PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

μεταβιβαση απο ιδιωτη σε ιδιωτη
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Αύγ 2015, 22:48:17    Θέμα δημοσίευσης: μεταβιβαση απο ιδιωτη σε ιδιωτη Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα παιδια το πιθανοτερο ειναι να εχει ξανασυζητηθει παρομοιο θεμα,αλλα μιας και συχνα αλλαζουν ας γινει μια επαναληψη.

θα μπορουσε καποιος να πει την διαδικασια αν δεν θελουμε να μπλεξουμε με διεκπεραιωτες και πως θα ειμαστε καλυμενοι και οι δυο?

εσεις πως κανατε την συναλλαγη σας με διεκπεραιωτη ή οχι?


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Αύγ 2015, 23:39:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και οι 2 στα κεπ σου δίνει τα λεφτά τα μετράς. Κάνετε την μεταβίβαση και μολις τελείωσετε πέρνεις τα λεφτά και φεύγεις...


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Αύγ 2015, 23:59:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και η αδεια κυκλοφορειας για να γυρισει στο ονομα σου?


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 07:42:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την ημέρα της μεταβίβασης, ο νέος ιδιοκτήτης θα πάρει μια προσωρινή άδεια για να μπορεί να κινηθεί και μετά από 5-10 μέρες, περνάει να πάρει την κανονική. Προσωπικά, παρόλο ότι γίνεται και μέσω ΚΕΠ, η διαδικασία στα υποκαταστήματα του υπουργείου ρολάρει πολύ πιο γρήγορα.

Προσοχή, πλέον χρειάζεται και χαρτί από την ΔΟΥ, που λέει ότι δε χρωστάς τέλη κυκλοφορίας και πρόστιμα γενικότερα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 08:51:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν μπορούσε κάποιος να γράψει ακριβώς τι χρειάζεται να έχει μαζί του ο αγοραστής και ο πωλητής,ώστε να κυλήσουν όλα ομαλά.


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 09:22:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δικαιολογητικα
ταυτοτητες
αδεια κυκλοφοριας
βεβαιωση οφειλων απο ΔΟΥ οτι δε χρωσταει ο ιδιοκτητης τελη και λοιπα προστιμα
παραβολο

διαδικασια
πατε στο υπουργειο και σας δινουν ενα χαρτι με λογ/σμους τραπεζων για να εκδοσετε το παραβολο
πας στη τραπεζα και παιρνεις το παραβολο
ξανα υπουργειο οπου γινεται η μεταβιβαση
(μετα απο περιπου 3 εργασιμες βγαινει η καινουρια αδεια, αν η ιδια διαδικασια γινει απο ΚΕΠ πιθανον να κανει πανω απο μηνα)
και τελος καλο ειναι σε ενα ΚΕΠ η αστυνομια να ανταλλαξετε 2 υπευθυνες δηλωσεις με γνησιο υπογραφης οπου θα λενε οτι ο ταδε με αφμ ταδε πουλησε το ταδε οχημα για χ ποσο στον ταδε
και αντιστοιχα οτι ο ταδε με αφμ ταδε αγορασε το ταδε οχημα για χ ποσο απο τον ταδε για να το δηλωσετε του χρονου με τη δηλωση σας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 09:33:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα δικαιολογιτικα τα περνεις από το υπουργείο;

Και όπως λέει ο φίλος παραπάνω μέχρι να βγει η κανονική άδεια,σου δινουν κάποια προσωρινή;


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 09:54:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Την ημέρα της μεταβίβασης, ο νέος ιδιοκτήτης θα πάρει μια προσωρινή άδεια για να μπορεί να κινηθεί και μετά από 5-10 μέρες, περνάει να πάρει την κανονική. Προσωπικά, παρόλο ότι γίνεται και μέσω ΚΕΠ, η διαδικασία στα υποκαταστήματα του υπουργείου ρολάρει πολύ πιο γρήγορα.

Προσοχή, πλέον χρειάζεται και χαρτί από την ΔΟΥ, που λέει ότι δε χρωστάς τέλη κυκλοφορίας και πρόστιμα γενικότερα.


+ χαρτί ΚΤΕΟ.

Και επιπλέον σημειώστε ότι η "κανονική" ΑΔΕΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ θα είναι μία απλή Α4.

Το Υπουγείο έχει σταματήσει προ-πολλού τις κανονικές "πράσινες" άδειες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 09:57:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
Την ημέρα της μεταβίβασης, ο νέος ιδιοκτήτης θα πάρει μια προσωρινή άδεια για να μπορεί να κινηθεί και μετά από 5-10 μέρες, περνάει να πάρει την κανονική. Προσωπικά, παρόλο ότι γίνεται και μέσω ΚΕΠ, η διαδικασία στα υποκαταστήματα του υπουργείου ρολάρει πολύ πιο γρήγορα.

Προσοχή, πλέον χρειάζεται και χαρτί από την ΔΟΥ, που λέει ότι δε χρωστάς τέλη κυκλοφορίας και πρόστιμα γενικότερα.


+ χαρτί ΚΤΕΟ.

Και επιπλέον σημειώστε ότι η "κανονική" ΑΔΕΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ θα είναι μία απλή Α4.

Το Υπουγείο έχει σταματήσει προ-πολλού τις κανονικές "πράσινες" άδειες.


εγω πάντως που έκανα μεταβίβαση και πηρα το αμάξι πριν 4-5 μήνες πήρα κανονικά την πράσινη άδεια


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 10:04:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ από την άλλη και στο σκούτερ και στο καινούριο μου αυτοκινητάκι έχω σελίδες Α4. Laughing

Σε ερώτηση που έκανα μου είπαν ότι υπάρχει μόνιμη έλλειψη των πράσινων χαρτιών σε Περιφερειακές Υπηρεσίες Μεταφορών της Αττικής όπου γίνεται το αίτημα για την εκάστοτε άδεια.

Και είναι άγνωστο πότε θα βγει το "πράσινο χαρτί".
Και αν βγει ποτέ, κανείς μετά δεν ενημερώνει για παραλαβή.

Χάος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 10:15:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήρα πράσινη άδεια πριν 1,5 μήνα κανονικά και εγώ και αυτός που πούλησα το προηγούμενο αυτοκίνητο. Υποκατάστημα Δυτικής Αττικής, στο Περιστέρι.

Επίσης, οι υπεύθυνες δηλώσεις που είναι για να μπουν εφορία, δεν χρειάζονται γνήσιο υπογραφής. Όχι ότι είναι κακό, απλά δεν είναι απαραίτητο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 10:38:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω μία υποψία ότι δίνουν Α4 χαρτιά αντί για "πράσινα" όταν η μεταβίβαση γίνεται από εμπορία σε ιδιώτη ώστε να γίνεται άμεσα η μεταβίβαση.

Για το δικό μου έκαναν μεταβίβαση σε 3 εργάσιμες ημέρες.
Το ίδιο έγινε και με το σκούτερ το 2011, αν και το πήρα καινούριο.

Το θέμα είναι ότι δεν ξέρω που να απευθυνθώ για να πάρω τα "πράσινα" χαρτιά αν έχουν βγει. Confused

Οπότε καλό θα ήταν και ο Βαγγέλης να έχει το νου του και για αυτά και να ρωτήσει στα ΚΕΠ ή στο Υπουργείο όταν θα πάει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 10:41:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά βγαίνει κάποια προσωρινή άδεια μέχρι να βγει η κανονική;


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 10:46:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Έχω μία υποψία ότι δίνουν Α4 χαρτιά αντί για "πράσινα" όταν η μεταβίβαση γίνεται από εμπορία σε ιδιώτη ώστε να γίνεται άμεσα η μεταβίβαση.

Για το δικό μου έκαναν μεταβίβαση σε 3 εργάσιμες ημέρες.
Το ίδιο έγινε και με το σκούτερ το 2011, αν και το πήρα καινούριο.

Το θέμα είναι ότι δεν ξέρω που να απευθυνθώ για να πάρω τα "πράσινα" χαρτιά αν έχουν βγει. Confused

Οπότε καλό θα ήταν και ο Βαγγέλης να έχει το νου του και για αυτά και να ρωτήσει στα ΚΕΠ ή στο Υπουργείο όταν θα πάει.


εγω που το πηρα απο έμπορο μου εκανε την μεταβίβαση σε μια ώρα Laughing αναρωτιέμαι τι κονε ειχε μεσα στο υπουργείο


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 10:53:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vag21 έγραψε:
Τελικά βγαίνει κάποια προσωρινή άδεια μέχρι να βγει η κανονική;


Νομίζω (χωρίς να είμαι 100% σίγουρος) ότι γράφεις τα στοιχεία σου στην άδεια που έχει ήδη ο ιδιοκτήτης και μπαίνει πάνω κάποια σφραγίδα και υπογραφή στα ΚΕΠ.

Στην Α4 που μου έδωσαν έχει πάνω μία τεράστια σφραγίδα για να συμπληρωθούν τα στοιχεία του επόμενου ιδιοκτήτη αν τυχόν το μεταβιβάσω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 10:55:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodorisls έγραψε:

εγω που το πηρα απο έμπορο μου εκανε την μεταβίβαση σε μια ώρα Laughing αναρωτιέμαι τι κονε ειχε μεσα στο υπουργείο


Η γυναίκα του δουλεύει στο υπουργείο; Laughing
ή η γκόμενά του; Laughing

Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 10:57:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
thodorisls έγραψε:

εγω που το πηρα απο έμπορο μου εκανε την μεταβίβαση σε μια ώρα Laughing αναρωτιέμαι τι κονε ειχε μεσα στο υπουργείο


Η γυναίκα του δουλεύει στο υπουργείο; Laughing
ή η γκόμενά του; Laughing

Laughing


λες? Laughing πάντως ητανε 2 παρά πέρνει κάποιον τηλ στο υπουργείο και του λεει προλαβενουμε για μια μεταβίβαση και του είπε ναι και πήγαμε παίζει να μην ήταν ουτε μια ώρα


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 10:58:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Έχω μία υποψία ότι δίνουν Α4 χαρτιά αντί για "πράσινα" όταν η μεταβίβαση γίνεται από εμπορία σε ιδιώτη ώστε να γίνεται άμεσα η μεταβίβαση.


Μάλλον ήμουν τυχερός τότε Razz Πήρα πράσινη κανονικά από την Renault.

vag21 έγραψε:
Τελικά βγαίνει κάποια προσωρινή άδεια μέχρι να βγει η κανονική;


Ναι, με το που πας στο υπουργείο, σου δίνουν την προσωρινή και σου λένε ημερομηνία για να περάσεις για την κανονική. Αν θυμάμαι καλά, η προσωρινή είναι η φωτοτυπία της παλιάς, με χειρόγραφα γραμμένα τα στοιχεία του νέου ιδιοκτήτη plus μία σφραγίδα του υπουργείου για την "επισημοποίηση" της φωτοτυπίας.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 11:12:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και κάτι τελευταίο με την ασφάλεια ,μέχρι να βγάλεις την κανονική τι γίνεται


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2015, 11:17:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vag21 έγραψε:
Και κάτι τελευταίο με την ασφάλεια ,μέχρι να βγάλεις την κανονική τι γίνεται


με το που γίνει η μεταβίβαση (κ ας είσαι με την προσωρινή άδεια), ασφαλίζεις την ίδια μέρα το αυτοκίνητο κανονικά. καλό θα ήταν να βγάλεις μια φωτοτυπία το ασφαλιστήριο και να το στείλεις στον προηγούμενο ιδιοκτήτη, για να ακυρώσει την δικιά του ασφάλεια.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1376s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on