PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ερωτηση για εξατμιση σε 207 rallye
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pezakias207 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 Rallye

Ένταξη: 06 Ιούν 2016
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 21:29:15    Θέμα δημοσίευσης: Ερωτηση για εξατμιση σε 207 rallye Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα

Μιας και τελευταια μου εχει μπει δυνατα στο μυαλο η βελτιωση του 207 μου ειπα να ξεκινησω να ρωταω τιμες και προτασεις σε τοπικα συνεργεια εδω στην πολη μου.

Πηγα σε εναν εξατμισα και τον ρωτησα για ολοσωμη εξατμιση ελευθερη με 63.5 διαμετρο και ηταν κατηγοριματικος οτι δεν αξιζει και οτι παιζει να μην κερδισω τιποτα αλλα μονο να χασω γιατι ισως κρεμασει οποτεκαι να πεταξω 1.000€ (!!!!!!!!!).
Η προταση του που λεει οτι ειναι δοκιμασμενη στο αμαξι αυτο ειναι να βαλω μονο ελευθερο μεταλλικο καταλυτη και θα δω αλλο αμαξι.

Παρακαλω τα φωτα σας γιατι με μπερδεψε..

Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 22:26:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα βαλεις προγραμμα ?
Θες ήσυχη ή να κανει θορυβο?



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pezakias207 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 Rallye

Ένταξη: 06 Ιούν 2016
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 22:35:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexandros 207 Rallye έγραψε:
Θα βαλεις προγραμμα ?
Θες ήσυχη ή να κανει θορυβο?


Θα μπει προγραμμα αλλα στο μελλον μιας και υπαρχουν πολλα εξοδα μαζεμενα. Εως πρωτο σταδιο εχω σκοπο να φτασω ισα ισα να ζωντανεψει λιγο.

Τωρα ο θορυβος δεν με απασχολει. Προτιμω να μεινει κοντα στον εργοστασιακο ηχο ή ενα κλικ πιο μπασο. Απλα με ενδιαφερει η αποδοση να ανεβει αισθητα αλλιως δεν υπαρχει λογος..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Δεκ 2016, 22:47:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H εργοστασιακη ειναι εντελως αθορυβη Laughing
Η αποδοση θα ανέβει και μονο με το που θα παρει ποδι το εργοστασιακο τελικο
Αποδοση θα δεις καλυτερη μετα τις 5,000 στρ
Εγω θα σου προτεινα να βαλεις μια εξατμιση απο rc που ειναι αθορυβη και σε φτανει για το προγραμμα



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pezakias207 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 Rallye

Ένταξη: 06 Ιούν 2016
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2016, 00:55:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexandros 207 Rallye έγραψε:
H εργοστασιακη ειναι εντελως αθορυβη Laughing
Η αποδοση θα ανέβει και μονο με το που θα παρει ποδι το εργοστασιακο τελικο
Αποδοση θα δεις καλυτερη μετα τις 5,000 στρ
Εγω θα σου προτεινα να βαλεις μια εξατμιση απο rc που ειναι αθορυβη και σε φτανει για το προγραμμα


Στις χαμηλες θα πεσει η αποδοση? Μονο μετα τις 5.000 θα δω διαφορα?
Αν ειναι να παρω παραπανο σε αποδοση δεν θα με πειραζε να κανει περισσοτερο θορυβο.
Τωρα αν ειναι μια ολοσωμη χειροποιητη 63.5 και η rc να ειναι ιδιες σε αποδοση θα ψαχτω για μεταχειρισμενη rc.

Απλα αφου θα δωσω που θα δωσω χρηματα ας παρω τουλαχιστον το 100% απο οτι μπορω να παρω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lefteraki (lefteris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 208 gti & peugeot 206

Ένταξη: 28 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 129
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2016, 06:58:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βαλε μια ολοσωμη 63.5 με dp μαζι και με καταλυτη..πεταξε το μεσαιο.. δε παιζει να μη δεις διαφορα αδερφε! θα δεις! για θορυβο θα παιξεις με το τελικο.. οι εξατμισαδες τα ξερουν αυτα.. τη διαφορα τη μεγαλη θα τη δεις εφοσον εχεις βαλει εξατιση φιλτρο και ιντερκουλερ με το προγραμμα..
σιγα σιγα βαλτα ολα και θα εισαι οκ! εγω δε θα πρωτεινα τη λυση του μαμα rc
την εξατμιση.. ποση διατομη εχει..? εμενα π.χ η μαμα του 208 gti ηταν 55 και 57 χιλιοστα αν θυμαμε καλα.... και εχει και 200 αλογα(θεωρητικα) απο μαμα..
εχω βαλει dp 70αρι με καταλυτη ευρω 6 και απο εκει και περα 63.5 με τελικο..

τωρα αν φτανει οπως λεει το παιδι πιο πανω του 207 rc γα 1ο σταδιο 207 ραλλυε τοτε βαλτη που θα τη βρεις και φθηνοτερη.. εχετε το ιδιο αμαξι θα ξερει για να στο λεει.

η επιλογη δικη σου.. ρωτα κιαλλους εξατμισαδες βασικα να παρεις γνωμες και τιμες..... Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2016, 09:19:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pezakias207 έγραψε:
Στις χαμηλες θα πεσει η αποδοση? Μονο μετα τις 5.000 θα δω διαφορα?
Αν ειναι να παρω παραπανο σε αποδοση δεν θα με πειραζε να κανει περισσοτερο θορυβο.
Τωρα αν ειναι μια ολοσωμη χειροποιητη 63.5 και η rc να ειναι ιδιες σε αποδοση θα ψαχτω για μεταχειρισμενη rc.

Απλα αφου θα δωσω που θα δωσω χρηματα ας παρω τουλαχιστον το 100% απο οτι μπορω να παρω

Αν αλλαξεις μονο εξατμιση απο σπιραλ και πισω και βαλεις του 207 rc, δεν θα χασεις χαμηλα και θα κερδισεις σε αποδοση μονο μετα τις 5,000 στρ
Αν βαλεις 63,5 θα χασεις λιγο χαμηλα και λιγο μεσαιες και θα κερδισεις ψηλα οτι θα κερδισεις απο την rc + λιιιιγο ακομα
Αλλά η 63,5 μπορει να "διαχειριστεί" παραπανω αλογα απο την εξατμιση του rc
H εξατμιση του rc σε φτανει για μεχρι 200 αλογα, δλδ για προγραμμα μονο
Αν πας σε αλλη τουρμπινα και πας πανω απο 200 αλογα δεν αρκει η εξατμιση του rc

Με τον Λευτερη δεν συμφωνω απολυτα
Η διατομη της εξατμισης του 207 rc ειναι 54mm
Του 208 gti ειναι 54 μεχρι το μεσαιο και μετα απο αυτο μεχρι το τελος ειναι 50 mm
Η μανησια του 207 rallye/gt ειναι 50mm



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lefteraki (lefteris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 208 gti & peugeot 206

Ένταξη: 28 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 129
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2016, 10:41:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κοιτα να δεις εμενα ειναι διαφορετικο ταμαξι τελειως ετσι.. ενοητε να λαβεις υποψιν τις γνωμες των παιδιων με 207 τα ξερουν καλυτερα.. εγω υποστηριζω την ελευθερη εξατμιση για το λογο οτι θες αποσο ειδα να το κανεις 1ο σταδιο οποτε η γνωμη μου ειναι να εκμεταλευτεις ολες τις δυνατοιτητες που μπορεις να παρεις απο αυτο..φυσικα αυτο ειναι και πιο δαπανηρο σε κοστος(π.χ η μαμα εξατμιση του rc δε κοστιζει το ιδιο με τη χειροποιητη..)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2016, 12:25:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να μπω και εγω σφηνα και να ρωτησω,εμενα το αμαξι ειναι πρωτο σταδιο ,εχω ενα gt,και δεν διατιθεμαι να ανεβω και αλλο στα αλογα,τι ειναι προτιμοτερω να βρω μια μεταχειρισμενη εξατμιση απο rc ή να παω σε ενα εξατμισα και να βαλω απο σπιραλ και πισω 54αρα?επισης ποιο θεωρειτε πιο οικονομικο?αν παρουμε υποψη οτι του rc θελει και λιγο φαναρτζοδουλεια?


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2016, 12:40:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν σε ενοχλει ο θορυβος βαζεις του rc χωρις το τελικο
Εγω ετσι το εχω
Αν δεν θες θορυβο και επισης δεν θες να κοψεις λιγο τον προφυλακτηρα για να μπουνε και οι 2 μπουκες,θα βαλεις την μια μπουκα κρυφη να κοιταει λιγο προς τα κατω και την αλλη κονονικα στον προφυλακτηρα

Πολυ πιο φθηνη λυση η εξατμιση του rc απο το να φτιαξεις αλλη εξατμιση
Αν πατε να φτιαξετε άλλη σε εξατμισα , φτιαξτε την λιγο μεγαλυτερη. Δλδ 60mm. Η rc ειναι 54 αλλά ειναι καλα φτιαγμενη απο το εργοστασιο
Ο εξατμισας ολο και καποια μλκια θα κανει και καπου θα εχει στενεμα οποτε σε εξατμισα πατε για 60μμ
63,5 ειναι για μεγαλυτερες ιπποδυνάμεις και για 1ο σταδιο rallye/gt ειναι αχρηστη τοσο μεγαλη διατομη (ασε που θα σας το αδειασει χαμηλα)
Η 63,5 ειναι για προγραμμα με τουρμπινα rc και πανω



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2016, 13:02:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η Πεζώ πουλάει το χειλακι του rc ξεχωριστά απο τον προφυλακτήρα κ αι μπορείς να κανεις εργοστασιακή δουλειά χωρίς να φαίνεται άσχημο το κόψιμο του προφυλακτήρα σου.

Συμφωνώ και εγώ για εξάτμιση rc είναι μια vfm βελτίωσής! Και θα πρότεινα και αφαίρεση προκαταλυτη απο το μαμά dp.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2016, 14:06:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γνωριζει καποιος που μπορουμε να ψαχτουμε,για μεταχειρω εξατμιση rc?

επισης εγω εχω μεγαλυτερο γραναζι 5ης ,πως θα επηρρεαστει η οδηγικη συμπεριφορα με την εξατμιση απο rc?


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Δεκ 2016, 11:35:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε εξατμισα που ρωτησα,και του ειπα τα χαρακτηριστικα του αμαξιου ,μου ειπε απο σπιραλ και πισω βαζουν 63,5 ,450 ευρω το κοστος για μεσαιο -τελικο.

δεν μου φαινεται και τοσο καλη ιδεα ,πρωτο σταδιο ειναι το αμαξι.απο 60 να ανοιγει σε 63,5???


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Δεκ 2016, 21:35:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για μεταχειρο εξάτμιση rc ψάξε στο car.gr ή κάνε μια ζήτηση εδώ στο κλαμπ μπορεί κάποιος να έχει.

Το γεγονός οτι εχεις μακρύτερο γρανάζι 5ης δεν θα επηρεάσει κάπου την συμπεριφορά του αυτοκινήτου αν αλλαξεις εξάτμιση.

Για πρώτο στάδιο σου είπανε και τα παιδια πιο πάνω πως μια vfm επιλογή είναι εξάτμιση rc. Wink


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pezakias207 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 Rallye

Ένταξη: 06 Ιούν 2016
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Δεκ 2016, 22:02:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδια παιδια για setup ΦΠΕ και κουλερ, απο εξατμιση με καλυπτει απολυτα του RC ή θα με κοβει λογο μικρης διαμετρου?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Δεκ 2016, 22:35:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εξαρτάται από τι χρήμα θες να διαθέσεις. Το καλύτερο είναι ολόσωμη με εναν καταλύτη στο πάτωμα. Αλλά για να το κάνεις αυτό μιλάμε για ποσό άνω των 500++€.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vagelis207 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 193
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Δεκ 2016, 22:38:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ παίδες είμαι 2ο στάδιο, έχω φτιάξει 60αρα και το αμάξι δούλευει μία χαρά.Πιστευω ότι με τη μαμά τουρμπίνα gt η 60 είναι υπεραρκετή.Eπισης το αμάξι δουλευε μία χαρά και χωρίς πρόγραμμα με αυτή την εξατμιση.Συμφωνω επίσης με τη λύση του rc.
Διαφωνώ με 63.5 που προτείνουν όλοι οι εξατμισαδες.Αν δεν αλλάξεις τουρμπίνα η 63,5 πιστεύω είναι υπερβολη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2016, 00:05:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω πως προτεινουν μια επιλογη(63,5),απο την στιγμη που δεν ειναι η καταλληλη.ειναι ασχετοι ή κατι παιζει με τις τιμες?


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2016, 00:55:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχουν προμηθευτεί αρκετά μέτρα σωλήνες 63.5(που ζητάνε οι περισσότεροι) και γιαυτό την προτείνουν. Επίσης ναι, είναι και άσχετοι εκτός των άλλων. Confused


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2016, 01:13:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οποτε αν καταλαβα καλα απο τις απαντησεις των παιδιων,για πρωτο σταδιο σε gt ,απο σπιραλ και πισω η πιο ενδεδειγμένη λυση ,αν δεν παρουμε μεταχειρω rc,ειναι 60αρα διατομη.
αν και σιγουρα εχει ξαναγραφτει θα μπορουσε καποιος να πει τι κερδιζουμε με αυτην την μετατροπη ,οπως επιση και οσο μενει το αμαξι με την μαμα εξατμιση (50αρα),τι μειονεκτηματα παρουσιαζει?
















9


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3034s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on