PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αναβάθμιση forum 2016
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Τι πρέπει να γίνει με τα παλιά μηνύματα;
Να ενσωματωθούν στο νέο forum (θα πάρει παραπάνω χρόνο)
75%
 75%  [ 51 ]
Να παραμείνουν στο παλιό forum (θα είναι διαθέσιμα προς αναζήτηση)
13%
 13%  [ 9 ]
Να διαγραφούν και να ξεκινήσουν όλα από την αρχή (το πιο γρήγορο)
7%
 7%  [ 5 ]
Κάτι άλλο
4%
 4%  [ 3 ]
Σύνολο Ψήφων : 68

Δεν έχετε δικαίωμα συμμετοχής στην παραπάνω φανερή ψηφοφορία.
Συγγραφέας Μήνυμα
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιαν 2016, 14:10:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω θα ελεγα καταρχην να υπαρχουν υποενοτητες σε καθε θεμα για καθε αυτοκινητο
πχ. εισαγωγη - εξαγωγη
206
207
208
κλπ
κι εκει μεσα να δημιουργουνται τα νεα θεματα
επισης να μεταφερθουν απο το παλιο σε καθε υποενοτητα τα αντιστοιχα θεματα με ξεσκαρταρισμα οσων εχουν ανοιξει τα ιδια η θεματα που δεν εχουν απαντηθει

επισης οπως ειπε και ο δημοσθενης να υπαρχει δυνατοτητα αλμπουμ για καθε μελος

αυτα και καλα κουραγια!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιαν 2016, 16:34:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το ερωτημα ειναι απλο.
να κρατηθουν τα παλια ή να φυγουν

η απαντηση επισης απλη.

να διατηρηθουν τα χρησιμα ως ενεργα και τα παλια μπορουν να μεινουν ως ιστορικη αναδρομη στον κοπο και τις ωρες που φαγαμε ορισμενοι εδω μεσα

θα μου πειτε σιγα τα ωα...

οντως για μερικους ετσι μπορει να ειναι
μερικοι αλλοι ομως ξοδεψαμε πολι χρονο και κοπο για ολο αυτο

ακομα και οι παλιες προσφορες μονο και μονο για να δειχνουν οτι οντως καποτε καποιοι καναμε δουλεια ειναι για μενα λαθος να "αφανιστουν"

ειναι επισης λαθος να διαγραφουν ακομα και τα τοπικ χαβαλε που υπαρχουν...καποτε καναμε πλακα με αυτα...ειναι ωραιες αναμνησεις

για ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΥΣ

για αυτους που γουσταραμε τα λιονταρακια μας και δεν ηταν απλα "4 ροδες αναλωσιμες" σημερα "αυτο το καρο", αυριο το επόμενο κλπ κλπ

οσοι δεν το καταλαβαινετε μαλλον προσσεγγιζετε λιγο διαφορετικα το νοημα του "ιδιο παθος" (ή και καθολου)

σορρυ (και χωρις καμμια κακια και με ΑΠΟΛΥΤΟ σεβασμο) το φορουμ αυτο... δεν ειναι για εσας. τοσο απλα

εσεις θα προτιμουσατε μια "peugeot-pedia" (κατα το wikipedia)

ναι αλλα για οσους το ζησαμε και το ζουμε το κλαμπ...το PSClub ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ

το φορουμ το κλαμπ, ο καυημερινος χαβαλες, ηταν η καθημερινη επαφη των μελων για οταν δεν βρισκομασταν -- ΟΣΟΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ...

για τους υπολοιπους ναι μπορει να υπαρχει ενα "καθαρος τακτοποιημενος χωρος" τυπου εγκυκλωπειδιας τεχνικων στοιχειων Peugeot ---- ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΕΙ ΚΟΣΜΟΣ που να εχει ορεξη και χρονο να κατσει να το φτιαξει --- στα τοσα χρονια δεν βρεθηκε η αληθεια ειναι και οποτε το ξεκινησαμε καποιο καπου το σταματησαμε


αυτα τα ολιγα ρομαντικα Wink Wink Wink Wink Wink


υγ... εμενα ειλικρινα δεν με χαλαει και ετσι οπως ειναι...οκ αμαθετε και μια ανανεωμενη γκαλερυ ε ας την προσθεση ο τσατασος...ξερω γω... αλλα γιατι να φορτωνουμε τον σερβερ μας και να το πληρωνουμε τον χωρο αυτο...ενω μπορει απλα να υπαρχει ενα λινκ στο προφιλ του καθενος για την αντιστοιχη γκαλλερυ που (ουτως η αλλως οι περισσοτεροι εχουμε σε καποιο φωτοσαιτ τυπου Photobucket / instagram / κλπ κλπ)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιαν 2016, 18:42:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγαπάω Μάνθο! Smile


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιαν 2016, 19:28:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Blue Cub έγραψε:
Κατι εξτρα: Παιζει με την αναβαθμιση να επανενεργοποιηθουν τα προσωπικα φωτογραφικα αλμπουμ εκτος μελων συλλογου;


Τα έξτρα θα τα δούμε σε 2η φάση.
Θα ακολουθήσει και εκεί η σχετική ψηφοφορία.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιαν 2016, 19:34:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:

Και υπενθυμίζω ότι αν πάει η δουλειά πάλι με την φιλοσοφία του "από τον ελεύθερο μου χρόνο ασχολούμαι και κάνω κάτι στο φόρουμ", θα πατώσει δις.


Κάπως έτσι θα πάει, γιατί ο καθένας μας έχει άλλες δουλειές σε προτεραιότητα.
Όταν γίνουμε συνταξιούχοι, ίσως να αλλάξει η κατάσταση Laughing


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιαν 2016, 00:33:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Steve έγραψε:

Και υπενθυμίζω ότι αν πάει η δουλειά πάλι με την φιλοσοφία του "από τον ελεύθερο μου χρόνο ασχολούμαι και κάνω κάτι στο φόρουμ", θα πατώσει δις.


Κάπως έτσι θα πάει, γιατί ο καθένας μας έχει άλλες δουλειές σε προτεραιότητα.
Όταν γίνουμε συνταξιούχοι, ίσως να αλλάξει η κατάσταση Laughing
Κρατιέμαι πάλι να μην απαντήσω, αλλά για ακόμα μια φορά, δε γίνεται Sad

Άρα ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος και ανανεωμένος, ακολουθώντας το σκεπτικό του ΠΑΣΟΚ και λοιπών κομμάτων, ότι η διοίκηση πρέπει να πάει από Παπανδρέου σε Παπανδρέου, ή τέλοσπαντων, ότι είναι "οικογενειακή υπόθεση";

Σου είναι μάλλον αδύνατον ύστερα από 14 συναπτά έτη καθαρά και μόνο λόγω "αρχών", να παραδώσεις σε κάποιον τα admin user/pass και να κάνεις πέρα να αναλάβει κάποιος τα ηνία, μπας και δούμε αν κλάνει ο πεθαμένος;

Αντί λοιπόν να προσπαθήσει το forum να είναι "σύχρονο" και στο ρυθμό του συμβαίνει τώρα, θα κρατηθεί η συνταγή της αποτυχίας και του "όταν έχουμε χρόνο, θα ασχολιόμαστε", έτσι ώστε να πατώσει δις.

Bravo! Rolling eyes


Ώριμες σκέψεις με αρκετή προοπτική για εξέλιξη!



---

Υ.Γ. προς "ρομαντικούς": Τα νέα μέλη, για να έχουν κάτι που θα τους κάνει να έρθουν και να γίνουν νέα μέλη έτσι ώστε να υπάρχει ζωή και κίνηση και έσοδα, είναι τα τρέχοντα πράγματα.

ΧΕΣΤΗΚΑΝ αν έγιναν 100 trackday παλαιότερα, 100 touring, 500 καφέδες και 1.000.000 χαβαλέδες.

Τους νοιάζει τί γίνεται τώρα. Και αν υπάρχει στασιμότητα ή αν δεν υπάρχει κάτι ΤΩΡΑ, απλά αποχωρούν και πάνε αλλού που κάτι συμβαίνει τώρα.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιαν 2016, 21:49:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εσοδα "για εμας" ποτε δεν μας ενδιαφεραν.

εσοδα για τον Συλλογο ειχε νοημα οταν υπηρχε Λεσχη για να μαζευουμαστε (αντε πες και τωρα μια μικρη αναγκη για λογους φιλοξενιας σερβερ κλπ που νομιζω το καλυπτει το "ΔΣ"/κλπ και ειναι και μικρο το ποσο απ οτι εχω καταλαβει)

καποια στιγμη ομως σταματησαμε να πολυμαζευομαστε οποτε ανεξαρτητως αν τελικα την αφησαμε την Λέσχη γιατι δεν "εβγαινε" μεταξυ μας δεν ειχε και πολυ νοημα να την εχουμε γιατι οσοι μαζευομασταν εκει στα τελευταια της...ε οι ιδιοι πανω κατω μαζευομαστε και τωρα για καφε τις Πεμπτες

περι εκδηλωσεων του "ΤΩΡΑ"... απο οσα εχω δει:

τρακντει (με το κλαμπ) - λεφτα απο τους περισσοτερους δεν πολυπαιζουν και συνηθως... οποτε εχει καποιος διαθεσιμα παει μονος του και παιζει...

εκδρομες (με το κλαμπ) - οσοι πηγαιναμε παντα...ε οι ιδιοι παμε και τωρα...αντε και κανα-δυο καινουργιοι τυχαια καθε φορα -- και εαν σταματησουμε οι βασικοι να συμμετεχουμε ή δεν μπορεσουμε να παμε δεν θα γινει τιποτα...

μπλουζακια/καπελακια/παπαρακια/κλπ να οκ θα μπορουσαμε να εχουμε κατι φρεσκο αλλα να σου πω την αληθεια η ζητηση ειναι περιστασιακη και δεν υπαρχει ο παλιαοτερος ενθουσιασμος (κυριως λογω οικονομικης υφεσης εκτιμω και οχι κατι αλλο)

δικες μου σκεψεις τα παραπανω και δεν αποτελουν επισημη θεση του κλαμπ

συμφωνω και κατανοω αυτο που λες Στιβ αλλα δεν ξερω αν και παλι θα μπορεσει να επανελθει στην παλιαοτερη δοξα του το πραγμα...μεσα σε περιοδο οικονομικης υφεσης.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιαν 2016, 22:51:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην παλαιοτερη δοξα οχι....ΑΛΛΑ μπορει να αναθερμανθει το θεμα πορευομενοι παντα με τα δεδομενα της εποχης....Οσον αφορα το οικονομικο του πραματαος το θεωρο αδιανοητο (και το ζω και στο μαγαζι) να εχεις λευτα να χωσεις στο αυτοκινητο (και πιστεψτε με λιγοι συντηρουν πλεον) και να μην βγαινεις ν απας μια εκδρομη η για ενα καφε...επισης το οτι εχεις οικεγνεια η παιδια παλι δεν ειναι δικαιολογια για να απεχεις σε σημειο εξαφανησης μιας και την εκδρομη-βολτα και παλι θα την κανεις και δεν υπαρχει περιορησμος οτι θα παμε εκδρομη ταπα το βουνο η την πεμτη ραντεβου στο ο.χ. και παμε να τα καψουμε....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2016, 16:48:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι θέλατε να τον παντρεψετε τον forumαρχη ;
τωρα ...παει το παλιο καλο forum...

Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2016, 17:54:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κύριοι, ας επανέλθουμε στο θέμα που ρώτησε ο chatasos γιατί η συζήτηση εκτρέπεται και ο άνθρωπος δε μπορεί να κάνει και πολλά πράγματα για αυτό.

Αν μπορούν να διατηρηθούν οι παλιές συζητήσεις, ακόμα καλύτερα γιατί κάποιοι οδηγοί και DIY γράφτηκαν δύσκολα και κανένας δεν πρόκεται να τα επαναλάβει.

Το τί θα γίνει με τη Λέσχη και το club κλπ, σίγουρα είναι κάτι γενικότερο.
Από τη στιγμή που λέμε ότι δεν χρειάζονται λεφτά, δεν πρόκεται ποτέ να μαζευτούν λεφτά. Επόμενο είναι ότι δεν θα υπάρχουν trackdays κλπ.
Σε λίγο δεν θα υπάρχει ούτε και web server βέβαια.
Αλλά το ποιος πληρώνει τί παραμένει ένα μεγάλο άγνωστο αρκεί να είναι από την τσέπη κάποιου άλλου. Ακολουθώντας αυτή τη λογική, δε βλέπω να φτάνει μακρυά η βαλίτσα. Και μέχρι εδώ που έφτασε δηλαδή, ήταν επειδή θυσιάστηκαν και πλήρωσαν από την τσέπη τους και δούλεψαν δωρεάν συγκεκριμένοι άνθρωποι για τη Λέσχη.

Παίρνω το φραπεδοπότηρό μου και κάθομαι στην καρεκλίτσα μου να σας χαζέψω γιατί θα έχει ενδιαφέρον το πράγμα.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιαν 2016, 09:42:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
το ερωτημα ειναι απλο.
να κρατηθουν τα παλια ή να φυγουν

η απαντηση επισης απλη.

να διατηρηθουν τα χρησιμα ως ενεργα και τα παλια μπορουν να μεινουν ως ιστορικη αναδρομη στον κοπο και τις ωρες που φαγαμε ορισμενοι εδω μεσα

θα μου πειτε σιγα τα ωα...

οντως για μερικους ετσι μπορει να ειναι
μερικοι αλλοι ομως ξοδεψαμε πολι χρονο και κοπο για ολο αυτο

ακομα και οι παλιες προσφορες μονο και μονο για να δειχνουν οτι οντως καποτε καποιοι καναμε δουλεια ειναι για μενα λαθος να "αφανιστουν"

ειναι επισης λαθος να διαγραφουν ακομα και τα τοπικ χαβαλε που υπαρχουν...καποτε καναμε πλακα με αυτα...ειναι ωραιες αναμνησεις

για ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΥΣ

για αυτους που γουσταραμε τα λιονταρακια μας και δεν ηταν απλα "4 ροδες αναλωσιμες" σημερα "αυτο το καρο", αυριο το επόμενο κλπ κλπ

οσοι δεν το καταλαβαινετε μαλλον προσσεγγιζετε λιγο διαφορετικα το νοημα του "ιδιο παθος" (ή και καθολου)

σορρυ (και χωρις καμμια κακια και με ΑΠΟΛΥΤΟ σεβασμο) το φορουμ αυτο... δεν ειναι για εσας. τοσο απλα

εσεις θα προτιμουσατε μια "peugeot-pedia" (κατα το wikipedia)

ναι αλλα για οσους το ζησαμε και το ζουμε το κλαμπ...το PSClub ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ

το φορουμ το κλαμπ, ο καυημερινος χαβαλες, ηταν η καθημερινη επαφη των μελων για οταν δεν βρισκομασταν -- ΟΣΟΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ...

για τους υπολοιπους ναι μπορει να υπαρχει ενα "καθαρος τακτοποιημενος χωρος" τυπου εγκυκλωπειδιας τεχνικων στοιχειων Peugeot ---- ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΕΙ ΚΟΣΜΟΣ που να εχει ορεξη και χρονο να κατσει να το φτιαξει --- στα τοσα χρονια δεν βρεθηκε η αληθεια ειναι και οποτε το ξεκινησαμε καποιο καπου το σταματησαμε


αυτα τα ολιγα ρομαντικα Wink Wink Wink Wink Wink


υγ... εμενα ειλικρινα δεν με χαλαει και ετσι οπως ειναι...οκ αμαθετε και μια ανανεωμενη γκαλερυ ε ας την προσθεση ο τσατασος...ξερω γω... αλλα γιατι να φορτωνουμε τον σερβερ μας και να το πληρωνουμε τον χωρο αυτο...ενω μπορει απλα να υπαρχει ενα λινκ στο προφιλ του καθενος για την αντιστοιχη γκαλλερυ που (ουτως η αλλως οι περισσοτεροι εχουμε σε καποιο φωτοσαιτ τυπου Photobucket / instagram / κλπ κλπ)




Salute Salute Salute


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2016, 16:00:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
...
υγ... εμενα ειλικρινα δεν με χαλαει και ετσι οπως ειναι...


+1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Ιαν 2016, 13:16:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ δε νομίζω να πρέπει να χαθεί ή να αποκοπεί τόσο υλικό
Ψηφίζω το πρώτο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Ιαν 2016, 09:45:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Κι εγώ δε νομίζω να πρέπει να χαθεί ή να αποκοπεί τόσο υλικό
Ψηφίζω το πρώτο

+1!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2016, 13:53:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
MEMsound έγραψε:
...
υγ... εμενα ειλικρινα δεν με χαλαει και ετσι οπως ειναι...


+1


Δυστυχώς υπάρχουν θέματα ασφαλείας που λύνονται μόνο με αναβάθμιση.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιαν 2016, 13:22:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Vini έγραψε:
MEMsound έγραψε:
...
υγ... εμενα ειλικρινα δεν με χαλαει και ετσι οπως ειναι...


+1


Δυστυχώς υπάρχουν θέματα ασφαλείας που λύνονται μόνο με αναβάθμιση.


Θα κάνετε ότι είναι σωστό φίλε. Εσείς (εσύ) ξέρετε (ξέρεις) καλύτερα.

Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Ιαν 2016, 12:52:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πωπω δεινόσαυροι που μαζεύτηκαν... Laughing Laughing Laughing
Καλωσόρισες chatάσωτε!!! Very happy

Για τους ρομαντικούς:
Η ταπεινή μου άποψη είναι να μη διαγραφεί τίποτα για τον απλούστατο λόγο ότι αποτελούν μέρος της ιστορίας μας. Καλές και κακές στιγμές, που μας θυμίζουν από που ξεκινήσαμε, με ποιούς κλπ κλπ (ανατρέξτε στις πρώτες σελίδες του "ποιος μάγκας ήταν", "αινίγματα & ανέκδοτα" κλπ και θα τους βρείτε).
Και που είναι παλιά τόπικ τι έγινε? Ναι οκ, έχουν περάσει πόσα χρόνια από την περιγραφή του PoLiThS και την ανάβαση Πορταριάς για τη βελτίωση φρένων (αν τα θυμάμαι καλά), που ίσως πλέον να μην έχει πολλά να προσφέρει, αλλά όσες φορές και να τη διάβαζες γούσταρες ακόμα πιο πολύ.

Για τους ρεαλιστές:
Κάποιος που ψάχνει ακόμα για λύσεις σε προβλήματα και σκέψεις του για το peugeot του, ευτυχώς που υπάρχουν τα παλιά τόπικ, γιατί αν ξεκινήσει κάποιο θέμα, πχ τι ηχεία μπαίνουν στις πόρτες στο 206, αν δεν τον γειώσετε, θα πέσετε να τον φάτε ότι έχει συζητηθεί κλπ, όποτε άστε τα εκεί που είναι να μη σας ζαλίζουν κιόλας.
Εμένα προσωπικά με έχουν βοηθήσει άπειρες φορές, απλά κάντε το κουμπί της αναζήτησης ΤΕΡΑΣΤΙΟ, να το βλέπουν και οι νέοι πιο εύκολα.

Για τον chatάσο:
Κάνε ό,τι γουστάρεις, εμείς θα σε αγαπάμε το ίδιο!!!

ΥΓ: Αν χρειαστείς βοήθεια...


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Φεβ 2016, 18:40:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακόμα δεν έχουμε καταλάβει βέβαια γιατί κλειδώθηκαν οι αγγελίες... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Φεβ 2016, 21:31:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oxi gia olous
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2016, 00:02:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rolling eyes Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1771s (PHP: 53% - SQL: 47%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on