PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Aγγελιες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 17:28:18    Θέμα δημοσίευσης: Aγγελιες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιος εσβησε και γιατι προ ολιγης ωρας μια αγγελια που μπηκε απο το μελος "stentor" περι πωλησης εκκεντροφορων και προγραμματος?

Υ.Γ. και μη μου πει καποιος οτι εχει οριο 30 ποστ για τις αγγελιες,γιατι θα καταντησει πολυ γραφικος... Evil


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 17:35:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=19109
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 17:53:55    Θέμα δημοσίευσης: Re: Aγγελιες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Ποιος εσβησε και γιατι προ ολιγης ωρας μια αγγελια που μπηκε απο το μελος "stentor" περι πωλησης εκκεντροφορων και προγραμματος?

Υ.Γ. και μη μου πει καποιος οτι εχει οριο 30 ποστ για τις αγγελιες,γιατι θα καταντησει πολυ γραφικος... Evil


...βρε Σταύρο,γραφικός ξεγραφικός έτσι είναι οι κανόνες που θεσπίστηκαν πριν λίγο καιρο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 18:17:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μανο,με το "γραφικος" εννουσα,πως υπηρξαν/υπάρχουν μελη που με λιγοτερα απο 30 ποστς δημοσιευσαν αγγελίες Rolling eyes

οπως jimboy,vertigo,xali...jr,ωαgelis 207 rallye,billakos16v κτλ κτλ κτλ

Δηλ 2 μετρα και δυο σταθμά? ας προσεχετε λίγο για να μην δινετε δικαιωματα.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kane στις Δευ 22 Φεβ 2010, 18:23:41, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 18:19:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα οποία παίρνουν τον δρόμο τους και γι αυτό μείνανε 3 σελίδες αγγελίες και θα μείνουν και λιγότερες Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 18:39:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και βεβαίως μερικοί από αυτούς που αναφέρεις απλά δημιούργησαν την αγγελία τους πριν την θέσπιση των νέων κανονισμών και είναι λιγάκι άκομψο να τις σβήσουμε τώρα Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
m_r_c (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


saxo vts 16v

Ένταξη: 28 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 29
Τόπος: Πειραιάς-Μήλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 19:40:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Και βεβαίως μερικοί από αυτούς που αναφέρεις απλά δημιούργησαν την αγγελία τους πριν την θέσπιση των νέων κανονισμών και είναι λιγάκι άκομψο να τις σβήσουμε τώρα Exclamation


Και εγώ είχα αγγελία πριν τους νέους κανονισμούς και σβήστηκε. Βέβαια στο forum γράφτηκα γιατί με ενδιαφέρει και το διαβάζω καθημερινά (αν και δε γράφω) και όχι για να βάζω αγγελίες και δε με πείραξε. Ίσα ίσα που συμφωνώ με τους νέους κανονισμούς. Απλά πρέπει να ισχύουν για όλους όπως είπε και ο Σταύρος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 20:41:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
μανο,με το "γραφικος" εννουσα,πως υπηρξαν/υπάρχουν μελη που με λιγοτερα απο 30 ποστς δημοσιευσαν αγγελίες Rolling eyes

οπως jimboy,vertigo,xali...jr,ωαgelis 207 rallye,billakos16v κτλ κτλ κτλ

Δηλ 2 μετρα και δυο σταθμά? ας προσεχετε λίγο για να μην δινετε δικαιωματα.


Σταύρο όπως είπε και ο steve σιγά σιγά όλες παίρνουν τον δρόμο τους.....
Όπως είδες οι σελίδες μειώθηκαν κατά πολύ...τώρα αν έχει ξεφύγει και κάτι θα διορθωθεί...όχι όμως ότι λειτουργούμε με δύο μέτρα και δύο σταθμά...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dumah (Θεόφιλος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 27 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2010, 16:30:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Και βεβαίως μερικοί από αυτούς που αναφέρεις απλά δημιούργησαν την αγγελία τους πριν την θέσπιση των νέων κανονισμών και είναι λιγάκι άκομψο να τις σβήσουμε τώρα Exclamation



Όπα όπα...
Και εγώ μπορεί να ήμουν καινούριο μέλος, αλλά είχα βάλει την αγγελία μου πολύ πιο πριν από τη θέσπιση των καινούριων κανόνων...
Και τη σβήσατε...Τί έχεται να πείτε για αυτό;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2010, 16:50:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dumah έγραψε:
COOL ALEXIS έγραψε:
Και βεβαίως μερικοί από αυτούς που αναφέρεις απλά δημιούργησαν την αγγελία τους πριν την θέσπιση των νέων κανονισμών και είναι λιγάκι άκομψο να τις σβήσουμε τώρα Exclamation



Όπα όπα...
Και εγώ μπορεί να ήμουν καινούριο μέλος, αλλά είχα βάλει την αγγελία μου πολύ πιο πριν από τη θέσπιση των καινούριων κανόνων...
Και τη σβήσατε...Τί έχεται να πείτε για αυτό;


...ότι για να μην δημιουργηθούν παρεξηγήσεις όλες οι αγγελίες παλιές και νέες σβήστηκαν...
Επαναλαμβάνω ότι αν υπάρχουν μερικές που έχουν ξεφύγει απο την προσοχή μας θα σβηστούν και αυτές άμεσσα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JIMBoy1 (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Xsara με καρδιά ''λιονταριου'' (turbo)

Ένταξη: 23 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Φεβ 2010, 00:33:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
μανο,με το "γραφικος" εννουσα,πως υπηρξαν/υπάρχουν μελη που με λιγοτερα απο 30 ποστς δημοσιευσαν αγγελίες Rolling eyes

οπως jimboy,vertigo,xali...jr,ωαgelis 207 rallye,billakos16v κτλ κτλ κτλ

Δηλ 2 μετρα και δυο σταθμά? ας προσεχετε λίγο για να μην δινετε δικαιωματα.

Εχεις δικιο δε το καταλαβα κ δεν με ενημερωσε καποιος...(αφου δεν το ειδα...)Εγινε απο λαθος πιο νωρις Rolling eyes μπαινω καθε μερα κ παρακολουθω πολλα θεματα αλλα δε ποσταρω αν δε ξερω η αν δε χρειαζεται να το κανω(που πολλοι το κανουν για να ανεβασουν ποστς) ετσι λειτουργω σε ολα τα forum εγω.
Ευχαριστω.
Με εκτιμηση κ σεβασμο σε ολους τους διαχειριστες κ το club.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NOS KOS (kosmas)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 13 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 84
Τόπος: peiraias

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Μάρ 2010, 18:09:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JIMBoy1 έγραψε:
kane έγραψε:
μανο,με το "γραφικος" εννουσα,πως υπηρξαν/υπάρχουν μελη που με λιγοτερα απο 30 ποστς δημοσιευσαν αγγελίες Rolling eyes

οπως jimboy,vertigo,xali...jr,ωαgelis 207 rallye,billakos16v κτλ κτλ κτλ

Δηλ 2 μετρα και δυο σταθμά? ας προσεχετε λίγο για να μην δινετε δικαιωματα.

Εχεις δικιο δε το καταλαβα κ δεν με ενημερωσε καποιος...(αφου δεν το ειδα...)Εγινε απο λαθος πιο νωρις Rolling eyes μπαινω καθε μερα κ παρακολουθω πολλα θεματα αλλα δε ποσταρω αν δε ξερω η αν δε χρειαζεται να το κανω(που πολλοι το κανουν για να ανεβασουν ποστς) ετσι λειτουργω σε ολα τα forum εγω.
Ευχαριστω.
Με εκτιμηση κ σεβασμο σε ολους τους διαχειριστες κ το club.
ναι κ εγω εχω φαει απειρο χρονο κ προσοπικη εργασια λογω οτι το γουσταρω το αθλημα κ τη βελτιωση κ οποτε παω να βαλω μια αγγελια μου τη σβηνουν ημαρτον δηλαδη!τι ας πουμε..πρεπει να εισαι ολη μερα πανω απο 1 pc κ να ποσταρεις?
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
κ δεν συμφωνω καθολου με μερικους κανονες για τις πωλησεις!
δηλαδη αν υπαρχει μια αγγελια μεσα δεν μπορεις να βαλεις ιδια αγγελια?
αρα αυτος που ενδιαφερεται να αγορασει κ καιγεται πρεπει να δωσει οσα ζηταει αυτος που το πουλαει...τι να πω Shocked Laughing




http://www.youtube.com/watch?v=cZmJVCSzEqc
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Μάρ 2010, 18:18:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NOS KOS έγραψε:
ναι κ εγω εχω φαει απειρο χρονο κ προσοπικη εργασια λογω οτι το γουσταρω το αθλημα κ τη βελτιωση κ οποτε παω να βαλω μια αγγελια μου τη σβηνουν ημαρτον δηλαδη!τι ας πουμε..πρεπει να εισαι ολη μερα πανω απο 1 pc κ να ποσταρεις?
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
κ δεν συμφωνω καθολου με μερικους κανονες για τις πωλησεις!
δηλαδη αν υπαρχει μια αγγελια μεσα δεν μπορεις να βαλεις ιδια αγγελια?
αρα αυτος που ενδιαφερεται να αγορασει κ καιγεται πρεπει να δωσει οσα ζηταει αυτος που το πουλαει...τι να πω Shocked Laughing


1. Το να έχεις σύνολο 30 ποστ δεν είναι όλη μέρα στο pc.
2. δεν μπορεί να βάλει το ίδιο άτομο την ίδια αγγελία παραπάνω από μία φορά, για να μην υπάρχουν διπλοποσταρίσματα απ το ίδιο αντικείμενο. οπότε δεν χρειάζεται να πεις τίποτα Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NOS KOS (kosmas)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 13 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 84
Τόπος: peiraias

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Μάρ 2010, 18:22:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
NOS KOS έγραψε:
ναι κ εγω εχω φαει απειρο χρονο κ προσοπικη εργασια λογω οτι το γουσταρω το αθλημα κ τη βελτιωση κ οποτε παω να βαλω μια αγγελια μου τη σβηνουν ημαρτον δηλαδη!τι ας πουμε..πρεπει να εισαι ολη μερα πανω απο 1 pc κ να ποσταρεις?
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
κ δεν συμφωνω καθολου με μερικους κανονες για τις πωλησεις!
δηλαδη αν υπαρχει μια αγγελια μεσα δεν μπορεις να βαλεις ιδια αγγελια?
αρα αυτος που ενδιαφερεται να αγορασει κ καιγεται πρεπει να δωσει οσα ζηταει αυτος που το πουλαει...τι να πω Shocked Laughing


1. Το να έχεις σύνολο 30 ποστ δεν είναι όλη μέρα στο pc.
2. δεν μπορεί να βάλει το ίδιο άτομο την ίδια αγγελία παραπάνω από μία φορά, για να μην υπάρχουν διπλοποσταρίσματα απ το ίδιο αντικείμενο. οπότε δεν χρειάζεται να πεις τίποτα Razz

Προτού ανοίξετε κάποιο νέο topic ή γράψετε κάποιο μύνημα, χρησιμοποιείστε την λειτουργία της αναζήτησης για να βρείτε μήπως υπάρχει κάτι παρόμοιο ήδη γραμμένο.

αυτο ισχυει για το ιδιο ατομο?? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
30 ποστ συμφωνω οτι δεν ειναι πολλα αλλα αν εισαι σε 15 φορθμ γραμενος κ θελει το κατηενα απο καμια 50αρια ποστ??
αρα την εκανες! Rolling eyes Cool Laughing




http://www.youtube.com/watch?v=cZmJVCSzEqc
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Μάρ 2010, 18:28:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NOS KOS έγραψε:
Προτού ανοίξετε κάποιο νέο topic ή γράψετε κάποιο μύνημα, χρησιμοποιείστε την λειτουργία της αναζήτησης για να βρείτε μήπως υπάρχει κάτι παρόμοιο ήδη γραμμένο.

αυτο ισχυει για το ιδιο ατομο?? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
30 ποστ συμφωνω οτι δεν ειναι πολλα αλλα αν εισαι σε 15 φορθμ γραμενος κ θελει το κατηενα απο καμια 50αρια ποστ??
αρα την εκανες! Rolling eyes Cool Laughing


όπως μπορείς να δεις εδώ http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=19109 ο κανόνας που αναφέρεις είναι γενικότερα για το φόρουμ. αυτό συμβαίνει για να μην υπάρχουν πολλά θέματα που να μιλάνε για το ίδιο πράγμα και να είναι όλα μαζεμένα σε ένα. για τις αγγελίες διευκρινίζονται πιο κάτω σε αυτή την σελίδα ποιοι "ειδικοί" κανόνες ισχύουν.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Μάρ 2010, 21:50:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NOS KOS έγραψε:
ναι κ εγω εχω φαει απειρο χρονο κ προσοπικη εργασια λογω οτι το γουσταρω το αθλημα κ τη βελτιωση κ οποτε παω να βαλω μια αγγελια μου τη σβηνουν ημαρτον δηλαδη!τι ας πουμε..πρεπει να εισαι ολη μερα πανω απο 1 pc κ να ποσταρεις?
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
κ δεν συμφωνω καθολου με μερικους κανονες για τις πωλησεις!
δηλαδη αν υπαρχει μια αγγελια μεσα δεν μπορεις να βαλεις ιδια αγγελια?
αρα αυτος που ενδιαφερεται να αγορασει κ καιγεται πρεπει να δωσει οσα ζηταει αυτος που το πουλαει...τι να πω Shocked Laughing


...θα σε παρακαλούσα απο τη στιγμή που είσαι στο forum να σέβεσαι και τους κανόνες που υπάρχουν σε αυτό...
Ξέρεις πολύ καλά για το όριο των 30 δημοσιεύσεων που χρειάζεται πριν ποστάρεις αγγελία για πρώτη φορά και όχι απλά δεν το τηρείς αλλά συνεχίζεις και ανεβάζεις παρόλο που στις διαγράφουμε συνεχώς...
Αυτό αν μη τι άλλο δείχνει ασέβια προς όλο το forum και σε όλα τα μέλη που τηρούν τους κανόνες που έχουν θεσπιστεί...
Θα σε ξαναπαρακαλέσω λοιπόν να σταματήσεις να ανεβάζεις αγγελίες μέχρι να συμπληρώσεις τον απαιτούμενο αριθμό δημοσιεύσεων....

Επίσης το να μην συμφωνείς με τους κανόνες του psclub (αν και δεν σε ρώτησε κανείς) είναι δικαίωμα σου όταν δεν συμμετέχεις...απο τη στιγμή όμως που συμμετέχεις πρέπει και να τους σέβεσαι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mr 206 (Άρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.1 8V (1999)

Ένταξη: 10 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 5
Τόπος: ΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Απρ 2010, 17:24:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βλεποντας τις αγγελιες καιρο τωρα θα ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα.Βλεπω πολλους χρηστες που πουλανε κατι να δεχονται "επιθεσεις" απο αλλα μελοι σχετικα με την τιμη της αγγελιας τους.Επισης υπαρχει και η εμεση διαφημηση απο μελοι σε μια αγγελια που την βαζει "γνωστος" του.Και τελος αυτο που παρατηρω συχνα ειναι η προσπαθεια μειωσεις της τιμη με παζαρια που πιστευω οτι "προσβαλουν" τον πωλητη.
Κατα την αποψη μου οι αγγελιες και τα μηνυματα που τις ακολουθουν θα πρεπει να ειναι σχετικα με την πιο λεπτομερη περιγραφη του πωλουμενου ειδους ή για καποιες επεξηγησεις.Τα παζαρια και οι κριτικες καλες ή κακες μπορουν να αποσταλουν και μεσω πμ.


Be quick, be quiet, be on time...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Απρ 2010, 20:09:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και τα παζάρια μεσ τη πώληση είναι φίλε μου!


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mr 206 (Άρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.1 8V (1999)

Ένταξη: 10 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 5
Τόπος: ΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Απρ 2010, 20:47:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν διαφωνω σε αυτο που λες για τα παζαρια αλλα εαν πχ πουλουσες το αυτοκινητο σου και το εδινες (λεμε τωρα) 15000€ και σου εγραφα εγω απο κατω:"Φιλαρακο εαν θες 10000€ το πηρα".Αυτο σε προσβαλει ή οχι;;;;Εμενα προσωπικα με προσβαλει!!!


Be quick, be quiet, be on time...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Απρ 2010, 02:03:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sorry, αλλα οποιος πει κατι τετοιο ειναι και ο ιδιος μλκς....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 1 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2314s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on