PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

GYMKHANA GRID - Ken Block κλπ κλπ
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Οκτ 2016, 21:44:02    Θέμα δημοσίευσης: GYMKHANA GRID - Ken Block κλπ κλπ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω σκοπο να παω ειτε Σαββατο απογευμα ειτε/και Κυριακη

εχει καποιος αλλος σκοπο να παει?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Οκτ 2016, 21:48:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σκεφτόμουν για Κυριακη αφου ειναι δίπλα στο σπιτι .
Όμως δεν έπρεπε να ειχαμε παρει εισητήρια ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Οκτ 2016, 22:00:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Σκεφτόμουν για Κυριακη αφου ειναι δίπλα στο σπιτι .
Όμως δεν έπρεπε να ειχαμε παρει εισητήρια ?

Μλκ εισαι υπέρτατος καγκουρας..... Splat Splat
και καλα, από τον Μανθο το περιμενα......από εσενα όχι!! Razz Razz Razz

Τα εισητηρια εxoυν εξαντληθεί εδώ και 3 βδομάδες για την Κυριακη....
(ενταξει το παραδέχομαι, το εψηνα και'γω να παω ΚΥΡΙΩΣ λογω Peter Solberg! <3 )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Οκτ 2016, 00:09:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγω θελω να παω.
χτες που πηρα ενα τηλ ειχαν εισιτηρια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Οκτ 2016, 23:05:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αι γω για Κυριακη λέω λογω εργασιας εως τις 1500 το Σαββατο...
αυριο θα παρω τηλ για εισητηρια αι θα σας ενημερωσω τηλεφωνικα εσας τους 3 απο πάνω Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Οκτ 2016, 07:57:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
αι γω για Κυριακη λέω λογω εργασιας εως τις 1500 το Σαββατο...
αυριο θα παρω τηλ για εισητηρια αι θα σας ενημερωσω τηλεφωνικα εσας τους 3 απο πάνω Wink

οντως, ενώ πριν κανα 3βδομαδο εδειχνε να είναι sold out, τωρα το πρωι που μπηκα δειχνει να εχει.... Shocked Shocked Shocked

https://www.viva.gr/tickets/show/marathonas/gymkhana-grid/

(Μανθο, υπολογιζε και καγκουροStevon! Laughing )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Οκτ 2016, 08:06:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλλον ειχαν αφαιρεσει ολα οσα ηταν δεσμευμενα για κληρωσεις, τυχερες προσκλησεις σε περιοδικα και τωρα που εφτασε τα αποδεσμευσανε για να μην πανε χαμενα.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Οκτ 2016, 15:14:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

23E και όρθιος. Έτσι για να θυμόμαστε ποιους θαυμάζουμε.
Α ρε καταραμένη κρίση!


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Οκτ 2016, 18:20:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tease


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Οκτ 2016, 20:01:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καθιστός έχει 35Ε. Καλο deal για τραπέζι πίστα αντί να είσαι όρθιος στο μπαρ.
Δεν ξέρω αν θα έχουν λουλουδούδες και ταξιθέτες, πάντως όποιος το οργάνωσε κάπως έτσι πρέπει να σκεφτόταν.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Οκτ 2016, 00:23:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ακριβό προφανώς... αλλά πλάκα θα 'χει Laughing Laughing Laughing Laughing

ε δεν ειναι και για χορταση...ουτε για καθε βδομαδα... Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Οκτ 2016, 09:16:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλιστα, κι ελεγα να επιχειρησω.
Αλλα για μια τετραμελη οικογενεια θα θες 120-150 ευρω + κατι να φας συν βενζινες βγαινει ενα 300ρι.
Ας το καλυτερα να παω ΣΚ Λονδινο Very happy


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Οκτ 2016, 21:31:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
23E και όρθιος. Έτσι για να θυμόμαστε ποιους θαυμάζουμε.
Α ρε καταραμένη κρίση!

Είστε τρελοί άμα θα δώσετε αυτά τα λεφτά. Αν σας περισσεύουν δώστε και σε εμάς τίποτα να περάσουμε κανένα μήνα σε βενζίνες.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Οκτ 2016, 00:10:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά πήγε κανείς να μας πει αν άξιζε τον κόπο;


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Οκτ 2016, 11:42:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Τελικά πήγε κανείς να μας πει αν άξιζε τον κόπο;

Εγω όχι.....
Τα παιδια όμως πηγαν, οποτε περιμενουμε εντυπώσεις.....! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Οκτ 2016, 12:10:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω ημουν εκει

Λιγο κουραστικο
αρκετο κρυο
τσιμπημενη τιμη

Εκπληκτικοι οδηγοι και θεαμα
ειδικα αυτος ο σολμπεργκ...
οτι και να πω ειναι λιγο
Σηκωνε ολο το κοσμο στο ποδι καθε φορα που εβγαινε

Αξιζε και με το παραπανω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Οκτ 2016, 18:37:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμια τριτη κουμπωσαν η μπα?


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Οκτ 2016, 19:42:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Καμια τριτη κουμπωσαν η μπα?
Μπα...


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2016, 11:09:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

(για οποιον εχει ορεξη να το διαβασει και για σοβαρη κουβεντα και οχι για ατακες)

Mono AEK έγραψε:
Εγω ημουν εκει

Λιγο κουραστικο
αρκετο κρυο
τσιμπημενη τιμη

Εκπληκτικοι οδηγοι και θεαμα
ειδικα αυτος ο σολμπεργκ...
οτι και να πω ειναι λιγο
Σηκωνε ολο το κοσμο στο ποδι καθε φορα που εβγαινε

Αξιζε και με το παραπανω


Αυτό ακριβώς
Wink

Επίσης με εντυπωσιάσε ολόκληρη η οργάνωση.
Κριτές και λοιποί με ασύρματους με ακουστικά και όχι "pmr"...
Ακριβές πρόγραμμα χωρις ανουσιες καθυστερήσεις μόνο προγραμματισμένα μικρά διαλλείματα.
Live βιντεο wall (που οκ θα μπορουσε να είκαι και μεγαλήτερο αλλά πείτε σε ποιο εβεντ εδω εχετε δει κατι αντιστοιχο)
Live Χρονόμετρο με ενδειξη για το κοινό
Σωστά στημένος χώρος πιτς / χώρος θεατών / πολλεεεες εξέδρες / θέσεις
Σωστή ηχητική κάλυψη τόσο στην φωνή του εκφωνητη όσο και απο πλευράς έντασης μουσικής κλπ (με ηχέία και όχι μεγάφωνα χωνιά...)

Τολμώ να πώ ότι μου θύμησε κάτι από goodwood...και καμμία σχέση με αγώνα ταχύτητας στα Μέγαρα / Τριπολη / Καρτοδρομο -- εννοώ από πλευράς οργάνωσης.

Ναι τα 35ε ίσως θα μπορουσαν να είναι λίγο λιγότερα αλλά αν κρίνω από τις εδω διοργανώσεις που έχω δει μέχρι στιγμής (με λιγοτερο κοστος εισοδου) σορρυ αλλα δεν είχε καμμια σχέση... Wink
Καμμιά σχέση με αρπαχτή.
Είχε στησιμο οργάνωση και θέαμα - αυτού του είδους.

Οποιος θέλει να δει "τι και πως" υπάρχει εδω ενα 4ώρο επισημο βιντεο --- μιας και τα βιντεο των κινητων μας προφανώς καξ είναη για κλωτσιές σε σχέση με αυτο...
https://youtu.be/PhSUh6arpL8

Εχω και καμποσες φωτο βιντρο κλπ αν βρω χρονο θα ανεβασω.

Εγω θα ξαναπήγαινα.

στα του αγώνα...

ονοματα δεν εχω συγκρατησει - σορρυ

οι Ελληνικές συμμετοχές σταθηκαν αρκετά καλά βεβαια επειδη τα περισσοτερα ελληνικά αυτοκινητα είναι φτιαγμενα για ντριφτ σε αυτην την τεχνική χαραξη γλυστραγαν και εχαναν δευτερολεπτα. χέρια δείχνουν ότι έχουν. εμπειρία σε τετοιου ειδους δεν πολυέχουν ( ενδεχομένως παιζει τον ρολο του και οι οικονομική φάση της Ελλάδας και η ελλειχη χορηγιών κλπ κλπ)

οι ξένοι με αυτοκινητα στημένα για αυτο ακριβως το ειδος αγώνα και με περισσοτερη εμπειρια σε κατι τετοιο ηταν πιο αποτελεσματικοι

η XSARA του Peter ειναι ΑΔΙΑΝΟΗΤΗ ... πατάει και φρεναρει ασυλληπτα επιταχυνει δαιμονισμενα -- λογικα ειναι χωρις περιοσμο ισχύος (των προδιαγραφων wrc)

τα rally cross ds3 και fiesta επισης!

ο Κεν δεν τα καταφερε
ο άλλος με το ds3 εφτασε στο τελικα με το peter και η διαφορα τους ηταν ελαχιστη (καποια δεκατα και στα δυο περασματα) που δειχνει το επιπεδο και των δυο.
οπως και του οδηγου με το evo10 Που ηρθε τριτος νικώντας στον μικτό τελικο τον Κεν

τα πισωκινητα επισης αποτελεσματικά ιδίως οσα μπορουσαν να διαχειριστουν σωστα την ισχυ τους και να επιταχυνουν απο στάση χωρις περιτα γλυστρηματα

για το περιορισμενο (λογω χωρου το drift show με το κομπρεσσορατα s14...και το !!!! πισωκινητο R8... οπως και τον showman Terry τα λογια ειναι περιττα...

εντυπωσιακά και τα φορμουλάκια



Υγ1
θα ηθελα να υπηρχε και κατηγορια με προσθιοκινητα. Εκτιμώ οτι σε ενα τοσο κλειστο κομμάτι οχηματα τυπου 306 maxi (σε αντιστοιχια επιπεδου με την xsara wrc / rally cross / καποια sylvia και οχι φυσικα σε αμεση συγκριση χρονων) και τυπου πχ type-r /clio (σε αντιστοιχια με τα βελτιωμένα subaru / bmw / nissan κλπ) θα ηταν με τον δικο τους τροπο εντυπωσιακα και ας εβγαζαν λιγοτερο καπνο απ τα λαστιχα...

Υγ2
θα ηθελα να είχε η χάραξη και ενα πιο γρήγορο τμήμα ίσως και παραταμένης πλαγιολισθησης. Ιισως αν ο χωρος ήταν λίγο μεγαλήτερος να ήταν κάτι τετοιο εφικτό. Δεν ξέρω βέβαια σε τι κανονισμους ασφαλείας υποκεινται αυτές οι εκδηλώσεις κλπ κλπ

Υγ3
αυτο που δεν εχετε καταλάβει προφανώς είναι οτι προκειται για σγωνα δεξιοτεχνίας και οχι για ραλλυ ή ντριφτ ή αγψνα πιστας. Αυτοί οι αγώνες έχουν την δική τους ομορφιά και αδρεναλίνη διαφορετική από τα αλλα είδη αγώνων με μεγαλήτερες μεσες ωριαίες ταχυτητες.
Σε άλλους αρέσουν αυτά σε άλλους όχι.
Εγώ πάντως όταν βλέπω εναν 3φορες παγκόσμιο πρωταθλητη wrc να το χαίρεται τοσο πολυ...καταλαβαίνω ότι "ε του πο**τη*" κάτι γινεται εκεί μέσα δεν είναι μονο χειροφρενα και σβούρες γύρω απ' τα εμπόδια.
Φυσικά σε άλλους αυτό μπορεί να είναι παντελώς αδιάφορο - οπως και οι αγωνες δεξιοτεχνίας γενικότερα - και να τους αντυπωσιάζουν μόνο τα μαλλικουβαρα περασματα αναμεσα σε δεντρα ή τα τζατζαρισματα μεταξυ οχημάτων μέσα σε πιστα.
Γούστα είναι αυτά! Wink Wink
εγώ ας πουμε προτιμώ να βλέπω "enduro" https://www.facebook.com/798290723578639/videos/1220806127993761/
αααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Rolling eyes Idea Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2016, 12:36:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα συμφωνησω σε ολα

Επισης θα ηθελα κι εγω να δω προσθιοκινητα
για το επιπεδο της διοργανωσης δε περιμενα κατι λιγοτερο απτο ψινακη

Υ.γ. κριμα για τον τερυ που μετα απο τοση προσπαθεια να σπασει το σουιφτ δεν τα καταφερε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1431s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on