PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 cc Turbo 2008
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Πωλήσεις - Προσφορές Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Δεκ 2015, 11:13:00    Θέμα δημοσίευσης: 207 cc Turbo 2008 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είμαι σε σκέψη να το δώσω ,το χρησιμοποιώ ελάχιστα μετά από τη γέννηση της κόρης μου,υπάρχει και δεύτερο αμάξι και το κρατάω όλο αυτό το καιρό μονο και μονο επειδή μου αρέσει και δεν ήθελα να αποδεχτώ ότι δεν μου κάνει.
Εχουμε και λέμε:
Μοντέλο 28/08/2008
Χιλιόμετρα : 80.000
Κυβικά : 1.600 Turbo
Καύσιμο: Βενζίνη(V-Power Racing και ECO 100αρα,95αρα δεν εχει μπεί ποτε)
Extra: Πρόγραμμα E-tuners,Εξάτμιση απο μεσαίο και πισω απο RC,Ελεύθερο φίλτρο ,Μπαρόμετρο,σχεδόν καινούρια λάστιχα,ανεμοθραύστης,πανελ Φ/Β που διατηρεί την μπαταρία(δώρο Razz )
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/7321196/
Τιμή 6.500 για τους εντός ,υπάρχει σκέψει και για ανταλλαγή με RC(χωράει ενα καροτσακι και καθiσματάκι στο πισω καθισμα?)












Family Racing Team :D


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Gr13 στις Κυρ 21 Αύγ 2016, 00:26:27, 9 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Δεκ 2015, 10:09:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

up Thumbs Up


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Φεβ 2016, 17:40:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumbs Up


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2016, 11:36:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumbs Up


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kostasvti (kost@s)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 25 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 316
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2016, 11:57:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χωράει άνετα καρότσι πίσω πορτπαγκαζ αλλά και παιδικό καθισματάκι στο πίσω κάθισμα!! Παθών!!!! Αλλά έμενα τώρα που είναι 7 μηνών έχει βαρύνει και με δυσκολέυει το 3πορτο πολυ φίλε μου...


φωτογραφία (1)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2016, 13:00:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostasvti έγραψε:
Χωράει άνετα καρότσι πίσω πορτπαγκαζ αλλά και παιδικό καθισματάκι στο πίσω κάθισμα!! Παθών!!!! Αλλά έμενα τώρα που είναι 7 μηνών έχει βαρύνει και με δυσκολέυει το 3πορτο πολυ φίλε μου...


Στο πορτπαγκάζ χωράει το καρότσι ,το καθισματάκι πως το χώρεσες στο πίσω ,εμένα δεν μπαίνει με τίποτα στο cc μου ότι και να έκανα.Τελικά απογοητεύτηκα και πήρα το άλλο αμάξι Laughing . Να σας ζήσει φίλε ,εμένα χτές εκλεισε τους 8 μήνες.


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2016, 13:47:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gr13 έγραψε:
kostasvti έγραψε:
Χωράει άνετα καρότσι πίσω πορτπαγκαζ αλλά και παιδικό καθισματάκι στο πίσω κάθισμα!! Παθών!!!! Αλλά έμενα τώρα που είναι 7 μηνών έχει βαρύνει και με δυσκολέυει το 3πορτο πολυ φίλε μου...


Στο πορτπαγκάζ χωράει το καρότσι ,το καθισματάκι πως το χώρεσες στο πίσω ,εμένα δεν μπαίνει με τίποτα στο cc μου ότι και να έκανα.Τελικά απογοητεύτηκα και πήρα το άλλο αμάξι Laughing . Να σας ζήσει φίλε ,εμένα χτές εκλεισε τους 8 μήνες.


Ενοουσε στο RC
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostasvti (kost@s)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 25 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 316
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2016, 15:51:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοούσα στο ραλι! Πίσω από το κάθισμα του συνοδηγού κάθετε just! τώρα βέβαια χρησιμοποιώ swift diesel 5πορτο εταιρικό και έχω σωθεί!!

και σε σας να ζήσει φίλε μου και καλοπούλητο το αμάξι!


φωτογραφία (1)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2016, 09:39:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumbs Up


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάϊ 2016, 21:41:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελα να φεύγει να πάρω το 3008 Laughing δεν θέλω να το αφήσω σε μάντρα


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vasil80 (Βασιλης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 3008 1.6 thp (2011)

Ένταξη: 01 Φεβ 2013
Δημοσιεύσεις: 104

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάϊ 2016, 22:28:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

3008 θα το ευχαριστηθεις...μονο την απλη εκδοση με τα 120 αλογα να μην παρεις...δεν παει βημα...επισης οι ακριβες εκδοσεις εχουν ενα συστημα στις πισω αναρτησεις που βοηθουν πολυ σε θεμα κρατηματος και ανεσης...ψαχ το λιγο...αν θες καμμια πληροφορια/εχεις απορια για το αμαξι,ρωτα ελευθερα (εχω το τουρμπο με τα 156 αλογα..)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάϊ 2016, 08:06:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vasil80 έγραψε:
3008 θα το ευχαριστηθεις...μονο την απλη εκδοση με τα 120 αλογα να μην παρεις...δεν παει βημα...επισης οι ακριβες εκδοσεις εχουν ενα συστημα στις πισω αναρτησεις που βοηθουν πολυ σε θεμα κρατηματος και ανεσης...ψαχ το λιγο...αν θες καμμια πληροφορια/εχεις απορια για το αμαξι,ρωτα ελευθερα (εχω το τουρμπο με τα 156 αλογα..)


Το Hdi θα πάρω με πανόραμα και το grip control σε αυτό έχω καταλήξει.


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάϊ 2016, 10:51:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καπου ειδα θα βγει καινουριο 3008 , δεν προσεξα πότε
Ψαξτο λιγο αν θες



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάϊ 2016, 11:22:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Blue Cub έγραψε:
Αποκάλυψη στο Πεκίνο για το Peugeot 3008
Arrow http://www.newsauto.gr/apokalipsi-sto-pekino-gia-peugeot-3008/


Peugeot 3008. Οι πρώτες φωτογραφίες του εσωτερικού του
http://www.autoblog.gr/2016/04/15/peugeot-3008-oi-prwtes-fwtografies-toy-eswterikoy-toy/


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάϊ 2016, 11:38:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexandros 207 Rallye έγραψε:
Καπου ειδα θα βγει καινουριο 3008 , δεν προσεξα πότε
Ψαξτο λιγο αν θες


Στην Peugeot στη Πάτρα που ρώτησα χτές ,μου είπαν τέλος Ιουλίου έρχεται το νέο 3008.Να σου πώ την αλήθεια αυτό που θέλω σίγουρα να έχει είναι η πανοραμική ,όλα τα άλλα δεν με ενδιαφέρουν και τόσο(οθόνες κλπ).
Αλλα το θέμα ειναι να φύγει το 207 μου για να το πάρω,δεν ειναι καιροι για να φτιαξω στόλο Laughing .


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάϊ 2016, 12:15:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι οκ, οτι θες και οποιο θες θα παρεις Laughing , απλά το ειπα γιατι μπορει να "χαλαστεις" αν παρεις το τωρινο 3008 και μετα απο λιγο ερθει το καινουριο
Και κυριως μηπως καταφερεις να πετυχεις καλυτερη τιμη αν επιλεξεις το τωρινο 3008 που ειναι στο τελος της παραγωγης του
Επισης ρωτα και σε αλλες αντπροσωπειες ποσο στο δινουν και ποσο κρατανε το 207
Ισως βρεις καλυτερη προσφορα

Οπως και να χει, καλοπουλητο και με το καλο το καινουριο Cool Thumbs Up



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Μάϊ 2016, 10:38:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέρει κανείς γι αυτό ,είναι κανενός απο το φόρουμ ?
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/7779021/


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάϊ 2016, 08:08:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gr13 έγραψε:
Ξέρει κανείς γι αυτό ,είναι κανενός απο το φόρουμ ?
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/7779021/


Τρελλή εισαγωγή από το εξωτερικό!
Στην Ελλάδα σε διαβεβαιώνω κανένας δεν αγόρασε ποτέ τέτοια έκδοση και φαίνεται από το Navi Smile .
Πιθανότατα δεν υπήρξε καν διαθέσιμη παρά μόνο για αυτοκίνητα showroom και κανένα εταιρικό high-end.

Το νου σου στα χιλιόμετρα γιατί τις περισσότερες φορές είναι ό,τι γράφει η μάντρα +1 από μπροστά. 87.000 -> 187.000


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάϊ 2016, 16:57:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όσο περισσότερα χιλιόμετρα έχουν, τόσο φθηνότερα τα τέλη εισαγωγής! γι αυτό τα πάντα είναι από 150 και άνω... μόνο το automarin δε τα κατεβάζει (νομίζω) και τα βλέπεις τα περισσότερα με 100στάρια και βάλε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάϊ 2016, 17:29:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Gr13 έγραψε:
Ξέρει κανείς γι αυτό ,είναι κανενός απο το φόρουμ ?
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/7779021/


Τρελλή εισαγωγή από το εξωτερικό!
Στην Ελλάδα σε διαβεβαιώνω κανένας δεν αγόρασε ποτέ τέτοια έκδοση και φαίνεται από το Navi Smile .
Πιθανότατα δεν υπήρξε καν διαθέσιμη παρά μόνο για αυτοκίνητα showroom και κανένα εταιρικό high-end.

Το νου σου στα χιλιόμετρα γιατί τις περισσότερες φορές είναι ό,τι γράφει η μάντρα +1 από μπροστά. 87.000 -> 187.000


Στέλιο ένας μαντράς λεει στο σάιτ του:
ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΕΑΝ ΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ , ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ( ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ), ΖΗΤΗΣΤΕ ΕΠΙΜΟΝΑ ΤΟ <<ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ>> ΟΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΣΤΟΙΧΕΙΑ.
Αλλά αυτό είναι καθαρά στον κάθε μαντρά αν θέλει να στα δείξει ή οχι


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Πωλήσεις - Προσφορές Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1751s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on