PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προτασεις για συναγερμο..
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάρ 2014, 21:12:37    Θέμα δημοσίευσης: Προτασεις για συναγερμο.. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα δυσκολοι καιροι ερχονται.....
τα παντα σηκωνουνε.....

πολλα κρουσματα στην περιοχη μου..

λεω να βγαλω τον εργοστασιακο και να παω σε κατι καλυτερο..

προτασεις εχουμε μπορω να διαθεσω μεχρι 500-550 ευρω...

νεο αμαξι και χωρις παρκινκ..

Ακουω προτασεις..

ευχαριστω για το χρονο σας...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alexandros GT (Alexandros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 1.6 GT(2007)

Ένταξη: 28 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΜΟΣΧΑΤΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάρ 2014, 02:58:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε Τάσο οι δυο κορυφαίες εταιρίες του χώρου είναι η clifford και η Viper ειναι οι καλύτερες και με το ποσό που διαθέτεις πιστεύω μπορείς να βάλεις τις καλύτερες επιλογες τους και όλα θα τα χειρίζεσαι μέσω του τηλεφώνου σου,μπες και στα site τους να δεις. Καλορίζικο και το αμάξι.... Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάρ 2014, 04:22:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και για τους ELSER εχω ακουσει πολυ καλα λογια.. Wink Παντως με αυτα τα λεφτα περνεις οτι πιο συγχρονο τεχνολογικα..


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάρ 2014, 18:39:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πρεπει να τα δωσω...

σε 3 μηνες μεσα μου αδειασν το σπιτι και μου εχου παρει και την μηχανη(6000€)

δεν λεει...

θα κανω μια βολτα στα σιτε και σε 2-3 μαγαζι εχουμε
καποιον εδω που ασχολητε εχει μαγαζι να μην πανε σε ξενω τα λεφτα..

ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάρ 2014, 18:44:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συγνώμη....πού μένεις??? Rolling eyes

Ή είσαι υπερβολικά γκαντέμης ή μάλλον αντί για συναγερμό πρέπει να μετακομίσεις


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάρ 2014, 19:03:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie-206 έγραψε:
συγνώμη....πού μένεις??? Rolling eyes

Ή είσαι υπερβολικά γκαντέμης ή μάλλον αντί για συναγερμό πρέπει να μετακομίσεις


πολυ το σκεφτομαι να μετακομισω !!!!

περιστερι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάρ 2014, 19:37:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο συναγερμος σου ειναι αντιπροσωπειας ή εργοστασιακος? βασικα οτι και να ειναι κανε ασφαλεια για κλοπη, ετσι και αυτοι οι κλεφτες θελουν ενα αμαξι δεν μπορει να τους σταματησει κανενας συναγερμος, εγω προτιμω καλυψη για κλοπη.


Υ.Γ κι εγω Περιστερι μενω κοντα στη Δεγλερη, δεν εχω παρει χαμπαρι παντως οτι γιναμε ξαφνικα περιοχη κλοπων, για πες κανα συμβαν.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάρ 2014, 19:49:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marios_207_GT έγραψε:
ο συναγερμος σου ειναι αντιπροσωπειας ή εργοστασιακος? βασικα οτι και να ειναι κανε ασφαλεια για κλοπη, ετσι και αυτοι οι κλεφτες θελουν ενα αμαξι δεν μπορει να τους σταματησει κανενας συναγερμος, εγω προτιμω καλυψη για κλοπη.


Υ.Γ κι εγω Περιστερι μενω κοντα στη Δεγλερη, δεν εχω παρει χαμπαρι παντως οτι γιναμε ξαφνικα περιοχη κλοπων, για πες κανα συμβαν.


μολις εμαθα απο μια φιλη οτι προχτες της πηραν το αμαξι...περιοχη προνια θηβων και μαζι με εμενα εχουν σηκωσει 3-4 μηχανακια στην περιοχη....
μερα μεσημερι με 3 κλειδαριες σε κολονες και σιδερα...

τι να πω..

κλοπη εχω κανει συναγερμο εχει απο τον ντιλερ αλλα δεν τον βλεπω σοη !!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάρ 2014, 20:23:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτος της αντιπροσωπειας ειναι για πεταμα δεν θα βαρεσει καν που λεει ο λογος, τωρα το αν θα βαλεις καλο εσυ σκεψου το καλα, γιατι θες ενα 400αρι για πλακα και ειναι λεφτα που αν λεμε γινει καμια στραβη δεν θα τα παρεις πισω, γιατι κατα την αποψη μου οταν καποιος θελει ενα αμαξι θα το παρει ειτε φοραει Cliford ειτε Viper που οντως ειναι οι καλυτεροι.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάρ 2014, 20:40:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συναγερμό θές με εξοδο σήματος συνδεδεμένο σε συσκευή τερματισμού GSM και με το που χτυπήσει κλήση στο κινητό...Θα σου σπάει τα @@ στην αρχή αλλα άπαξ και το συνηθήσεις είναι η καλύτερη λύση...και καλά κρυμμένο GPS


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alexandros GT (Alexandros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 1.6 GT(2007)

Ένταξη: 28 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΜΟΣΧΑΤΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2014, 18:27:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν ο συναγερμός είναι πολύ ευαίσθητος και με το που περνάει αμάξι με εξάτμιση θα αρχίζει να βαράει και όντως θα σου σπάει τα μπ@λ@κι@,εμένα στην αρχή μου τα έσπαγε και το ρύθμισα....το ρυθμίζεις εσύ πόσο ευαίσθητος θέλεις να είναι οπότε για μένα μην το σκέφτεσαι....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2014, 20:31:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Αλεξ αυτοι ειναι συναγερμοι με παραπανω λειτουργιες κατ εμε αχρηστες συναγερμο με ογκομετρικο και αισθητηρα κλησης θελει ο ανθρωπος οχι με αισθητηρα ηχου κλπ να βαραει με εξατμισεις.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
groupN (Μπαμπης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 rallye 16v

Ένταξη: 18 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 252
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2014, 01:45:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με 250-300 εχει Viper καλο και εισαι μια χαρα. τα παραπανω ειναι περιττα για μενα. εχει και αλλες εταιριες καλες και φθηνοτερες. gemini, cobra
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2014, 17:25:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα εχουμε καποιον μαγαζι δικο μας να παω μια βολτα??

ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2014, 19:05:23    Θέμα δημοσίευσης: Re: Προτασεις για συναγερμο.. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

taskom έγραψε:

Ακουω προτασεις..


Ρώτα σε κανά μαγαζί που να το κατέχουν το αντικείμενο, γιατί ο συναγερμός δεν είναι και τόσο απλή υπόθεση.

Οπότε επικεντρώσου να εντοπίσεις κάποιο μαγαζί της προκοπής που δεν θα κάνει το αυτοκίνητο πειραματόζωο και να κάνει σωστή δουλειά. Αν και η δική μου εμπειρία λέει ότι σπάνια θα βρεις κάποιον που θα κάνει σωστή δουλειά. Η πλειοψηφία είναι τσαπατσούλιδες και κοιτούν πως να τελειώσουν γρήγορα για να τσεπώσουν τα φράγκα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2014, 11:30:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok πες τε μου καποιο καλο μαγαζι δυτικα προαστοια..

ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2014, 13:22:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε εγω θα σου ελεγα να κοιταξεις στη νεα Σμυρνη (ειναι πανω στη Συγγρου) το καταστημα 3S εκει εβαλα τα φιμε εγω και ο ανθρωπος απ οτι ειχα δει ασχολειται με αυτοκινητα πραγματικα πανακριβα πραγμα που μου εδειξε οτι εχει ενα ονομα και τον προτιμα ο κοσμος, εγω προσωπικα στη δουλεια των φιμε εμεινα απολυτα ευχαριστημενος στο θεμα συναγερμου πιστευω θα κανει το ιδιο καλη δουλεια.


http://www.3-s.gr/


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panos 206 (Πάνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16V)

Ένταξη: 29 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2014, 12:59:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie-206 έγραψε:
Συναγερμό θές με εξοδο σήματος συνδεδεμένο σε συσκευή τερματισμού GSM και με το που χτυπήσει κλήση στο κινητό...Θα σου σπάει τα @@ στην αρχή αλλα άπαξ και το συνηθήσεις είναι η καλύτερη λύση...και καλά κρυμμένο GPS


+1

Πρόσφατα πήγα για συναγερμό το 207 και ειχα κουβέντα με τον τεχνικό. Κακα τα ψέματα οι συναγερμοί βρίσκονται στον χώρο δεκαετίες, το να κλέψουν ενα αμάξι με συναγερμό είναι πλεόν παιχνιδάκι για τα σαϊνια!
Μια καλή λύση είναι αυτό που γράφει παραπάνω ο Reselie-206.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Πrεζάκιας (Γιαννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 8V 2000

Ένταξη: 09 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 22

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάϊ 2014, 04:57:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι συναγερμοι της ταξεως των 50 -70 ευρω απο ebay .. σε τι υστερουν σε σχεση με εαν απο ελλαδα στα 300 + ευρω ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panos 206 (Πάνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16V)

Ένταξη: 29 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Μάϊ 2014, 15:30:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν έχει βάλε κανένα link να δούμε.

Αν και εγώ θα ήθελα απο εκεί που θα τον αγοράσω να τον τοποθετήσουν κι όλας έτσι να έχω καποιον να γκρινιάζω αν πάθει τίποτα!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1319s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on