PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 vti 95 .Τιμονι κουτσουρο
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάϊ 2016, 11:36:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλεξανδρε εχεις ενα δικιο
Αλλά οταν η αντιπροσωπεια δεν εχει ανταλλακτικο αμεσα για τον πελατη
και πρεπει να περιμενεις μεγαλο διαστημα θα πρεπει να σε διευκολυνει ,ειτε με αυτοκινητο ειτε δεν ξερω με τι αλλο,ειτε με γενναια εκπτωση στο ανταλλακτικο -οχι 10,20% -ειτε να στο περασει εγγυηση αν εισαι κοντα και δεν εχεις ξαναενοχλησει με εγγυηση.Απλα δεν θελω να μας δουλευουν.Τι παει να πει "το παραγγειλαμε αεροπορικως" Αλεξανδρε?Δεν ειναι δουλεμα?
Να μην αναφερω αλλες εταιρειες οι οποιες οταν δεν εχουν αμεσα το ανταλλακτικο το φερνουν σε 1-2 ημερες με DHL ή με αλλες κουριερ και δεν πληρωνεις καθολου το ανταλλακτικο ουτε τα μεταφορικα και σε βλεπουν και σαν πελατη τους
Δεν τα θελω ολα δικα μου,θελω να με σεβονται γιατι εσκασα 15000 οταν το αγορασα και κανω ολα τα σερβις σε εξουσιοδοτημενα, Lion, etc.


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάϊ 2016, 12:06:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα σε διευκόλυναν και με την εγγυηση και με αυτοκινητο αντικαταστασης (εστω και μετα απο μια εβδομαδα)
Το ανταλλακτικο αν δεν υπαρχει στην Ελλαδα αργει σε ολες τις εταιρίες απο οτι ξερω
Τουλαχιστον μια εβδομαδα
Δεν εχω ακουσει να στελνουν ανταλλακτικο αμεσα απο το εξωετερικο, εκτος κι αν εχεις υποψην σου καποια εξαίρεση
Το "αεροπορικως" δεν ξερω αν ισχυει , αλλά κι εμενα μου φαινεται για δουλεμα
Αν χρεωνόσουνα εσυ το ανταλλακτικο και δεν σου δίνανε και αυτοκινητο αντικαταστασης, θα ειχες μεγαλο δικιο να γκρινιαζεις για την καθυστέρηση
Κι εγω μαζι σου
Τωρα ομως νομιζω εισαι λιγο αδικος


Οσο για τα 15,000€ που εδωσες, (εκτος του οτι χοντρικα τα 5,000€ πηγαν υπερ του κρατους), τι να πουνε κι αυτοι που πληρωσανε 30 και 40.000€ και ειχανε πολυ μεγαλυτερα προβληματα απο εσενα
Εχω πολλα παραδειγματα



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάϊ 2016, 16:54:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ισως εχεις ενα δικιο το ξαναλεω,αλλα μολις θυμηθηκα οτι εχουμε και καπιταλ κοντρολ,οποτε ουδεν λογος για "ξεφτιλα"

Ειναι σοβαρο γιατι εχουμε προβλημα στα τελωνεια
πασο πασο


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάϊ 2016, 09:32:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποιος ακουει τον Αλεξανδρο τωρα


Αλεξανδρε καλημερα


Rolling eyes

Το αυτοκινητο ηταν ετοιμο απο χθες το πηρα σημερα ολα οκ
Πρεπει να ευχαριστησω τον ομιλο Σ για την εγγυηση
Και να πω -και προς ενημερωση σας- οτι αλλαξαν και ενα "καλωδ+αισθητ θερμοστατη" με κωδικο 1611178280 .Απο καμπάνια της Peugeot


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάϊ 2016, 10:51:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing

Καλημερα Cool
Ολα καλα λοιπον
Ευχομαι απροβληματιστα χιλιομετρα απο εδω και περα Wink



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάϊ 2016, 12:18:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απλα να συμφωνησω με κατι που ειχα διαβασει για τους εργαζομενους τεχνικους του συνεργειου.

Δεν θυμαμαι ποιος το εχει αναφερει εδω μεσα,ειναι οπως το εγραψε
Rolling eyes


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
309 lover (Ευθύμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 309 & Peugeot 308 GT

Ένταξη: 08 Νοέ 2014
Δημοσιεύσεις: 117

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάϊ 2016, 23:43:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για πες δηλαδη, τι παρατηρησες;
Σε ποια αντιπροσωπεια ειπες εκανες την επισκευη;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάϊ 2016, 13:46:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

309 lover έγραψε:
Για πες δηλαδη, τι παρατηρησες;
Σε ποια αντιπροσωπεια ειπες εκανες την επισκευη;


Εχω ηδη αναφερει που το πηγα για την επισκευη πιο πισω

Το οτι βρηκα καφε πανω στο ασημι πλαστικο πανω απο τον κεντρικο αεραγωγο,στης οθονης το περιμετρικο ασημί,δεν ξερω αν λεει κατι.
Το οτι χρησιμοποιω Aerospace protectant kai Poorboys world ,δεν ξερω αν λεει κατι για να συγκρινεις τι απαιτηση εχω.
Εν τω μεταξυ για να σου πω και το αλλο,δεν μαρεσει και το υφος της ερωτησης σου.
Και μαλιστα νομιζω οτι δεν θα ξαναγραψω οτιδηποτε αλλο γιατι δεν ξερω αν χρησιμευουν για τραπεζα πληροφοριων,ή αντιπαραθεσης

Ευχαριστω να ειστε καλα και καλους δρομους να εχετε


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
309 lover (Ευθύμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 309 & Peugeot 308 GT

Ένταξη: 08 Νοέ 2014
Δημοσιεύσεις: 117

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάϊ 2016, 02:12:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ntinos έγραψε:
309 lover έγραψε:
Για πες δηλαδη, τι παρατηρησες;
Σε ποια αντιπροσωπεια ειπες εκανες την επισκευη;


Εχω ηδη αναφερει που το πηγα για την επισκευη πιο πισω

Το οτι βρηκα καφε πανω στο ασημι πλαστικο πανω απο τον κεντρικο αεραγωγο,στης οθονης το περιμετρικο ασημί,δεν ξερω αν λεει κατι.
Το οτι χρησιμοποιω Aerospace protectant kai Poorboys world ,δεν ξερω αν λεει κατι για να συγκρινεις τι απαιτηση εχω.
Εν τω μεταξυ για να σου πω και το αλλο,δεν μαρεσει και το υφος της ερωτησης σου.
Και μαλιστα νομιζω οτι δεν θα ξαναγραψω οτιδηποτε αλλο γιατι δεν ξερω αν χρησιμευουν για τραπεζα πληροφοριων,ή αντιπαραθεσης

Ευχαριστω να ειστε καλα και καλους δρομους να εχετε


Κωνσταντινε κι εγω νομιζω οτι αρπαζεσαι λιγο ευκολα και χωρις λογο.
Τωρα πως εσυ νομιζεις οτι ειχα υφος στο ποστ μου δεν μπορω να καταλαβω, μιας και δικο μου σχολιο ειχες διαβασει παλαιοτερα για τη συγκεκριμενη αντιπροσωπια.
Γι αυτο αλλωστε ρωτησα για να δω τι δυσαρεστησε εσενα.
Πιστευω πως το psclub εχει μια καλη τραπεζα πληροφοριων που θα πρεπει ολοι συνεχως να ενισχυουμε καθως πολυς κοσμος εχει βοηθηθει απο αυτη διαχρονικα και σε διαφορους τομεις.
Καλους δρομους να χεις και συ και απροβληματιστο να ναι απο δω και μπρος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάϊ 2016, 09:11:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

309 lover έγραψε:
ntinos έγραψε:
309 lover έγραψε:
Για πες δηλαδη, τι παρατηρησες;
Σε ποια αντιπροσωπεια ειπες εκανες την επισκευη;


Εχω ηδη αναφερει που το πηγα για την επισκευη πιο πισω

Το οτι βρηκα καφε πανω στο ασημι πλαστικο πανω απο τον κεντρικο αεραγωγο,στης οθονης το περιμετρικο ασημί,δεν ξερω αν λεει κατι.
Το οτι χρησιμοποιω Aerospace protectant kai Poorboys world ,δεν ξερω αν λεει κατι για να συγκρινεις τι απαιτηση εχω.
Εν τω μεταξυ για να σου πω και το αλλο,δεν μαρεσει και το υφος της ερωτησης σου.
Και μαλιστα νομιζω οτι δεν θα ξαναγραψω οτιδηποτε αλλο γιατι δεν ξερω αν χρησιμευουν για τραπεζα πληροφοριων,ή αντιπαραθεσης

Ευχαριστω να ειστε καλα και καλους δρομους να εχετε


Κωνσταντινε κι εγω νομιζω οτι αρπαζεσαι λιγο ευκολα και χωρις λογο.
Τωρα πως εσυ νομιζεις οτι ειχα υφος στο ποστ μου δεν μπορω να καταλαβω, μιας και δικο μου σχολιο ειχες διαβασει παλαιοτερα για τη συγκεκριμενη αντιπροσωπια.
Γι αυτο αλλωστε ρωτησα για να δω τι δυσαρεστησε εσενα.
Πιστευω πως το psclub εχει μια καλη τραπεζα πληροφοριων που θα πρεπει ολοι συνεχως να ενισχυουμε καθως πολυς κοσμος εχει βοηθηθει απο αυτη διαχρονικα και σε διαφορους τομεις.
Καλους δρομους να χεις και συ και απροβληματιστο να ναι απο δω και μπρος.


ωχ συγνωμη δεν θυμομουν οτι ησουν εσυ,ειλικρινα
νομισα οτι μπορει να ησουν απο το ιδιο το συνεργειο και λεω ασε μη γινει καμμια φασαρια(υπαρχουν αναμεσα μας)
Εκτος απο καφε και μικροχτυπημα στη πορτα,το οποιο οταν τη φτιαξω
θα μου κανουν ειδικη τιμη επειδη ειχα και δικο μου χτυπημα στο ιδιο μερος(γραπτο το εχω αυτο ,απο το συνεργειο)


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0561s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on