PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

...Το "Κοπή τη πίτα" MY2017... 19 Φεβρουαρίου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Φεβ 2017, 21:01:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τέλεια και φέτος ...
Για αρχίστε να ανεβάζετε φώτο και βιντεο να δούμε και εμείς......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Φεβ 2017, 21:07:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

3 φωτο έχω μόνο...

http://imgur.com/a/pLli4 Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Φεβ 2017, 21:33:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άλλες 3 εδώ δυστυχώς έχω ξεχάσει πως να τις ανεβάζω στο forum...!
https://www.facebook.com/pygolabida
Πολύ όμορφα Smile αλλά λίγο...άντε και κάνα touring/camping κτλ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
BABISRC (ΜΠΑΜΠΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 rc

Ένταξη: 06 Δεκ 2016
Δημοσιεύσεις: 15

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Φεβ 2017, 21:34:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανεβάστε φώτο όσοι έχετε... 😉😉😉
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Φεβ 2017, 22:47:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπαραβο
Ευγε
Παντα τέτοια
κλπ
κλπ

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


υγ. περι φωτογραφιών...για τυπικούς λόγους μην ποστάρετε φωτογραφίες και βιντεο από εν κινήση στιγμέςπου να φαίνονται πινακίδες... --- Παρακαλω μόνο από σταση φώτο. Οι άλλες θα δωθούν με πμ ή κατ ιδιαν.. Wink

υγ2 επί του λογαριασμού που πληρώσαμε το συνολο ηταν 979 / 44 ατομα = 22,25/ατομα το οποίο στρογγυλεψαμε στα 23 για να μεινει και κατι για μπουρμπουαρ...συνολο μαζευτηκαν 44χ23 = 1012 εκ των οποίων 966 μετρητα και 46 με καρτα. οταν τα πηγα στο ταμειο μου ειπε "δωσε μου 900..." αφησαμε και 16ε μπουρμπουαρ και εμεινε και 1 50αρικο που βαλαμε στο Ταμειο του Συλλόγου να υπάρχει καβα για κανα αυτοκολλητο κλπ κλπ



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Φεβ 2017, 22:50:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συμαντικοτατη σημειωης...
Ο ΖΗΣΗΣ τα καταφερε και ηρθε!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Φεβ 2017, 22:55:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ ότι καταλαβα η διαδρομή σας άρεσε... αλλά όπως είπε και ο stevedek το επομενο "ραντεβου μας" (ελπιζω συντομα...) να είναι πιστα για σωστο στριψιμο...


Πολυ χαρηκα που ειδα και νεο κοσμο...αλλα και παλιους που ειχα να δω πολυ καιρο!!!


ερωτησης:
Τελικά το 1ο φλουρι ποιος το πηρε? Προσπαθησα να ξανανακατεψω το κομματι αλλα δεν είδα που εφτασε?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Φεβ 2017, 23:59:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
συμαντικοτατη σημειωης...
Ο ΖΗΣΗΣ τα καταφερε και ηρθε!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


έλα αηδίες Razz
οι κοπές πίτας ποτέ δεν ήταν στα φόρτε μου. η προηγούμενη που τα είχα καταφέρει ήταν στο καφέ στους αγ.αναργυρους (προ λέσχης...) Embarassed

επόμενο ραντεβού καρτόδρομο που είναι ευκολάκι. και ελπίζω να καταφέρω και το φαγητό την επόμενη φορά Laughing

(μακάρι κ κανά καλοκαιρινό τούρινγκ)




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 01:22:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος







http://s26.photobucket.com/user/psclub/library/ekdromes/2017_02_19_Psatha_alepoxwri_loutraki_PITA2017


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 08:37:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραια....πολυ ωραια....


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 08:40:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αααα το αμαξι μου ξερω ποιος το "εφαγε"....
την φατσα μου ποιος την πηρε????



ps την επομενη εκδρομη κανονιστε να πατε προς κεντρικη ελλαδα για να ερθω και εγω


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 09:34:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ameee
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 12:43:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@MEMsound: Η διαδρομή ήταν φανταστική. Την είχα δει στο χάρτη αλλά καμία σχέση από κοντά... Ειδικά το κυνηγητό που ρίξαμε μπροστά όλα τα λεφτά...!! Very happy Very happy Επίσης το ένα φλουρί ο Τάσος, και το άλλο ο Βαφφέλης.


@athanas: Αρα σου ανατήθεται από τώρα, να βρεις την πρέπουσα διαδρομή και να μας ειδοποιήσεις να το μοντάρουμε......!!!! Wink Wink


Σε γενικές γραμμές είχα πάααααρα πολύ καιρό να δω τέτοια συμμετοχή, τόσο από αυτοκίνητα όσο και από άτομα. Για τους πιο νέους, μακάρι να σας άρεσε το παρεάκι μας, για τους παλιότερους, πάντα η παρουσία σας δίνει διαφορετική αίσθηση στην όλη φάση....!! Μάλλον είναι η μυρωδιά της ναφθαλίνης...!! χαχαχαχα Laughing Laughing


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Snap5 (Παναγιώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.4 Dynamic (2005)

Ένταξη: 22 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 263
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 13:32:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πανευτυχής που γνώρισα από κοντά τόσους πολλούς φίλους της Peugeot! Κρίμα που δεν μπορούσα να έρθω και στο φαγοπότι. Ωστόσο, απόλαυσα τη διαδρομή μέχρι το εστιατόριο!

Πάντα τέτοια και καλύτερα! Περιμένουμε φωτογραφίες! Very happy

Υ.Γ.1. Επιτέλους μετά από αρκετά χρόνια μπορώ να δηλώσω και εγώ «Επίσημο μέλος». Παρακαλείται ο αρμόδιος να περάσει το «παράσημο» πάνω από το avatar μου Laughing
Υ.Γ.2. Προς το άτομο που μου παρέδωσε τα πολυπόθητα αυτοκόλλητα (δεν μπορώ να θυμηθώ το όνομα του…): Το ένα (1) ευρώ που υπολειπόταν για τα αυτοκόλλητα ξέχασα να στο δώσω μετά τον καφέ. Στην επόμενη συνάντηση θα χρωστάω κέρασμα Wink



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 15:43:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Snap5 έγραψε:
Πανευτυχής που γνώρισα από κοντά τόσους πολλούς φίλους της Peugeot! Κρίμα που δεν μπορούσα να έρθω και στο φαγοπότι. Ωστόσο, απόλαυσα τη διαδρομή μέχρι το εστιατόριο!

Πάντα τέτοια και καλύτερα! Περιμένουμε φωτογραφίες! Very happy

Υ.Γ.1. Επιτέλους μετά από αρκετά χρόνια μπορώ να δηλώσω και εγώ «Επίσημο μέλος». Παρακαλείται ο αρμόδιος να περάσει το «παράσημο» πάνω από το avatar μου Laughing
Υ.Γ.2. Προς το άτομο που μου παρέδωσε τα πολυπόθητα αυτοκόλλητα (δεν μπορώ να θυμηθώ το όνομα του…): Το ένα (1) ευρώ που υπολειπόταν για τα αυτοκόλλητα ξέχασα να στο δώσω μετά τον καφέ. Στην επόμενη συνάντηση θα χρωστάω κέρασμα Wink


Σε ευχαριστούμε πολυ.
Κανόνισε να βρεις καμία διαδρομή στα μέρη σου για να έρθουμε στα η σου....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 18:23:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ ωραία η παρέα πολύ καλό το φαι εξαιρετική η διαδρομή,μπραβω σε όλους,πάντα τέτοια.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 19:26:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οταν θα ξαναεχετε λεφτα για εκδρομο-στροφο-βενζινη...να μου το πειτε...εχω τουλαχιστον 5 παραπλησιες ιδεες για να τα ξοδεψετε... Laughing Laughing Laughing Laughing



ΕΠΙΣΗΣ...
ΜΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟ ΧΘΕΣ



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 20:15:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
οταν θα ξαναεχετε λεφτα για εκδρομο-στροφο-βενζινη...να μου το πειτε...εχω τουλαχιστον 5 παραπλησιες ιδεες για να τα ξοδεψετε... Laughing Laughing Laughing Laughing



ΕΠΙΣΗΣ...
ΜΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟ ΧΘΕΣ



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 20:16:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
BABISRC (ΜΠΑΜΠΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 rc

Ένταξη: 06 Δεκ 2016
Δημοσιεύσεις: 15

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 20:37:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

😂 😂 😂
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 9 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2094s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on