PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ελατήρια
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 60, 61, 62  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Απρ 2011, 08:44:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rc 1080-1090 kιλα αναλογα εξοπλισμο
cc 1120-1130 νομιζω αν θυμαμαι καλα ιδια ζυγαρια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Απρ 2011, 12:08:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
rc 1080-1090 kιλα αναλογα εξοπλισμο
cc 1120-1130 νομιζω αν θυμαμαι καλα ιδια ζυγαρια


η διαφορα στα κιλα ειναι πανω κατω γνωστή γυρο στα 50 (αν υπολογισεις και το μαντεμι απο το ραλοχταποδο που εχω πανω και κατι μπαρες θολων κτλ ισως ανεβαινει και λιγο ακομα)

Το θεμα ειναι τι weight destribution εχουνε τα 2 μοντελα. το RC το βρηκαμε 64% μπροστοβαρο. το CC? Confused

Τεσπα , παω για ελατηρια RC απλος κανω μια ψακτική αυτες τις μερες μπας και βρω μεταχειρισμενα να ειναι και λιγο μαλακομενα να κατσουν καλυτερα..
Αλλιος Ντινο Γκαγκασταθ και καινουρια..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 10:09:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
[quote
ισως ο Αρης να χει ζυγισει το δικο του σε κανα Πουπάκη - αλλα δεν το θυμαμαι

1069kg @ Πουπακη... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 10:33:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumb right


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 13:47:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλεξανδρε αμορτισερ bilstein κιτρινα εχεις?
Αν ναι πηγαινε στο Σπυρο που κανει ανακατασκευη αμορτισερ, και βαλε στενα πιατελα στα bilstein διαλεξε και ενα ωραιωτατο στενο ελατηριο και μετα ρυθμιζεις οπου θελεις.
Δε θα σου βγει πολυ ακριβοτερα αποο αυτο που θες να κανεις, αλλα πιστεψε με καμια σχεση+ οτι εχεις μια πολυ καλη βαση για το μελλον σε αναρτηση.
Δε χρειαζεται να κανεις ανακατασκευη τα αμορτισερ σου, απλα βαλε πιατελα-σπειρωμα και ελατηρια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 15:43:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στου κουφου την πορτα.....παρε την πορτα και φυγε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
stratos gti 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 gti

Ένταξη: 10 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 215
Τόπος: katw ap to livadi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 15:45:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Αλεξανδρε αμορτισερ bilstein κιτρινα εχεις?
Αν ναι πηγαινε στο Σπυρο που κανει ανακατασκευη αμορτισερ, και βαλε στενα πιατελα στα bilstein διαλεξε και ενα ωραιωτατο στενο ελατηριο και μετα ρυθμιζεις οπου θελεις.
Δε θα σου βγει πολυ ακριβοτερα αποο αυτο που θες να κανεις, αλλα πιστεψε με καμια σχεση+ οτι εχεις μια πολυ καλη βαση για το μελλον σε αναρτηση.
Δε χρειαζεται να κανεις ανακατασκευη τα αμορτισερ σου, απλα βαλε πιατελα-σπειρωμα και ελατηρια.


αυτό ακριβως και δε θα το μετανιωσεις!


[IMG=http://img440.imageshack.us/img440/6916/15662417596427116071255.jpg][/IMG]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 17:35:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
MEMsound έγραψε:
[quote
ισως ο Αρης να χει ζυγισει το δικο του σε κανα Πουπάκη - αλλα δεν το θυμαμαι

1069kg @ Πουπακη... Wink


πλακα κανεις?
με οροφη καιι συναφη και φουλ μαμα εξατμιση???
τι σκτα ειχε κανει ο καταφρακτος και το μετραγε χωρις οροφη παραπανω??? και με ξηλωμενη εξατμιση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 19:41:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stratos gti έγραψε:
sps έγραψε:
Αλεξανδρε αμορτισερ bilstein κιτρινα εχεις?
Αν ναι πηγαινε στο Σπυρο που κανει ανακατασκευη αμορτισερ, και βαλε στενα πιατελα στα bilstein διαλεξε και ενα ωραιωτατο στενο ελατηριο και μετα ρυθμιζεις οπου θελεις.
Δε θα σου βγει πολυ ακριβοτερα αποο αυτο που θες να κανεις, αλλα πιστεψε με καμια σχεση+ οτι εχεις μια πολυ καλη βαση για το μελλον σε αναρτηση.
Δε χρειαζεται να κανεις ανακατασκευη τα αμορτισερ σου, απλα βαλε πιατελα-σπειρωμα και ελατηρια.


αυτό ακριβως και δε θα το μετανιωσεις!


του το χω γραψει κι εγω εδω και ποσες μερες σαν την πιο σωστη/λογικη και αναλογικα οικονομικη επιλογη - ακριβοτερη απο 2 σκετα ελατηρια αλλα φθηνοτερη απο φρεσκια στενοπιατελη (επωνημη + της προκοπης) -
αλλα "οτι ειπε και ο Στελιος" Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 20:02:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν μου κατσει καλα η ρασελανδ τον βλεπω να πηγαινει για αγορες Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 20:06:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε ναι
τουλαχιστον ας περιμενει να την δει
ακομα κι αυτη καλητερη θα ναι απο τα φαρδια ελατηρια που χει σκοπο να πάει να αγορασει... (εκτος και αν το οικονομικο του ταβανι ειναι τα 100ε και με κανενα τροπο δεν μπορει να το υπερβει οποτε το πραγμα αλλαζει)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 20:12:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τοσες μλκιες που εχει πληρωσει,Ohlins θα ειχε βαλε μεχρι τωρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 20:20:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περα απο την πλακα αν δωσει 2 σετ bilstein που εχει μαζι με ελατηρια σε ξεφτιλα τιμη(300 και τα 2 ας πουμε) θα του μεινουν και λεφτα Laughing
Απομενει να την δοκιμασω και να σας πω εντυπωσεις...

Ενδιαφερεται κανενας για κανα group buy??? Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 20:26:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παρτε πρωτα μια δοκιμαστικα*και αν αξιζει προχωρατε σε περισσότερα κομματια
το ιδιο καναμε κι εμεις με τις γκαζ Wink Wink
ειναι βλακεις να παρετε πχ 2-3 και να ειναι μαπα και να τις πεταξετε ολοι μαζι μετα... Wink

*(μπορειτε μεχρι και να μοιραστειτε το κοστος της μιας 2-3 ατομα προκειμενου να την δοκιμασετε πιο ευκολα)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 20:27:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παρτε πρωτα μια δοκιμαστικα*και αν αξιζει προχωρατε σε περισσότερα κομματια
το ιδιο καναμε κι εμεις με τις γκαζ Wink Wink
ειναι βλακεια να παρετε πχ 2-3 και να ειναι μαπα και να τις πεταξετε ολοι μαζι μετα... Wink

*(μπορειτε μεχρι και να μοιραστειτε το κοστος της μιας 2-3 ατομα προκειμενου να την δοκιμασετε πιο ευκολα)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 20:31:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
παρτε πρωτα μια δοκιμαστικα*και αν αξιζει προχωρατε σε περισσότερα κομματια
το ιδιο καναμε κι εμεις με τις γκαζ Wink Wink
ειναι βλακεις να παρετε πχ 2-3 και να ειναι μαπα και να τις πεταξετε ολοι μαζι μετα... Wink

*(μπορειτε μεχρι και να μοιραστειτε το κοστος της μιας 2-3 ατομα προκειμενου να την δοκιμασετε πιο ευκολα)


Θα κανω εγω το πειραματοζωο Laughing
Και δεν προκειται να βγει η αναρτηση,χειροτερα απο την δικια μου μαμα με 103.000 χλμ δεν θα ειναι ....
Πολυ raceland ρε παιδι μου,χταποδια,αναρτησεις..... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 20:34:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:

Και δεν προκειται να βγει η αναρτηση,χειροτερα απο την δικια μου μαμα με 103.000 χλμ δεν θα ειναι ....


Αυτο νομιζω ειναι το μονο σιγουρο.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 20:39:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:

Πολυ raceland ρε παιδι μου,χταποδια..... Laughing

Αυτο ξαναπεστο Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 20:44:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ok Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάϊ 2011, 23:25:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελειψα μια μερα και ο νικος παλι εφερε τα πανωκατω... Cool

για την raceland ψηνομαι αντε να τελειωνω με τις αναρτησομαλακιες (αν και ξαναλεω οτι ετσι οπως ειναι τωρα η αναρτηση μου ειμαι σουπερευχαριστημενος αν εξερεσουμε οτι βρισκει ο προφυλακτηρας)

οσο για αυτο που λετε για να βαλω στα bilstein στενα πιατελα Η' να κολησω τα δικα μου ποιο ψηλα για να σηκωθει το αμαξι, λοιπον μου ειπε γνωστος αμορτισερας στην μαρτιου οτι γινεται ενοειται ΑΛΛΑ επειδη ισχυει αυτο που ειπε ο Μανθος νομιζω πιο πανω οτι δηλαδη θα βρασουν τα λαδια απο τις συγκολησεις, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ να ανοιχτουν τα αμορτισερ να βγουν τα λαδια να γινουν οι κολησεις και μετα να ξανα φτιαχτουν αρα δεν γλυτωνεις το ριμπιλτ
ΟΛΟ αυτο βγαινει 150-180 Ευρω (ετσι μου ειπε ο μαστορας) αν χρησημοποιήσω τα δικα μου πιατελα και απλος τα κολησω ποιο πανω , αν παρω κιτ για στενοπιατελα υποθετω οτι θα ανεβαινει ακομα παραπανω (200-250?) καθος εχουμε το κοστος του κιτ και τα στενα ελατηρια... εεε αν ειναι να δωσω 250 ευρω δεν παιρνω την raceland που ειπε ο νικος? αρκει να ειναι καλη... ειδωμεν...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 60, 61, 62  Επόμενη
Σελίδα 61 από 62

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3414s (PHP: 51% - SQL: 49%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on