PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

...Το "Κοπή τη πίτα" MY2017... 19 Φεβρουαρίου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2017, 17:41:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχουμε καταλήξει 19 τελικά;
Να ξέρω τι μπορώ να κανονίσω και τι όχι.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2017, 19:02:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγω μεσα αγαπες αν δεν εχω βαρδια στο καραβι Wink


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
billy46 (Vasilis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V) Dynamic

Ένταξη: 05 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 34

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2017, 20:07:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπέρα παιδιά,

και εγώ μέσα!! Thumbs Up
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2017, 20:17:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

19...και οποιοι μπορεσουμε...μπορεσαμε... Laughing Laughing Laughing


τελικα οδηγιση θετε ή δε θέτε?

και πόση?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2017, 20:55:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σπερα λιγη οδηγηση...
καλο καφε και πολυ φαι!!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2017, 21:27:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νορμαλ οδηγηση (χωρις το gps του andy tsouf...!!!) τα ρεστα πατατακια....


μερος?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2017, 21:30:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
νορμαλ οδηγηση (χωρις το gps του andy tsouf...!!!) τα ρεστα πατατακια....


μερος?

Ναι εαν βαλετε τον andy tsouf... μπροστα πες τε να εχουμε μαζι νερο και μπομποτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2017, 21:44:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Ιαν 2017, 12:59:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σεναριο Α Αλεποχώρι (καφέ - πίτα) - Λουτράκι (φαγητό)
https://goo.gl/maps/oriDtxQJoo52 + https://goo.gl/maps/4FoNc8g48kH2

Καφέ στο Αλεποχώρι εκτιμώ ότι βρήσκουμε - ειχαμε κανει και παλαιότερα μια κλαμπ-βολτα προς τα εκει...
Για φαγητό στο Λουτράκι εχει στα υποψιν του κατι ενδιαφέρον ο tascom...
Επίσης για οποιον "αμαχο πληθυσμό" δεν θέλει τις πολλές στροφες Μανδρα-Αγ.Γεώργιος-Ψαθα-Αλεποχώρι μπορούμε να δ΄ψσουμε ραντεβού συγκεκριμένη ώρα στο Αλεοχώρι και να ερθουν εκεί από την συμβατική διαδρομή https://goo.gl/maps/oDo3jQ3hYS42




Σενάριο "Β1" Επιδαυρο (καφε-πιτα-φαι)
Καφε-πιτα στο κλασσικό Storck https://goo.gl/maps/hoUu5hE4LVH2
Φαγητό δεν ξέρω όσοι τυχόν έχετε ιδεες πείτε.

Σενάριο "Β2"Το παρπάνω δέχεται...και μικροτροποιήσεις στις γυρω περιοχές του τύπου καφέ-πιτα Λουτρά Ωρ.Ελενης https://goo.gl/maps/WEMF1tdjUgQ2 και φαγητό στον Κόρφο https://goo.gl/maps/fPiHrKHbpLS2 - προκειμένου να γίνει λίγο πιο "short-cut"... δεν ξερω βεβαια αν εχει μεγαλο καφε στα Λουτρα για να κατσουμε



Σας ακούω
Ξαναλέω αν τυχόν θελετε καπου πιο κοντα (και που?) το λετε (ΜΙΛΗΣΤΕ ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ) και ολοι μαζί αποφασίζουμε.

υγ εβαλα και ψηφοφορια Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Ιαν 2017, 14:38:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα..
Εγω ειπα την ιδεα για το Β1...
Αλλα και το Β2 που ψηφισα ειναι καλο...

Εαν τελικα καταληξουμε στο Α..
Για φαει θα παμε στον Γιαννη..
https://www.facebook.com/pages/%CE%A8%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%84%CE%B1%CE%B2%CE%AD%CF%81%CE%BD%CE%B1-%CE%93%CE%B9%CE%AC%CE%BD%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%9B%CE%BF%CF%85%CF%84%CF%81%CE%AC%CE%BA%CE%B9/1025720154179262

Μεριδες Θεικες και οικονομικες..

Κριτηκες και φωτο απο μεριδες

https://www.tripadvisor.com.gr/Restaurant_Review-g644224-d1054589-Reviews-Giannis-Loutraki_Corinthia_Region_Peloponnese.html


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Ιαν 2017, 18:49:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε πάμε πιστα ... Να κλείσουμε Μέγαρα η Καρτοδρομο ...


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Ιαν 2017, 19:46:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

B1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Ιαν 2017, 20:27:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stevedek έγραψε:
Ρε πάμε πιστα ... Να κλείσουμε Μέγαρα η Καρτοδρομο ...


καλησπερα η κοπη της πιτας ειναι για να παμε καμια εκδρομη χαλαρα μαζι με γυναικες και παιδια...
Για πιστα κτλ. μπορεις να κανονισεις με αλλους απο εδω μεσα να πας μεγαρα.
Αυριο π.χ. θα πανε 2-3 παιδια απο εδω. μπορεις να κανονισεις μαζι τους για τα σχετικα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Ιαν 2017, 22:18:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stevedek έγραψε:
Ρε πάμε πιστα ... Να κλείσουμε Μέγαρα η Καρτοδρομο ...


δυστυχως την τρεχουσα χρονικη περιοδο ο κοσμος απο εδω μεσα που θα εμπαινε πιστα ειναι λιγος...
δυστυχως
δες τα σχετικα τοπικ..."εχουν νεκρωσει"
γραφουν/συμμετεχουν λιγοι κι αυτοι περιστασιακά

εκτιμω οτι αυτο συμβαινει για οικονομικους λογους - χωρις να κοβω και τα χερια μου οτι ειναι αυτο

στο δια ταυτα...αυριο θα παμε ορισμενοι Μεγαρα - αλλοι για "μεσα" αλλοι απλα για καφε και χαζεμα...

ελα...και οταν οι μοτοσπορτ ξαναγινουμε πολλοι...κοβουμε και δευτερη πιτα αμαλαχει....χαχαχα



υγ...οταν καποια στιγμη ερθεις ειτε για καφε καποια Πεμπτη ειτε σε καμμια εκδρομη σε στροφοδιαδρομη θα δεις οτι (αν και δεν εχει καμμια σχεση με την εμπειρια οδηγισης στα Μεγαρα) εχουν κι αυτα διαφορα την πλακα τους...


υγ2...Τασο δεν ειναι θεμα γυναικων ή οχι... μια γαμημενη Κυριακη το χρονο μπορει ο οποιοδηποτε να πει στην κοπελα/γυναικα του "θα παω με τους φιλους μου να κοψουμε την πιτα στο ταδε μερος" και σορρυ κιολλας αν στραβωσει κανει μουτρα κλπ κλπ εχμμμ θελει αναθεωρηση η σχεση. Laughing Laughing Laughing Laughing --- ο λογος που δεν κανονιζουμε σε πιστα ειναι οτι ειναι λιγο μαλ***α να παμε σε ενα τετοιο μερος και να αποφασισουν να μπουν για οδηγιση "μεσα" το 10% και οι αλλοι να ειναι απ εξω και να κοιτανε... οταν τα ποσοστα αντιστραφουν το ξαναβλεπουμε Wink Wink


υγ3...ΦΥΣΙΚΑ...ΑΝ μαζευτειτε αρκετοι και γραψετε εδω οτι θελετε πιστα (και το κλειδωσουμε και οικονομικα το θεμα - γιατι το χω δει το εργο να λεμε ναι ναι θα ερθουμε και μετα @@...) ΤΟΤΕ ναι καμμια αντιρρηση παμε για πιτα σε οποια πιστα θελετε καιι εγω πρωτος απ ολους! Twisted evil Cool Onfire Onfire Onfire


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Ιαν 2017, 14:02:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ok πείτε τελικά που και αν βγαίνει θα έρθω να σας δω από κοντά

Ps. Τώρα ειδα ότι θα πατε Μέγαρα δυστυχώς! Ελπίζω την επομενη να δω νωρίτερα ... έτσι και αλλιώς από Μαρ - Ιουλ θα είμαι τακτικά εκεί λόγω του γιου που τρέχει με την ομαδα της Rotax στο αντίστοιχο πρωτάθλημα kart ...


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Ιαν 2017, 19:56:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω ειμαι υπερ του Α..
παρολα αυτα δεν εχω κανενα προβλημα και για τα αλλα δυο...

ΠΕΙΤΕ...!!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2017, 21:36:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Confused Question Confused Question


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2017, 22:11:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

A it is λοιποννν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Ιαν 2017, 09:07:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενταξει, τωρα που αποφασιστηκε το Α, εριξα και γω την πρωτη ψηφο στο Β για να μη μεινει παραπονεμενο.
Ισως επειδη ειναι επιδαυρος και ειμαι θεατρινος Splat
Αντε αντε να ετοιμαζομαστε σιγα σιγα Nod


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Ιαν 2017, 13:51:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ νομίζω οτι η πιο ενδιαφέρουσα πρόταση είναι η πρώτη... Όπως και να'χει μέσα για οπουδήποτε....


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 2 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1947s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on