PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ερωτηση για εξατμιση σε 207 rallye
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
GiorgosRC (Giorgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.6 16V THP Le-mans Series

Ένταξη: 12 Ιαν 2017
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Ιαν 2017, 23:24:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια μην κανετε το λαθος και δεν βαλετε μεσαιο...μπορεις να εχεις παραπανω θυροβο αλλα χωρις μεσαιο χανεις ολο το backpressure! εξαλου αν θελετε αρκετο θορυβο με την χειροποητη μπορειτε να φτιαξετε το θορυβο οπως τον θελετε εσεις!


~The Winning Is Winning!!!~

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση
fantasmas (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 GT

Ένταξη: 03 Αύγ 2012
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2017, 16:13:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τον θορυβο οντως τον ρυθμιζεις οπως θελεις.. εγω για παραδειγμα του ειπα οτι θελω να βγαζει εναν ωραιο μπασο ηχο καπως δυνατο στα ανοιγματα απλα σε ταξιδι να μη με πιανει πονοκεφαλος.. οντως και χωρις μεσαιο ειναι πολυ καλο το αποτελεσμα..οριακο θα ελεγα για τα ταξιδια..

Το backpressure που λες φιλε μου τι ειναι ακριβως? μπορεις να με διαφωτισεις πως γινεται αισθητο πχ στην οδηγηση?


Όποιος φοβάται, πέφτει και κοιμάται...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GiorgosRC (Giorgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.6 16V THP Le-mans Series

Ένταξη: 12 Ιαν 2017
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2017, 17:04:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω το ιδιο ακριβως του ζητησα για τον ηχο!ενα καλο μπασακι οχι τπτα τρελο....στα ανοιγματα να καταλβαινω οτι εχω εξατμιση και στα ταξιδια να μην με πιανει πονοκεφαλος......τωρα οσον αφορα το backpressure εννοω οτι αν δεν εχεις μεσαιο καζανι χανεις συμπιεση και στις υψηλες στροφες εισαι ψοφιος!αν δεν με πιστευεις ή νομιζεις οτι αυτα που λεω δεν ειναι σωστα μπορεις να ρωτησεις καποιον μηχανικο.....η και εξατμισα


~The Winning Is Winning!!!~

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2017, 17:46:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειδικά ψηλά δεν ισχύει αυτό για το backpressure φιλε μου.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fantasmas (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 GT

Ένταξη: 03 Αύγ 2012
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2017, 19:53:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σου πω την αληθεια δεν το εχω ακουσει αυτο και με την πρωτη ευκαιρια θα το ρωτησω οχι επειδη δεν σε πιστευω (δεν εχω λογο αλλωστε) και εδω μεσα μπαινουμε για να ακουμε και αλλες αποψεις και νεα πραγματα.. απλα επειδη μ αρεσει κατι να το διασταυρωνω απο πολλες πηγες. Απ την αλλη βεβαια εγω δεν εχω παρατηρησει να συμβαινει κατι τετοιο στο αμαξι μου στα ψηλα. Οταν ηταν μαμα η αληθεια ειναι πως μετα τις 4κ στροφες μουλαρωνε καπως..μιλαω για μαμα εξατμιση και μαμα γενικως.. Απ οταν εβαλα εξατμιση και προγραμμα ηταν σα να πηρα καινουριο αμαξι. Νοιωθεις τη ροπη σε ολο το φασμα στροφων. Και ο εξατμισας μου χε πει οτι το μεσαιο μονο σε περιπτωση που θελω να μειωσω τον θορυβο να το βαλω..


Όποιος φοβάται, πέφτει και κοιμάται...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GiorgosRC (Giorgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.6 16V THP Le-mans Series

Ένταξη: 12 Ιαν 2017
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2017, 20:43:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παιδια σας το λεω αυτο επειδη εχω ρωτησει και μηχανικους και τον εξατμισα μ γιαυτο!και εχω ρωτησει και αλλα παιδια....τωρα οσον αφορα το εξατμιση+προγραμμα δεν 3ερω μπορει με το προγραμμα να στο αλλαξε ο προγραμματιστης σου και να μην εχανες στα ψηλα αλλα οκα μπορειτε να ρωτησετε αν και χωρις να θελω να θηξω τις αποψεις σας ειμαι 90%σιγουρος οτι ισχυει αυτο με το μεσαιο....εκτος και αν δεν εχετε ουτε καταλυτη που εκει ναι αλλαζει το πραγμα....


~The Winning Is Winning!!!~

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2017, 22:14:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fantasmas έγραψε:
.. Και ο εξατμισας μου χε πει οτι το μεσαιο μονο σε περιπτωση που θελω να μειωσω τον θορυβο να το βαλω..

Απλά σκεψου οτι οι 8 στους 10 εξατμισαδες περα απο κακοι τεχνιτες,δεν ξερουν καν να γραψουν μια παραγραφο 3 γραμμων χωρις ορθογραφικά λαθη,και σε ιδιο επιπεδο κυμαινονται και οι γνωσεις τους για την σχεδιαση εξατμισεων.

Οπότε το τελευταιο που θα επρεπε να επηρρεαζει την γνωμη/φιλοσοφια σου,θα ηταν η γνωμη του εξατμισα σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2017, 23:32:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
fantasmas έγραψε:
.. Και ο εξατμισας μου χε πει οτι το μεσαιο μονο σε περιπτωση που θελω να μειωσω τον θορυβο να το βαλω..

Απλά σκεψου οτι οι 8 στους 10 εξατμισαδες περα απο κακοι τεχνιτες,δεν ξερουν καν να γραψουν μια παραγραφο 3 γραμμων χωρις ορθογραφικά λαθη,και σε ιδιο επιπεδο κυμαινονται και οι γνωσεις τους για την σχεδιαση εξατμισεων.

Οπότε το τελευταιο που θα επρεπε να επηρρεαζει την γνωμη/φιλοσοφια σου,θα ηταν η γνωμη του εξατμισα σου.

Τωρα τα παραλες! Laughing Laughing Laughing


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GiorgosRC (Giorgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.6 16V THP Le-mans Series

Ένταξη: 12 Ιαν 2017
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2017, 23:33:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
fantasmas έγραψε:
.. Και ο εξατμισας μου χε πει οτι το μεσαιο μονο σε περιπτωση που θελω να μειωσω τον θορυβο να το βαλω..

Απλά σκεψου οτι οι 8 στους 10 εξατμισαδες περα απο κακοι τεχνιτες,δεν ξερουν καν να γραψουν μια παραγραφο 3 γραμμων χωρις ορθογραφικά λαθη,και σε ιδιο επιπεδο κυμαινονται και οι γνωσεις τους για την σχεδιαση εξατμισεων.

Οπότε το τελευταιο που θα επρεπε να επηρρεαζει την γνωμη/φιλοσοφια σου,θα ηταν η γνωμη του εξατμισα σου.


ποσο ισχυει αυτο..... Razz


~The Winning Is Winning!!!~

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση
fantasmas (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 GT

Ένταξη: 03 Αύγ 2012
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Ιαν 2017, 15:02:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπως και να χει ο εξατμισας ομως λεφτα θελει να βγαλει οποτε σιγουρα θα βρισκε κατι να μου πει για να πουλησει και το μεσαιο..για να μην επεμενε...


Όποιος φοβάται, πέφτει και κοιμάται...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2017, 09:44:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι,καλα το λες απλά...

Το μεσαιο εστω οτι στο χρεωνει 60-80 ευρω.Το τελικο στο χρεωνει σιγουρα 100αρικο και πολλες φορες και παραπανω.
Ασχετα αν πρακτικα ειναι ενα ιδιο καζανι απλά με εναν μακρυτερο σωληνα για μπουκα. Rolling eyes

Το θεμα ειναι οτι ετσι οπως εχουν γινει οι εποχες,αν σου πει 60-80 ευρω επιπλεον,φοβαται οτι πιθανον θα σε χασει.Γιατι εστω οτι εκει που θα σου ζητουσε πχ 220 ευρω για σωληνα-τελικο,θα σου πει σχεδον 300 για δυο καζανια.
Επισης φοβαται,μεσα στην τεχνικη αγνοια που εχει(αυτο που λεγαμε πριν Rolling eyes ) οτι αν στην κανει μονον με μεσαιο,θα πας και θα του ζητας τα ρεστα γιατι τελικα κανει θορυβο και θα του ζητησεις να σου βαλει τελικο κοψοχρονιας.
Ενω οταν σου κανει την προταση για σωληνα-τελικο,σου δινει μια Χ τιμη,εχει την "σιγουρη απαντηση" οτι "...ολος ο κοσμος ετσι κανει οπότε..." και αν και παλι σου φαινεται οτι κανει φασαρια,τοτε εσυ εισαι ο "περιεργος" της υποθεσης(που δεν θες θορυβο) οπότε σου πουλαει ενα ωραιοτατο μεσαιο καζανι στην τιμη που θελει(συν εργασια) και σου εχει παρει και τα ωραια σου λεφτα.

Προσπαθω δηλαδη να σου εξηγησω οτι ο επαγγελματισμος μας ειναι σε τοσο χαμηλο επιπεδο που δεν εστιαζουμε στο ουσιαστικο προβλημα αλλά στο να παρουμε το ευκολο χρημα,που στην προκειμενη περιπτωση ειναι σαν να πουλας πχ σε εναν ποδηλάτη ποδηλατική φορμα και κρανος,οταν αυτο που εχει ειναι ποδηλατο περιπάτου με σχάρα,προφυλακτηρες και πλαινές τσαντες μεταφορας. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kwstas1.1 (Kwninos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT & Peugeot 106 xr 1.1 (

Ένταξη: 08 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2017, 10:14:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα! Γνωρίζει κανείς από Αθήνα εξατμισα ο οποίος να μπορέσει να αφαιρέσει τον προκαταλυτη από το εργοστασιακο dp?! Έχω ρωτήσει καμία 10αρια και λένε ότι δεν γίνεται γτ προκαταλυτης με καταλυτη είναι ένα μαζί οπότε αδειζοντας τον προκαταλυτη θα αδειάσει και ο καταλυτης αναγκαστικά....το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι λένε δεν γίνεται και πρακτικά και έχω φίλο ο οποίος το έχει κάνει μόνος του! Η όλη δουλειά είναι ότι δε θέλω να ρίξω λεφτά στο αμάξι για εξάτμιση, για αυτό και θέλω μόνο να αφαιρέσω προκαταλυτη και μετά ένα πρόγραμμα και τέλος!


It don't matter if you win by an inch or a mile..Winning's winning....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GiorgosRC (Giorgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.6 16V THP Le-mans Series

Ένταξη: 12 Ιαν 2017
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2017, 15:18:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kwstas1.1 έγραψε:
Καλησπέρα! Γνωρίζει κανείς από Αθήνα εξατμισα ο οποίος να μπορέσει να αφαιρέσει τον προκαταλυτη από το εργοστασιακο dp?! Έχω ρωτήσει καμία 10αρια και λένε ότι δεν γίνεται γτ προκαταλυτης με καταλυτη είναι ένα μαζί οπότε αδειζοντας τον προκαταλυτη θα αδειάσει και ο καταλυτης αναγκαστικά....το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι λένε δεν γίνεται και πρακτικά και έχω φίλο ο οποίος το έχει κάνει μόνος του! Η όλη δουλειά είναι ότι δε θέλω να ρίξω λεφτά στο αμάξι για εξάτμιση, για αυτό και θέλω μόνο να αφαιρέσω προκαταλυτη και μετά ένα πρόγραμμα και τέλος!


φιλε μου το ειχα κανει και εγω στο μηχανικο μ.....δεν ειναι τπτα απλα κοβεις το πανω μερος του καταλυτη αφερεις τον προκαταλυτη και μετα το ξανακολλας.....


~The Winning Is Winning!!!~

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2017, 17:33:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kwstas1.1 έγραψε:
Καλησπέρα! Γνωρίζει κανείς από Αθήνα εξατμισα ο οποίος να μπορέσει να αφαιρέσει τον προκαταλυτη από το εργοστασιακο dp?! Έχω ρωτήσει καμία 10αρια και λένε ότι δεν γίνεται γτ προκαταλυτης με καταλυτη είναι ένα μαζί οπότε αδειζοντας τον προκαταλυτη θα αδειάσει και ο καταλυτης αναγκαστικά....το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι λένε δεν γίνεται και πρακτικά και έχω φίλο ο οποίος το έχει κάνει μόνος του! Η όλη δουλειά είναι ότι δε θέλω να ρίξω λεφτά στο αμάξι για εξάτμιση, για αυτό και θέλω μόνο να αφαιρέσω προκαταλυτη και μετά ένα πρόγραμμα και τέλος!



μιλα με Giannis307 να το πας εκει το αμαξι να το κανετε ...


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kwstas1.1 (Kwninos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT & Peugeot 106 xr 1.1 (

Ένταξη: 08 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2017, 19:03:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

athanas έγραψε:
kwstas1.1 έγραψε:
Καλησπέρα! Γνωρίζει κανείς από Αθήνα εξατμισα ο οποίος να μπορέσει να αφαιρέσει τον προκαταλυτη από το εργοστασιακο dp?! Έχω ρωτήσει καμία 10αρια και λένε ότι δεν γίνεται γτ προκαταλυτης με καταλυτη είναι ένα μαζί οπότε αδειζοντας τον προκαταλυτη θα αδειάσει και ο καταλυτης αναγκαστικά....το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι λένε δεν γίνεται και πρακτικά και έχω φίλο ο οποίος το έχει κάνει μόνος του! Η όλη δουλειά είναι ότι δε θέλω να ρίξω λεφτά στο αμάξι για εξάτμιση, για αυτό και θέλω μόνο να αφαιρέσω προκαταλυτη και μετά ένα πρόγραμμα και τέλος!



μιλα με Giannis307 να το πας εκει το αμαξι να το κανετε ...


Καλησπέρα! Του έστειλα και θα το φτιάξουμε αν είναι! Ούτως ή άλλως εκεί το πάω το αμάξι για όλα οπως χρόνισμα κλπ οπότε θα το κάνουμε! Wink ευχαριστώ πολύ πάντως!!


It don't matter if you win by an inch or a mile..Winning's winning....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimarasnc (Dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 GT 1.6 150HP

Ένταξη: 22 Φεβ 2019
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: Πτολεμαΐδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Φεβ 2019, 22:32:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά καλησπέρα έχω διαβάσει την συζήτηση να ρωτήσω κάτι μόνο...έχω 207 Gt 1.6 με πρόγραμμα στα 190 άλογα και τώρα θα βάλω φίλτρο εισαγωγή..Η καλύτερη και οικονομικότερη λύση για εξάτμιση πια είναι??..Δεν θέλω να χάσω ούτε στα χαμηλά ούτε στα ψηλά..για θόρυβο όσο το δυνατόν λιγότερο..ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sifis23 (οδυσσεας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 21 Οκτ 2019
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Ιαν 2020, 17:40:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδια θα παω στο γιαλατζη θεσσαλονικη για εξατμιση ...σκεφτομουν 70αρι dp και την υπολοιπη 63,5 αλλα μετα απο λιγο διαβασμα εδω αποφασισα να την κανω 60αρα το θεμα ειναι το dp τι διαμετρο να το κανω; 70; 63.5 60;;;; ευχαριστω εκ των προτερων

υ.γ εχω 207 rallye του 2008 200.000km stock... θα το κανω 1ο σταδιο εντος ολιγου και θα βαλω i/c απο seat και bilstein b8...αυτα...ευχαριστω Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1641s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on