PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
STRIKAL (ΣΠΥΡΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 307 CC 1.6

Ένταξη: 30 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2016, 22:55:37    Θέμα δημοσίευσης: ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΩ ΣΤΟ PEUGEOT 307 CC ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΜΟΝΤΕΛΑ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ, ΣΧΕΣΗ ΠΑΝΤΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΤΙΜΗ

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΦΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΕΡΑ Ή ΜΕΓΑΛΗ ΟΘΟΝΗ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΥΠΕΡΒΟΛΗ. Ο ΗΧΟΣ ΜΟΝΟ Ή ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΟΘΟΝΗ ΜΕ ΕΝΔΙΚΤΙΚΕΣ ΛΥΧΝΙΕΣ.

ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΩ ΣΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΤΗΣ ΟΡΟΦΗΣ ΓΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ. ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΣΠΡΕΥ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ, ΑΛΛΟΙ TALK ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ
ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΣΤΑ ΔΥΟ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΘΕΣΑ....

Υ.Γ. ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΕΔΩ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΑ ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΕΠΙΕΙΚΙΑ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2016, 23:18:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενας φιλος εβαλε αισθητηρες με οθονιτσα με 17 ευρω απο ebay και εδω και 7 χρονια λειτουργουν απροβληματιστα. Η οροφη θελει σπρει σιλικονης. Οποιον σου ειπε το "τπτ" πυροβολα τον με συνοπτικες διαδικασιες Cool


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
notis1313 (notis)
Μέλος
Μέλος


Citroen saxo vts

Ένταξη: 02 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 185

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Μάρ 2016, 07:42:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα φιλε μου....επειδη τυχαινει κ εχω δοκιμασει διαφορες φθηνες κινεζιες (λογο επαγγελματος ηθελα να βαλω αισθητηρες) απο e bay που αλλες δεν ηταν ακριβης κ αλλες με τον εκκοφαντικο ηχο μου τρυπαγαν το κρανιο σε σημειο που ηθελα να ξηλωσω την ιδια ωρα κ στιγμη τους αισθητηρες μια θεωρω ειναι η καλυτερη λυση σε αφτερμαρκετ αισθητηρες κ στην συνιστω ανεπιφυλακτα....valeo...αυτη την στιγμη ειναι οι καλυτεροι...ψαχνοντας θα τους βρεις στην αγορα απο 80 μεχρι 100 ευρω...δεν νομιζω οτι αξιζει τον κοπο να πας σε κατι αλλο...για την εποχη ειναι λιγο ακριβοι αλλα εχεις το κεφαλι σου ησυχο....


Τελικα για το ξεματιασμα Ελαιολαδο ή Αγουρελαιο??

to car.gr εγραψε:έχει <σφυρήλατα>
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1086s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on