PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - περίεργα με φώτα & κόρνα (ghost in the car!)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιούν 2016, 18:37:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο πολυδιακόπτης του τιμονιού βγήκε σήμερα και καθαρίστηκε με σπρέι επαφών και πεπιεσμένο αέρα, οι επαφές στο διακοπτάκι των φώτων ήταν πολύ ταλαιπωρημένες όπως φαίνεται και στη φωτο...



Για να δούμε τι κάναμε......... Θα ενημερώσω, περισσότερο ήθελα να το βγάλω για να φωτογραφίσω τον ίδιο το διακόπτη και να δω αν είναι με βυσματάκι ή με καλωδιοταινία ώστε να μπορώ να βρω τον ίδιο (χωρίς όλο το υποόλοπο, που είναι πανάκριβο).


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιούν 2016, 18:08:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

~15 ευρώ το ανταλλακτικό μοχλουδάκι για τα φώτα & φλας, τύπου Delphi που έχει το δικό μου, αντί ν'αλλαχτεί όλο το COM που μου πρότειναν, και που το δίνουν όσο έχει ένα καλό laptop (έλεος!)...

Λεπτομέρειες για όποιον ενδιαφέρεται εδώ: http://www.aliexpress.com/item/For-Peugeot-206-301-307-308-3008-405-407-408-TURN-SIGNAL-SWITCH-STEERING-COLUMN-Auto/32670573289.html?spm=2114.10010108.1000023.9.DJfBvK

(έχει και ωραίες φωτό από τη διαδικασία αντικατάστασης του)


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2016, 21:04:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ήρθε. Cool




Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Ιούλ 2016, 23:19:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από πχιότητα πλαστικώνε πώς είναι; Το graining; Έχει υπολείμματα καλουπιού;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Αύγ 2016, 19:15:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κορυφή, δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από το "ορίτζιναλ" (θα μπορούσε να είναι κι απ' τον ίδιο προμηθευτή). Δεν ξέρω στο εσωτερικό μήπως έχουν αλλάξει κάτι... Αν ναι, ελπίζω προς το καλύτερο...


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makmak27 (Serafim)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206cc 1.6

Ένταξη: 10 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2016, 00:25:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Manos206 έγραψε:
Ειχα τα ιδια ακριβως θεματα στο cc. Η κορνα μερικες φορες δε λειτουργουσε και δουλευε οταν επαιζα λιγο με το διακοπτη των φωτων. (Χωρις καν να τον γυρισω απλα να τον ακουμπουσα). Σε μενα ανοιγε και τα φωτα μονο του. Αιτια η πεζο εδινε προβληματικη μοναδα διακοπτων που ειχαν τοτε (250€). Ομως σε καποιο αλλο τοπικ μια κοπελα το ειχε φτιαξει ανοιγοντας το διακοπτη των φωτων οπου και ειδε οτι ειχε σηκωθει η ταινια που ειχε μεσα.


Ακριβως τα ιδια προβληματα με σενα (κορνα και φωτα) και λυθηκε με την αλλαγη της μοναδας διακοπτων, οπως αναφερει και ο φιλος πιο πανω.


Get you free dropbox account now: https://db.tt/Uj9T2SY
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2016, 11:06:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πόσο στη χρέωσαν?


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Αύγ 2016, 10:10:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικο ή Γιωργο, προσφερεται καποιος να του στειλω δυο πολυδιακοπτες που εχω να τους ανοιξει να γινει τραμπα?

Βασικα πηρα εναν απο cc αλλα εχει κομμενη την σερπατινα του αεροσακου και της κορνας. Απο αυτον θελω να βγαλω τον αριστερο μοχλο των φωτων-φλας και να τον βαλω στον παλιο δικο μου.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Αύγ 2016, 00:02:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σπύρο ευχαρίστως αν είναι ίδιου τύπου με τον δικό μου αλλά νομίζω πως δεν είναι κάτι το φοβερό, απλά πρέπει να βάλεις κάτι (π.χ. κομματάκια από κάποια παλιά τηλεκάρτα) στα πλαστικά κλιπακια που ανοίγεις, να μην ξαναπιάνουν όταν πας σε άλλα (μια κι έχει πολλά που πρέπει ν'ανοίξουν μαζί για να ξεκουμπώσει σε δυο κομμάτια).

Εγώ είδα πως το κάνει εδώ για να πάρω μια ιδέα για το βαθμό δυσκολίας:
https://www.youtube.com/watch?v=m27z4nlWU5Q
Ο τύπος που δείχνει (μαζί με τα διακοπτάκια του) ΔΕΝ είναι ίδιος με του RC μου.


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Αύγ 2016, 10:57:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok νικο, θα δω κι εγω τα βιντεακια, πιστευω να τα καταφερω!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Αύγ 2016, 18:15:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Από πχιότητα πλαστικώνε πώς είναι; Το graining; Έχει υπολείμματα καλουπιού;


nido έγραψε:
Κορυφή, δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από το "ορίτζιναλ" (θα μπορούσε να είναι κι απ' τον ίδιο προμηθευτή). Δεν ξέρω στο εσωτερικό μήπως έχουν αλλάξει κάτι... Αν ναι, ελπίζω προς το καλύτερο...


Update (και διόρθωση): ΔΕΝ ήταν άψογο τελικά, μπήκε μια χαρά αλλά δε δούλευαν τα αυτόματα φώτα (λες και το κουμπάκι ήταν διακοσμητικό) και χρειάστηκε να βγει η ακρούλα του διακόπτη και να πειράξω λίγο το λαμάκι με τις επαφές μέσα, που δεν το πατούσε σωστά η μυτούλα στο εσωτερικό του κουμπιού (και γ@μώ τα quality control!). Κατόπιν τούτου, όλα καλά. Η διαδρομή του για την πρώτη σκάλα των προβολέων σαν να είναι λίγο μικρότερη από του ορίτζιναλ, ίσως επειδή δεν έχει καθόλου μπόσικα για την ώρα. Θέλει λίγο περισσότερη δύναμη για τα φλας δεξιά/αριστερά τώρα που είναι ακόμα καινούργιος, αλλά η επαναφορά του είναι τέλεια.

Επίσης, μια και είπες για πχιότητα πλαστικώνε πιο πάνω, έχω την εντύπωση ότι το πλαστικό του είναι λίγο πιο μαλακό από του ορίτζιναλ - το οποίο φαίνεται αν πιάσεις την ακρούλα του διακόπτη και δοκιμάσεις να τον "στραβώσεις" λίγο.

Αυτά. Πρόμπλεμ σόλβντ.


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Αύγ 2016, 18:38:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να και ο άλλος διακόπτης, των καθαριστήρων, του οποίου η καλωδιοταινία ελέγχει τον πίσω καθαριστήρα & τις ενδείξεις του trip computer. Πώς ήταν οι επαφές του από την οξείδωση με τα χρόνια και πώς έγιναν μετά το καθάρισμα.




Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
dinosg (dinos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Νοέ 2016
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2016, 01:36:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nido έγραψε:
Να και ο άλλος διακόπτης, των καθαριστήρων, του οποίου η καλωδιοταινία ελέγχει τον πίσω καθαριστήρα & τις ενδείξεις του trip computer. Πώς ήταν οι επαφές του από την οξείδωση με τα χρόνια και πώς έγιναν μετά το καθάρισμα.



Καλησπέρα! Εχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα και θέλω να ρωτήσω κάτι. Αν απλά ανοίξω τον αριστερό βραχίονα και τον καθαρίσω θα δουλέψει;
Να ανοίξω όλο το σύστημα comm2000 μου φαίνεται δύσκολο. Είδα κάποια video poy to κάνουν, αλλά θέλει και ανταλλακτικά. Μήπως ο απλός καθαρισμός στο αριστερό βραχίονα λύσει το πρόβλημα; Ανοίγει εύκολα; Εσύ με τι το καθάρισες;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Νοέ 2016, 17:29:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν είναι ίδιου τύπου με το δικό μου (DELPHI, αν βγάλεις το κάλυμμα της κολόνας του τιμονιού πρέπει να φαίνεται ο τύπος και η ημ/νία κατασκευής) και αν πιάνουν τα χέρια σου από τέτοια μαστορέματα μπορείς να το δοκιμάσεις ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ να το ανοίξεις, το λεβιεδάκι αυτό χωρίζεται σε 3 κομμάτια και αν δεν κολλήσεις προσωρινά τα δύο πιο μέσα (αυτό που περιστρέφεται για τα ομίχλης και το μέσα-μέσα) με μια φαρδιά, γερή ταινία, ώστε τραβώντας την άκρη (θέλει αρκετή δύναμη) να τραβηχτεί ΜΟΝΟ το τμήμα που ελέγχει τις "ψείρες" και τα μεσαία φώτα, μπορεί να ξηλώσεις την καλωδιοταινία και τότε ή θα πρέπει να κάνεις όλη τη διαδικασία (αφαίρεση αερόσακου, τιμονιού κλπ, άνοιγμα COM) ή πας για νέο COM, που δε λέει καθόλου...

Τις επαφές εγώ τις καθάρισα με μπατονέτες τις οποίες είχα "ποτίσει" με λίγο σπρέι καθαρισμού επαφών που είχα (αλλά και βενζίνη/οινόπνευμα μπορείς να βάλεις), και επειδή δεν έγινε πολύ καλή δουλειά χρησιμοποίησα στην άκρη τους ένα κομματάκι πολύ ψιλό γιαλόχαρτο (2000 grade) επίσης "ποτισμένο" με καθαριστικό επαφών.


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nickterc (Nikos)
Μέλος
Μέλος


206 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 137

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2018, 15:37:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην ανοιγω νεο θεμα.Παω να βαλω μπρος ,βαζω κανονικα αλλα μενουν τα λαμπακια ολα ανοιχτα στο ταμπλω,καποια αναβοσηνουν,κατα τα αλλα το αμαξι οκ.Σβηνω βγαζω πολο,ξανασυνδεω και παλι τα ιδια.Του ριχνω δυο ψηλες στο κοντερ απο πανω και στο τιμονι απο κατω και στρωνει.Καμια ιδεα?Bsi?φΦτου φτου φτου...Vag γιναμε...


One mans fun is anothers hell...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2018, 20:31:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickterc έγραψε:
Μην ανοιγω νεο θεμα.Παω να βαλω μπρος ,βαζω κανονικα αλλα μενουν τα λαμπακια ολα ανοιχτα στο ταμπλω,καποια αναβοσηνουν,κατα τα αλλα το αμαξι οκ.Σβηνω βγαζω πολο,ξανασυνδεω και παλι τα ιδια.Του ριχνω δυο ψηλες στο κοντερ απο πανω και στο τιμονι απο κατω και στρωνει.Καμια ιδεα?


Δυναμό;

nickterc έγραψε:
Bsi?φΦτου φτου φτου...Vag γιναμε...


Εμένα μια φορά που το βάλαμε στο διαγνωστικό ψάχνοντας κάτι άσχετο, έβγαλε θέματα ο BSI, αλλά ξέρω ότι έτσι είναι εδώ και χρόνια. Όχι απλά γίναμε VAG, εγώ το θεωρώ ψιλοδεδομένο ότι είναι προβληματικό ανταλλακτικό και πώς παίζει τα περισσότερα 206 να εμφανίζουν ζητήματα. Laughing Laughing Laughing Από κει και μετά, δε γνωρίζω αν επιδιορθώνεται, αν είναι αξιόπιστη η επιδιόρθωση, πόσο περίπου πάει το κόστος (καινούριο μου είχε αναφέρει κάποιος ότι πάει κάπου 4 κατοστάρικα) και ποιος αναλαμβάνει να το κάνει αυτό.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickterc (Nikos)
Μέλος
Μέλος


206 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 137

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2018, 20:54:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα μετρησω το δυναμο αλλα μου το κανει κ σβηστο.Εβγαλα το κλειδι και τα οργανα εκει αναμμενα!Εβγαλα πολο για να σβησουν


One mans fun is anothers hell...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2018, 21:08:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickterc έγραψε:
Θα μετρησω το δυναμο αλλα μου το κανει κ σβηστο.Εβγαλα το κλειδι και τα οργανα εκει αναμμενα!Εβγαλα πολο για να σβησουν


Θέλει ο Elon Musk να αγοράσει το Peugeot σου!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Θα βρει την πατέντα για τα ηλεκτρικά στα νέα μοντέλα του!!!


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickterc (Nikos)
Μέλος
Μέλος


206 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 137

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2018, 21:23:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aνταλλαγη με Tesla!!


One mans fun is anothers hell...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάρ 2018, 06:26:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickterc έγραψε:
Του ριχνω δυο ψηλες στο κοντερ απο πανω και στο τιμονι απο κατω και στρωνει.Καμια ιδεα?Bsi?φΦτου φτου φτου...Vag γιναμε...

Με τις σφαλιάρες στρώνει επιτόπου, α-λα Millenium Falcon?!..
Και αφού στρώσει, πότε το ξανακάνει? Στο άσχετο, ή μόνο αν παίζουν κραδασμοί?


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1415s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on