PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ελαστικά για Peugeot 307 1.6
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MrPanozzz 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 (16v) (2002)

Ένταξη: 23 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 28

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Δεκ 2015, 18:21:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kwstas1.1 έγραψε:
Τελικα τι εγινε με τα λαστιχα ?! Μπηκανε ολα κομπλε ?!


λογω δουλειας αργησα την παρασκευη να τον παρω να του πω να τα φερει και δεν προλαβα την τελευταια παραγγελια της μερας, οποτε αναγκαστικά πηγε για δευτερα.. θα τα ειχε κανονικα σημερα το πρωι, αλλα τελικα του ηρθαν τωρα το απογευμα.. οποτε παω αυριο πρωι πρωι να τα βαλω πριν τη δουλεια.. (καλυτερα που αργησε να τα φερει σημερα, θα εχω λιγο χρονο το βραδυ να "ξεκανω" τα παλια λαστιχα χαχαχαχα Laughing )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kwstas1.1 (Kwninos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT & Peugeot 106 xr 1.1 (

Ένταξη: 08 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Δεκ 2015, 18:42:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MrPanozzz έγραψε:
kwstas1.1 έγραψε:
Τελικα τι εγινε με τα λαστιχα ?! Μπηκανε ολα κομπλε ?!


λογω δουλειας αργησα την παρασκευη να τον παρω να του πω να τα φερει και δεν προλαβα την τελευταια παραγγελια της μερας, οποτε αναγκαστικά πηγε για δευτερα.. θα τα ειχε κανονικα σημερα το πρωι, αλλα τελικα του ηρθαν τωρα το απογευμα.. οποτε παω αυριο πρωι πρωι να τα βαλω πριν τη δουλεια.. (καλυτερα που αργησε να τα φερει σημερα, θα εχω λιγο χρονο το βραδυ να "ξεκανω" τα παλια λαστιχα χαχαχαχα Laughing )


Χαχαχα καλη φαση ! Αντε με το καλο φιλε ! λιωστο ! Τελικα Rainsport 3 με Η ?!


It don't matter if you win by an inch or a mile..Winning's winning....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MrPanozzz 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 (16v) (2002)

Ένταξη: 23 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 28

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Δεκ 2015, 19:56:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kwstas1.1 έγραψε:
MrPanozzz έγραψε:
kwstas1.1 έγραψε:
Τελικα τι εγινε με τα λαστιχα ?! Μπηκανε ολα κομπλε ?!


λογω δουλειας αργησα την παρασκευη να τον παρω να του πω να τα φερει και δεν προλαβα την τελευταια παραγγελια της μερας, οποτε αναγκαστικά πηγε για δευτερα.. θα τα ειχε κανονικα σημερα το πρωι, αλλα τελικα του ηρθαν τωρα το απογευμα.. οποτε παω αυριο πρωι πρωι να τα βαλω πριν τη δουλεια.. (καλυτερα που αργησε να τα φερει σημερα, θα εχω λιγο χρονο το βραδυ να "ξεκανω" τα παλια λαστιχα χαχαχαχα Laughing )


Χαχαχα καλη φαση ! Αντε με το καλο φιλε ! λιωστο ! Τελικα Rainsport 3 με Η ?!


ναι ετσι ειπα τελικα, αν και ο ιδιος λαστιχας που μου προτεινε H, οταν τον ξαναρωτησα για το V μου ειπε οτι δεν θα εχει διαφορα και οτι θα ζεσταινεται κι αυτο γρηγορα γιατι ειναι πυριτιου.. λες να του πω να φερει τα V τελικα για πιο ενισχυμενα; χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MrPanozzz 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 (16v) (2002)

Ένταξη: 23 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 28

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Δεκ 2015, 12:43:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν τα λάστιχα τα φοράω περίπου μια βδομάδα τώρα και έχω κάνει γύρω στα 450χλμ.. Η διαφορά που μέχρι στιγμής είναι τεράστια αφορά το ξεκίνημα και το καθόλου σπινιαρισμα που είχα πριν, νιώθω ότι το λάστιχο "γαντζωνει" κάτω.. Τώρα σε στροφές δεν έχει τύχει να το δοκιμάσω ιδιαίτερα, μόνο λίγο μέσα στην Αθήνα αλλά μέχρι εκεί.. Όπως επίσης δεν το έχω δοκιμάσει καί σε νερό.. Το μόνο "μειονέκτημα" ίσως είναι το αρκετά πιο ελαφρύ τιμόνι, το οποίο σε έντονο στροφιλικι ίσως να είναι πρόβλημα αλλά πιστεύω συνηθίζεται (θα δοκιμαστεί αρχές Γενάρη που θα πάω Γιάννενα στο χωριό και θα γράψω εντυπώσεις και γι αυτό τον τομέα).. Πάντως μέχρι στιγμής ικανοποιημενος από την επιλογή μου και ευχαριστώ όσους με βοήθησαν από δω μέσα!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Δεκ 2015, 13:52:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα σε ικανοποιήσει το γατζωμα οπότε μη μασάς! Καλά στριψιματα! Wink


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kwstas1.1 (Kwninos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT & Peugeot 106 xr 1.1 (

Ένταξη: 08 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Δεκ 2015, 15:13:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα τα καταευχαριστηθεις μην ανησυχεις ! Οταν τα ειχα πρωτο βαλει στο σουζουκι το ιδιο ακριβως στην αρχη ας πουμε δεν μ αρεσε οτι μαλακωσε το τιμονι ! Αλλα ειναι μονο για ενα μηνα το πολυ! Συνηθιζεται πολυ ευκολα μην αγχωνεσαι....Εχω ηδη ξεχασει πως ητανε το τιμονι μου πριν τα βαλω! Να εισαι καλα και περιμενουμε και αλλες εντυπωσεις απο στριψιμο και βρεγμενο ! Δοκιμασε κ φρεναρισμα να δεις που ειναι "αλλου" το λαστιχο ! Στο στριψιμο εχει φαντασου ακομη καλυτερο γατζομα αποτι στο ξεκινημα ! Θα το δεις ! Wink


It don't matter if you win by an inch or a mile..Winning's winning....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Phenting27 (Kostas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 13 Μάϊ 2016
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Ιούν 2016, 14:46:41    Θέμα δημοσίευσης: Ελαστικά Peugeot Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έχω βρει πολύ καλές τιμές σε αυτό το κατάστημα!
Και τρεις φορές που έχω πάει έχουν και πολύ καλή εξυπηρέτηση,
http://elastika-mitoglou.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
poularas (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) Quicksilver (2002)

Ένταξη: 20 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 15
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Ιούν 2016, 17:03:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φυσιολογικές τιμές είδα, όχι κάτι τρομερό και για τις 2 διαστάσεις που τσέκαρα. Υπάρχουν και χαμηλότερες σε διάφορα καταστήματα. Για εξυπηρέτηση δεν ξέρω τι παίζει δεν εχω βάλει λάστιχα εκει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1159s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on