PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

καρτες ΥΠEΡΑΤΟΥ ξανα

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούλ 2016, 23:39:38    Θέμα δημοσίευσης: καρτες ΥΠEΡΑΤΟΥ ξανα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οι πιο μεγαλοι θα τις θυμαστε και θα εχετε παιξει ΣΙΓΟΥΡΑ
μιλαμε για οσους γεννηθηκαν απο 1970 - 1980 το πολυ







η αναβιωση τους σε ηλεκτρονικη μορφη
http://www.techgear.gr/superatou-110232/


δεν ξερω ποσο θα "πιασει" αλλα θα προτιμουσα αυτο το παιχνιδι εστω και σε ηλ. μορφη , απο την αηδια με τα ποκεμον που αποβλακωνει τον κοσμο




Έχει επεξεργασθεί από τον/την DimiP στις Τετ 20 Ιούλ 2016, 18:18:35, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούλ 2016, 10:12:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι θυμισες ρε φιλε..!


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούλ 2016, 18:19:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Manos206 έγραψε:
Τι θυμισες ρε φιλε..!


προφανως απο τους 73 αναγνωστες μονο εσυ εχεις γερη μνημη ...
χαχαχαχα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούλ 2016, 19:56:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειχα και γω με τροχοσπιτα!Μαχη ειχα με ενα ξαδερφο μου να μου τις χαρισει!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούλ 2016, 20:55:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεννημενος το 91' τις προλαβα (για λιγο) κι εγω.!! Απιστευτα παιχνιδια με τον γειτονα που ειναι καμια 10ρια χρονια μεγαλυτερος και με κερδιζε συνεχεια... Ακομη το χω παραπονο...
Κατι ξεθαψα απ το παλιοντουλαπο.!!!




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούλ 2016, 22:20:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πω πωωω...ωραιες αναμνησεις! Πρεπει να 'χω 5-6 ακομη φυλαγμενα! Θυμαμαι την αγαπημενη μου συλλογη με σπορ αυτοκινητα εποχης (βλ. Astra gsi,merc sl500),μου την ειχε χαρισει μια συμμαθητρια στο δημοτικο (αθωο φλερτ Laughing ) επειδη ηξερε ποσο μ'αρεσαν τα αυτοκινητα Razz
Πολυ ωραια αναβιωση,μπραβο σ'αυτον που το εμπνευστηκε!


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιούλ 2016, 07:50:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεννηθής το '88, είχα περίπου 10 τέτοιες "τράπουλες".
Τις είχα κρατήσει για πολλά χρόνια και δεν θυμάμαι αν τις "έστειλα" πέρυσι σε κάποιο ξεκαθάρισμα ή αν τις έχω ακόμα.
Κάποιες από τις συλλογές ήταν: φορτηγά, δρόμου, πίστας, τράκτορες, ταχύπλοα...


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιούλ 2016, 07:55:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιπλέον, πουλάνε συλλογές στο car.gr
http://www.car.gr/xyma/?ca=2929&q=%CF%85%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%84%CE%BF%CF%85


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιούλ 2016, 11:28:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι πραγματικά σπάνιες και συλλεκτικές κάρτες υπέρ ατού δεν καμία από αυτές που έχετε βάλει οι νεότεροι,οι πιο σπάνιες αυτή την στιγμή είναι αυτές που πρωτοεμφανίστηκαν στην γενιά μου,δηλαδη ή γενια των 40αρηδων σήμερα.

Αργότερα θα γίνουνε σπάνιες και συλλεκτικές και οι νεότερες προφανώς αλλά οι πιο ακριβές πάντα θα είναι οι πρώτες οι οποίες δεν υπάρχουνε σε καμία αγγελία στο car.gr αυτή τη στιγμή.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιούλ 2016, 12:06:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο Vintage Toy Mania στην Αγ Παρασκευη λετε να εχει;


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
poularas (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) Quicksilver (2002)

Ένταξη: 20 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 15
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιούλ 2016, 15:20:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακόμα και εγω που είμαι του '95 πρόλαβα,αλλα τελείως διαφορετικές και απο του παιχνιδιού στο play store και από αυτές που δείχνετε. Εμείς είχαμε buggati veyron, mercedes sl και αλλα τετοια. Ωραίες αναμνήσεις Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Δεκ 2016, 20:32:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Look no further! Η νεα γενιά είναι εδώ και μας την φέρνει η Shell.
Ουσιαστικά η Shell, ως μία ακόμη προσφορά για τα 90 χρόνια της, επανέφερε το κλασικό επιτραπέζιο MONOPOLY και μαζί δίνει την πρώτη (από τις 3) τράπουλα Υπερατου. Έτσι, αν σε ενδιαφέρει, μπορείς μετά να αγοράσεις και σε άλλο γέμισμα σου το πακέτο με τις άλλες 2 τράπουλες.
http://flashnews.gr/post/293461/h-shell-sas-taksideyei-me-mia-monadikh-syllektikh-ekdosh-monopoly

Εγώ το έκανα ανάποδα, γιατί όπως πήγα να πληρώσω σαν κάθε φορά στο ταμείο με την κάρτα και την κάρτα πόντων Shell, είδα στο stand δίπλα τα επιτραπέζια και τσακωσα κατευθείαν το Υπερατου. Μιας και πάντα φουλαρω, τα 20 λίτρα προϋπόθεση τα είχα, οπότε έκανα κατευθείαν και την αγορά. Στο τέλος όμως μου είπαν την πουταvια ότι το παιχνίδι θα ολοκληρωθει με την 3η τράπουλα που είναι μέσα στην Monopoly. Στο επόμενο γέμισμα λοιπόν θα χτυπήσω κι αυτήν.
Ωραίο είναι και το βαλιτσακι. Εύχρηστο και μου θυμίζει κουτί κολατσιου!




4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Δεκ 2016, 14:35:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μεγειες...
καλό-"παίχτες"
Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Δεκ 2016, 20:05:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

m_power_lunatic έγραψε:
Οι πραγματικά σπάνιες και συλλεκτικές κάρτες υπέρ ατού δεν καμία από αυτές που έχετε βάλει οι νεότεροι,οι πιο σπάνιες αυτή την στιγμή είναι αυτές που πρωτοεμφανίστηκαν στην γενιά μου,δηλαδη ή γενια των 40αρηδων σήμερα.

Αργότερα θα γίνουνε σπάνιες και συλλεκτικές και οι νεότερες προφανώς αλλά οι πιο ακριβές πάντα θα είναι οι πρώτες οι οποίες δεν υπάρχουνε σε καμία αγγελία στο car.gr αυτή τη στιγμή.


Κι εγω βλεπω οτι αυτες που πωλουνται ειναι μεταγενεστερες σιγουρα.
Το 72 γεννηθεις κι εγω επαιζα αλλα με τα αδερφακια τα μικρα δεν εμεινε τιποτα.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Δεκ 2016, 11:35:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...καπου έχω τετοιες καρτες υπερατου με αεροπλάνα και ενα αλλο σετ με μηχανακια...ισως και ενα με αυτοκινητα... Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Δεκ 2016, 11:45:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λογικό. Αφού είσαι βασικά "πιλότος", κυρίως αναβάτης και ενίοτε οδηγός συμβατικού αυτοκινήτου... Cool


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0808s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on