PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το κοπή τη πίτα MY2016 -- 14/2 @ Ψενύχτη!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Φεβ 2016, 19:44:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Blue Cub έγραψε:
...Καμια ωρα θα μου πουν τα ματια μου: ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΩΡΕ;! ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ! ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΟΘΟΝΕΣ!


by the way...

για την πολυωρη χρηση οθονης υπολογιστη/κινητου/led λαμπων κλπ κλπ θες γυαλια που να κοβουν την βλαβερη μπλε ακτινοβολια κυκλοφορουν με το ονομα blue blocker...ΑΛΛΑ...εχει σημασία πιο θα επιλέξεις αναλογα την χρηση που κανεις (αλλο το βιντεο και φωτο editing και αλλο ενας λογιστης πισω απο ενα excel-οφυλλο...) Wink Wink

επίσης καλό ειναι να εναν και ενα καποιο βαθμο για ξεκουραση των ματιων απο την παρατεταμενη προσαρμογη σε αυτην την αποσταση... Wink Wink


eye tip of the day απ τον οπτικό σας Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Φεβ 2016, 19:46:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να τωρα σκεψου ξερω γω να είχαμε τι λέσχη μας και να μαζευόμασταν για ομαδική προβολή.........!! Άντερο δεν θα μας έμενε πάλι....!! Και θα έλεγε ο Μάκης.... Σπύροοοοοοο δυνάμωσε λίγοοοοοοοο....... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Φεβ 2016, 20:30:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανθο καλά που έχουμε και σένα.
Γενικά τα μάτια μου είναι σε overdose. Μόνο όταν οδηγώ και κοιμάμαι δεν είμαι σε οθόνη. Δουλεύω, αραζω, τρώω, χεζω, μπροστά από ένα γυαλί. Στο τέλος δε θα θέλω γυαλιά αλλά γυαλινα ματια!


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Blue Cub στις Τετ 24 Φεβ 2016, 14:06:41, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Φεβ 2016, 06:33:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
Να τωρα σκεψου ξερω γω να είχαμε τι λέσχη μας και να μαζευόμασταν για ομαδική προβολή.........!! Άντερο δεν θα μας έμενε πάλι....!! Και θα έλεγε ο Μάκης.... Σπύροοοοοοο δυνάμωσε λίγοοοοοοοο....... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Δεν κάνουμε για τίποτα..... Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Φεβ 2016, 09:04:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
Σπύροοοοοοο δυνάμωσε λίγοοοοοοοο....... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Με κατι τετοια εχω πλανο με το Σπυρο πανω στο σκαμπο να ρολαρει το κουμπι της εντασης ενω δεν παει αλλο. Και το κανει ασυνειδητα! Ειχε φτασει να κανει το χερι την κινηση μονο του! Τον πεθανατε τον ανθρωπο. Μα τι παλικαρια ολοι! Laughing Laughing


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Blue Cub στις Τετ 24 Φεβ 2016, 14:04:53, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Φεβ 2016, 13:41:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Blue Cub έγραψε:
...Καμια ωρα θα μου πουν τα ματια μου: ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΩΡΕ;! ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ! ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΟΘΟΝΕΣ!


by the way...

για την πολυωρη χρηση οθονης υπολογιστη/κινητου/led λαμπων κλπ κλπ θες γυαλια που να κοβουν την βλαβερη μπλε ακτινοβολια κυκλοφορουν με το ονομα blue blocker...ΑΛΛΑ...εχει σημασία πιο θα επιλέξεις αναλογα την χρηση που κανεις (αλλο το βιντεο και φωτο editing και αλλο ενας λογιστης πισω απο ενα excel-οφυλλο...) Wink Wink

επίσης καλό ειναι να εναν και ενα καποιο βαθμο για ξεκουραση των ματιων απο την παρατεταμενη προσαρμογη σε αυτην την αποσταση... Wink Wink


eye tip of the day απ τον οπτικό σας Laughing Laughing Laughing


ΘΕΟΥΛΗΣ......!!!

Δημοσθένη οτι μπορούμε κάνουμε... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Φεβ 2016, 15:34:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Φεβ 2016, 18:15:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το μονταζ παει καλα. Τελικα παιρνω το χρονο μου και κανω καπως πιο μικρες τις σκηνες απο το να τις αφηνω να ρολαρουν μεχρι το επομενο "καλο" σκηνικο.
Επισης, νεα προσθηκη: Υποτιτλοι σε αυτα που ακουω στον ασυρματο, για να καταλαβαινουμε σε τι απανταω.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Φεβ 2016, 18:38:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Blue Cub έγραψε:
Το μονταζ παει καλα. Τελικα παιρνω το χρονο μου και κανω καπως πιο μικρες τις σκηνες απο το να τις αφηνω να ρολαρουν μεχρι το επομενο "καλο" σκηνικο.
Επισης, νεα προσθηκη: Υποτιτλοι σε αυτα που ακουω στον ασυρματο, για να καταλαβαινουμε σε τι απανταω.



Να δείτε στο τέλος η ταινία της εκδρομής θα ειναι καλυτερη ταινία από του Παπακαλιατη....Αν βγάλουμε εισητηρια παμε για sold out.... Laughing Laughing Laughing

Φήμες λένε οτι ο Σπυράκος ακόμα το ψηλώνει το hi-fi.... Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Φεβ 2016, 18:47:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MAD έγραψε:
Φήμες λένε οτι ο Σπυράκος ακόμα το ψηλώνει το hi-fi.... Laughing Laughing Laughing

ΠΕΘΑΝΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Φεβ 2016, 19:42:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια το παραθυρο το σενιαρε???χαχαχα....ειχε σεμεδακι πανω???


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2016, 01:44:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπως το θυμάσαι....!!! Και τωρα που το σκέφτομαι.... που ήσουν εσύ....?


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2016, 09:08:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτος ειναι ο Βασιλης που βαλατε τον Σπυρο να τον παρει τηλεφωνο;
Αυτος ο Σπυρος χατιρι δε χαλαει, παιδι για ολες τις δουλειες ονομα και πραγμα.

Επισης, μετα απο αλλο ενα error που με καθυστερησε λιγο, χθες βραδυ εφτασε το μονταζ αισιως μεχρι και την κοπη της πιτας! Εφυγε το δυσκολοτερο κομματι και κατεληξα απο 1 ωρα και 46 λεπτα υλικο στα 33. Το καλυψα ηδη το μισαωρο. Επομενο βημα, η βολτα μεχρι τη φωτογραφιση και η αναβαση για τον Ψενυχτη. Τα βιντεο απο την ταβερνα θα μπουν ατοφια.

Αργοτερα θα εχουμε την καταβαση για καφε και την επιστροφη οπου εκει θα πεσει πολυ πετσοκομμα στα βιντεο μιας και ειναι βραδυ και δεν υπαρχουν πολλα να φανουν.



Αντρεα αυτο που ειπες για ομαδικη προβολη...ακομα και χωρις τη λεσχη, οταν με το καλο τελειωσω το εργο, θα μπορουσε να γινει καπου; Και καλα prive πρεμιερα πριν την official δημοσιευση του. Cool


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2016, 14:58:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα τι να σου πω....? Δεν νομιζω να υπάρχει χώρος έξω που να μπορει να γίνει προβολή σε 30 άτομα ας πούμε.... Αν γινόταν όμως θα ήταν ασύλληπτο, δεν το συζητάμε...!!!


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2016, 15:03:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω δεν ειπα για 30 ατομα (δεν ξερω και ποσοι μαζευοσασταν μια Πεμπτη στη λεσχη). Ουτε ολοι οσοι ηταν στην εκδρομη. Απλα οσοι θα ερχοντουσαν στη Θεα, μια φορα να παμε σε ενα σπιτι με μεγαλη οθονη να το δουμε μια μερα πριν το ανεβασω για την προβολη και στους υπολοιπους.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2016, 16:49:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κλείστε σε κανα seven την αίθουσα με τα πλέηστέσηω και βάλτε το dvd και απολαύστε το Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2016, 23:53:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και μόλις τελείωσε και το κομμάτι ανάβαση-ταβερνα. Από τα 42 λεπτά υλικό μικρυνε στα 22. Είμαστε ήδη κοντά στη 1 ώρα βίντεο, το πάμε για ταινία!
Τώρα θυμήθηκα ότι το Youtube με αφήνει να ανεβάσω μόνο μέχρι 1μισή ώρα βίντεο.
Θα τα καταφέρω. Μένει μόνο κατάβαση και επιστροφή σε βραδινό φόντο οπότε πιο εύκολο.

Μήπως πρέπει να ανοίξω άλλο τοπικ με τίτλο "Το χρονικό του μονταζ" και να ανεβάζω εξελίξεις;

ΤΡΕΜΕ ΜΑΝΘΟ! Με κάτι τέτοια συχνά και μικρά ποστ, σε 15 χρονάκια θα χω φτάσει και γω τις 30.000 αναρτήσεις! (εσένα θα σε βγάλουμε στη σύνταξη)

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Φεβ 2016, 00:09:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαχαχαχα
Εγω να ξερεις οτι σε χαιρομαι
Με μερικους ακομα "νεους" (εδω μεσα εννοω) σαν κι εσενα σε ορεξη για συμμετοχη στα δρωμενα του κλαμπ κλπ κλπ ισως ξαναβρει την παλαιότερη αίγλη του...
Wink Wink

Κι ας με ξεπερασεις στα ποστ.. που χλωμο αλλα λεμε τωρα...χαχαχα οχι οτι εχει και καμμια σημασία βέβαια


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Φεβ 2016, 09:41:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Blue Cub έγραψε:
Τώρα θυμήθηκα ότι το Youtube με αφήνει να ανεβάσω μόνο μέχρι 1μισή ώρα βίντεο.
http://vimeo.com



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Φεβ 2016, 10:35:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Blue Cub έγραψε:
Τώρα θυμήθηκα ότι το Youtube με αφήνει να ανεβάσω μόνο μέχρι 1μισή ώρα βίντεο.
http://vimeo.com
Ευχαριστω Steve αλλα θα προσπαθησω να το στριμωξω μιας και στο Youtube εχω καναλι και ξερω τις διαδικασιες του. Εξαλλου πρεπει να ανεβαζω υλικο για να μου προσφερει προσβαση σε παραπανω χρονο uploading. Οταν εχεις καινουριο καναλι μπορεις μεχρι 15λεπτα και σταδιακα κερδιζεις τα προνομια.
Ειμαι στο 1:02:00, τι διαλο, σιγα μην καλυψω 28 λεπτα για το τελευταιο κομματι της..."βιντεοταινιας" πλεον.
Ας μη λεω μεγαλα λογια ομως. Στα κενα του Σαββατοκυριακου θα προσπαθησω να τελειωσω τα παντα.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενη
Σελίδα 11 από 13

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3211s (PHP: 59% - SQL: 41%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on