PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Συναγερμός για καινούριο 206
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
voudas (ΚΩΣΤΑΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 XS3 16V (2004)

Ένταξη: 26 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 64

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Μάρ 2004, 18:27:36    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Συναγερμός για καινούριο 206 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα...

Κάποια πρόταση για συναγερμό για ένα καινούριο 206?

Δοκιμασμένο, απροβλημάτιστο και όχι πολύ ακριβό... ιδιαίτερες απαιτήσεις δεν έχω, απλά να κάνει τη δουλειά του (καλό θα ήταν πχ να κλείνει και τα παράθυρα... δεν ξέρω αν οι μοντέρνοι κάνουν και κάτι παραπάνω)

Για τον εργοστασιακό διαβάζω προβλήματα...

Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Μάρ 2004, 23:18:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστα επειδη ειμαι και εγω απο αυτους που ο συναγερμος τους αυτοκτονησε μετα τα 3 χρονακια στην πλατυ του δες πιο κατω μια προταση που μου ειχε κανει καποιος απο το www.caraudioforum.gr στην ιδια ερωτηση με την δικια σου...

Παράθεση:
Λοιπών επειδή έχω παρακολουθήσει το πρόβλημα σου και δεν βλέπω να βρίσκεις λύση , θα σου πρότεινα να βάλεις έναν καινούριο συναγερμό , σου προτείνω έναν ιταλικό με κόστος 200 ευρώ ο οποίος έχει κυλιόμενο κωδικό με διό χειριστήρια ,πανικό , ραντάρ εσωτερικού χώρου με δυνατότητα αφαίρεσης τους ,κλείδωμα ξεκλείδωμα κλειδαριών ,έλεγχο παραθύρων (με έχτρα πλακέτα) ,LED για ενδείξεις παραβίασης ,όλα τα καλά δηλαδή χωρίς να υπερβάλει σε έξτρα λειτουργίες και ανεβάζει άσκοπα το κόστος , και το σημαντικό 2 χρόνια εγγύηση με σέρβις και ανταλλαχτηκά όποτε και αν χρειασθείς , μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου για περισσότερα .


Αν μενεις Αθηνα πες μου να σου στειλω πμ το ονομα του καταστηματαρχη ή καλητερα εξερευνησε λιγο και αυτο το forum για να παρεις μια πρωτη εικονα... Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
voudas (ΚΩΣΤΑΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 XS3 16V (2004)

Ένταξη: 26 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 64

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Μάρ 2004, 08:12:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημέρα... και βέβαια με ενδιαφέρει... ιδιαίτερα αν είναι δοκιμασμένος...

από πλευράς εγγύησης από την peugeot για το μούλτιπλεξ κλπ, υπάρχει πρόβλημα με συναγερμό πέρα από τον εργοστασιακό?

ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Μάρ 2004, 17:53:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστα δεν ξερω τιποτα παραπανω,δεν εχω ασχοληθει αομα με το συναγερμο μου!Μπες στο forum αυτο και ρωτα στο αντιστοιχο topic! Very happy

Προσωπικα δεν θα με ενδοιεφερε απο την στιγμη που ο συναγερμος κλεινει τα παραθυρα,χτυπαει δυνατα και την καταλληλη στιγμη και εχει και 2 χρονια εγγυηση τι μαρκα ειναι και αν ειναι δοκιμασμενος! Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
voudas (ΚΩΣΤΑΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 XS3 16V (2004)

Ένταξη: 26 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 64

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Μάρ 2004, 23:03:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νεώτερα για τον εργοστασιακό συναγερμό...

έχουν δύο.. έναν textalarm και έναν ΜΕΤΑ. ο πρώτος δουλεύει με τα κλειδιά του αυτοκινήτου και ο 2ος έχει ξεχωριστά χειριστήρια. 390 ο ένας, 430 ο δεύτερος... (- 50% σα δώρο). ο τύπος μου είπε ότι ο ΜΕΤΑ έχει και ανιχνευτή κίνησης ενώ ο textalarm είναι μόνο ογκομετρικός...

γνώμες?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάρ 2004, 02:00:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω εχω τον texalarm!
Προσπαθησα να βρω καποιον καταστηματαρχη που οχι να την δουλευει αλλα απλως να την ξερει και κανενας δεν την ηξερα!Εδω δεν την ηξερε αυτος που στην ελεγε.... Very happy

ΠΟλυ πιθανον να ειναι καποια εταιρια παρακλαδι της peugeot που δημιουργηθηκε για τον αντιστοιχο νομο που απαγορευει τα ανταλακτικα της ιδιας μαρκας του αυτοκινητου!

Εχει δυο ξεχωρηστα χειρηστηρια!

Και μαλον εχει ανιχνευτη κινησης καθ οτι υπαρχουν ακομα αυτα τα μικρα δεξια και αριστερα επανω απο τις πορτες! Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
voudas (ΚΩΣΤΑΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 XS3 16V (2004)

Ένταξη: 26 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 64

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάρ 2004, 08:32:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κίνησης εννοούσε πχ αν μου το σηκώσουν ή αν μου το τρακάρουν... οι σένσορες που λες είναι οι ογκομετρικοί για το εσωτερικό.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotamax (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


307Χs 1.4 16v(2004)

Ένταξη: 03 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Νέα Μουδανιά Χαλκιδικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάρ 2004, 09:46:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είχα στο 206 μου τον GT Auto Alarm με εκγέφαλο SAGEM και για δύο περίπου χρόνια πριν το διαλύσω δούλευε αξιοπρεπέστατα κάθε μέρα.
Όταν τον τοποθέτησα είχε 300€.
Τώρα αυτοί που περνάν οι αντιπροσωπίες καλύτερα να τους αποφεύγεις γιατί είναι χαμηλής ποιότητας και απλά λόγω ονόματος τους χρεώνουν πολύ.Σκέψου απλά ότι στα παζάρια που κάνεις για καινούργιο αυτοκίνητο με τους πωλητές το πρώτο που σου λένε όταν φτάνει η συζήτηση για κανένα δωράκι είναι συναγερμός.
Σου φαινεται λογικό στη λιανική να τους χρεώνουν 400€ και στην κουβέντα να στον κάνουν δώρο;
Μη μου πεί κανείς ότι άλλο συναγερμό βάζουν στο "δώρο" και άλλο μετά γιατί είναι μούφες αυτά.
Απλά στην ίδια πλακέτα κουμπώνουν εξτρά πλακέτες με παραπάνω λειτουργίες.
Συγνώμη εάν κούρασα.
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
voudas (ΚΩΣΤΑΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 XS3 16V (2004)

Ένταξη: 26 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 64

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάρ 2004, 10:13:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Εγω εχω τον texalarm!
Προσπαθησα να βρω καποιον καταστηματαρχη που οχι να την δουλευει αλλα απλως να την ξερει και κανενας δεν την ηξερα!Εδω δεν την ηξερε αυτος που στην ελεγε.... Very happy

ΠΟλυ πιθανον να ειναι καποια εταιρια παρακλαδι της peugeot που δημιουργηθηκε για τον αντιστοιχο νομο που απαγορευει τα ανταλακτικα της ιδιας μαρκας του αυτοκινητου!

Εχει δυο ξεχωρηστα χειρηστηρια!

Και μαλον εχει ανιχνευτη κινησης καθ οτι υπαρχουν ακομα αυτα τα μικρα δεξια και αριστερα επανω απο τις πορτες! Very happy


εμένα μου είπαν ότι ο τεξταλάρμ δουλεύει με τα κλειδιά χωρίς έξτρα χειριστήριο... άντε να βρω άκρη...

φίλε sotamax άσε είναι απίστευτοι... 400 για απλό συναγερμό είναι πανάκριβα... εδώ με αυτά τα λεφτά βρίσκεις και αμφίδρομο... εκμεταλλεύονμται το ότι το αμάξι λόγω μουλτιπλεξ είναι ευαίσθητο και βαράνε εκεί να βγάλουν κανα φράγκο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
voudas (ΚΩΣΤΑΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 XS3 16V (2004)

Ένταξη: 26 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 64

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάρ 2004, 13:24:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξαναμίλησα με αυτόν που μου είπε και τον ΜΕΤΑ σαν επιλογή και αφού το έψαξε περισσότερο μου είπε πως τώρα τελικά μόνο τον τεξταλάρμ βάζουν...

οπότε δεν τίθεται θέμα σύγκρισης, παρά μόνο αν αυτός είναι αξιόπιστος και αν αξίζει να ρισκάρω απώλεια εγγύησης για κάποιον άλλον του εμπορίου...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάρ 2004, 15:34:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστα δεν το συζηταμε οτι ο texalarm σε συκγριση με αυτων του εμποριου ειναι 2ο χρονια πισω! Very happy

Η δικια μου γνωμη ειναι να βαλεις συναγερμο του εμποριου._
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
voudas (ΚΩΣΤΑΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 XS3 16V (2004)

Ένταξη: 26 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 64

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάρ 2004, 16:11:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το θέμα είναι ότι οι προδιαγραφές του αποτελούν μυστήριο... πάντως σίγουρα δεν έχει κυλιόμενο κωδικό... ξέρει κανείς αν είναι αυτοτροφοδοτούμενος? (αν και φοβάμαι ότι δε θα μου αρέσει η απάντηση)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάρ 2004, 18:08:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην παίζεται με το multiplex γιατί θα βρεθείτε προ εκπλήξεων !!
Έχουν μήνη αρκετά αυτοκίνητα λόγο μη εργοστασιακού συναγερμού όσο παράξενο κ’αν ακούγεται γι’αυτο προσοχή.
Ο Texalarm είναι εγκεκριμένος από το εργοστάσιο λειτουργεί με τα κλειδιά του αυτοκινήτου και συνεργάζεται χωρείς πρόβλημα με το BSI και είναι αυτοτροφοδοτούμενος !
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάρ 2004, 22:14:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Μην παίζεται με το multiplex γιατί θα βρεθείτε προ εκπλήξεων !!
Έχουν μήνη αρκετά αυτοκίνητα λόγο μη εργοστασιακού συναγερμού όσο παράξενο κ’αν ακούγεται γι’αυτο προσοχή.
Ο Texalarm είναι εγκεκριμένος από το εργοστάσιο λειτουργεί με τα κλειδιά του αυτοκινήτου και συνεργάζεται χωρείς πρόβλημα με το BSI και είναι αυτοτροφοδοτούμενος !
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Το ξαναλεω οτι εγω εχω τον text Alarm!Δεν εχω multiplex και ειναι μοντελο του 1999!Απο τοτε εχει τον συναγερμο και πριν ενα χρονο περιπου τα επαιξε εντελως...το κακο ειναι πως αυτον τον συναγερμο δεν τον δουλευουν εξω τα μαγαζια και ενα πιθανο προβλημα μπορει να μην βρει λυσει και αυτο γιατι ουτε οι ιδιοι στην peugeot δε το ξερουν καλα-καλα!
Εχω τρεξει και εχω τρεξει για αυτον τον συναγερμο και προσωπικη μου γνωμη ειναι να μην ασχοληθει κανενας αλλος με αυτον τον συναγερμο!

Για να δωσω να καταλαβετε πριν 6 μηνες ειπαμε καποιοι απο το club να αγορασουμε αεροτομες απο πολυεστερα που φτιαχνει ενα εργοστασιο για λογαριασμο της peugeot!Εμεις θα την αγοραζαμε στα μισα περιπου λεφτα απο οτι την πουλαει η αντιπροσωπια!

Ο νοος νοειτο! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάρ 2004, 22:16:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξεχασα να πω οτι εχω δυο χειριστηρια που διαθετουν τρια κουμπακια το καθενα! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
voudas (ΚΩΣΤΑΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 XS3 16V (2004)

Ένταξη: 26 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 64

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάρ 2004, 22:32:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Touristas έγραψε:
Μην παίζεται με το multiplex γιατί θα βρεθείτε προ εκπλήξεων !!
Έχουν μήνη αρκετά αυτοκίνητα λόγο μη εργοστασιακού συναγερμού όσο παράξενο κ’αν ακούγεται γι’αυτο προσοχή.
Ο Texalarm είναι εγκεκριμένος από το εργοστάσιο λειτουργεί με τα κλειδιά του αυτοκινήτου και συνεργάζεται χωρείς πρόβλημα με το BSI και είναι αυτοτροφοδοτούμενος !
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Το ξαναλεω οτι εγω εχω τον text Alarm!Δεν εχω multiplex και ειναι μοντελο του 1999!Απο τοτε εχει τον συναγερμο και πριν ενα χρονο περιπου τα επαιξε εντελως...το κακο ειναι πως αυτον τον συναγερμο δεν τον δουλευουν εξω τα μαγαζια και ενα πιθανο προβλημα μπορει να μην βρει λυσει και αυτο γιατι ουτε οι ιδιοι στην peugeot δε το ξερουν καλα-καλα!
Εχω τρεξει και εχω τρεξει για αυτον τον συναγερμο και προσωπικη μου γνωμη ειναι να μην ασχοληθει κανενας αλλος με αυτον τον συναγερμο!


κοίτα να δεις... απλά το ότι χάλασε 3-4 χρόνια μετά δεν λέει τπτ... συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες... το θέμα είναι αν κάνει τη δουλειά του και αν παρέχει αφάλεια ή είναι απλά διακοσμητικός.

πάντως αλοίμονο να είναι το ίδιο μοντέλο με αυτό που σου έβαλαν το 99... ζήτω που καήκαμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotamax (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


307Χs 1.4 16v(2004)

Ένταξη: 03 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Νέα Μουδανιά Χαλκιδικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάρ 2004, 11:20:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Tourista έχω δεί το 206 της κουνιάδας μου με μαμα συναγερμό να μην σταματάει με τιποτα το ασχετο ουρλιαχτό του (ηταν στο γκαράζ)
καθώς και να απενεργοποιείται μόνος του.
Το βράδι το έκλεινε το πρωί ανοιχτό.
Τον άλλαξαν βέβαια στην εγγύηση.
Το συγκεκριμένο XS φοράει Marelli εγκέφαλο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sotamax (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


307Χs 1.4 16v(2004)

Ένταξη: 03 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Νέα Μουδανιά Χαλκιδικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάρ 2004, 11:21:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν εννοεις αυτοτροφοδοτούμενος τι εννοείς;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
voudas (ΚΩΣΤΑΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 XS3 16V (2004)

Ένταξη: 26 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 64

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάρ 2004, 12:30:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ότι έχει δική του μπαταρία και δεν σταματάει αν κόψουν την παροχή από την κεντρική μπαταρία... τουλάχιστον για κάμποσα λεπτά...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάρ 2004, 17:27:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Ξεχασα να πω οτι εχω δυο χειριστηρια που διαθετουν τρια κουμπακια το καθενα! Very happy

Είναι παλιό το δικό σου γι’αυτό έχεις χώρια χειριστήρια.
Στα καινούργια δεν έχει και δεν είναι ίδιοι η συναγερμοί!!
Στα μη multiplex είχαν βγει λίγο έως πολύ προβληματικοί τα καινούργια όμως είναι αρκετά ευαίσθητα σε αυτό το θέμα.
Για να καταλάβετε έχει τύχη να μήνη αμάξι επειδή μετά από αφαίρεση εργοστασιακού R/CD και τοποθέτηση αλλού και δεν έφταιγε το νέο R/CD αλλά είχαν κλέψει από ένα καλώδιο στο BSI για να πάρουν ρεύμα . Άντε βρες άκρη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2149s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on