PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 vti 95 .Τιμονι κουτσουρο
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Απρ 2016, 09:32:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vasil80 έγραψε:
φιλε,κανε εναν κοπο να πας σε εναν μηχανικο/ηλεκτρολογο που ξερεις (δεν θα σου παρει λεφτα) να μετρησει την μπαταρια να το αποκλεισεις...εγω ειμαι σιγουρος οτι ειναι αυτο, αλλα να το τσεκαρεις...ειναι θεμα ασφαλειας μην το αφηνεις ετσι..αν τα εφτυσε η μπαταρια ουτως ή αλλως σε κανα κρυο θα σε αφησει και θα την αλλαξεις,προλαβε το...
αν σου συμβει την ωρα που παρκαρεις/ακινητος και στριβεις το τιμονι, εκτος απο βαρυ τιμονι,καθως στριβεις κλοτσαει κιολας? αν ναι 99,9 ειναι η μπαταρια...εκτος αυτου ομως να κοιταξεις και το δυναμο (ειδικα αν εχεις καλο ηχοσυστημα που τραβαει ρευμα (subwoofer,ενισχυτες),μην αποκλειεις να ψοφησε το δυναμο και να την πληρωνει η μπαταρια/να την ακους στο τιμονι..αυτο παλι ο ηλεκτρολογος/μηχανικος θα στο πει/μετρησει.


Λοιπον
Μετρηθηκε η μπαταρια
Οταν λειτουργει η μηχανη δειχνει οτι φορτιζει
Οταν ειναι σβησμενη δειχνει 7,5 V και λεει ο ηλεκτρολογος οτι δεν του αρεσει.Επρεπε να δειχνει τουλαχιστον 8,5 V

Edit////// 7,5v μιζιά (edit 28/4)

Αυτα προς το παρων
Αυριο θα παω για διαγνωση


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ntinos στις Παρ 29 Απρ 2016, 14:39:48, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Απρ 2016, 10:04:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Με 8,5v (πόσο μάλλον το 7,5v) η μπαταρία είναι ψόφια. Κάτι λάθος λέει ο ηλεκτρολόγος ή λάθος κατάλαβες.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Απρ 2016, 11:16:26    Θέμα δημοσίευσης: -- Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ntinos έγραψε:
STELIOS έγραψε:
Ειναι βλαβη στο ηλεκτρικο μοτερ/ECU τηε υποβοηθησης.
Δεν φτιαχνει, θελει αλλαγη του μοτερ/ΕCU - ειναι ενα κομματι αυτα.

Εγω ειχα βρει μεταχειρησμενο απο εμπορο στα 150 Ευρω (μαζι με κρεμαγιερα)
Πηρα ΜΟΝΟ το μοτερ και σε συνεγειο μου το αλλαξανε με 45 ευρω.

(αν κανεις αλλαγη ΟΛΗ τη κρεμαργιερα ο μηχανικος θα σου παρει περισσοτερα, ειναι μεγαλυτερη δουλεια + μετα θες και ευθηγραμιση κτλ....)

Διαβασε Εδω:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=21580&postdays=0&postorder=asc&start=40



Τα διαβασα κι επαθα

Δεν θα ηθελα να βρεθω στην θεση σου με τιποτα
Να ρωτησω,αν μεινω απο μοτερ,οδηγω ανεκτά?
Scratch


Βασικα το μοτερ/ECU της υποβοηθησης ειναι στα τελευταια του...
Θα στο κανει μερικες φορες ακομα και καποια στιγμη θα σε αφισει χωρις.

ΣΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ 100% (το εχω περασει κ'εγω)

Επικινδηνο δεν ειναι - η υποβοηθηση χαλαει απλα και βαραινει το τιμονι - το συστημα διευθηνσης καθαυτο δεν επιρεαζεται.

Η μπαταρια δεν εχει καμια σχεση....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Απρ 2016, 11:33:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα σας
Πηγα σημερα για διαγνωση
Δεν εδειξε κατι στο τιμονι,ουτε στο ιστορικο
Εδειξε κατι BSI αλλά 20000 km πριν δηλ στα 65000
(εμενα τοκανε στα 83000).Ολα καλα
Φτανοντας σπιτι παρκαρω δεν σβηνω τον κινητηρα και αναβει η ενδειξη για το τιμονι,μόνιμα πλεον και το τιμονι κουτσουρο
Γινεται αυτο?
Δηλ να μην βγαζει τιποτα το διαγνωστικο ουτε καν στο ιστορικο και μετα να μενεις απο τιμονι?


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Απρ 2016, 11:56:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη τα εχω περασει και το εψαξα ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ με αυτη τη βλαβη/ανταλλακτικα/συμβατοτητες κτλ, αν θες βοηθεια μου λες...

Εγω καταφερα και ξεμπερδεψα με περιπου 200 ευρω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Απρ 2016, 12:13:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στελιο ευχαριστω για τη βοηθεια,ειχα σκοπο να στη ζητουσα
Το βραδυ μετα τη δουλεια θα σου στειλω πμ


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Απρ 2016, 22:57:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το τιμονι κουτσουρο,αλλαξα μπαταρια,η ενδειξη δεν σβηνει,το αυτοκινητο ακινητοποιημενο.
Αυριο παω στην επισημη.και βεβαια θα θεσω θεμα αναξιοπιστιας και επικινδυνοτητας του συγκερκριμενου μοντελου .
Για καλοσκεφτειτε το αγαπητοι
Ποσοι μπορει να την εχουν πατησει ετσι σε προσπερασεις και 'γω δεν ξερω τι
και να εχουν σκοτωθει!!
Ειμαι λαθος??


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Απρ 2016, 23:37:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κριμα ειναι να χασεις την εγγυηση για 3500χλμ... Εχει περασει απο το μυαλο σου να κανεις κατι γι'αυτο? Whistling Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Απρ 2016, 11:01:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ntinos έγραψε:
Το τιμονι κουτσουρο,αλλαξα μπαταρια,η ενδειξη δεν σβηνει,το αυτοκινητο ακινητοποιημενο.
Αυριο παω στην επισημη.και βεβαια θα θεσω θεμα αναξιοπιστιας και επικινδυνοτητας του συγκερκριμενου μοντελου .
Για καλοσκεφτειτε το αγαπητοι
Ποσοι μπορει να την εχουν πατησει ετσι σε προσπερασεις και 'γω δεν ξερω τι
και να εχουν σκοτωθει!!
Ειμαι λαθος??


Θεμα ασφαλεις δεν παιζει.
Το συστημα διεθησνσης λειτουργει κανονικα, απλα δεν εχει υποβοηθηση.
Και βασικα οσο πιο γριγορα κινεισαι τοσο λιγοτερο "ενοχλει" η απουσια υποβοηθησης.
Στις χαμηλες ταχυτυητες και στο παρκαρισμα που εισαι ακινητος, εκει ειναι το ζορι...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Απρ 2016, 16:47:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω ευχαριστα νεα
Το βραδυ γυρνωντας απ τη δουλεια τα λεμε
Very happy

Πηγα Κεντρικη αντιπροσωπεια


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Απρ 2016, 17:45:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Clapping
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Απρ 2016, 21:55:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα

Πηγα το πρωι το αυτοκινητο στην automotivo,τους ειπα το προβλημα,μου ειπαν θα το δουμε.Το αφησα κι εφυγα .Ειπαν θα το ελεγξουν και θα με παρουν.
Φευγοντας περασα κι απο τον κεντρικο αντιπροσωπο (ομιλος Συγγελιδης) 500 μετρα απο την automotivo,Συζητησα το προβλημα τους ειπα για τα 5 χρονια εγγυηση και τα 83000 km ,τους ειπα οτι ειναι θεμα σοβαρο ασφαλειας,ειπαν θα το κοιταξουν ,ελειπε ομως ο υπευθυνος με αδεια.
Με πηραν απο το συνεργειο κατα τις 3+30 και μου ειπαν οτι εχει προβλημα το ηλεκτρικο μοτερ υποβοηθησης και οτι το παρηγγειλαν απο Γαλλια διοτι δεν το εχουν εδω.Ρε παιδια δεν ειπαμε να το βαλετε αν δεν μιλησουμε για το οικονομικο....Συνεννοηθηκαν με την κεντρικη και το περνανε εγγυηση τελικα.Ενταξει ,ειναι και οριακα,λεω εγω τωρα

Μονο που τωρα ειναι μεσα και θα ειναι εως το φτιαξουν.Δεν ειχαν να μου δωσουν και ενα αυτοκινητο μεχρι να το φτιαξουν ,αλλα δεν πειραζει

Ολα καλα.

Τα σχολια σας


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Απρ 2016, 12:19:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφού στο καλύπτουν είσαι κύριος!! Δεν μιλάς καθόλου. Cool


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Απρ 2016, 14:25:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα δεν εχω να χωρισω κατι με την αντιπροσωπεια.Το "δεν μιλας καθολου "δεν μου αρμοζει.Μαλλον ,δεν μου ταιριαζει.
Εγω Αντρεα μιλαω ,αλλα μιλαω με απλα λογια και εχουν παντα σχεση με την ασφαλεια την δικη μου και της οικογενειας μου.Η ασφαλεια ειναι παντα το πρωτο πραγμα που δεν διαπραγματευομαι και ποσο μαλιστα στην περιπτωση ενος οχηματος.Στην λεξη ασφαλεια ολοι υποκλινονται και ετσι πρεπει .
Και μαλιστα ενος τετοιου γεγονοτος,που αν το καλοσκεφτεις, θα μπορουσα να μην γραφω τωρα για να μαθεις το προβλημα γιατι μπορει να βρισκομουν α λ λ ο ύ κατω απο αλλες συνθηκες.
Για σκεφτειτε την διαφορα του ηλεκτρικου απο το υδραυλικο.
Στο υδραυλικο σε προειδοποιει ,ενω στο ηλεκτρικο δεν προλαβαινεις να αντιδρασεις.
Τεσπα να εχουμε υγεια και Καλη Ανασταση ευχομαι

Ν.

υγ.Το ιδιο υποθετω θα εκανε και ο κυριος με τον οποιο μιλησα στην κεντρικη αντιπροσωπεια για ενα ιδιο θεμα αν τυχαινε στον ιδιο.
Απλα πρεπει να εισαι "κυριος"


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2016, 01:19:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ντίνο προφανώς το λέω από την άποψη οτι θα μπορούσαν να κανουν τους κινέζους απο την στιγμή που βγηκες απο την εγγύηση και να πληρώνεις κρεμαγιερα απο την τσέπη σου. Δεν ξέρω αν γνωρίζεις τιμή καινούργια αλλά είναι πανακριβη! Αφού εβγαλες άκρη είσαι μια χαρά. Καλά κάνεις προφανώς "και μιλάς.." εκει που πρέπει. Και εγώ το ίδιο θα έκανα.

Καλή ανάσταση να εχεις και εσύ με την οικογένεια σου.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2016, 11:55:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναμαστε καλα και να μην ξαναβγαλει τετοιο προβλημα

Εδω που τα λεμε κανενα προβλημα δεν θελουμε.

Τωρα αν εκαναν τους κινεζους,υπαρχουν και νομιμες υπηρεσιες που καταγγελεις τυχον παραπονα, ΜΜΕ ,web,κλπ
Αφου τα ξερετε
Αντε Καλο Πασχα


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2016, 12:38:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπατάρια όταν δουλεύει πόσο σου δείχνει?


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2016, 14:05:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομιζω 13,9-14,3

Η προηγουμενη(επειδη την αλλαξα πριν παω automotivo)με σβηστο κινητηρα 12,4.Η καινουργια 12,9


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάϊ 2016, 10:28:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακομα περιμενουμε ποτε θα ερθει το ανταλλακτικο
Η απολυτη ξεφτιλα
Αν το ειχα παραγγειλει απο ebay που λεει ο λογος,θα ειχε ερθει.
Σε περνανε και για μ@λ@κ@,σου λενε το παραγγειλαμε "αεροπορικως".
Δηλ αν το παραγγελναν σιδηροδρομικως πότε θα ερχοταν?
Υποτιθεται το παραγγειλαν την πεμπ 28/4 και την προηγουμενη Παρασκευη που πηγα ειπαν οτι θα ερθει αυτη τη Πεμπτη.
2 εβδομαδες?Την 1η εβδομαδα με αφησαν και χωρις αυτοκινητο και αν δεν τους ελεγα κατι δεν θα εδιναν ουτε την 2η(μου εδωσαν ενα 107).
Τι να πω, μακρια και αλαργα απο τετοιες εταιρειες.


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάϊ 2016, 10:49:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μη τα θες ολα δικα σου
Στο περασανε στην εγγυηση, δλδ δεν θα πληρωσεις τιποτα (ενω θα μπορουσαν να μην το κανουν , αφου ησουνα εκτος εγγυησης)
Σου δωσανε και αυτοκινητο , εστω και την 2η εβδομαδα
Παρολαυτα , το θες και γρηγορα
https://www.youtube.com/watch?v=8LiKL3OghvQ



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3322s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on