PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το κοπή τη πίτα MY2016 -- 14/2 @ Ψενύχτη!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιαν 2016, 11:37:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aναμονη μεχρι την Κυριακη για το αναλυτικο πρόγραμμα....! Cool


UPDATE:
    Giannis307
    Blue Cub
    MAD
    taskom
    'Andy'-lag
    athanas
    Road_Runner
    Ghost Dog
    Mono AEK
    android
    iceage - xrisa xs
    Stevon
    MEMsound (Πιθανως, εκτος οικογενειακων υποχρεωσεων)
    kpsig (Ειπες για καπου κοντα, δεν ξερω αν σε βολευει τελικα)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kostaswannabe (Κωστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye 2010 F/L

Ένταξη: 02 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 408
Τόπος: νοτια προαστια περιξ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιαν 2016, 11:59:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέσα κ εγω 2 άτομα σίγουρα. Απλά περιμένω αναμονή γι άλλα 2 γ αυτο δεν είχε γράψει αλλά επειδή βλέπω να μην μείνει καρέκλα 2 άτομα σίγουρα κ μέχρι την Κυριακή βλέπουμε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιαν 2016, 12:34:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άρη μήπως να πω του Δημήτρη αντί για τον κουκλεντέ, να σετάρουμε τον Τίκη μπας και κάνουμε κανά βρωμοσκηνικό εκεί στο βουνό....? Twisted evil Laughing Twisted evil Laughing Twisted evil Laughing Twisted evil Laughing


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Ιαν 2016, 04:27:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
Άρη μήπως να πω του Δημήτρη αντί για τον κουκλεντέ, να σετάρουμε τον Τίκη μπας και κάνουμε κανά βρωμοσκηνικό εκεί στο βουνό....? Twisted evil Laughing Twisted evil Laughing Twisted evil Laughing Twisted evil Laughing

Mη μου βαζεις ιδεες, γιατι πηγα και το εβαλα μπροστα σημερα και σαλταραααα...... Evil Twisted evil Evil Twisted evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Ιαν 2016, 04:32:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανήμερα της γιορτής των ερωτευμένων, θα πραγματοποιηθεί το κοπη τη πιτα μας .....
και θα ερωτοτροπήσουμε με αρνάκι γιουλμπαΣι στον Ψενυχτη του Σπυρακου ! ! ! !



Το πρόγραμμα σε γενικές γραμμές θα είναι το παρακάτω:

10:00: μαζευόμαστε στα πρώτα διόδια (Ελευσίνα)

11:30: πάμε για καφεδάκι σε προβλεπόμενη καφετέρια
και μετά...

13:30: ανηφορίζουμε για τις Βρυσούλας Ψυλοκάστρου, όπου θα πάμε στον "Ψενύχτη" του Σπυράκου του Βαλημίτη!!!!!!

18:00: "Κατέβασμα" στο Ξυλόκαστρο και σπέσιαλ γλυκάκι (και καφέ) όποιος θέλει και επιστροφή...


Τηλ. Ghost-Dog: "ΕυΨι-Εννέα-Εβδομηνταδύο-Εβδομηντατρια-Τριανταπέντε-ΣαρανταευΨι"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Ιαν 2016, 09:05:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να τες και οι official ανακοινώσεις!
Ωραία πράματα. Ανυπομονώ Very happy


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PeugeotakiasGT (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 208 1.6 Gti (2015)

Ένταξη: 20 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 93

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Ιαν 2016, 14:16:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ που έιμαι από πάτρα που μπορούμε να δώσουμε Ραντεβού? Αν χωράω στην παρέα! δεν θα αφήσω τον τασούλι να είναι μόνος του!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΑΝΤΡΕΑΣ (ΑΝΤΡΕΑΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


208GTI FACE LIFT

Ένταξη: 24 Ιαν 2016
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Ιαν 2016, 18:55:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ

ΕΚΤΩς ΚΑΙ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑΤΕ ΚΑΠΟΥ ΠΟΙΟ ΚΟΝΤΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Ιαν 2016, 19:28:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα έρθω και εγώ,αν δεν βρέχει χιονίζει θα έρθει και το αμάξι Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Ιαν 2016, 20:50:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρη πρεπει να βγει που θα ειναι ο καφες ωστε να ρθει καποιος να μας βρει απο τα νοτια η εστω καπου στην διαδρομη προς τα εκει με καποια μινι σταση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Φεβ 2016, 09:39:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλωνω συμμετοχη με συζυγο και τεκνα, εκτος απροοπτου, γιατι ο πραγραμματισμος για μενα συνηθως γινεται 1-2 μερες πριν.(δεν ξερω τι μπορει να εχει προκυψε σε 2 εβδομαδες εννοω).


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Φεβ 2016, 10:06:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:

Τηλ. Ghost-Dog: "ΕυΨι-Εννέα-Εβδομηνταδύο-Εβδομηντατριo-Τριανταπέντε-ΣαρανταευΨι"


Fixed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Φεβ 2016, 18:18:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θέμα είναι να μην μας την κάνουν οι αγροτες....επισης διαδρομη απο πανω η από την παλιά...?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Φεβ 2016, 21:39:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
'Andy'-lag έγραψε:
Άρη μήπως να πω του Δημήτρη αντί για τον κουκλεντέ, να σετάρουμε τον Τίκη μπας και κάνουμε κανά βρωμοσκηνικό εκεί στο βουνό....? Twisted evil Laughing Twisted evil Laughing Twisted evil Laughing Twisted evil Laughing

Mη μου βαζεις ιδεες, γιατι πηγα και το εβαλα μπροστα σημερα και σαλταραααα...... Evil Twisted evil Evil Twisted evil Evil


Εγώ πάντως τα βγάλω το μάυρο. Και πιθανόν με σετάπ Mini GpA (στο πορτ-μπακάζ). Άντε να κάνει και κανένα χλμ η cs. Βρες δανικές πινακίδες δεν θέλω δικαιολογίες.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Φεβ 2016, 09:57:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Ghost Dog έγραψε:
'Andy'-lag έγραψε:
Άρη μήπως να πω του Δημήτρη αντί για τον κουκλεντέ, να σετάρουμε τον Τίκη μπας και κάνουμε κανά βρωμοσκηνικό εκεί στο βουνό....? Twisted evil Laughing Twisted evil Laughing Twisted evil Laughing Twisted evil Laughing

Mη μου βαζεις ιδεες, γιατι πηγα και το εβαλα μπροστα σημερα και σαλταραααα...... Evil Twisted evil Evil Twisted evil Evil


Εγώ πάντως τα βγάλω το μάυρο. Και πιθανόν με σετάπ Mini GpA (στο πορτ-μπακάζ). Άντε να κάνει και κανένα χλμ η cs. Βρες δανικές πινακίδες δεν θέλω δικαιολογίες.


Θα φερω την αστυνομια, το νου σας....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Φεβ 2016, 12:09:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
Αρη πρεπει να βγει που θα ειναι ο καφες ωστε να ρθει καποιος να μας βρει απο τα νοτια η εστω καπου στην διαδρομη προς τα εκει με καποια μινι σταση


σωστο..

Giannis307 έγραψε:
Το θέμα είναι να μην μας την κάνουν οι αγροτες....επισης διαδρομη απο πανω η από την παλιά...?


σωστοτερο...
και βασικοτατο


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Φεβ 2016, 13:35:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Ghost Dog έγραψε:
'Andy'-lag έγραψε:
Άρη μήπως να πω του Δημήτρη αντί για τον κουκλεντέ, να σετάρουμε τον Τίκη μπας και κάνουμε κανά βρωμοσκηνικό εκεί στο βουνό....? Twisted evil Laughing Twisted evil Laughing Twisted evil Laughing Twisted evil Laughing

Mη μου βαζεις ιδεες, γιατι πηγα και το εβαλα μπροστα σημερα και σαλταραααα...... Evil Twisted evil Evil Twisted evil Evil


Εγώ πάντως τα βγάλω το μάυρο. Και πιθανόν με σετάπ Mini GpA (στο πορτ-μπακάζ). Άντε να κάνει και κανένα χλμ η cs. Βρες δανικές πινακίδες δεν θέλω δικαιολογίες.


Τα'παμε τα συμφωνήσαμε.... Twisted evil Twisted evil Twisted evil


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
roufosk2 (kostas)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 GT

Ένταξη: 09 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 63

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2016, 20:07:44    Θέμα δημοσίευσης: ekdromi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Giannis307
Blue Cub
MAD
taskom
'Andy'-lag
athanas
Road_Runner
Ghost Dog
Mono AEK
android
iceage - xrisa xs
Stevon
MEMsound (Πιθανως, εκτος οικογενειακων υποχρεωσεων)
kpsig (Ειπες για καπου κοντα, δεν ξερω αν σε βολευει τελικα)



Cool μεσα και εγω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Φεβ 2016, 18:27:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν επειδή δεν βλέπω και πολύ κινητικότητα για πάμε άλλη μια...

1)Που πάμε εναλλακτικά αν είναι κλειστά λόγο αγροτών τα διόδια?
2)Ο καθένας πόσους θα φέρει για να καονησβλω για πίτα Εγώ και για φαγητό ο Άρης?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Kostaswannabe (Κωστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye 2010 F/L

Ένταξη: 02 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 408
Τόπος: νοτια προαστια περιξ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Φεβ 2016, 18:50:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1) όπου και να πάμε εκτός Αττικής μπλόκα θα συναντήσουμε φαντάζομαι. Βασικα ακόμα και εντός Αττικής σε κάποια σημεία.
2)2 σίγουρα από μένα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Επόμενη
Σελίδα 3 από 13

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2643s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on