PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

αξιόπιστο βενζινάδικο
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2015, 22:58:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παντως οπως γραφω παραπανω βρηκα απο το σαιτ τους κοντα μου εκο εταιρικο(μαλλον),παω και μου λενε ,δεν εχουμε 100αρα ,ουτε καν αντλια Shocked .

εβαλα και εγω aegean και ξεμπερδεψα ,παντως με χαλασε πολυ αυτο με την εκο.


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas205 (Κωνσταντίνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 205 1.1 ---> 1.3

Ένταξη: 21 Αύγ 2013
Δημοσιεύσεις: 179

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Σεπ 2015, 08:46:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bill207 έγραψε:
εκτός από το site που παρέθεσε ο φίλος πιο πάνω.
Είναι οι "άσπρες". Και όχι οι κλασσικές μπλε


Βασίλη είσαι σίγουρος για αυτό; Γιατί σήμερα είδα ένα πρατήριο ΕΚΟ με άσπρες ταμπέλες το έψαξα μετα στο χάρτη και δεν μου το εμφανιζει ως ιδιοκτητο.


"If in doubt, flat out"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kpsig 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 23 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 438

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Σεπ 2015, 09:54:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas205 έγραψε:
Bill207 έγραψε:
εκτός από το site που παρέθεσε ο φίλος πιο πάνω.
Είναι οι "άσπρες". Και όχι οι κλασσικές μπλε


Βασίλη είσαι σίγουρος για αυτό; Γιατί σήμερα είδα ένα πρατήριο ΕΚΟ με άσπρες ταμπέλες το έψαξα μετα στο χάρτη και δεν μου το εμφανιζει ως ιδιοκτητο.

Ναι, και εγώ το παρατήρησα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Σεπ 2015, 10:13:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι τώρα που το λέτε έχετε ένα δίκιο.
βασικά βρήκα "μπλε" πρατήρια ΕΚΟ τα οποία είναι ιδιόκτητα.
Οπότε ίσως αυτό που λέω να ίσχυε μέχρι πριν καιρό και όχι τώρα.

γράψτε λάθος λοιπόν για τη ράδιο αρβύλα Laughing



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas205 (Κωνσταντίνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 205 1.1 ---> 1.3

Ένταξη: 21 Αύγ 2013
Δημοσιεύσεις: 179

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Σεπ 2015, 10:22:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και μια άλλη ερωτησούλα γνωρίζουμε κανα self service πλυντηριο εδώ στο Ηράκλειο. Οτι εχω βρει στο Internet εχει κλείσει.


"If in doubt, flat out"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Σεπ 2015, 10:42:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas205 έγραψε:
δηλαδή αν ενα ιδιόκτητο κατάστημα Α βγάλει 100.000 σε ένα μήνα και ένα ιδιόκτητο κατάστημα Β βγάλει 200.000 το ίδιο μήνα, οι μισθοί παραμένουν ίδιοι και για τους δύο;;
και γι' αυτο δεν υπάρχει λόγος νοθείας;



οταν εισαι υπαλληλος σε μια εταιρεια παιρνεις το μισθο σου ανεξαρτητου τζιρου (εκτος αν παει κατα διαολου)

οταν ειναι δικο σου το βενζιναδικο και κοιτας πως να αυξησεις το κερδος τοτε θα κοιταξεις και σε αλλα μονοπατια

η εκο και η καθε εκο σαν εταιρεια δεν εχει λογο να νοθευσει το καυσιμο της γιατι στην ουσια υποβαθμιζει το προϊον της

επισης να ξερετε τα περισοοτερα προστιμα πεφτουν επειδη πουλανε 95αρα αντι για 100αρα και οχι επειδη νοθευουν την 95αρα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Σεπ 2015, 12:32:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas205 έγραψε:
και μια άλλη ερωτησούλα γνωρίζουμε κανα self service πλυντηριο εδώ στο Ηράκλειο. Οτι εχω βρει στο Internet εχει κλείσει.

Η εκο απεναντι απο το παγκρητιο,παλια το ειχε 4 ευρω τα 25 λεπτα.


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Σεπ 2015, 15:35:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προτίμησε να βάζεις έκο παρά κάτι άλλο. Παρόλα αυτά, πάλι με τις βεντζίνες δεν είσαι ποτέ σίγουρος για αυτό άλλαζε συστηματικά το φίλτρο βεντζίνης σου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Σεπ 2015, 16:50:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μιας που πιάσαμε τη συζήτηση για τις ιδιόκτητες ΕΚΟ
Σε Νέα Ιωνία - Ηράκλειο υπάρχουν 3 βενζινάδικα BP, και η απόδειξη που μου δίνουνε γράφει πάνω "ΕΚΟ Καλυψώ".
Ποιότητα βενζίνης μου φαίνεται ίδια με την ΕΚΟ που βάζω συνήθως.
Επειδή το χω απορία, γνωρίζει κανείς αν είναι ίδια η βενζίνη;



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Σεπ 2015, 17:48:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bill207 έγραψε:
μιας που πιάσαμε τη συζήτηση για τις ιδιόκτητες ΕΚΟ
Σε Νέα Ιωνία - Ηράκλειο υπάρχουν 3 βενζινάδικα BP, και η απόδειξη που μου δίνουνε γράφει πάνω "ΕΚΟ Καλυψώ".
Ποιότητα βενζίνης μου φαίνεται ίδια με την ΕΚΟ που βάζω συνήθως.
Επειδή το χω απορία, γνωρίζει κανείς αν είναι ίδια η βενζίνη;


Η ΕΚΟ εχει παρει τα δικαιωματα της Bp στην ελλαδα οπως και η motor oil εχει παρει τα δικαιωματα της shell


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas205 (Κωνσταντίνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 205 1.1 ---> 1.3

Ένταξη: 21 Αύγ 2013
Δημοσιεύσεις: 179

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Σεπ 2015, 18:46:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τους ενδιαφερόμενους το μοναδικο self service πλυντήριο στο ηράκλειο βρίσκεται κάτω απο το Parking του carrefour στην αμμουδάρα. Με 3 ευρω λάμπει, τα μηχανήματα δεν έχουν βούρτσα οπότε αν έχει χωματάκι πάνω το αμάξι έχει λίγο φασαρία.

Μιας και συζητάμε για την περιοχή του Ηρακλείου, γνωρίζουμε καμια ανηφορική διαδρομή με αραία κίνηση για "βόλτα";


"If in doubt, flat out"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Σεπ 2015, 19:51:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο τις 100αρες ειναι καμια εισαγωμενη πλεον?
οπως ελεγαν παλια για την Shell V-Power Racing?



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Σεπ 2015, 20:10:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas205 έγραψε:


Μιας και συζητάμε για την περιοχή του Ηρακλείου, γνωρίζουμε καμια ανηφορική διαδρομή με αραία κίνηση για "βόλτα";

Μια ειναι το κακο ορος προς κοκκινη χανι,οπως λεει και το ονομα του,ειναι κακο. Πατημενο σε ολη του τη διαδρομη,τα βραδια ειναι "ησυχο". Μεχρι το σουρουπο,ειναι επικινδυνο,ιδιαιτερα τους θερινους μηνες,λογω τουριστων και ποδηλατων. Θελει πολυ προσοχη και συνεση!!!

Δευτερη ειναι η ελαια,τελειωνοντας το κακο ορος,στριβεις δεξια σε ενα μικρο τουνελ. Εχει ελαχιστη εως μηδενικη κινηση μετα τις 12 το βραδυ. Σφιχτο στροφιλικι αλλα δυστυχως συντομο. Ασφαλτος σχετικα καλη και σε ενδεχομενη εξοδο δε καταληγεις σε γκρεμο. Παντα την προτιμουσα! Θελει τουλαχιστον 3-4 περασματα για να πεις οτι ευχαριστηθηκες.

Ωραια ειναι και η αναβαση προς αχεντρια,τρελο στροφιλικι,απατητη ασφαλτος,απλα ειναι να μη πετυχεις αγροτικο! Πηγαινε με παρεα,να σου φυλαει τη διαδρομη,με γουοκι τοκι,αν ασχολεισαι με τη φωτογραφια,μπορεις να βγαλεις πολυ καλλιτεχνικες με θεμα το 205. Το κακο ειναι οτι ειναι πολυ εξω απ'το Ηρακλειο...

Αυτα Wink


....Αλλοτινές μου εποχές...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την geo106xs στις Τετ 30 Σεπ 2015, 20:19:43, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Σεπ 2015, 20:59:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ παντως που άλλαξα εταιρεία (όχι βενζιναδικο), γιατι τελικα η εταιρεια εφταιγε, γλιτωσα απο επιμονα πιρακια πριν το σπασω. Παιδευα τσαμπα και το Salex και αλλαζαμε προγραμματα χωρις λογο... Cussing out Cussing out Evil



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2015, 13:17:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Εγώ παντως που άλλαξα εταιρεία (όχι βενζιναδικο), γιατι τελικα η εταιρεια εφταιγε, γλιτωσα απο επιμονα πιρακια πριν το σπασω. Παιδευα τσαμπα και το Salex και αλλαζαμε προγραμματα χωρις λογο... Cussing out Cussing out Evil


ποια εταιρεία οεο?


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2015, 19:25:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτη με το κοχύλι!!



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2015, 20:42:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Αυτη με το κοχύλι!!


Έχω βρει BP στη γειντονιά μου που από χρήση ετών έχω καταλήξει πώς είναι η καλύτερη. Τη δεδομένη στιγμή έχει πες η 95άρα της κάπου 1,41 και μου βγάζει περισσότερα χιλιόμετρα από την 98άρα της Shell που κάνει 1,50+. Μπορώ να πω ότι συναγωνίζεται και την 100άρα της, που φτάνει 1,70+...


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2015, 20:48:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TopGear έγραψε:
makis106 έγραψε:
Αυτη με το κοχύλι!!


Έχω βρει BP στη γειντονιά μου που από χρήση ετών έχω καταλήξει πώς είναι η καλύτερη. Τη δεδομένη στιγμή έχει πες η 95άρα της κάπου 1,41 και μου βγάζει περισσότερα χιλιόμετρα από την 98άρα της Shell που κάνει 1,50+. Μπορώ να πω ότι συναγωνίζεται και την 100άρα της, που φτάνει 1,70+...
Σου λεω ετρεχα και δεν εφτανα,χτυπαγε πιρακια μεχρι και προγραμμα 95αρας. και δοκιμασα τρια διαφορετικα βενζιναδικα, το λαθος μου ηταν οτι ηταν και τα τρια της ιδιας εταιρειας...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2015, 21:23:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για όσους μένουν προς Περιστερι-Πετρούπολη-Ιλιον κλπ το ΕΚΟ καλυψω Νο 17. Μπορειτε να βρείτε διευθύνσεις κλπ στο ιντερνετ. Το χρησιμοποιώ πάνω απο ένα χρόνο και έτυχε να γίνει πελάτης κιόλας στη δουλειά ο ιδιοκτήτης του. Είχαμε μια συζήτηση για το τι εστι "καλυψω". Έχει γίνει παρεξήγηση για το οτι είναι εταιρικά. Δεν είναι έτσι, η ΕΚΟ σου ζητάει εγγύηση 200 χιλιάρικα για να πάρεις το franchise και ταυτόχρονα είσαι υπόχρεως σε συγκεκριμένο εύρως κέρδους, να χρησιμοποιείς τα καύσιμα όπως τα φέρνει το βητίο (η 100αρα για παράδειγμα έρχεται έτοιμη απο την ΕΚΟ δεν γίνεται εκει κάποια μίξη), η τακτικη πλύση δεξαμενων, η εγκατάσταση αισθητήρων υγρασίας στις δεξαμενες για υγρασία που κόβουν τις αντλίες εάν βρεθεί υγρασία. Χίλια δυο ακόμα πράγματα που σου εξασφαλίζουν σωστό καυσιμο. για να τελειώσω τα 200 χιλιαρικα δεν περιλαμβάνουν στήσιμο μαγαζιού, αυτα έιναι προσθετα έξοδα και εαν σε πιασει να μην ακολουθεις τις οδηγιες τοτε τα 200 πανε περιπατο οπως και τα σηματα.

Υ.Γ.1 μου έδειξε φωτογραφίες και βίντεο απο το κινητό του από ένα σεμινάριο που εγινε για το πολυσυζητημένο Diesel Avio και έπαθα πλάκα
Υ.Γ.2 η σημερινή τιμή 100αρας στο 1.629
Υ.Γ.3 μην παρεξηγηθώ δεν μου δίνει μίζα ο τύπος, απλά πιστεύω πως τα καλά πρατήρια πρέπει να τα λέμε όπως και τα κλεφτο-νοθευμένα.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Σεπ 2015, 08:07:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Σου λεω ετρεχα και δεν εφτανα,χτυπαγε πιρακια μεχρι και προγραμμα 95αρας. και δοκιμασα τρια διαφορετικα βενζιναδικα, το λαθος μου ηταν οτι ηταν και τα τρια της ιδιας εταιρειας...

με την 100αρα ειχες το προβλημα?




Μαριε (marios_207_GT) δλδ σε ΕΚΟ/ΒΡ προτιμαμε τα Καλυψω ή οποιοδηποτε πρατηριο ΕΚΟ πληρει αυτες τις προδιαγραφες?



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1665s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on