PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Επεισοδια στο Ριμπας 1/2/2017

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2017, 12:53:30    Θέμα δημοσίευσης: Επεισοδια στο Ριμπας 1/2/2017 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.news.gr/ellada/astynomiko-deltio/article-wide/297955/xylo-kai-petres-gia-tis-kontres-sta-limanakia.html

------------------------------------------------------------

τα ποστ για τα επεισοδια στο Ριμπας μεταφερθηκαν εδω
εκ της MOD Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2017, 13:04:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πραγματικά, τί περίμεναν ότι θα συμβεί όταν φτιάχνουν δημόσια πρόσκληση στο Facebook; Ότι έπρεπε να μην τους πάρει χαμπάρι η τροχαία και να έχουν μείνει ανενημέρωτοι; Μέχρι και τρολ εικόνες κυκλοφόρησαν με μπάτσους να ρωτάνε αν θα τα πούνε με τους κοντράκιδες στο ribas, τόσο μπαμ κάνουν πλέον οι δήθεν underground συναντήσεις.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2017, 13:30:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνω αλλα σκεψου οτι αλλοι κανουν βιασμους η πανε σε επεισοδια και το ανεβαζουν φουμπου
η βλακεια εχει βαρεσει κοκκινο

Και οποιος πηγε αντιστοιχα η βλακας ειναι η μπαχαλακιας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2017, 15:16:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγω γελασα πολυ οταν το ειδα στο fb.. Υπερ-προφανες το τι θα γινοταν..!


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2017, 19:12:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.zougla.gr/automoto/reportaz---apopsis/article/ksilo-petropolemos-ke-ximika-metaksi-astinomias-ke-kontrakidon

Εδω και βιντεο..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2017, 22:12:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω γιατί, αλλά το πράγμα μου μυρίζει στημένο από χιλιόμετρα μακρυά.

Τόσα χρόνια στους δρόμους, ποτέ δεν θυμάμαι να είχαμε ΜΑΤ και πετροπόλεμο και δακρυγόνα σε συγκεντρώσεις αυτοκινήτων. Ποτέ. Ακόμα και πριν τα χρόνια μας (όταν πηγαίναμε σχολείο) που υπήρχαν πραγματικά στέκια στους δρόμους που μάζευαν κόσμο.

Τα χρόνια που πήγαινε κανείς στο Ribas για κόντρες έχουν περάσει ανεπιστρεπτί, εδώ και πάρα πολύ καιρό. Καταρχήν επειδή είναι πολύ επικίνδυνο μέρος για τέτοια. Είτε πέσαμε σε μεγάλη ομάδα ηλιθίων χούλιγκαν (που και πως έφτασαν εκεί κανείς δεν ξέρει) ή κάτι άλλο έγινε.

Μου θυμίζει τη δεκαετία του 90 με τα Rave party. Που βγαίναν στην τηλεόραση στα παράθυρα γονείς και έγραφε από κάτω "Μαμά raver". Με μία ταμπέλα αυτομάτως περιθωριοποίησαν όσους ανθρώπους τους αρέσει ένα είδος μουσικής.
Τώρα φαίνεται ότι πάει να γίνει το ίδιο με όσους ασχολούνται με τη βελτίωση, με αφορμή τα "επεισόδια" αυτά.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
fantasmas (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 GT

Ένταξη: 03 Αύγ 2012
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2017, 22:38:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα πως ειναι δυνατον να μαζευονται στο ριμπας για κοντρες και να καταληγουν να πετανε μολοτοφ? Ξεκινησε ο αλλος δηλαδη και λεει ωραια παμε ριμπας να δουμε καμια κοντρα.. ας παρω και δυο μολοτοφ μαζι μωρε δε ξερεις τι γινεται.. Η κατασταση εχει ξεφυγει.. Ο κοσμος θελει καπου να ξεδωσει με ολα αυτα που συμβαινουν πολιτικο-οικονομικα αλλα ταυτοχρονως ειναι και μπερδεμενος. Σου λεει πλεον επεισοδια δεν πολυγινονται στο κεντρο οποτε και ο αναρχικος παιρνει απο πισω τα ματ για να ξεδωσει. Που θα ειναι σημερα τα ματ?Ριμπας. φυγαμε για ριμπας λοιπον.. Καπως ετσι ειναι τα πραγματα..

Σαν να δεις σε καμια πορεια των αγανακτισμενων στο συνταγμα να μαζευονται τιποτα μηχανοκινητα και να τα σβουριζουν και να ριχνουν κοντρες στην πανεπιστημιου...


Όποιος φοβάται, πέφτει και κοιμάται...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2017, 23:01:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειλικρινα τι το περιεργο εγινε?
που δεν εχει ξαναγινει ας πουμε
χαχαχαχαχ
παντα ολα αυτα ηταν παραναομα και παντα μας καθολου ή λιγοτερο ή περισσοτερο αρεσαν

την Κυριακη ειχε τρακντει στα Μεγαρα και καθε τρεις και λιγο εχει με κοστος ανθρωπινο
το ιδιο και ντραγκστερ κατα καιρους

αυτοι που πραγματικα το αγαπανε πανε εκει

οι αλλοι που πανε/παμε/πηγαιναν/πηγαιναμε (διαλεξτε οποιο προσωπο και χρονο θελετε) κλπ κλπ ηταν οχι για την οδηγηση στα Λιμς η για το πατημα σοτ φαναρι αλλα για την φιγουρα και το reputation Laughing Laughing στους θαμωνες των μερων αυτων

και πιστες πολλες να αποκτησουμε...και πολλα dragstrip...παντα θα υπαρχει κοσμος που θα ιντριγκαρεται και θα πορωνεται με ιβεντ τετοια...οπου μπορεις να πας με οτι συνεπαγεται αυτο..η και απλα να μην πας... Wink Wink

και αντε και να ταν και μερικοι βαλτοι με τις μολοτωφ κλπ και καλα για να βγει κακο ονομα ...κακη ειδηση κλπ κλπ...ε και?!?!?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Grigoris Hatz (Grigoris)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.1 8v

Ένταξη: 29 Ιαν 2017
Δημοσιεύσεις: 96

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Φεβ 2017, 01:50:35    Θέμα δημοσίευσης: Re: Επεισοδια στο Ριμπας 1/2/2017 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mono AEK έγραψε:
http://www.news.gr/ellada/astynomiko-deltio/article-wide/297955/xylo-kai-petres-gia-tis-kontres-sta-limanakia.html

------------------------------------------------------------

τα ποστ για τα επεισοδια στο Ριμπας μεταφερθηκαν εδω
εκ της MOD Team

Πήγα εχθες και ομολογώ εκτός από τις πέτρες και όλα τα χημικά κτλ κτλ υπήρχε πολύ αστυνομία σε κουφά σημεία..Και επίσης για να γυρίσουμε σπίτια μας κάψαμε τη μιση βενζίνη Επειδή ήταν κλειστός ο δρόμος αρκετή ώρα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Φεβ 2017, 09:28:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχω δει το βίντεο, αλλά με τα λίγα που σύλλεξα από εδώ θα συμφωνήσω με τον salex. Δεν είναι μπερδεμένος ο κόσμος, ποιος άνθρωπος που στέκει στα καλά του αρματώνεται για να πάει σε κόντρες με σκοπό όχι να δει τις κόντρες αλλά να πετύχει τα ΜΑΤ; Ακούγεται περισσότερο με τις κλασικές περιπτώσεις "γνωστών-άγνωστων κουκουλοφόρων" στις πορείες που πετάνε πέτρες, προμηθευμένοι από τους συναδέλφους τους, μιας και είναι ουσιαστικά και αυτοί μπάτσοι. Τέτοια οργάνωση, τέτοιο στήσιμο, κλεισμένοι οι δρόμοι επιστροφής, μπάτσοι σε άκυρα σημεία. Το σχέδιο φαίνεται να μην ήταν η διάλυση της συγκεκριμένης συνάντησης, αλλά η στοχοποίηση των συναντήσεων σαν σύνολο. Και πως θα το κατάφερναν αυτό; Μα φυσικά με τα media και την προβολή εγκληματικών επεισοδίων εναντίων των ΜΑΤ, για να έχουν σύμμαχο την κατακραυγή του κόσμου ενάντια στις συναντήσεις.
Μήπως είμαι conspiracist;


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Φεβ 2017, 18:20:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάντως εχει την πλακα του οτι δεν μουρμουρανε αυτοι που συστηματικα ασχολουνται με το "αθλημα"... και που δεν περιμενουν διαδικτιακο καγκουροκαλεσμα για να μαζευτουν/βρεθουν/πατησουν Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Φεβ 2017, 18:59:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
πάντως εχει την πλακα του οτι δεν μουρμουρανε αυτοι που συστηματικα ασχολουνται με το "αθλημα"... και που δεν περιμενουν διαδικτιακο καγκουροκαλεσμα για να μαζευτουν/βρεθουν/πατησουν Laughing Laughing Laughing


Έλα ντε!
Τόσα χρόνια (στο παρελθόν αλλά όχι πια λόγω οικονομικής στενότητας) που υπήρχε πραγματικά πολύς κόσμος στις κόντρες και ποτέ δεν άνοιξε ρουθούνι, παρόλο που και τότε η Αστυνομία τους έδιωχνε. Ένα περιπολικό έφτανε πάντα, τί στην ευχή χρειάστηκαν τα ΜΑΤ, δεν μπορώ να καταλάβω.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Φεβ 2017, 16:06:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://policenet.gr/article/απομακρύνθηκε-ο-επικεφαλής-της-ομάδας-οπκε-για-τα-επεισόδια-στις-κόντρες-της-βάρκιζας
Από το site ενημέρωσης της αστυνομίας έτσι; Όχι μαλακiες.
Δημόσιο ριξιμο ευθύνης λοιπόν.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Φεβ 2017, 17:59:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...και πολυ καλα εκανε Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Φεβ 2017, 22:49:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Ένα περιπολικό έφτανε πάντα, τί στην ευχή χρειάστηκαν τα ΜΑΤ, δεν μπορώ να καταλάβω.
Γι αυτό και μας κυβερνάει ο ΣΥΡΙΖΑ Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,075s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on