PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

301 - Peugeot 301 Blue-HDi 1.6 2014-15
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2019, 18:07:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντε ρε παιδια να γραψω και αλλα για το λιπασμα , εε συγνωμη για την ΟΥΡΙΑ ηθελα να πω , λοιπον το συστημα ειναι λιγο ευαισθητουλικο , λιγο το μπεκ ουριας να μην ψεκασει καλα , λιγο οι ανηφορες λιγο οι κατηφορες να το σφαλμα και αν δε πας συνεργειο να στο σβησουν το αμαξι δεν παιρνει μπροστα , αν ειναι ετσι να το αφησουμε στο σπιτι να το καμαρωνουμε!
Ας κανουν κατι οι οικολογοι για να μην χασουμε την υγεια μας.

υγ.Το αμαξι παει μια χαρα παρ'ολα αυτα !


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιαν 2019, 10:10:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορεις να παρεις ενα διαγνωστικο δικο σου (ή να κατεβάσεις στο κινητο σου ένα) και να σβηνεις το σφαλμα μονος σου για να μην πηγαινοερχεσαι στη πεζο

δεν ειναι λυση στο προβλημα σου αλλα θα σε διευκολυνει πολυ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιαν 2019, 14:52:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα δω τι θα κανω . σ'ευχαριστω Χριστο .Παντος η συμπεριφορα απο τους μηχανικους της εταιρειας ηταν αψογη και εκαναν τα παντα για μια λυση.


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Φεβ 2019, 13:37:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σπασμενος οδηγος συμπλεκτη και θορυβος απο το ρουλεμαν του .
Κατεβασμα σασμαν , αλλαγη δισκου-πλατο ρουλεμαν -διχαλο - τσιμουχες ημιαξωνιων -βαλβολινες(+ενισχυτικο ).Αλλαγη ηλεκτρικου θερμοστατη κομπλε με αισθητηρες + παραφλου , ολα γνησια .
Εκανε θορυβο ο συμπλεκτης στο πατημα του , με το ειχε κανει και αρχες Δεκεμβριου αλλα σταματισε , τωρα τα αλλαξα ολα , ο δισκος σαν καινουργιος ηταν οταν βγηκε αλλα εβαλα καινουργιο , χιλιομετρα 138.000χιλ , συνεργειο 7 ωρες περιπου σε επισημο.

Μια χαρα πιστευω , την επομενη φορα λεω να αλλαξω προληπτικα , αμορτισερ , ψαλιδια (150ευρο το ενα γνησιο , πιστευω ειναι καλη τιμη) ακρομπαρα και ευθυγραμιση.


ΜΑΜΙΜΕΝΟ DPF !!!!


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Φεβ 2019, 21:43:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας παιδια ! Για να μην τα πολυλογω , μια απο τα ιδια ! Ξερετε εσεις!
Η Ουρια ειναι πολυ καλη για τα φυτα σας , τα κανει ΤΕΡΑστια !
Επισης μια πολυ καλη αγορα απο αγγουρακια γερμανιας σπεσιαλ θα σας κανει καλο !(το τελευταιο για τους μοδατους και καλα οικολογους)


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Μάϊ 2019, 20:24:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χελο εβρι βοδι ! Παιδια με ξανα αναψε το λαμπακι UREA ! O Yes !Αλλα αυτη τη φορα για να συμπλρωσω υγρο , 25Κ περιπου , το θεωρω πολυ οικονομικο...


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Μάϊ 2019, 11:20:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσύ θα έπρεπε να μετράς όχι μόνο χιλιόμετρα αλλά και ώρες λειτουργίας.
Θα εδινε μια καλύτερη εξήγηση στο γιατί εξαφανίζεται η ουρία.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Μάϊ 2019, 11:29:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακριβως οπως τα λεει και ο στελιος το οτι εισαι σταματημενος και δεν γραφει χλμ δεν σημαινει οτι το μοτερ εναι σβηστο και δεν καταναλωνει τα παντα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Μάϊ 2019, 20:42:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια δε καταλαβατε , εννοω 25.000 χλμ . για να αναψει το λαμπακι για να συμπληρωσω , το οποιο νουμερο ειναι πολυ καλο .Επισης η ΟΥΡΙΑ εχει και ημερομηνια ληξεως , οσο ποιο πολυ καθετε στο ντεποζιτο τοσο το χειροτερο ! Αλλο ειναι το σφαλμα που βγαζει τον χειμωνα , οσο ζει κανεις μαθαινει.
Οπως και πολυ καλα λετε και οι δυο οι ωρες που μενει το αμαξι στο ρελαντι επισης μετραει , γι'αυτο και γω αλλαζω τα λαδια και το φιλτρο λαδιου πριν τις 15.000 χιλ με το μανισιο TOTAL INEO FIRST 0W-30 , Το οποιο ειναι σε καλη τιμη και αν κανεις 4εις περιπου αλλαγες το χρονο συμφρει να παρεις κιβωτιο με το λιτρο να βγανει κατω των 10 ευρω , Φιλτρο αερος τα αλλαζω στις 5.000χιλ , οταν βαζω καποιο ποιο φθηνο οπως της FILTRON το αλλαζω στα 3.000χιλ , το να φυσας το φιλτρο ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ , Το μανισιο της MANN ειναι ακριβως ιδιο με της Hengst (δινει φιλτρα στη Mercedes ) ....


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Αύγ 2019, 13:19:16    Θέμα δημοσίευσης: φιλτρα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λογο του οτι αλλαζω πλεον λαδια και φιλτρα στα 10Κ η επισιμη Αντιπροσωπεία της Πεζο μου προτεινει και την 'economy' σειρα της EUROREPAR που ειναι επισης της Πεζο . Τι λετε αξιζει ?


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Αύγ 2019, 23:06:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κάθε 10.000 λάδια στο πετρέλαιοκίνητο; Shocked



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ikucic (ilias)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 301 blue-hdi 1.6 diesel (2016)

Ένταξη: 07 Οκτ 2018
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Σεπ 2019, 15:18:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εφόσον θέλεις να αλλάζεις λάδια φίλτρο κάθε 10.000 χλμ προφανώς δεν πρέπει να σε νοιάζει το πιο οικονομικό.
Ντάξει για πετρελαιοκινητο αυτά τα χλμ είναι λίγα και προφανώς δεν τα κάνεις σε 1 χρόνο...
Εγώ θα έλεγα να συνεχίσεις σε τοταλ και να το πας στα 15.000 χλμ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Οκτ 2019, 23:06:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι παιδια καθε δεκα αλλαζω , κανω περιπου 50Κ το χρονο , φιλτρο αερα αλλαζω καθε 5Κ χιλιομετρα και φιλτρο καυσιμου καθε 20Κ .
Το σερβις της Πεζο για το αμαξι μου λεει καθε 15 λαδια , καθε 30Κ φιλτρο αερα και καυσιμου , βαλτε ομως και το ρελαντι το οποιο ειναι εργατοωρες !


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ikucic (ilias)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 301 blue-hdi 1.6 diesel (2016)

Ένταξη: 07 Οκτ 2018
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Οκτ 2019, 20:08:15    Θέμα δημοσίευσης: Νέα ελαστικά Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν μετά από 2 χρόνια και 35000 χλμ σκέφτομαι την αλλαγή ελαστικών το πολύ στα 40000 χλμ.
Φοράει τα Κλεμπερ τα μανισια τα οποία μετά τις 30000 χλμ έχουν αρχίσει να έχουν θέματα.
Τα ίδια τα κλεμπερ τα βρίσκω 220 εδώ Θεσπρωτία αλλά δεν θα τα βάλω γιατι με 240 βρίσκω bridgestone t005 και pirelli p1 verde (τα pirelli με ένα χρόνο εγγύηση ακόμη και αν τα σκίσεις μόνος σου).
Δεν ψάχνω άλλες λύσεις γιατί θέλω να τα πάρω από δω από την περιοχή μου και να στηρίξω τα παιδιά εδώ.
Μιλάμε βέβαια θερινά ελαστικα όλο το χρόνο . δε σκέφτομαι 4εποχων ή χειμερινά γιατί εδώ οι χειμώνες είναι ήπιοι (Θεσπρωτία, άντε να παει 2 βαθμούς για καμία δεκαριά φορές όλο το χειμώνα)
Εχεις κάποιος άποψη για τα bridgestone ή τα pirelli???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Οκτ 2019, 20:51:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bridgestone ή pirelli δεν εχω φορεσει ποτε , τωρα εχω τα καλοκαιρινα Κλεμπερ , βαλε ενα απο τα δυο που ανεφερες ποιο πανω . Εχω ηδη κανει παραγγελια τα Pirelli τα καθαρα χειμερινα , πρωτη φορα Pirelli (οπως ελεγαν πρωτη φορα αριστερα; ε κατι τετοιο και γω).
Τωρα στα του 301 , μια απο τα ιδια παιδια , τα λαμπακια της αντιρυπανσης και παλι , DPF και Ad-Blue .


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούλ 2020, 19:34:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια χαρα σε ολους !!! Αλλαξα τα δυο εξω μπαλακια απο τα ψαλιδια και το αμαξι εγινε καινουργιο , τωρα εχω 203.500 χιλ .
Το μονο προβλημα , το μεγαλο , ξερετε ποιο ειναι , δεν χρειαζονται συστασεις ετσι;;;;;

υγ.Νικο οσο για την 1η μην ανησυχεις για τιποτα , ετσι ειναι απο το εργοστασιο Smile


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ikucic (ilias)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 301 blue-hdi 1.6 diesel (2016)

Ένταξη: 07 Οκτ 2018
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούλ 2021, 14:02:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν το αμάξι το έχω 4 χρόνια πλέον και είμαι ελέω κορωνοιου μόλις στα 55.000 χλμ,
Πριν μία βδομάδα καθώς κατέβαινα από θεσπρωτία προς Αττική λίγο πριν φτάσω μου έβγαλε πορτοκαλί λαμπάκι ad blue και πορτοκαλί το γαλλικό κλειδί και στην οθόνη lcd το μήνυμα emission control fault (προφανώς εννοεί πρόβλημα στις εκπομπές ρύπων).
Αγορασα ένα 10λιτρο δοχείο ad blue και συμπλήρωσα. Το γέμισα (ήθελε περίπου 7 λίτρα) μετά οδηγώντας με σταθερή ταχύτητα στην τρίτη για 10 λεπτά τα λαμπάκια έσβησαν.
Μετά από τρεις μέρες και χρήση πολύ μικρή σε κάτι ανηφόρες άναψαν πάλι οι εν λόγω ενδείξεις. Μετά από οδήγηση πάλι με Τρίτη με σταθερή ταχύτητα στα 10 λεπτά τα λαμπάκια εσβησαν. Αυτά χθες και σήμερα οκ είναι σβηστά. Καλού κακού έκλεισα ένα ραντεβού σε αντιπροσωπεία εδώ κοντά για να βάλουν ένα διαγνωστικό τη Δευτέρα το πρωί.
Σημειώνω ότι οι συντηρήσεις του γίνονται κανονικά και το αμάξι κινείται κατά 80 % στην Εγνατία σε διαδρομές κατ ελάχιστον 25 χλμ ενώ προερχόταν από ταξίδι 500 χλμ σε αυτοκινητόδρομο. Επίσης καύσιμα βάζω από πρατήρια που δεν είχα ποτέ θέμα και βάζω μόνο το ενισχυμένο πετρέλαιο.
Πιστεύεται ότι απλά ήθελε συμπληρωση ουριας ή έχει αρχίσει να βγάζει τα τρελά λαμπάκια που έχει περιγράψει ο φίλος itax47 παραπανω;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Νοέ 2021, 00:44:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hλια στην αντιπροσωπεια τι σου ειπαν .Αργησα να απαντησω , μηπως ηταν το eolys ή το ντεποζιτο της ουριας ; Το δικο μου τωρα το κοντευω 280Κ . Βασικα το εκανα αποσβεση αλλα δεν ειμαι 100% ευχαριστημενος , μπορει να ειναι το αμαξι ή τα συνεργεια , ο κινητηρας θα εχει τα μυστικα του ...


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Daniel (Θανος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 508 1.6 BlueHDi 120 EAT6

Ένταξη: 07 Νοέ 2021
Δημοσιεύσεις: 22
Τόπος: Παρνασσός

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2021, 21:15:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το δικο μου εχει κανει 180.000 χιλιόμετρα αλλά μου είπαν πως το μπεκ ουρίας, εχει αλλαχθεί

μια ερώτηση οι κινητήρες BlueHDi έχουν δυο DPF??

υπάρχει αυτό που είναι στο Turbo και αυτό που είναι στο πάτωμα και συνδέεται με το δοχείο του Adblue (κάπου διάβασα αποτελείται από 32.5% ουρία και 67.5% απιονισμένο νερό) ??


Peugeot 508 Taxi
(Daniel Morales)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ixat47 (spiros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 301 hdi 1.6 (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Ιαν 2022, 21:43:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το βαρελακι που ειναι στο τουρμπο μπροστα στη μηχανη ειναι ο προ-καταλυτης,κατω στο δαπεδο το DPF μαζι με τον καταλυτη . Η Ουρια βασικα ειναι λυπασμα για τα χωραφια .Ποτε μην γεμιζεις στο φουλ το ντεποζιτο της ουριας , χαλαει φλοτερ ....


goalunited.org/legends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 4 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2075s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on