PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Οικονομικα αμορτισερ για 207 RC
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
manos_rc 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2016, 16:58:54    Θέμα δημοσίευσης: Οικονομικα αμορτισερ για 207 RC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα σε ολους..

Ειμαι σε φαση αλλαγης των αμορτισερ του 207.. εχω ριξει διαβασμα εδω περα..εχω κανει και μια ερευνα αγορας.. Αλλα το budget για ΚΟΝΙ / Bilstein κιτρινα δεν επαρκει.. Συν οτι το αμαξι δε το "κυνηγαω" πια.. πολυ χρηση μεσα στη πολη και καμια εκδρομη ή διακοπες οπου συνηθως θα το χαρω λιγο παραπανω και θα στριψω παντα ΧΩΡΙΣ υπερβολες..
Ειχα καταληξει σε ΚΟΝΙ πορτοκαλι αλλα δυστυχως βγαινουν οπως μου ειπαν μονο σε 47mm και οχι σε 51 που ειναι το δικο μου... Και προκυπτει η λυση των Kayaba excel G σε ελκυστικοτατη ομολογουμενως τιμη. Και η ερωτηση προς τους ειδικους και σε οσους εχουν ισως δοκιμασει τα εν λογω αμορτισερ...
Ειναι μια αξιοπρεπης λυση ή θα αλλαξει αρδην ο χαρακτηρας του αμαξιου και θα παει στο αλλο ακρο δλδ να γινει πλεουμενο? Θελω απλα να ειναι σχετικα σφιχτη η αναρτηση (οχι τραπεζι) και να μην εχει πλευσεις με το παραμικρο..

Sorry που σας ζαλισα αλλα ηθελα να ειμαι οσο πιο σαφης γινεται... Ευχαριστω εκ των προτερων για τις οποιες απαντησεις (οκ και ισως καποιες μουντζες δεκτες...χαχα)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2016, 17:43:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

207rc εχεις?τα μαμα δεν σου αρεσουν?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manos_rc 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2016, 18:25:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι Ακη 207 RC εχω. Μ αρεσουν αλλα δε μπορω να τα βρω καπου.. Αλλου μου λενε οτι ειναι της Boge αλλα δε βγαινουν πια.. Αλλου οτι ειναι της Peugeot Sport αλλα δεν υπαρχουν Ελλαδα και μονο παραγγελια απο Γαλλια.. Αν ξερεις κατι αλλο (και φυσικα τιμουλα) καλοδεχουμενη η οποια πληροφορια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2016, 19:53:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

manos_rc έγραψε:
Ναι Ακη 207 RC εχω. Μ αρεσουν αλλα δε μπορω να τα βρω καπου.. Αλλου μου λενε οτι ειναι της Boge αλλα δε βγαινουν πια.. Αλλου οτι ειναι της Peugeot Sport αλλα δεν υπαρχουν Ελλαδα και μονο παραγγελια απο Γαλλια.. Αν ξερεις κατι αλλο (και φυσικα τιμουλα) καλοδεχουμενη η οποια πληροφορια.


331€ τελική με τοποθέτηση σε εξουσιοδοτημένα. Τα μπροστά πρώτης τοποθέτησης και τα πίσω eurorepar. Μπορείς να δώσεις τη διαφορά για τα πίσω και να βάλεις τα πρώτης.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
309 lover (Ευθύμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 309 & Peugeot 308 GT

Ένταξη: 08 Νοέ 2014
Δημοσιεύσεις: 117

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2016, 20:08:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η βελτιστη και ταυτοχρονα κατα το δυνατον οικονομικη λυση ειναι τα αμορτισερ του rc τα μαμα.
Τα excel-g ειναι μαλ**α για το χαρακτηρα του αυτοκινητου και δε θα συνεργαστουν καλα με τα σκληρα ελατηρια που εχει το rc.
Με καμια εκπτωση απο αντιπροσωπια το ποσο ειναι αρκετα νορμαλ για τα μαμα αμορτισερ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manos_rc 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2016, 20:08:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Διονυση σ ευχαριστω πολυ αυριο θα παρω καποιο εξουσιοδοτημενο (Χανιαδακης?) να ρωτησω τα σχετικα.. Αν παιζει οντως η τιμη αυτη εφυγα τρεχοντας Laughing
Θα ενημερωσω παλι για οποιον αλλον ενδιαφερεται..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2016, 20:10:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

manos_rc έγραψε:
Διονυση σ ευχαριστω πολυ αυριο θα παρω καποιο εξουσιοδοτημενο (Χανιαδακης?) να ρωτησω τα σχετικα.. Αν παιζει οντως η τιμη αυτη εφυγα τρεχοντας Laughing
Θα ενημερωσω παλι για οποιον αλλον ενδιαφερεται..


Παίζει όντως αυτή η τιμή. Δες info.peugeot.gr

Απλά ΜΗΝ βάλεις πίσω eurorepar, βάλε τα κανονικά και δώσε τα εξτρά €
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
309 lover (Ευθύμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 309 & Peugeot 308 GT

Ένταξη: 08 Νοέ 2014
Δημοσιεύσεις: 117

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2016, 20:22:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NoDsl έγραψε:
manos_rc έγραψε:
Διονυση σ ευχαριστω πολυ αυριο θα παρω καποιο εξουσιοδοτημενο (Χανιαδακης?) να ρωτησω τα σχετικα.. Αν παιζει οντως η τιμη αυτη εφυγα τρεχοντας Laughing
Θα ενημερωσω παλι για οποιον αλλον ενδιαφερεται..


Παίζει όντως αυτή η τιμή. Δες info.peugeot.gr

Απλά ΜΗΝ βάλεις πίσω eurorepar, βάλε τα κανονικά και δώσε τα εξτρά €


+1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manos_rc 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2016, 20:25:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NoDsl έγραψε:
manos_rc έγραψε:
Διονυση σ ευχαριστω πολυ αυριο θα παρω καποιο εξουσιοδοτημενο (Χανιαδακης?) να ρωτησω τα σχετικα.. Αν παιζει οντως η τιμη αυτη εφυγα τρεχοντας Laughing
Θα ενημερωσω παλι για οποιον αλλον ενδιαφερεται..


Παίζει όντως αυτή η τιμή. Δες info.peugeot.gr

Απλά ΜΗΝ βάλεις πίσω eurorepar, βάλε τα κανονικά και δώσε τα εξτρά €


Ok θα παρω το πρωι να ρωτησω ειναι και πολυ κοντα στη δουλεια μου ο Χανιαδακης. Φανταζομαι η τιμη δε θα διαφερει τρελα για τα πισω κανονικα και αφου ειναι μεσα και τοποθετηση/ευθυγραμμιση μια χαρα...
Ευχαριστω πολυ και παλι..ειχα σπαζοκεφαλιασει με τις τοσες ανακριβειες..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2016, 20:28:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

manos_rc έγραψε:
NoDsl έγραψε:
manos_rc έγραψε:
Διονυση σ ευχαριστω πολυ αυριο θα παρω καποιο εξουσιοδοτημενο (Χανιαδακης?) να ρωτησω τα σχετικα.. Αν παιζει οντως η τιμη αυτη εφυγα τρεχοντας Laughing
Θα ενημερωσω παλι για οποιον αλλον ενδιαφερεται..


Παίζει όντως αυτή η τιμή. Δες info.peugeot.gr

Απλά ΜΗΝ βάλεις πίσω eurorepar, βάλε τα κανονικά και δώσε τα εξτρά €


Ok θα παρω το πρωι να ρωτησω ειναι και πολυ κοντα στη δουλεια μου ο Χανιαδακης. Φανταζομαι η τιμη δε θα διαφερει τρελα για τα πισω κανονικα και αφου ειναι μεσα και τοποθετηση/ευθυγραμμιση μια χαρα...
Ευχαριστω πολυ και παλι..ειχα σπαζοκεφαλιασει με τις τοσες ανακριβειες..


Ευθυγράμμιση δεν νομίζω να χρειάζεται αλλά και να χρειάζεται, ΔΕΝ ειναι στην τιμή.
Η διαφορά με τα μαμά αμορτισέρ πίσω είναι κανα 80-100€ νομιζω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manos_rc 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2016, 20:35:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NoDsl έγραψε:
manos_rc έγραψε:
NoDsl έγραψε:
manos_rc έγραψε:
Διονυση σ ευχαριστω πολυ αυριο θα παρω καποιο εξουσιοδοτημενο (Χανιαδακης?) να ρωτησω τα σχετικα.. Αν παιζει οντως η τιμη αυτη εφυγα τρεχοντας Laughing
Θα ενημερωσω παλι για οποιον αλλον ενδιαφερεται..


Παίζει όντως αυτή η τιμή. Δες info.peugeot.gr

Απλά ΜΗΝ βάλεις πίσω eurorepar, βάλε τα κανονικά και δώσε τα εξτρά €


Ok θα παρω το πρωι να ρωτησω ειναι και πολυ κοντα στη δουλεια μου ο Χανιαδακης. Φανταζομαι η τιμη δε θα διαφερει τρελα για τα πισω κανονικα και αφου ειναι μεσα και τοποθετηση/ευθυγραμμιση μια χαρα...
Ευχαριστω πολυ και παλι..ειχα σπαζοκεφαλιασει με τις τοσες ανακριβειες..


Ευθυγράμμιση δεν νομίζω να χρειάζεται αλλά και να χρειάζεται, ΔΕΝ ειναι στην τιμή.
Η διαφορά με τα μαμά αμορτισέρ πίσω είναι κανα 80-100€ νομιζω.


Το δικο μου θελει σιγουρα ευθυγραμμιση μου το ειπανε πριν κανα μηνα και στο ΚΤΕΟ που περασα οτι χρειαζεται γιατι χανει λιγο καποια μετρα στην ευθεια αλλα οχι κατι ανησυχητικο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2016, 23:01:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με περιπου 400€ πέρνεις bilstein n χοντρα!


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
manos_rc 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2016, 09:02:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tzive έγραψε:
Με περιπου 400€ πέρνεις bilstein n χοντρα!


Φανταζομαι εννοεις αγορα μονο τα αμορτισερ... + τοποθετηση ευθυγραμμιση 100 ευρω αρα καπου στο 500αρικο? και bilstein τα κιτρινα εννοεις? Ξεφευγει παντως το budget ετσι αλλιως δε θα ανοιγα καν αυτο το θεμα Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manos_rc 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2016, 09:26:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον,

331 με τα μπροστα 1ης τοποθετησης και τα πισω europar.

Μου εδωσε προσφορα 475 με ολα 1ης τοποθετησης + top mounts και βασεις μεσα. Χωρις εργασια. Με εργασια ολα κομπλε στα 600.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2016, 09:33:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

manos_rc έγραψε:
Λοιπον,

331 με τα μπροστα 1ης τοποθετησης και τα πισω europar.

Μου εδωσε προσφορα 475 με ολα 1ης τοποθετησης + top mounts και βασεις μεσα. Χωρις εργασια. Με εργασια ολα κομπλε στα 600.


Τι εννοείς χωρίς εργασία; Τα αμορτισέρ στα 331 έχουν και την εργασία μέσα. Τα topmounts πάνε κανα 120-140άρι όλα μαζί.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2016, 09:33:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι δε ρωτας και Μαρακακη να κανεις ανακατασκευη τα δικα σου?


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2016, 10:11:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα topmounts εχουν 20€ το ενα


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
manos_rc 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2016, 15:05:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα μετα απο προτροπη του φιλου Διονυση μιλησα με τον Ρεμουνδο ο οποιος μου εκανε μια εξαιρετικη προσφορα στα 520 με αμορτισερ τοπ μαουντς εργασια και ευθυγραμμιση!

Διονυση 1000 ευχαριστω οπως και ολους τους φιλους που βοηθησαν με την αποψη τους Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2016, 15:12:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tzive έγραψε:
Τα topmounts εχουν 20€ το ενα


Πόσο έχουν; Laughing

Κωδικός Ονομασία Ποσότητα Λιαν.τιμή χωρίς ΦΠΑ Λιαν.τιμή με ΦΠΑ Συν.τιμή με ΦΠΑ Επιλογή
00005031A3 ΔΙΑΤ.ΤΟΠΟΘΕΤΗΣ. 2 50,63 EUR 62,78 EUR 125,56 EUR (πλήρες)

0000503389 ΑΝΤΙΣΤ.ΜΕΤΑΤΟΠ. 2 1,82 EUR 2,26 EUR 4,52 EUR (παξιμαδι)

00005033C3 ΥΠΟΣΤ.ΦΛΥΤΖ. 2 11,11 EUR 13,78 EUR 27,56 EUR (τασάκι)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2016, 21:23:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για βάλε και φωτογραφίες να δω γιατι μόνο το τασάκι χαλάει... Επίσης τα 207 δεν εχουν το πρόβλημα που έχουν τα 206 που τα διαλάνε κάθε 3 και λίγο... Αν χαλάσεις top mount σε 207 κάτι μαλ***α έχεις κάνει με την διάταξη της ανάρτησης!


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1497s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on