PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αμορτισέρ για 206 1,4HDI

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kallipol (stelios)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 hdi

Ένταξη: 23 Αύγ 2015
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Αύγ 2015, 01:20:14    Θέμα δημοσίευσης: Αμορτισέρ για 206 1,4HDI Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα.έχω πρόβλημα με τα αμορτισέρ στο 206μου.Δεν ξέρω αν το γράφω στο σωστό σημείο αλλά το παλεύω!!
Θέλω να ρωτήσω να βάλω από την πεζό που είναι και προσφορά μπρος πίσω 290 ευρώ η τα bilstein b4;
Θέλω να έχω άνεση και ασφάλεια γιατί τώρα κοπανάει μπροστά πολύ σε κάθε λακουβα!!!


Ο Θεός πέθανε.......
Ο Μάρξ πέθανε......
Κι εγώ τώρα τελευταία δεν νιώθω πολύ καλά......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Αύγ 2015, 14:56:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λογικα κοπαναει γιατί τα αμορτισέρ σου θα έχουν τελειώσει.
Μια η άλλη θα είναι φίλε μου απο θέμα άνεσης.. Τα b4 δεν είναι η σπόρ σειρά της bilstein οπότε θα είναι εξίσου άνετο το αυτοκίνητο.
Σίγουρα πιο φθηνά μπορείς να βρείς τα bilstein b4 οπότε μην σκέφτεσαι να δώσεις 290€ στην αντιπροσωπία.
Αν και αντί αυτών δες καλύτερα και τα kayaba xlg που θεωρώ καλύτερο και πιο αντοχής αμορτισέρ αντί των b4. Που επίσης βρίσκεις σε πολύ καλή τιμή.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kallipol (stelios)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 hdi

Ένταξη: 23 Αύγ 2015
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Αύγ 2015, 15:13:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.θα το κοιτάξω!!!


Ο Θεός πέθανε.......
Ο Μάρξ πέθανε......
Κι εγώ τώρα τελευταία δεν νιώθω πολύ καλά......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1731s (PHP: 47% - SQL: 53%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on