PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ανεμοθώρακας 206 cc
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΒΟΥΛΑ - ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΒΟΥΛΑ - ΒΑΓΓΕΛΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 206 CC ROLLAND GARROS

Ένταξη: 11 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 69
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Ιούν 2003, 12:43:13    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Ανεμοθώρακας 206 cc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σκέφτηκα να βάλω ανεμοθώρακα αλλά δε ξέρω αν εξυπηρετεί.
Αν κάποιος γνωρίζει ας μου πει για τα μειονεκτήματα και πλεονεκτήματά του.
Επίσης, ξέρετε αν μπορώ να τον προμηθευτώ και από αλλού εκτός απο την αντιπροσωπεία και πόσο κοστίζει?
Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Ιούν 2003, 13:08:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι είναι ο ανεμοθώρακας; Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Ιούν 2003, 13:25:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον εννοείς αυτά τα πλαστικά που μπαίνουν στις εμπρός πόρτες, στο πάνω μέρος των παραθύρων για να εμποδίζουν τη βροχή και τον αέρα να μπαίνει μέσα, έτσι; Αν εννοείς αυτά έχουν 30 ευρώ το ζευγάρι και τα έχει οποιαδήποτε αντιπροσωπεία. Ο Αντώνης έχει βάλει οπότε μπορεί να σου πει καλύτερα...

Τώρα αν εννοείς κάτι άλλο, εξήγησέ το μας καλύτερα...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Ιούν 2003, 14:24:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ανεμοθωρακα , εννοει ενα μονοκομματο προστατευτικο που μπαινει πισω απο τα κεφαλια των επιβατων. Αυτο ομως το βαζουν μονο roadster (2θεσια), οχι αμαξια cabrio με επιβατη πισω. Δεν εχω δει σε CC κατι τετοιο...


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Ιούν 2003, 23:16:41    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΕΜΟΘΩΡΑΚΑΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΒΟΥΛΑ - ΒΑΓΓΕΛΗΣ έγραψε:
Σκέφτηκα να βάλω ανεμοθώρακα αλλά δε ξέρω αν εξυπηρετεί.
Αν κάποιος γνωρίζει ας μου πει για τα μειονεκτήματα και πλεονεκτήματά του.
Επίσης, ξέρετε αν μπορώ να τον προμηθευτώ και από αλλού εκτός απο την αντιπροσωπεία και πόσο κοστίζει?
Question Question Question


Κατ' αρχήν ο ανεμοθώρακας βοηθά πολύ την απόλαυση, να οδηγείς "ανοικτός" και με μεγάλη ταχύτητα, χωρίς να κατέβεις από το αυτοκίνητο με μαλλί λες και σε καθόσουν στην ηλεκτρική καρέκλα ή να χρειάζεσαι ζέλ μαλλιών. Επίσης βοηθά τον κλιματισμό Shocked καθώς "εγκλωβίζει" τον αέρα που έρχεται από το κλιματιστικό (θεωρώ ότι τα παράθυρα πρέπει να είναι ανεβασμένα) και τον κατανέμει καλύτερα στους χώρους του οδηγού/συνοδηγού.
Αυτά είναι και τα πλεονεκτήματά του. Τα μειονεκτήματά του είναι πρώτον και αυτονόητον ότι όταν το χρησιμοποιείς, δεν μπορεί να καθήσει κανείς πίσω, το δεύτερο είναι ότι ΔΕΝ θα τον βρείς πουθενά εκτός από την αντιπροσωπεία, και τρίτον είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΟΣ (περίπου 80.000 δρχ) Shocked Shocked


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Ιούν 2003, 23:26:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
ανεμοθωρακα , εννοει ενα μονοκομματο προστατευτικο που μπαινει πισω απο τα κεφαλια των επιβατων. Αυτο ομως το βαζουν μονο roadster (2θεσια), οχι αμαξια cabrio με επιβατη πισω. Δεν εχω δει σε CC κατι τετοιο...


Σωστά, αλλά υπάρχει και γιά το CC ανεμοθώρακας, ειδικά προσαρμοσμένος γιά αυτό.



Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nasos 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 14 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 37
Τόπος: Piraeus

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιούν 2003, 00:23:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
ανεμοθωρακα , εννοει ενα μονοκομματο προστατευτικο που μπαινει πισω απο τα κεφαλια των επιβατων. Αυτο ομως το βαζουν μονο roadster (2θεσια), οχι αμαξια cabrio με επιβατη πισω. Δεν εχω δει σε CC κατι τετοιο...


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, ΨΕΥΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ! Το δικό μου το έχεις δει... Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Πάντως ο ανεμοθώρακας, αξίζει τα λεφτά του. Τον πήρα μαζί με το αυτοκίνητο και έδωσα κάτι παραπάνω απο 100.000. Με τα παράθυρα ανεβασμένα, ίσα που σου χαϊδεύει ο αέρας τα μαλλιά. Με και χωρίς ανεμοθώρακα, ακόμα και με ανεβασμένα παράθυρα, υπάρχει ΜΕΓΑΛΗ διαφορά. Ακόμα και με κατεβασμένα παράθυρα υπάρχει διαφορά. Να σας πω μόνο πως πήγα με την μητέρα σε γάμο στην Κόρινθο, με μαλλί κομμωτηρίου και διακοσαρισμένοι. Δεν κατάλαβε τίποτα...

Συν ότι το ομορφαίνει πολύ το αυτοκίνητο καλύπτοντας τα πίσω καθίσματα, συν ότι βάζεις άφοβα πράγματα στα πίσω καθίσματα χωρίς να φοβάσαι πως θα τα πάρει ο αέρας.

Επίσης και κάτι άλλο. Ποιός πήρε CC για να βάζει κόσμο στα πίσω καθίσματα;


Πίστα; Ποιά πίστα; Παραλία!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιούν 2003, 01:14:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nasos έγραψε:
Επίσης και κάτι άλλο. Ποιός πήρε CC για να βάζει κόσμο στα πίσω καθίσματα;


Κι αν δεν θες πίσω, βάζεις τον κόσμο...ξάπλα Shocked



Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιούν 2003, 02:15:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Naso με συγχωρεις δεν ειχα δει τον δικο σου... Sad Sad Sad
Παντως ειναι πρακτικο.


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιούν 2003, 02:25:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραια φωτο με τις ξαπλες Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιούν 2003, 07:32:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παπούτσια διαφημίζουν τα κορίτσια, γιατί φοράνε τέσσερα διαφορετικά χρώματα ! Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΒΟΥΛΑ - ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΒΟΥΛΑ - ΒΑΓΓΕΛΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 206 CC ROLLAND GARROS

Ένταξη: 11 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 69
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιούν 2003, 09:03:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TZAG έγραψε:
alemao έγραψε:
ανεμοθωρακα , εννοει ενα μονοκομματο προστατευτικο που μπαινει πισω απο τα κεφαλια των επιβατων. Αυτο ομως το βαζουν μονο roadster (2θεσια), οχι αμαξια cabrio με επιβατη πισω. Δεν εχω δει σε CC κατι τετοιο...


Σωστά, αλλά υπάρχει και γιά το CC ανεμοθώρακας, ειδικά προσαρμοσμένος γιά αυτό.


Μπράβο, είναι ακριβώς αυτό που φαίνεται στη φωτογραφία. Laughing Laughing
Δε με στεναχωρεί που κλείνει τα πίσω καθίσματα αφού μόνο μικρά παιδάκια χωράνε και δεν έχω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
ΒΟΥΛΑ - ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΒΟΥΛΑ - ΒΑΓΓΕΛΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 206 CC ROLLAND GARROS

Ένταξη: 11 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 69
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιούν 2003, 09:29:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nasos έγραψε:
alemao έγραψε:
ανεμοθωρακα , εννοει ενα μονοκομματο προστατευτικο που μπαινει πισω απο τα κεφαλια των επιβατων. Αυτο ομως το βαζουν μονο roadster (2θεσια), οχι αμαξια cabrio με επιβατη πισω. Δεν εχω δει σε CC κατι τετοιο...


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, ΨΕΥΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ! Το δικό μου το έχεις δει... Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Πάντως ο ανεμοθώρακας, αξίζει τα λεφτά του. Τον πήρα μαζί με το αυτοκίνητο και έδωσα κάτι παραπάνω απο 100.000. Με τα παράθυρα ανεβασμένα, ίσα που σου χαϊδεύει ο αέρας τα μαλλιά. Με και χωρίς ανεμοθώρακα, ακόμα και με ανεβασμένα παράθυρα, υπάρχει ΜΕΓΑΛΗ διαφορά. Ακόμα και με κατεβασμένα παράθυρα υπάρχει διαφορά. Να σας πω μόνο πως πήγα με την μητέρα σε γάμο στην Κόρινθο, με μαλλί κομμωτηρίου και διακοσαρισμένοι. Δεν κατάλαβε τίποτα...

Συν ότι το ομορφαίνει πολύ το αυτοκίνητο καλύπτοντας τα πίσω καθίσματα, συν ότι βάζεις άφοβα πράγματα στα πίσω καθίσματα χωρίς να φοβάσαι πως θα τα πάρει ο αέρας.

Επίσης και κάτι άλλο. Ποιός πήρε CC για να βάζει κόσμο στα πίσω καθίσματα;



Πλάκα μου κάνεις Shocked Shocked Shocked Shocked ότι είναι τόσο ακριβό!!!!!!!!
Τον Rollandouli μου τον ανοίγω μόνο απόγευμα και βράδυ γιατί το μεσημέρι θα πάθω ηλίαση. Και διαπιστώνω ότι το βράδυ θα πάθω οστεόφυτα ή ψύξη.
Απ' ότι κατάλαβες πήραμε cabrio και δεν το ανοίγουμε. Άσε τα μαλλιά μου που είναι μακριά και μπερδεύονται!
Οπότε δε μου μένει άλλη λύση πρέπει να επισκεφτώ την αντιπροσωπεία και να της τα ακουμπίσω για άλλη μια φορά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
ΒΟΥΛΑ - ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΒΟΥΛΑ - ΒΑΓΓΕΛΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 206 CC ROLLAND GARROS

Ένταξη: 11 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 69
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιούν 2003, 10:07:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι αν δεν θες πίσω, βάζεις τον κόσμο...ξάπλα

Πλάκα πλάκα σε δένουν και με ένα χταπόδι για να μην πέσεις και ταξιδεύεις μια χαρά. Cool Cool
Θεσσαλονίκη - Αθήνα ανετότατο ταξίδι και σου προσφέρει και ολόσωμο μαύρισμα.
Δε ξέρω μόνο από οικολογικής πλευράς τί θα συμβεί γιατί οι πίσω επιβάτες θα αφανήσουν όλο το ζωικό βασίλειο.
Και αυτομάτως το 206 σου μετατρέπεται από 2θέσιο σε 4θέσιο (με μεγαλύτερο χώρο αποσκευών) και εκτός από clima θα διαθέτει και solarium.
Δεν τα είχα σκεφτεί όλα αυτά κατά την αγορά του.
Τελικα, άξιζε τα λεφτα
Crazy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
papits (PANAGIOTIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206CC

Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: Αθηνα-Κορυδαλλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Ιαν 2005, 13:36:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια εχω βάλει και γω στο αμαξι μου ανεμοθωρακα και ειναι πολυ καλος. το καλοκαιρι κανω συνέχεια ταξιδια ανοιχτος!!!!! πηγαινεις στην εθνικη με 170!!!! και κλειστα παραθυρα και δεν καταλαβαινεις τιποτα. Δενσε χτυπαει αερας παρα μονο ακους λιγο θόρυβο!! ε σε τετοια ταχυτητα λογικο ειναι!!! Very happy


PAPITS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάρ 2005, 23:19:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΒΟΥΛΑ - ΒΑΓΓΕΛΗΣ έγραψε:
Κι αν δεν θες πίσω, βάζεις τον κόσμο...ξάπλα

Πλάκα πλάκα σε δένουν και με ένα χταπόδι για να μην πέσεις και ταξιδεύεις μια χαρά. Cool Cool
Θεσσαλονίκη - Αθήνα ανετότατο ταξίδι και σου προσφέρει και ολόσωμο μαύρισμα.
Δε ξέρω μόνο από οικολογικής πλευράς τί θα συμβεί γιατί οι πίσω επιβάτες θα αφανήσουν όλο το ζωικό βασίλειο.
Και αυτομάτως το 206 σου μετατρέπεται από 2θέσιο σε 4θέσιο (με μεγαλύτερο χώρο αποσκευών) και εκτός από clima θα διαθέτει και solarium.
Δεν τα είχα σκεφτεί όλα αυτά κατά την αγορά του.
Τελικα, άξιζε τα λεφτα
Crazy


την πέμπη στο στέκι ελατε να δείτε τον δικό μου ανεμοθράυστη - και όχι ανεμοθώρακα .

Είναι παρόμοιος με τις slk.

και αντί για 300 ευρώ τον φτιάχνεις με 30-40, μπαίνει ποιό εύκολα, και δεν καταργεί και τις πίσω θέσεις...

Και το κυριότερο τον μαζεύεις και τον βάζεις στο πόρτ μπαγκαζ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2005, 15:30:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σόρρυ ρε παιδιά...

Δεν είδα ότι είσαστε θεσσαλονίκη....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
paranoia (Giwrgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 cc

Ένταξη: 01 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 94

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Ιούν 2009, 23:39:57    Θέμα δημοσίευσης: Ανεμοθραύστης για cc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά αξίζει η αγορά ενός ανεμοθραύστη για ένα κάμπριο όπως το 206 cc ή είναι για φιγούρα και για εφέ μόνο;
Με ενδιαφέρει γιατί τώρα το καλοκαίρι θα κάνω πολλά ταξίδια στην εθνική οδό και θέλω να μάθω αν όντως περιορίζει τον αέρα...

Α και επίσης ξέρουμε τιμούλα ή έστω ένα μαγαζί να απευθυνθώ για να αγοράσω;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Ιούν 2009, 14:29:36    Θέμα δημοσίευσης: Ανεμοθραύστης για cc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε μου και εγώ ετσι ελεγα ,αλλα πηυα και πηρα απο την Πεζό τον ανεμοθραύστη.Μεγάλη διαφορα στον δρόμο στο 207cc τουλάχιστον.Εκει που μετα τα 100χιλ. ειχα στοβιλησμούς και τράνταγμα τώρα πιάνω και 200αρες ανοιχτος χωρίς κούνημα και τέτποια κανει πολυ καλη δουλειά.Τιμη είχε 245 ευρω και με την έκπτωση το πηρα 200.


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
paranoia (Giwrgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 cc

Ένταξη: 01 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 94

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Ιούν 2009, 15:07:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν το ψάξω σε μαγαζί εκτός αντιπροσωπείας, θα υπάρχει διαφορά;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,248s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on