρια , με κανει εντυπωση πως σε αλλα ιδια μοντελα δεν υπηρχε θεμα . Αναβει λαμπακι ουριας μαζι με σερβις και λαμπακι μηχανης και ενδειξη πως σε 1100 χιλ. στοπ μηχανης , παντος σε αλλες μαρκες αυτοκινητων που ρωτησα υπαρχουν παρομια προβληματακια , μαμο τα dpf σας ! 69.000 χιλ.

Παμε χαλαρα μεχρι αργα για goalunted !


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Οκτ 2017, 17:48:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας παιδια ! Εδω και λιγο καιρο με κανει εναν θορυβο ο οποιος , απ'οτι λεω εγω προερχετε απο καπιο μπαλακι , τα παιδια στο συνεργειο λεν πως ειναι οι βαση αμορτισερ , η αληθεια ειναι πως το αμαξι ειναι καπως 'ξεβιδομενο' θα λεγα , αυτο ομως που με κανει εντυπωση η σταθεροτιτα του αυτοκηνητου !!!Εχει κρατημα και εχω ακομα τα μανισια λαστιχα , περιπου τα φορεσα 58.000 χιλ.
Επισης καποιες φορες για 2 μερες ακουγα ενα θορυβο στο σβησημο της μηχανης σαν να ειναι ενωμενες δυο λαμαρινες , αλλα σταματισε!
74.000 ΧΙΛ δουλευει αρκετα καλα!

Καλη 28η.


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Οκτ 2017, 20:45:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρέπει να είσαι ο μόνος τόσο ενθουσιώδης κάτοχος Peugeot!

Κι εγώ είμαι αλλά ο τρόπος που γράφεις με ξεπερνάει!

Καλά χλμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Νοέ 2017, 15:59:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα . Μετα τα 200.000 χιλ. θα δειξει .Πιστευω πως θα εχει προβλημα στο συστημα των καυσαεριων , dpf - egr .
Eπισης δεν υπαρχει αμαξι που να μην εχει εστω και καποιο μικρο προβλημα.
Ενθουσιωδης δεν ειμαι με κανενα αμαξι , απλος το πεζο που εχω τωρα 'καιει' πολυ ποιο λιγο απο τ'αλλα που ειχα , βεβαια αλλο ειναι να χεις ενα με 160ps και αλλο ενα με 100 και μαλιστα 1.600 .
Επισης πηρα 4αδα πατακια με 45 ευρω και μοκετα με 29 ευρω , νομιζω πως τους 'εκλεψα' ....


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Νοέ 2017, 18:41:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ταξιτζής ή απλά είναι μακρυά η δουλειά σου; Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Νοέ 2017, 22:07:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια και χαρα φιλε μου , ειμαι λιγο κι'απο τα δυο.

Οπως εχω πει καια παλαιοτερα απο ποιοτητα κατασκευης το σκαφος δε λεει και πολλα , οτι δεινεις περνεις αλλα να μη ξεχναμε πως οι καιροι ειναι δυσκολοι.
Επισης εχω παρατηρισει πως οσο ποι συχνα κανεις σερβις( αντι στα 15χ.χιλ στα 12χ.χιλ ή ακομα και στα 10.000 χιλ)ειναι καλυτερα.
Διβαζω εδω στο φορουμ και γενικα αλλου για αυτοκινητα που τα πατε 4.000-6.000 στροφες !!! Παιδια το δικο μου δε ξερει ή μαλλον δε χρειαστικε να παει 4.000 στροφες...


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Νοέ 2017, 11:27:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε νομίζω κανένας νοήμων άνθρωπος να αναφέρεται σε πετρέλαιο και 4.000-6.000 στροφές...

Για βενζίνη μιλάνε Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Νοέ 2017, 14:47:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκευ !

Παντος απο νωρις ειχα καταλαβει πως κατι παιζει με το ενα αμορτισερ αλλα το αφησα γιατι το αμαξι παει στο δρομο , επισης απο περσι που και που με ΄κολαει΄' το πενταλ του συμπλεκτη και μετα απο λιγο καιρο σταματαει χωρις ωμος να χε προβλημα στις αλλαγες , ενας φιλος με ειπε πως θελει λαδομα , αλλος πως θελει δισκο-πλατο , αλλος πως θελει αντλια(τι νε αυτο δε ξερω) αλλος μ'ειπε να παρω και να το πεταξω , παντος στις αλλαγες δε εχει θεμα.Το μονο που με ξενιζει ειναι πως δε μπορω να βαλω 1η οταν ειμαι με 2αρα και 20-40 χιλ.την ωρα.
Και επισης καπου χτυπαει μπροστα κατω στον οδηγο ,μαλλον ειναι καποιο ακρομπαρο , θα δειξει στη πορεια .Επισης οταν το σβηνω ακουγετε που και που ενας βοριθος σαν οπως σφυριζουν τα φρενα(μονο οταν το σβηνω και μονο τοτε) , μπορει να ειναι ιμαντας ?ή καποιο ρουλεμαν παντος στο δρομο δεν ακουγετε κιχ !!!

http://game.global.goalunited.org/loader.php


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Νοέ 2017, 10:43:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο συμπλέκτης θα έχει κάποια διαρροή, συνήθως από την τρόμπα των υγρών η οποία βρίσκεται μέσα στο κιβώτιο ταχυτήτων.

Τραβάει υγρά από τα υγρά των φρένων, οπότε αν δεν αλλάξεις την τρόμπα, φρόντιζε να συμπληρώνεις στο δοχείο πλήρωσης υγρού φρένων για να μη σου κολλάει Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Ιαν 2018, 23:32:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στιβ , δε το κανει πλεον , σταματισε απο μονο του , δε χανει υγρα απο πουθενα και δε θελει συμπληρωση υγρων φρενων !Τις ταχυτητες τις αλλαζει κανονικα , οπως στην αρχη και ο συμπλεκτης στο ποδι μου εχει την ιδια εσθηση οπως την πρωτη μερα ή τουλαχιστων απ'οτι θυμαμε , παω για 82.000χιλ και σε 2 μηνες 2 χρονια... θα δειξει.
Επισης ο θορυβος οταν πεφτω σε ανωμαλια ειναι απο το εξω μπαλακι του ψαλιδιου , το εχω παραγγειλει απο Πεζο , 30 ευρω (καλη τιμη).
Καλες Γιορτες!


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Φεβ 2018, 21:26:40    Θέμα δημοσίευσης: dpf ad-blue Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας παιδες ! Απο τις αρχες του χρονου μ'εχουν αναψει 4 φορες 3 λαμπακια μαζι και εχουν σχεση με την αντιρυπαντικη τεχνολογια , το αμαξι εχει eolys και ad-blue αρκετο , εχω τρελαθει και το κακο ειναι πως εχει τρελαθει και η εταιρεια , εχει απο το καλοκαιρι που 'τρεχω'....οχ !Κριμα και το πηρα με καλο ματι το αμαξι , υπομονη 3 χρονια ακομα για ...


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Φεβ 2018, 11:33:18    Θέμα δημοσίευσης: Re: dpf ad-blue Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ixat47 έγραψε:
για ...
... Question Question



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Φεβ 2018, 12:32:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...στα 5 χρονια μπορω να κανω αποχαρακτιρισμο.


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Φεβ 2018, 17:11:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ixat47 έγραψε:
...στα 5 χρονια μπορω να κανω αποχαρακτιρισμο.


και μετά άλλα 2 για να κάνεις απόσυρση Σπύρο. Ελπίζω και εύχομαι να τύχεις καλύτερης μεταχείρισης από ό,τι οι συνιδιοκτήτες τουρμπάτων προ πενταετίας/δεκαετίας, γιατί το επίσημο δίκτυο είχε μαύρα μεσάνυχτα.
Παράξενο, αυτοί που πουλάνε τα αυτοκίνητα να μην έχουν ιδέα. Και όμως αληθινό.

Αποτέλεσμα ήταν οι ιδιοκτήτες να βαρεθούν τα αυτοκίνητα και τις ζημιές τους και να αλλάξουν μάρκα. Όσο αξιόπιστα ήταν τα 106/206/306, τόσο προβληματικά βγήκαν τα επόμενα για όσους δεν ξέραν να τα επισκευάζουν.

Βάζω στοίχημα ότι οι περισσότεροι μάστορες δεν καταλαβαίνουν τη διαφορά ανάμεσα στα πρόσθετα ακόμα και σήμερα. Η για πιο λόγο τα χρειαζόμαστε.

Η εναλλακτική λύση είναι η κατάργηση των προσθέτων. Αλλά τί στην ευχή φτιάχνουν αυτοκίνητα Euro 5 αν πρέπει να τα κάνουμε euro4 για να αντέξουν στα χρόνια?


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2593s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on