PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αναρτησεις FK -> "AK-STREET" για 206 cc

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
makmak27 (Serafim)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206cc 1.6

Ένταξη: 10 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2017, 19:26:20    Θέμα δημοσίευσης: Αναρτησεις FK -> "AK-STREET" για 206 cc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχει βαλει κανεις σε 206 cc 1.6 τις αναρτησεις αυτες https://www.fk-shop.de/en/Tuning/Suspension-Tuning/Coilovers/Coilover-AK-Street-Peugeot-206-Yr-1998-2009.html?force_sid=j7kcme7tqc8g406e8ca8vfd6c0&?
Εντυπώσεις?
Εστειλα mail στο site και μου απαντησαν οτι κανουν και για το cc.


Get you free dropbox account now: https://db.tt/Uj9T2SY
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gpol86 (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8v) XS (2002)

Ένταξη: 19 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Φεβ 2017, 17:56:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον δεν τις έχει βάλει κανείς και μάλλον όχι τυχαία. Εμένα με παραξενεύουν τα εξής:

1. Είναι υπερβολικά φθηνές και άγνωστες. Παρ' όλο που το κόστος και η φήμη δεν είναι πάντα ο κανόνας (κάποτε π.χ. και τις GAZ και τις DeCarbon λίγοι τις ήξεραν) και δεν είμαι υπέρ του να δίνει κανείς ένα σκασμό λεφτά χωρίς ουσιαστικό λόγο, το γεγονός ότι ακόμα και η φθηνότερη γνωστή coilover στοιχίζει αρκετές εκατοντάδες ευρώ, ίσως λέει κάτι για την ποιότητα υλικών και κατασκευής των συγκεκριμένων.

2. Ενώ γράφουν ότι είναι σταθερής σκληρότητας και θα περίμενε κανείς να υπάρχει ξεχωριστό part number για κάθε μοτέρ (ή έστω διαφορετικό για τα 1.1/1.4 και διαφορετικό για τα 1.6/2.0), από αυτά που καταλαβαίνω στο link που έδωσες, μπαίνουν οι ίδιες σε όλα τα 206, από το 1.1 μέχρι το δίλιτρο.

Με αυτά ως κριτήριο, εγώ προσωπικά δεν θα τις επέλεγα. Εάν δεν έχεις χαμηλώσει, δώσε καλύτερα λίγα παραπάνω και βάλε τα Sachs Advantage που είναι δοκιμασμένα και αξιόπιστα, και θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο και το αμάξι σου απροβλημάτιστο για αρκετά χρόνια. Εάν έχεις χαμηλώσει, η οικονομικότερη λύση είναι τα Koni STR.T (πορτοκαλί), τα οποία όμως και πάλι ξεφεύγουν λίγο σε κόστος.

Τώρα, εάν νιώθεις ότι ένα καλό αμορτισέρ αντικατάστασης δεν αρκεί για τις οδηγικές σου απαιτήσεις και περιμένεις ότι θα τις καλύψει μια coilover των 130 ευρώ, μακάρι να βγω ψεύτης, αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα απογοητευτείς από μια τέτοια αγορά. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Φεβ 2017, 18:58:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχει δοκιμαστει αν ψαξετε παλιοτερα τοπικ και αυτη και η ta technics και η -δε θυμαμαι πως- που ειχε βαλει ο alienhack.
Το συμπερασμα ειναι οτι δουλευουν χωρις να ειναι κατι το ξεχωριστο, οπως μια peugeot sport για παραδειγμα.
Απλα δεν εχουν μεγαλη διαρκεια ζωης, και ερχονται με μαλακά ελατηρια σχετικα για coilover που σημαινει οτι ειναι σκληρη στην καθημερινη χρηση, αλλα μαλακή οταν πας να πιεσεις.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
johnnym (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (8V) 2002

Ένταξη: 30 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 161
Τόπος: Heraklion

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Φεβ 2017, 19:58:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω ένα σετ ρυθμιζόμενη FK σε 307.

Δίσταζα και εγώ να την τοποθετήσω αλλά είχα διαβάσει πολλά σε ένα θέμα στο φόρουμ και ακουγόταν πολύ καλή περίπτωση..

Όντως είναι! Άνεση σαν Bilstein χοντρομπούκαλο με μαμά ελατήρια (σε ιδιο αυτοκίνητο) και άνετη στο δρόμο.Στην πόλη ΝΑΙ είναι σκληρή..

ΠΡΟΣΟΧΗ!ΔΕΝ ρυθμίζεται η ανάρτηση αλλά τα ελατήρια,δηλαδή έχουν μια βάση με πιατέλο.Με το (ξε) σφύξιμο η βάση σηκώνεται η χαμηλώνει και έτσι πιέζει το ελατήριο περισσότερο,άρα σκληρότερο και χαμηλότερο και τούμπαλιν..

Στο 206 παίζει μόνο μπροστά αυτό,πίσω παίζεις με τον άξονα.


Ακόμα κάπου διάβασα ότι τα αμορτισέρ που χρησιμοποιούν ειναι KONI αλλά δεν το πολυ ''χάβω το παραμύθι'' αλλά ποτέ δε ξέρεις.

Κατα τα άλλα η FK μια χαρά γνωστή εταιρία είναι σε βελτιωτικά είδη..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Φεβ 2017, 22:33:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η FK δεν εβγαζε φαναρια;;;;
και μαλιστα καλα σχετικα και ακριβα

τωρα και αναρτησεις ;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
johnnym (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (8V) 2002

Ένταξη: 30 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 161
Τόπος: Heraklion

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Φεβ 2017, 22:59:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
η FK δεν εβγαζε φαναρια;;;;
και μαλιστα καλα σχετικα και ακριβα

τωρα και αναρτησεις ;
Το τώρα είναι σχετικό.τα άρθρα για το 307 όπου έμαθα για την ανάρτηση γράφτηκαν γύρω στο 2006-2008.Οι τιμές είναι ΠΑΤΟΣ λόγο παλιού στοκ.

Αν δεις σε παλιότερα άρθρα η ανάρτηση είχε κομπλέ περι τα 450€+ αν θυμαμαι καλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gpol86 (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8v) XS (2002)

Ένταξη: 19 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Φεβ 2017, 11:11:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

johnnym έγραψε:

Κατα τα άλλα η FK μια χαρά γνωστή εταιρία είναι σε βελτιωτικά είδη..


Έχεις δίκιο! Στο link είδα AK STREET, γι αυτό τις χαρακτήρισα άγνωστες. Για τις FK Konigsport έχω ακούσει καλά λόγια, αλλά αν θυμάμαι καλά έχουν μπλε ελατήρια και είναι πολύ πιο ακριβές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Φεβ 2017, 13:53:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οι fk koningsport εχουν φυσιγγια-καλαμι κονι.
Oι ΑΚ οχι γι αυτο ειναι πιο φτηνες.
Παντως οι AK παιρνουν φυσιγγι κονι, το δινει η FK στο suspension accessories αν μπειτε στα 196 το τεμαχιο.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gpol86 (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8v) XS (2002)

Ένταξη: 19 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Φεβ 2017, 18:16:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πράγματι, και έχει και άλλο ένα με 202 ευρώ/τεμάχιο απ' ό,τι είδα τώρα. Σε αυτά τα λεφτά βέβαια, συν τα 130 που έχεις δώσει ήδη για τις AK, το κόστος βγαίνει παραπάνω από μια KW Variant 1... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
johnnym (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (8V) 2002

Ένταξη: 30 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 161
Τόπος: Heraklion

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Φεβ 2017, 20:32:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ καλες οι FK,όπως σας είπα.Με Κονι αμορτισέρ..Σαν το πορτοκαλί σε χαρακτηριστικά αλλά κίτρινο χρώμα απ εξω..(δεν ειναι ρυθμιζόμενα)

Το καλό είναι μετά απο κάποιες χιλιάδες χλμ που θα χρειαστούν άλλαγμα (περισσότερα απ τα ΟΕΜ,η απλά αντικατάστασης) απλά αντικαταστείς με ένα άλλο σετάκι ΚΟΝΙ! η οποιοδήπωτε άλλο ικανό για χαμήλωμα

Έχουν μέσα τα ρυθμιζόμενα πιατέλα και 2 μπλε ελατήρια ένα μικρό όπου μπαίνει και λειτουργεί κυρίος όταν είναι πολύ χαμηλωμένο το όχημα (αν το εχεις οσο πιο ψηλο γινεται δλδ γυρω στους 3 ποντους χαμηλώτερο απ το μαμα) είναι ''αχρηστο'' και το κύριο μεγάλο ελατήριο..μπλε κ αυτο χεχεχε :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gpol86 (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8v) XS (2002)

Ένταξη: 19 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Φεβ 2017, 11:25:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννη, απλώς μια διευκρίνιση γιατί έχω μπερδευτεί λίγο: μιλάς για τις FK Konigsport έτσι; Αυτές είναι που έχουν μπλε ελατήρια/helpers και παίζουν στο 700άρι αν δεν απατώμαι, και το βλέπω λογικό για τα λεφτά τους να έχουν KONI πορτοκαλί ή κίτρινα αμορτισέρ (για την ποιότητα των οποίων δεν αμφιβάλλω καθόλου, κι εγώ πορτοκαλί έχω στο δικό μου με Eibach τρίποντα)!

Το παιδί στο link που έδωσε όμως αναφέρεται στις AK Street με κίτρινο ελατήριο! Στα 130 ευρώ είναι παράλογο να έχουν πορτοκαλί KONI (όπως είπε και ο Σπύρος), μιας και το πορτοκαλί μόνο του στοιχίζει κάτι λιγότερο από 300. Το ζήτημα πιστεύω είναι να έχουμε μια γνώμη για τις AK Street, κυρίως για τη σκληρότητα και την αντοχή των αμορτισέρ τους στο χρόνο, αλλά και για την τοποθέτησή τους που απ' ό,τι διάβασα σε ξένο φόρουμ έχει κάποια θέματα... Rolling eyes

Για τις TA-Technix πάντως που ανέφερε ο Σπύρος, έχω γνώμη από 3 φίλους που τις είχαν βάλει (ο ένας σε 206). Καλές ήταν όσο κράτησαν, αλλά δυστυχώς και στους 3 βγήκαν off στο χρόνο πάνω. Το γενικό συμπέρασμα ήταν ότι όσο χαμηλώνεις τόσο πιο εύκολα τελειώνουν ή σπάνε καλάμι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
johnnym (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (8V) 2002

Ένταξη: 30 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 161
Τόπος: Heraklion

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Φεβ 2017, 00:33:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν,

Εγώ αγόρασα αυτές με τα κίτρινα αμορτισέρ πίσω,zinc μπροστά και μπλέ ελατήρια + helpers ελατήρια μπλε κ αυτά με 5.000χλμ προς 200€.

Κουμπόνουν στο μαμά top mount.η ρύθμισή τους για σκληρότητα είναι μέσω των ελατηρίων ΚΑΙ ΟΧΙ μέσα απ το φυσίγγιο με αλλενάκι η ρυθμιστή όπως τα κίτρινα Κονι,γι αυτό λέω και παρά το κίτρινο χρώμα είναι σαν κόνι πορτοκαλί στα χαρακτηριστικά.

Τώρα..μετά απο 10.000χλμ σχεδον,δεν έχουν καμία πτώση στην απόδοση,δε κοπανάγανε με 195/65/15 ούτε με 205.55.16 τώρα.Απλά με το παλιο στησιμο και την 15αρα ήταν πιο άνετο στην πόλη.

Οι ΑΚ που λες είναι χαμηλότερη σειρά.Μη κοιτάς την τιμή ΤΩΡΑ κοίταζε την τιμή προ Sales,τη λιανική δηλαδή χωρίς σκότομα.Τα μπροστά αμορτισέρ μοιάζουν ΠΟΛΥ με τα δικά μου στο σχέδιο αλλα δε νομίζω να είναι.

Τώρα ποιότητα κατασκευής,μια χαρά μου φάνηκαν και Made in DE λένε..θα δείξει ο χρόνος.

Θετικό το ότι έχουν άνοιγμα για κάμπερ μέχρι και το πολύ καγκούρικο ..πάνω απο 2 μοιρες σίγουρα γύρω στους 6-7 πόντους είναι το κενο για να camberώσεις όσο θες.

Τώρα με το 206 και τον πίσω ''απαρχαιομένο'' άξονα δεν ξέρω πως θα συμπεριφερθούν πάντως το χαμήλωμα πίσω το φτιάχνεις απο κει.

Μετά το πέρασμα και την τελική ρύθμιση ύψους καμπερ κλπ πας για ευθυγράμμιση (εκει θα φερει κ ακριβος το camber π θες).Έκανα το λαθος κ εκανα ευθυγραμμιση και μετα απο 1.5 μηνα αποφάσησα ότι ήθελα 0.5 μοιρα αρνητικό κάμπερ..και ξανα-δώσε 30άρι..

Σε ποιότητα τώρα,λογικα ΝΑΙ θα είναι χαμηλώτερη και πιστεύω είναι φάση σαν μια μεγάλη ακριβή εταιρία..Δηλαδή έχω ενα Α! Καλό όνομα σε ακριβά προϊόντα και προσπαθώντας να προσελκύσω πελατεία με πιο χαμηλο budget βγάζω ένα προϊόν,φθηνό όσο άλλων όχι τόσο premium εταιριών και στοχεύω να χτυπήσω εκείνη την πελατεία,αλλά τελικά έχω μόνο το όνομα και τέλος.. δε ξερω αν με καταλαβαίνετε..

Κάνε ενα googlάρισμα και κάτι θα βρείς σε ξένα φόρουμ.

Προς το παρών δηλώνω ευχαριστημένος ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠ τις δικιές μου.

Αν το οικονομικό στο επιτρέπει δες: στο car συγκεκριμένα πολλες φορες εχει παρει το ματι μου αμορτισερ Bilstein κίτρινα σε πολυ χαμηλες τιμες σαν 4 αδα αλλα και καμια φορα 2 + 2 και μετα φορας κ ενα 3.5αρι ειμπαχ η H&R προοδευτικό και είσαι σίγουρος για το αποτέλεσμα..

Ο μηχανικός μου σε 307 φοράει κίτρινο bilstein πάνω απο 200.000 κ ακόμα είναι σχεδον σαν καινούρια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gpol86 (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8v) XS (2002)

Ένταξη: 19 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Φεβ 2017, 13:18:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

johnnym έγραψε:

Σε ποιότητα τώρα,λογικα ΝΑΙ θα είναι χαμηλώτερη και πιστεύω είναι φάση σαν μια μεγάλη ακριβή εταιρία..Δηλαδή έχω ενα Α! Καλό όνομα σε ακριβά προϊόντα και προσπαθώντας να προσελκύσω πελατεία με πιο χαμηλο budget βγάζω ένα προϊόν,φθηνό όσο άλλων όχι τόσο premium εταιριών και στοχεύω να χτυπήσω εκείνη την πελατεία,αλλά τελικά έχω μόνο το όνομα και τέλος.. δε ξερω αν με καταλαβαίνετε..


Σωστός, ακριβώς έτσι πιστεύω κι εγώ ότι είναι... Εκτιμώ ότι τα αμορτισέρ της AK θα τελειώνουν πολύ πιο γρήγορα π.χ. από τα δικά σου Koni. Τα κράματα τους επίσης δεν θα είναι τόσο καλά όσο τα δικά σου, αλλά θα είναι μάλλον καλύτερα από μια TA-Technix ή JOM, μόνο και μόνο επειδή κατασκευάζονται από την FK, πιθανότατα στο ίδιο εργοστάσιο.

Κάτι αντίστοιχο πιστεύω ότι ισχύει και για τις AP που είναι οι "φτηνές" της KW. Ίδιο εργοστάσιο, γερμανικής κατασκευής με TÜV πιστοποιήσεις, εκεί όμως η KW για δικούς της λόγους επέλεξε να μην χρησιμοποιήσει το όνομά της. Βγαίνουν βέβαια πιο ακριβές (κάπου στα 450 τις είχα δει στο car), αλλά γενικά θεωρούνται αξιόπιστες mid-range coilovers, αν μπορείς να αντέξεις το γεγονός ότι είναι αρκετά πιο σκληρές από Variant 1 και φυσικά η σκληρότητά τους δεν ρυθμίζεται. Απλά το αναφέρω κι εγώ σαν επιπλέον εναλλακτική για το παλικάρι που ρώτησε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
johnnym (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (8V) 2002

Ένταξη: 30 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 161
Τόπος: Heraklion

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Φεβ 2017, 15:17:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε πιστεύω ότι η δικιά μ αν και το λένε έχει κονι αναρτήσεις ..θα το έλεγε κάπου αλλά anyway ..μπορεί τα εσωτερικά φυσίγγια μόνο να είναι ...

Είναι απ ότι κατάλαβα αντιγραφή της kw το όλο κονσεπτ.

Πάντως σε σκληρότητα το περίμενα χειρότερο πολύ χειρότερο,είναι μια χαρά .ειδικα με το παλιό στήσιμο με τα λάστιχα μπαλόνια 195/65/15 ήταν η χρυσή τομή

Είναι σαν να παράγει η brembo φρένα που κάνουν 500€+ και να βγάζει μια φθηνή σειρά για να καλύψει τους low budget και πελάτες πιο καθημερινών εταιριών όπως η Bosch η Valeo λόγο ονόματος,έτσι και η kw καιι ak fk κάτι τέτοιο παίζει

Πιστεύω σε κράτημα θα είναι το ίσιο με λιγότερο χρόνο ζωής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gpol86 (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8v) XS (2002)

Ένταξη: 19 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Φεβ 2017, 15:44:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφού έχεις την FK με τα μπλε ελατήρια (Konigsport), τότε είναι Koni. Μπορεί να μην το γράφουν πάνω στο αμορτισέρ, αλλά το γράφουν σίγουρα στο site τους. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
johnnym (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (8V) 2002

Ένταξη: 30 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 161
Τόπος: Heraklion

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Φεβ 2017, 22:54:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κ εγώ μπορεί να σου πουλήσω λάδι με ετικέτα Κρήτης και να είναι από άλλου με τα ίδια χαρακτηριστικά θα το καταλάβεις;

Δε πιστεύω τα πολλά φούμαρα των εταιριών.το μόνο που με καθησυχάζει είναι η απόδοση τους και η ποιότητα.Ουτος η άλλως τα πήρα μεταχειρισμένα κ δε ξέρω πως κ τι πολύ καλά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1551s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on